BLAST Rising 2021 był turniejem, który odbył się w dniach od 3 do 23 maja 2021 roku.
Broadcast[]
- Komentatorzy:
- Obserwator: Jakub "Swelder" Grzegorski
Drużyny[]
|
Uwaga:
- Drużyny Anonymo Esports oraz Sprout zostały zastąpione przez MAD Lions i Tricked Esport.
Wyniki[]
Etap grupowy[]
Grupa A[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Team LDLC | 2 | 0 |
2. | Club Brugge eSports | 2 | 1 |
3. | Sangal Esports | 1 | 2 |
4. | UMX Gaming | 0 | 2 |
Mecze grupy A[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team LDLC | 2 | 0 | UMX Gaming |
Sangal Esports | 0 | 2 | Club Brugge eSports |
Team LDLC | 2 | 1 | Club Brugge eSports |
UMX Gaming | 0 | 2 | Sangal Esports |
Club Brugge eSports | 2 | 1 | Sangal Esports |
Grupa B[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Galaxy Racer | 2 | 0 |
2. | Tricked Esport | 2 | 1 |
3. | x-kom AGO | 1 | 2 |
4. | Astralis Talent | 0 | 2 |
Mecze grupy B[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
x-kom AGO | 2 | 0 | Astralis Talent |
Tricked Esport | 0 | 2 | Galaxy Racer |
x-kom AGO | 1 | 2 | Galaxy Racer |
Astralis Talent | 0 | 2 | Tricked Esport |
x-kom AGO | 1 | 2 | Tricked Esport |
Grupa C[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | SKADE | 2 | 0 |
2. | MAD Lions | 2 | 1 |
3. | Team Spirit Academy | 1 | 2 |
4. | ALTERNATE aTTaX | 0 | 2 |
Mecze grupy C[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SKADE | 2 | 0 | Team Spirit Academy |
MAD Lions | 2 | 0 | ALTERNATE aTTaX |
SKADE | 2 | 1 | MAD Lions |
Team Spirit Academy | 2 | 0 | ALTERNATE aTTaX |
MAD Lions | 2 | 0 | Team Spirit Academy |
Grupa D[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Apeks | 2 | 0 |
2. | Copenhagen Flames | 2 | 1 |
3. | Nexus Gaming | 1 | 2 |
4. | OFFSET Esports | 0 | 2 |
Mecze grupy D[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Copenhagen Flames | 2 | 1 | Nexus Gaming |
Apeks | 2 | 1 | OFFSET Esports |
Copenhagen Flames | 1 | 2 | Apeks |
Nexus Gaming | 2 | 0 | OFFSET Esports |
Copenhagen Flames | 2 | 0 | Nexus Gaming |
Grupa E[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | DBL PONEY | 2 | 0 |
2. | Natus Vincere Junior | 2 | 1 |
3. | Budapest Five | 1 | 2 |
4. | SINNERS Esports | 0 | 2 |
Mecze grupy E[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SINNERS Esports | 1 | 2 | Budapest Five |
DBL PONEY | 2 | 0 | Natus Vincere Junior |
Budapest Five | 0 | 2 | DBL PONEY |
SINNERS Esports | 1 | 2 | Natus Vincere Junior |
Budapest Five | 0 | 2 | Natus Vincere Junior |
Grupa F[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Young Ninjas | 2 | 0 |
2. | Nordavind | 2 | 1 |
3. | GORILLAZ | 1 | 2 |
4. | Team Finest | 0 | 2 |
Mecze grupy F[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Nordavind | 0 | 2 | GORILLAZ |
Young Ninjas | 2 | 0 | Team Finest |
GORILLAZ | 0 | 2 | Young Ninjas |
Nordavind | 2 | 0 | Team Finest |
GORILLAZ | 0 | 2 | Nordavind |
Play-iny[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Sangal Esports | 0 | 2 | x-kom AGO |
Team Spirit Academy | 2 | 0 | Nexus Gaming |
Budapest Five | 0 | 2 | GORILLAZ |
Etap ostatniej szansy[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Sangal Esports | 2 | 1 | Nexus Gaming |
Sangal Esports | 0 | 2 | Budapest Five |
Nexus Gaming | 0 | 2 | Budapest Five |
Faza pucharowa[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team LDLC | 2 | 1 | GORILLAZ |
Tricked Esport | 1 | 2 | Copenhagen Flames |
Young Ninjas | 2 | 0 | Natus Vincere Junior |
SKADE | 2 | 0 | x-kom AGO |
Galaxy Racer | 0 | 2 | Team Spirit Academy |
MAD Lions | 2 | 0 | Club Brugge eSports |
Apeks | 2 | 1 | Budapest Five |
DBL PONEY | 2 | 0 | Nordavind |
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team LDLC | 0 | 2 | Copenhagen Flames |
Young Ninjas | 2 | 0 | SKADE |
Team Spirit Academy | 2 | 1 | MAD Lions |
Apeks | 0 | 2 | DBL PONEY |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Copenhagen Flames | 1 | 2 | Young Ninjas |
Team Spirit Academy | 2 | 0 | DBL PONEY |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Copenhagen Flames | 2 | 1 | Team Spirit Academy |
Trzecie miejsce[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Young Ninjas | 2 | 0 | DBL PONEY |
Pula nagród[]
- Copenhagen Flames - $15,000
- Team Spirit Academy - $10,000
- Young Ninjas - $5,000