Counter Strike: Global Offensive Wiki
Advertisement

WNP AVANGAR | Kazachstan AVANGAR Q

AVANGAR jest profesjonalną kazachską organizacją, która została założona w 2017 roku.

Opis

Drużyna miała swoje składy, które składały się z graczy, którzy pochodzili z państw członkowskich Wspólnoty Niepodległych Państw, takich jak : Rosja, Ukraina, Kazachstan i Uzbekistan. AVANGAR osiągnął ogromny sukces ze składem w grze CS:GO. Drużyna miała także składy w m.in. Rainbow Six Siege i PUBG, które straciła w 2019 roku. AVANGAR posiadał też skład w League of Legends, który stracił w 2018 roku. 1 Kwietnia 2020 roku drużyna straciła swój ostatni skład i zakończyła działalność, jednak organizacje dwóch utraconych składów (Rainbow Six Siege i PUBG) nadal pozostają aktywne.

Organizacja

Historia

2017

2018

  • 3 kwietnia 2018 - Jame został przesunięty na ławkę rezerwową, a za niego do aktywnego składu dołączył Ramz1k.
  • 11 maja 2018 - Ramz1k opuścił drużynę, a za niego powrócił Jame.
  • 15 lipca 2018 - cau został analitykiem drużyny!
  • 19 lipca 2018 - dimasick został przesunięty na ławkę rezerwową, a za niego do aktywnego składu dołączył fitch.
  • 6 listopada 2018 - dimasick oficjalnie opuścił drużynę.

2019

  • 18 marca 2019 - KrizzeN został przesunięty na ławkę rezerwową drużyny, a za niego do aktywnego składu dołączył tymczasowo SANJI.
  • 12 kwietnia 2019 - SANJI oficjalnie dołączył do drużyny.
  • 24 czerwca 2019 - fitch został przesunięty na ławkę rezerwową drużyny.
  • 25 czerwca 2019 - AdreN dołączył do drużyny.
  • 31 lipca 2019 - fitch oficjalnie opuścił drużynę.
  • 8 września 2019 - AVANGAR zajęło drugie miejsce w turnieju StarLadder Berlin Major 2019, przegrywając z drużyną Dania Astralis wynikiem 0:2.
  • 7 października 2019 - KrizzeN oficjalnie opuścił drużynę.
  • 16 grudnia 2019 - Organizacja AVANGAR straciła swój skład: buster, qikert, Jame, SANJI, AdreN oraz jako trener dastan.

2020

  • 13 lutego 2020 - Skład drużyny AVANGAR Q został przeniesiony do czołowego składu.
  • 16 marca 2020 - lmbt nie jest już trenerem drużyny!
  • 1 kwietnia 2020 - Organizacja AVANGAR zaprzestała działalności!

2021

  • 29 listopada 2021 - Organizacja AVANGAR ogłosiła powrót i ogłosiła swój skład w CS:GO, a w nim: FinigaN, znx, kade0, s1natoRRR, ICY oraz jako trener malinger.

Obecny skład

Trener

Byli członkowie

Byli trenerzy

Zastępstwa

Osiągnięcia

Miejsce Turniej Lokalizacja Data Pula nagród
Drugie miejsce Binary Dragons Cup - Season 7 Online 3 - 17 lipca 2017 $500
Pierwsze miejsce Mother Russia 1xBet - Drugie kwalifikacje WNP Online 22 lipca 2017
Pierwsze miejsce Stream.me Gauntlet - CIS vs EU 9 Online 21 - 24 lipca 2017 $1,000
Drugie miejsce Stream.me Gauntlet - CIS vs EU 10 Online 1 - 3 sierpnia 2017 $500
Pierwsze miejsce Binary Dragons Prestige LAN: Zamknięte kwalifikacje Online 17 - 18 sierpnia 2017
Drugie miejsce Binary Dragons Prestige LAN Rosja Moskwa, Rosja 26 - 27 sierpnia 2017 $2,000
1/2 miejsce World Cyber Arena 2017 - Drugie europejskie otwarte kwalifikacje Online 2 - 3 września 2017
1/2 miejsce MakeMy.bet Cup 1: Zamknięte kwalifikacje Online 14 września 2017
3/4 miejsce World Cyber Arena 2017 - Europejskie zamknięte kwalifikacje Online 4 - 24 września 2017
1/4 miejsce CIS Minor Championship 2018 - Boston: Otwarte kwalifikacje Online 9 - 10 października 2017
Pierwsze miejsce CIS Minor Championship 2018 - Boston Rumunia Bukareszt, Rumunia 26 - 29 października 2017 $30,000
3/4 miejsce FCDB Cup 2017 Białoruś Mińsk, Białoruś 24 - 26 listopada 2017 $5,000
Pierwsze miejsce MakeMy.Bet Cup 1 Online 4 - 10 grudnia 2017 $1,500
17 miejsce ELEAGUE Major: Boston USA Atlanta, USA 12 - 15 stycznia 2018
Pierwsze miejsce QIWI TEAM PLAY: Winter 2017 Online 17 - 29 stycznia 2018 250,000 RUB
Pierwsze miejsce Farmskins Championship 2 Online 16 stycznia - 11 lutego 2018
5/8 miejsce St. Petersburg Cybersport Festival "Defender" Rosja Saint Petersburg, Rosja 21 lutego 2018 50,000 RUB
13/16 miejsce Intel Extreme Masters Season XII - World Championship Polska Katowice, Polska 27 lutego 2018 $2,500
5/8 miejsce Bets.net Challenger Series: Season 1 Online 5 lutego - 19 marca 2018 $1,000
Pierwsze miejsce M.Game League Online 28 lutego - 29 marca 2018 $3,750
Pierwsze miejsce CSGO.NET Cup 2 Online 14 lutego - 3 kwietnia 2018 $11,600
Pierwsze miejsce StarSeries & i-League CS:GO Season 5 - Kwalifikacje WNP Online 20 kwietnia - 5 maja 2018
Pierwsze miejsce GOCASE Challenge Online 16 kwietnia - 7 maja 2018 $6,000
Pierwsze miejsce Adrenaline Cyber League 2018: Zamknięte kwalifikacje Online 7 - 15 maja 2018
Pierwsze miejsce esportsbetting.com Launch Invitational Online 18 kwietnia - 20 maja 2018 $6,000
Drugie miejsce Adrenaline Cyber League 2018 Rosja Moskwa, Rosja 23 - 24 maja 2018 $25,000
9/11 miejsce StarSeries & i-League CS:GO Season 5 Ukraina Kijów, Ukraina 28 maja - 1 czerwca 2018 $6,000
3/5 miejsce CIS Minor Championship - London 2018: Zamknięte kwalifikacje Online 1 - 3 czerwca 2018
Drugie miejsce X-Bet.co Invitational 2 Online 4 marca - 4 czerwca 2018 $3,000
Czwarte miejsce GG.BET Majestic Rosja Moskwa, Rosja 5 czerwca 2018 $3,000
Pierwsze miejsce Thunderpick Invitational 2 Online 7 maja - 15 lipca 2018 $7,000
Pierwsze miejsce MSI MGA - Pierwsze otwarte kwalifikacje WNP Online 21 lipca 2018 100 punktów Go4
Pierwsze miejsce MSI Masters Gaming Arena 2018 - Kwalifikacje WNP Online 11 sierpnia 2018
Pierwsze miejsce CSGO.NET CIS Derby Online 1 - 19 sierpnia 2018 $500
1/2 miejsce Intel Extreme Masters Season XIII - Chicago: Europejskie otwarte kwalifikacje Online 20 - 21 sierpnia 2018
Pierwsze miejsce Intel Extreme Masters Season XIII - Chicago: Europejskie zamknięte kwalifikacje Online 23 - 24 sierpnia 2018
Drugie miejsce ALTEL Cyber Games Kazachstan Ałmaty, Kazachstan 2 września 2018 ₸2,000,000
Pierwsze miejsce MSI Masters Gaming Arena 2018 USA Nowy Jork, USA 28 - 30 września 2018 $30,000
Pierwsze miejsce EPICENTER 2018 - Dzika karta: Kwalifikacje WNP Online 5 - 6 października 2018
Pierwsze miejsce Hellcase Cup 7 Online 5 lutego - 7 października 2018 $22,800
3/4 miejsce EPICENTER 2018 Rosja Moskwa, Rosja 24 - 28 października 2018 $20,000
13/16 miejsce Intel Extreme Masters Season XIII - Chicago USA Chicago, USA 6 - 7 listopada 2018 $4,000
1/4 miejsce CIS Minor Championship - Katowice 2019: Zamknięte kwalifikacje Online 17 listopada 2018
Pierwsze miejsce Bucharest Gaming Week Invitational by ESL Rumunia Bukareszt, Rumunia 9 grudnia 2018 €25,000
Pierwsze miejsce CIS Minor Championship - Katowice 2019 Polska Katowice, Polska 16 - 19 stycznia 2019 $30,000
Czwarte miejsce GG.Bet Ice Challenge Anglia Londyn, Anglia 5 - 6 lutego 2019 $3,000
9/11 miejsce Intel Extreme Masters Season XIII - World Championship Polska Katowice, Polska 13 - 24 lutego 2019 $8,750
3/5 miejsce Esports Championship Series Season 7 - Europejskie mistrzostwo pretendentów Online 5 - 7 marca 2019
3/4 miejsce Esports Championship Series Season 7 - Europa: Seria pierwsza Online 11 - 12 marca 2019 $2,500
3/4 miejsce Esports Championship Series Season 7 - Europa: Seria druga Online 18 - 19 marca 2019 $2,500
Pierwsze miejsce LOOT.BET Season 1 Online 4 lutego - 20 marca 2019 $18,000
Drugie miejsce WePlay! Forge of Masters Season 1: Sezon zasadniczy Online 8 - 16 kwietnia 2019 $3,000
Pierwsze miejsce DreamHack Open Rio de Janeiro 2019 Brazylia Rio de Janeiro, Brazylia 19 - 21 kwietnia 2019 $50,000
1/2 miejsce ESL One Cologne 2019 - Drugie europejskie otwarte kwalifikacje Online 23 - 24 kwietnia 2019
3/4 miejsce Esports Championship Series Season 7 - Europa: Seria trzecia Online 25 - 26 kwietnia 2019 $2,500
Pierwsze miejsce WePlay! Forge of Masters Season 1 - Finały Ukraina Kijów, Ukraina 3 - 5 maja 2019 $20,000
Drugie miejsce Esports Championship Series Season 7 - Europa: Seria czwarta Online 13 - 16 maja 2019 $5,000
3/4 miejsce DreamHack Open Tours 2019 Francja Tours, Francja 17 - 19 maja 2019 $10,000
3/4 miejsce Esports Championship Series Season 7 - Europa: Seria piąta Online 21 - 22 maja 2019 $2,500
Czwarte miejsce Esports Championship Series Season 7 - Europa Online 11 marca - 24 maja 2019 $15,000
5/6 miejsce DreamHack Open Summer 2019 Szwecja Jönköping, Szwecja 15 - 16 czerwca 2019 $3,000
1/2 miejsce ESEA Season 31: Najważniejsza dywizja - Europa: Baraże Online 19 - 20 lipca 2019
3/4 miejsce CIS Esports Pro Championship Online 30 lipca - 4 sierpnia 2019 $2,000
Drugie miejsce BLAST Pro Series: Moscow 2019 - CIS Play-In: Zamknięte kwalifikacje Online 10 - 11 sierpnia 2019
Drugie miejsce StarLadder Berlin Major 2019 Niemcy Berlin, Niemcy 28 sierpnia - 8 września 2019 $150,000
Pierwsze miejsce BLAST Pro Series: Moscow 2019 Rosja Moskwa, Rosja 13 - 14 września 2019 $125,000
Pierwsze miejsce Esports Championship Series Season 8 - Europa: Seria pierwsza Online 16 - 19 września 2019 $12,500
3/4 miejsce Esports Championship Series Season 8 - Europa: Seria druga Online 30 września - 2 października 2019 $2,500
3/4 miejsce DreamHack Open Rotterdam 2019 Holandia Rotterdam, Holandia 18 - 20 października 2019 $10,000
9/12 miejsce StarSeries & i-League CS:GO Season 8 Turcja Belek, Turcja 21 - 23 października 2019 $7,500
Pierwsze miejsce Esports Championship Series Season 8 - Europa Online 16 września - 31 października 2019 $15,000
5/6 miejsce ESEA Season 32: Najważniejsza dywizja - Europa Online 9 września - 12 listopada 2019
Pierwsze miejsce WESG 2019 - Azja Środkowa Kazachstan Ałmaty, Kazachstan 16 - 17 listopada 2019 1,000,000 ₸
5/6 miejsce CS:GO Asia Championships 2019 Chiny Szanghaj, Chiny 20 - 23 listopada 2019 $16,500
7/8 miejsce Esports Championship Series Season 8 - Finały USA Arlington, USA 28 - 29 listopada 2019 $12,500
1/2 miejsce MEGOGO Open - Drugie kwalifikacje Online 22 lutego 2020

Naklejki

ELEAGUE Major: Boston

AVANGAR (Folia) Boston'18.pngAVANGAR (Holo) Boston'18.pngAVANGAR Boston'18.png

Intel Extreme Masters Season XIII - World Championship

AVANGAR (Folia) Katowice'19.pngAVANGAR (Holo) Katowice'19.pngAVANGAR Katowice'19.png

StarLadder Berlin Major 2019

AVANGAR (Folia) Berlin'19.pngAVANGAR (Holo) Berlin'19.pngAVANGAR Berlin'19.png

Graffiti

ELEAGUE Major: Boston

AVANGAR (Graffiti) Boston'18.png

Edycja Wspólnota Niepodległych Państw CS:GO - Profesjonalne drużyny - Wspólnota Niepodległych Państw (Europa)
Rosja 1WIN TeamUkraina AkumaBiałoruś ANOXRosja Arcade eSportsRosja Alpha Republic of Esport Female
Ukraina Art of CybergameUkraina Astana DragonsWNP AVANGARRosja AVEUkraina B8Białoruś Binary Dragons GoldUkraina CR4ZY
Rosja Cyber LegacyRosja dAT Team FemaleRosja DreamEatersRosja Elements Pro GamingRosja Enervate GamingUkraina Enso
Rosja EntropiqRosja EPG FamilyRosja EspadaUkraina Esports Club KyivBiałoruś EvolutionUkraina eXplosiveUkraina FCDB Esports
WNP Flipsid3 TacticsRosja FLuffy GangstersRosja forZeRosja forZe.FYRosja Gambit AcademyRosja Gambit Esports
Rosja Gambit YoungstersBiałoruś GGWP.proRosja Hard Legion EsportsRosja HOLLYWOODWNP HS.GGRosja INDE IRAE
Rosja Invictus Gaming InternationalRosja K23Białoruś K29Rosja Lazarus Esports FemaleRosja London Conspiracy Female
Rosja Monolith FemaleRosja Monolith GamingRosja Moscow Five AcademyRosja Natus VincereUkraina Natus Vincere Junior
Ukraina Natus Vincere YouthBiałoruś Nemiga GamingRosja Nigma Galaxy FemaleRosja NokSuKaoRosja PiTERRosja PLINK-TECH
Rosja Pro100WNP Pro100 AcademyUkraina Project XRosja Quantum BellatorWNP RebelsRosja Reason Gaming Female
WNP Revival GamingRosja Revival Gaming FemaleWNP Runtime.ggRosja RuSh3DRosja S-GamingRosja SkitLite Academy
Rosja Space JamRosja Spartak EsportsUkraina spray'n'prayWNP Team EmpireRosja Team PhenomenonRosja Team Spirit
Rosja Team Spirit AcademyRosja Team UniqueRosja Team SingularityRosja Team YPRosja Team YP Ladies
Ukraina Trasko EsportsRosja Trident ClanWNP USSR TeamWNP USSR Team WhiteUkraina Vega Squadron
Rosja Vega Squadron AcademyRosja VP.ProdigyUkraina Windigo AcademyRosja WINSIDE eSportsRosja Winstrike Team
Ukraina Worst PlayersRosja zNationBiałoruś Zorka
Advertisement