- Do brazylijskiego gracza - bld
Andrij "B1ad3" Horodeński (ur. 11 listopada 1986) jest ukraińskim profesjonalnym graczem CS:GO oraz Counter-Strike 2, który obecnie jest trenerem drużyny Natus Vincere.
Drużyny[]
- 2012-08-21 – 2013-??-?? - KerchNET
- 2014-02-12 – 2014-04-13 - Courage-Gaming
- 2014-04-13 – 2014-05-23 - Hashtag
- 2014-05-23 – 2015-02-01 - dAT Team
- 2015-02-01 – 2018-07-19 - Flipsid3 Tactics
- 2018-07-19 – 2018-07-24 - Flipsid3 Tactics (trener)
- 2018-07-24 – 2019-03-17 - Gambit Esports (trener)
- 2019-03-30 – 2019-09-20 - Natus Vincere (dyrektor esportowy)
- 2019-09-20 – nadal - Natus Vincere (trener)
Historia[]
- Do pierwszej drużyny B1ad3 dołączył w 2007 roku i nosiła ona nazwę Amazing Gaming.
Osiągnięcia[]
Hashtag
dAT Team
- ESL One: Cologne 2014 - Kwalifikacje Południowo-wschodniej Europy (2014)
- ESL One: Cologne 2014 - Finały europejskich kwalifikacji (2014)
- FACEIT League 2 - Drugie europejskie pre-kwalifikacje (2014)
- 13/16 miejsce ESL One: Cologne 2014 (2014)
- Caseking of the Hill 8 by Alpenföhn (2014)
- CIS Rising League Season 1 (2014)
- StarLadder StarSeries XII: Kwalifikacje (2014)
- 3/4 miejsce FACEIT G2A.com I Europe (2015)
- MCS Open Season 1 (2015)
Flipsid3 Tactics
- ESL One: Katowice 2015 - Drugie europejskie kwalifikacje (2015)
- 5/8 miejsce ESL One: Katowice 2015 - Kwalifikacje LAN (2015)
- CS:GO Championship Series Kick-off Season: Pierwsze zamknięte kwalifikacje (2015)
- 13/16 miejsce ESL One: Katowice 2015 (2015)
- Copenhagen Games 2015 (2015)
- CS:GO Championship Series Kick-off Season: Ostatnia szansa (2015)
- CIS Championship Voronezh (2015)
- DreamHack Tours 2015: Kwalifikacje online (2015)
- 5/6 miejsce DreamHack Open Tours 2015 (2015)
- DreamHack Open Summer 2015 - Zamknięte kwalifikacje (2015)
- FACEIT League 2015 - Etap drugi: Europejskie kwalifikacje (2015)
- 5/8 miejsce DreamHack Open Summer 2015 (2015)
- Electronic Sports World Cup 2015 - Kwalifikacje WNP (2015)
- 3/4 miejsce StarLadder StarSeries XIII (2015)
- 12 miejsce ESL ESEA Pro League Season 1 - Europa (2015)
- 3/4 miejsce Electronic Sports World Cup 2015 (2015)
- ESL One: Cologne 2015 - Europejskie kwalifikacje offline (2015)
- 9/12 miejsce ESL One: Cologne 2015 (2015)
- 5/6 miejsce Counter Pit League (2015)
- 5/8 miejsce DreamHack Open Stockholm 2015 (2015)
- Fragbite Masters Season 5: Finały kwalifikacji (2015)
- 13/16 miejsce DreamHack Open Cluj-Napoca 2015 (2015)
- GameAgents League 2 (2015)
- ESEA Season 20: Najważniejsza dywizja - Europa (2015)
- QuickShot Arena 18 (2015)
- ESL ESEA Pro League Season 2 - Europejskie baraże (2015)
- Global eSports Cup - Season 1 - Etap grupowy WNP (2015)
- Uprise Champions Cup - Europa: Etap grupowy (2016)
- 7/8 miejsce Global eSports Cup - Season 1 (2016)
- Acer Predator Masters Season 2 (2016)
- 5/8 miejsce MLG Major Championship: Columbus - Kwalifikacje (2016)
- GAMEKIT Counter Pit League Season 2 - Europa: Grupa B (2016)
- Uprise Champions Cup - Europa: Finały (2016)
- Orena Santorini Showmatch (2016)
- 13/16 miejsce MLG Major Championship: Columbus (2016)
- StarLadder i-League Invitational 1 - Drugi europejski etap (2016)
- 11 miejsce ESL Pro League Season 3 - Europa (2016)
- ESEA Rank S - Europa: Kwiecień 2016 (2016)
- 7/8 miejsce StarLadder i-League Invitational 1 (2016)
- ESEA Rank S - Europa: Maj 2016 (2016)
- 6/8 miejsce ESL One: Cologne 2016 - Kwalifikacje (2016)
- 5/8 miejsce ESL One: Cologne 2016 (2016)
- 11/14 miejsce ELEAGUE Season 1 (2016)
- OMEN Challenge by HP (2016)
- 5/8 miejsce StarLadder i-League StarSeries Season 2 (2016)
- 7/8 miejsce DreamHack Bucharest 2016 (2016)
- Adrenaline Cyber League (2016)
- 14 miejsce ESL Pro League Season 4 - Europa (2016)
- DreamHack Winter 2016 - Zamknięte kwalifikacje (2016)
- 5/8 miejsce World Cyber Arena 2016 - Europejskie kwalifikacje (2016)
- 7/8 miejsce iBUYPOWER Masters 2016 (2016)
- 5/6 miejsce DreamHack Winter 2016 (2016)
- DreamHack Leipzig 2017 (2017)
- 15/16 miejsce ELEAGUE Major 2017 (2017)
- IEM XI - World Championship - Drugie europejskie otwarte kwalifikacje (2017)
- 13 miejsce ESEA Season 24: Najważniejsza dywizja - Europa (2017)
- 3/4 miejsce Binary Dragons csgopolygon - Season 1 (2017)
- 3/4 miejsce Adrenaline Cyber League 2017 (2017)
- 6/8 miejsce PGL Major Kraków 2017 - Kwalifikacje (2017)
- 9/11 miejsce PGL Major Kraków 2017 (2017)
- OMEN Challenge 2017 by HP (2017)
- ESEA Season 25: Najważniejsza dywizja - Europa (2017)
- ESEA Season 25: Global Challenge (2017)
- 17 miejsce ESEA Season 26: Najważniejsza dywizja - Europa (2017)
- 22/23 miejsce ELEAGUE Major: Boston (2018)
- 27 miejsce ESEA Season 27: Najważniejsza dywizja - Europa (2018)
HellRaisers
- 5/8 miejsce DreamHack Winter 2014 (2014)
Gambit Esports
- 3/4 miejsce Intel Extreme Masters Season XIII - Shanghai (2018)
- 13/16 miejsce DreamHack Masters Stockholm 2018 (2018)
- 20/22 miejsce FACEIT Major: London 2018 (2018)
- 3/4 miejsce ESL One: New York 2018 (2018)
- 12/14 miejsce StarSeries & i-League CS:GO Season 6 (2018)
- 5/8 miejsce CIS Minor Championship - Katowice 2019: Zamknięte kwalifikacje (2018)
- 7/8 miejsce SuperNova Malta 2018 (2018)
Natus Vincere
- 3/4 miejsce DreamHack Masters Malmö 2019 (2019)
- ESL Pro League Season 10 - Europa (2019)
- 13/16 miejsce StarSeries & i-League CS:GO Season 8 (2019)
- BLAST Pro Series: Copenhagen 2019 (2019)
- 3/4 miejsce ESL Pro League Season 10 - Finały (2019)
- 5/6 miejsce EPICENTER 2019 (2019)
- GG.Bet ICE Challenge 2020 (2020)
- BLAST Premier: Spring 2020 - Sezon zasadniczy (2020)
- Intel Extreme Masters Season XIV - World Championship (2020)
- ESL Pro League Season 11 - Europa (2020)
- 7/8 miejsce ESL One: Road to Rio - WNP (2020)
- Gamers Without Borders (2020)
- DreamHack Masters Spring 2020 - Europa (2020)
- BLAST Premier: Spring 2020 - Europejskie finały (2020)
- WePlay! Clutch Island (2020)
- 9/12 miejsce ESL One: Cologne 2020 Online - Europa (2020)
- ESL Pro League Season 12 - Europa (2020)
- Intel Extreme Masters XV - New York Online: WNP (2020)
- Regional Major Rankings: Rio Major 2020 - WNP (2020)
- 4/6 miejsce BLAST Premier: Fall 2020 - Sezon zasadniczy (2020)
- Intel Extreme Masters XV - Beijing Online: Europa (2020)
- BLAST Premier: Fall 2020 (2020)
- 3/4 miejsce Intel Extreme Masters Season XV - Global Challenge (2020)
- BLAST Premier Circuit 2020 (2020)
- BLAST Premier: Global Final 2020 (2021)
- BLAST Premier: Spring Series 2021 (2021)
- 5/6 miejsce Intel Extreme Masters Season XV - World Championship (2021)
- 9/12 miejsce ESL Pro League Season 13 (2021)
- DreamHack Masters Spring 2021 (2021)
- BLAST Premier: Spring Finals 2021 (2021)
- Intel Extreme Masters Season XVI - Cologne (2021)
- ESL Pro League Season 14 (2021)
- Intel Grand Slam Season 3 (2021)
- BLAST Premier: Fall Groups 2021 (2021)
- Regional Major Rankings 2021 - WNP (2021)
- PGL Major Stockholm 2021 (2021)
- BLAST Premier: Fall Finals 2021 (2021)
- BLAST Premier: World Final 2021 (2021)
- 4/6 miejsce BLAST Premier: Spring Groups 2022 (2022)
- 3/4 miejsce Intel Extreme Masters Season XVI - Katowice (2022)
- 5/8 miejsce ESL Pro League Season 15 (2022)
- PGL Major Antwerp 2022: European RMR A (2022)
- PGL Major Antwerp 2022 (2022)
- BLAST Premier: Spring Finals 2022 (2022)
- Intel Extreme Masters Season XVII - Cologne (2022)
- BLAST Premier: Fall Groups 2022 (2022)
- 5/8 miejsce ESL Pro League Season 16 (2022)
- Intel Extreme Masters Rio Major 2022: European RMR B (2022)
- 5/8 miejsce Intel Extreme Masters Rio Major 2022 (2022)
- 5/6 miejsce BLAST Premier: Fall Finals 2022 (2022)
- BLAST Premier World Leaderboard 2022 (2022)
- 5/6 miejsce BLAST Premier: World Final 2022 (2022)
- 4/6 miejsce BLAST Premier: Spring Groups 2023 (2023)
- 3/4 miejsce Intel Extreme Masters Katowice 2023 (2023)
- 3/4 miejsce ESL Pro League Season 17 (2023)
- BLAST.tv Paris Major 2023: European RMR A (2023)
- 3/4 miejsce Intel Extreme Masters Rio 2023 (2023)
- 9/11 miejsce BLAST.tv Paris Major 2023 (2023)
- Match of LeGGends (2023)
- 4/6 miejsce BLAST Premier: Fall Groups 2023 (2023)
- 7/8 miejsce Intel Extreme Masters Cologne 2023 (2023)
- 5/8 miejsce Gamers8 2023 (2023)
- ESL Pro League Season 18 (2023)
Analityk
- StarLadder i-League StarSeries Season 4 (2018)
- StarSeries & i-League CS:GO Season 7 (2019)
- GG.Bet Cologne Invitational (2019)
- GG.Bet New York Invitational (2019)
Rosyjski komentator
Natus Vincere
- 5/6 miejsce BLAST Premier: Fall Final 2023 (2023)
- 5 miejsce BLAST Premier World Leaderboard 2023 (2023)
- 3/4 miejsce BLAST Premier: World Final 2023 (2023)
- BLAST Premier: Spring Groups 2024 (2024)
- 7/8 miejsce Intel Extreme Masters Katowice 2024 (2024)
- 3/5 miejsce PGL Major Copenhagen 2024: European RMR A (2024)
Posiadane trofea[]
Trofeum ćwierćfinalistów Cologne 2016 |
Najlepsze akcje[]
- G2A.com December Cup by FACEIT EU: B1ad3 vs. Epsilon
- SLTV StarSeries XIII: B1ad3 vs. Natus Vincere
- ESL One Cologne 2014 EU Finals: B1ad3 vs. ESG!
- CKoTH 8: JW and B1ad3 in the 15th round
- B1ad3 vs. Cloud9 - DreamHack ZOWIE Open Bucharest 2016
- B1ad3 ACE vs Kinguin
Naklejki z autografem gracza[]
|