BLAST Rising był turniejem, który odbył się w dniach od 4 do 22 maja 2020 roku.
Broadcast[]
Drużyny[]
|
Wyniki[]
Etap grupowy[]
Grupa A[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | ALTERNATE aTTaX | 5 | 1 |
2. | Team Endpoint | 5 | 1 |
3. | Salamander Gaming | 2 | 4 |
4. | Tricked Esport | 0 | 6 |
Mecze grupy A[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ALTERNATE aTTaX | 16 | 11 | Tricked Esport |
Salamander Gaming | 3 | 16 | Team Endpoint |
ALTERNATE aTTaX | 16 | 14 | Salamander Gaming |
Tricked Esport | 12 | 16 | Team Endpoint |
Team Endpoint | 16 | 12 | ALTERNATE aTTaX |
Salamander Gaming | 16 | 12 | Tricked Esport |
Tricked Esport | 8 | 16 | ALTERNATE aTTaX |
Team Endpoint | 16 | 11 | Salamander Gaming |
Salamander Gaming | 10 | 16 | ALTERNATE aTTaX |
Team Endpoint | 16 | 14 | Tricked Esport |
ALTERNATE aTTaX | 16 | 13 | Team Endpoint |
Tricked Esport | 8 | 16 | Salamander Gaming |
Grupa B[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Nordavind | 5 | 1 |
2. | HAVU Gaming | 4 | 2 |
3. | Giants Gaming | 2 | 4 |
4. | x-kom AGO | 1 | 5 |
Mecze grupy B[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
HAVU Gaming | 16 | 4 | x-kom AGO |
Nordavind | 16 | 14 | Giants Gaming |
HAVU Gaming | 16 | 10 | Nordavind |
x-kom AGO | 16 | 13 | Giants Gaming |
Giants Gaming | 11 | 16 | HAVU Gaming |
Nordavind | 16 | 8 | x-kom AGO |
x-kom AGO | 17 | 19 | HAVU Gaming |
Giants Gaming | 15 | 19 | Nordavind |
Nordavind | 19 | 16 | HAVU Gaming |
Giants Gaming | 16 | 14 | x-kom AGO |
HAVU Gaming | 12 | 16 | Giants Gaming |
x-kom AGO | 14 | 16 | Nordavind |
Grupa C[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Japaleno | 4 | 2 |
2. | FATE eSports | 4 | 2 |
3. | Movistar Riders | 4 | 2 |
4. | Apeks | 0 | 6 |
Mecze grupy C[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Movistar Riders | 16 | 9 | Japaleno |
FATE eSports | 16 | 14 | Apeks |
Movistar Riders | 16 | 8 | FATE eSports |
Japaleno | 16 | 8 | Apeks |
Apeks | 13 | 16 | Movistar Riders |
FATE eSports | 10 | 16 | Japaleno |
Japaleno | 16 | 5 | Movistar Riders |
Apeks | 9 | 16 | FATE eSports |
FATE eSports | 16 | 8 | Movistar Riders |
Apeks | 5 | 16 | Japaleno |
Movistar Riders | 19 | 17 | Apeks |
Japaleno | 14 | 16 | FATE eSports |
Grupa D[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Team Heretics | 6 | 0 |
2. | AVEZ Esport | 3 | 3 |
3. | Team Secret | 2 | 4 |
4. | sAw | 1 | 5 |
Mecze grupy D[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Heretics | 22 | 20 | AVEZ Esport |
Team Secret | 16 | 6 | sAw |
Team Heretics | 16 | 3 | Team Secret |
AVEZ Esport | 9 | 16 | sAw |
sAw | 17 | 19 | Team Heretics |
Team Secret | 8 | 16 | AVEZ Esport |
Team Heretics | 16 | 14 | sAw |
AVEZ Esport | 10 | 16 | Team Heretics |
Team Secret | 16 | 19 | Team Heretics |
sAw | 12 | 16 | Team Secret |
sAw | 6 | 16 | AVEZ Esport |
AVEZ Esport | 16 | 11 | Team Secret |
Faza pucharowa[]
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Endpoint | 2 | 0 | AVEZ Esport |
Nordavind | 2 | 0 | FATE eSports |
Japaleno | 0 | 2 | HAVU Gaming |
Team Heretics | 1 | 2 | ALTERNATE aTTaX |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Endpoint | 2 | 0 | Nordavind |
HAVU Gaming | 2 | 0 | ALTERNATE aTTaX |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Endpoint | 1 | 2 | HAVU Gaming |
Pula nagród[]
- HAVU Gaming - €16,000
- Team Endpoint - €8,000
- 3/4 miejsce Nordavind - €3,000
- 3/4 miejsce ALTERNATE aTTaX - €3,000