Finały | Showdown | Sezon zasadniczy

Europa | Ameryka

BLAST Premier: Spring 2020 - Europejski showdown były europejskimi ostatecznymi rozgrywkami do finałów BLAST Premier: Spring 2020.

Kwalifikacje[edytuj | edytuj kod]

Broadcast[edytuj | edytuj kod]

  • Gospodarz stołu analityków: USA Auguste "Semmler" Massonnat
  • Osoba przeprowadzająca wywiad: Wielka Brytania James "BanKs" Banks
  • Analitycy:
  • Komentatorzy:

Drużyny[edytuj | edytuj kod]

Zaproszone:

Zakwalifikowane:





Wyniki[edytuj | edytuj kod]

Etap grupowy[edytuj | edytuj kod]

Grupa A[edytuj | edytuj kod]

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość remisów Ilość przegranych
1. Szwecja Ninjas in Pyjamas 2 2 0
2. Finlandia ENCE eSports 2 2 0
3. Francja Team Vitality 1 2 1
4. Dania Astralis 1 0 3
5. Portugalia sAw 1 0 3
Mecze grupy A[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Vitality Francja 15 15 Finlandia ENCE eSports
Astralis Dania 7 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Astralis Dania 16 4 Portugalia sAw
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 7 Portugalia sAw
Team Vitality Francja 15 15 Szwecja Ninjas in Pyjamas
ENCE eSports Finlandia 16 14 Portugalia sAw
Ninjas in Pyjamas Szwecja 15 15 Finlandia ENCE eSports
Astralis Dania 6 16 Francja Team Vitality
Team Vitality Francja 11 16 Portugalia sAw
Astralis Dania 13 16 Finlandia ENCE eSports

Grupa B[edytuj | edytuj kod]

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość remisów Ilość przegranych
1. Dania MAD Lions 3 1 0
2. Szwecja Fnatic 3 0 1
3. UE mousesports 1 1 2
4. Szwecja Team Dignitas 1 0 3
5. WNP Virtus.pro 1 0 3
Mecze grupy B[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
mousesports UE 16 10 Szwecja Team Dignitas
Fnatic Szwecja 10 16 Dania MAD Lions
Fnatic Szwecja 16 7 WNP Virtus.pro
MAD Lions Dania 16 7 WNP Virtus.pro
MAD Lions Dania 16 5 Szwecja Team Dignitas
Team Dignitas Szwecja 16 8 WNP Virtus.pro
Fnatic Szwecja 16 14 UE mousesports
mousesports UE 15 15 Dania MAD Lions
mousesports UE 14 16 WNP Virtus.pro
Fnatic Szwecja 16 9 Szwecja Team Dignitas

Playoffy[edytuj | edytuj kod]

Runda 1[edytuj | edytuj kod]

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Vitality Francja 2 1 Szwecja Team Dignitas
mousesports UE 2 0 Dania Astralis

Półfinały[edytuj | edytuj kod]

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Fnatic Szwecja 0 2 Francja Team Vitality
ENCE eSports Finlandia 2 0 UE mousesports

Finały[edytuj | edytuj kod]

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Ninjas in Pyjamas Szwecja 1 2 Francja Team Vitality
MAD Lions Dania 0 2 Finlandia ENCE eSports

Trzecie miejsce[edytuj | edytuj kod]

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Ninjas in Pyjamas Szwecja 2 1 Dania MAD Lions

Pula nagród[edytuj | edytuj kod]

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.