Counter Strike: Global Offensive Wiki
Advertisement
Counter Strike: Global Offensive Wiki

Bad News Bears jest amerykańską drużyną e-sportową założoną 24 sierpnia 2018 roku.

Historia

  • 24 sierpnia 2018 - Drużyna Test Takers została założona! W składzie znajdowali się: TenZ, RIKO, Toy, s0m, food oraz jako trener flowsicK.
  • 7 września 2018 - food opuścił drużynę.
  • 10 września 2018 - s0m opuścił drużynę, a za niego dołączył ben1337.
  • 18 września 2018 - ben1337 opuścił drużynę. W tym samym dniu do składu dołączył no_one i Slemmy.
  • 25 października 2018 - Slemmy oraz Toy opuścili drużynę, a za nich dołączyli ben1337 i REZU.
  • październik 2018 - flowsicK nie jest już trenerem drużyny!
  • 16 listopada 2018 - no_one oraz ben1337 opuścili drużynę, a za nich dołączyli ptr i shinobi.
  • 10 grudnia 2018 - RIKO opuścił drużynę, a za nich dołączył mitch.
  • 17 grudnia 2018 - s0m zastąpił REZU w składzie - jednakże REZU został tymczasowym graczem podczas najważniejszej dywizji ESEA. Dodatkowo a2z został trenerem drużyny!
  • grudzień 2018 - a2z nie jest już trenerem drużyny!
  • 25 grudnia 2018 - REZU oficjalnie opuścił drużynę, a za niego dołączył no_one. W tym samym dniu s0m opuścił skład.

  • 5 stycznia 2019 - no_one opuścił drużynę.
  • 9 stycznia 2019 - RIKO dołączył do drużyny.
  • 12 stycznia 2019 - Skład drużyny Test Takers zmienił swą nazwę na Bad News Bears. W składzie: TenZ, ptr, shinobi, mitch oraz RIKO.
  • 15 stycznia 2019 - RIKO opuścił drużynę, a za niego dołączył tymczasowo no_one.
  • 19 stycznia 2019 - alter dołączył do drużyny.
  • 25 stycznia 2019 - no_one opuścił drużynę, a za niego dołączył REZU także jako rezerwowy. Dodatkowo skład opuścił alter.
  • 13 lutego 2019 - Infinite dołączył do drużyny.
  • 6 marca 2019 - Infinite opuścił drużynę, a za niego dołączył oficjalnie REZU.
  • 13 kwietnia 2019 - shinobi został trenerem drużyny! Dodatkowo REZU opuścił skład!
  • 17 kwietnia 2019 - dazzLe oraz Relyks dołączył do drużyny.
  • maj 2019 - dazzLe opuścił drużynę, a za niego dołączył crashies.
  • 15 maja 2019 - TenZ opuścił drużynę, a za niego dołączył tymczasowo REZU.
  • 17 maja 2019 - Relyks opuścił drużynę, a za niego dołączył yay. Dodatkowo shinobi powrócił do głównego składu!
  • 31 maja 2019 - REZU opuścił drużynę.
  • 7 czerwca 2019 - RZU powrócił tymczasowo do drużyny.
  • 10 czerwca 2019 - yay opuścił drużynę.
  • 19 czerwca 2019 - Skład drużyny Bad News Bears został przejęty przez organizację Riot Squad Esports.

  • 12 lutego 2020 - Skład drużyny Riot Squad Esports rozstał się z organizacją i odtąd będą grać pod nazwą Bad News Bears. W składzie: ptr, mitch, crashies, Jonji oraz Grim.
  • 26 lutego 2020 - Grim opuścił drużynę, a za niego dołączył dapr.
  • 15 kwietnia 2020 - crashies opuścił drużynę, a za niego dołączył dazzLe.
  • 12 maja 2020 - Skład drużyny Bad News Bears rozpadł się: ptr, mitch, Jonji, dapr i dazzLe.

  • 17 stycznia 2021 - Drużyna Bad News Bears została odtworzona! W składzie: Jonji, ptr, alter, Swisher, Spongey oraz jako trener mCe.
  • 1 lutego 2021 - mCe nie jest już trenerem drużyny!
  • 5 lutego 2021 - madcow został trenerem drużyny!
  • 31 maja 2021 - alter został przesunięty na ławkę rezerwową drużyny, a za niego do aktywnego składu dołączył Shakezullah.
  • 3 sierpnia 2021 - ptr opuścił drużynę.
  • 4 sierpnia 2021 - Junior dołączył do drużyny na zasadzie wypożyczenia z organizacji FURIA Esports.
  • 6 sierpnia 2021 - alter oficjalnie opuścił drużynę.
  • 24 września 2021 - Jonji opuścił drużynę.
  • 29 października 2021 - Bwills dołączył do drużyny.

  • 1 stycznia 2022 - Swisher opuścił drużynę.
  • 10 stycznia 2022 - Bwills opuścił drużynę, a za niego dołączył robby.
  • 11 stycznia 2022 - junior opuścił drużynę, a za niego dołączył Swahn.
  • 16 stycznia 2022 - Pluto dołączył do drużyny.
  • 27 stycznia 2022 - robby opuścił drużynę, a za niego dołączył MoMo.
  • 1 marca 2022 - LAJT został asystentem trenera drużyny!
  • 19 lipca 2022 - Swahn oraz trener madcow opuścili drużynę.
  • 1 sierpnia 2022 - Skład drużyny Bad News Bears rozpadł się: Shakezullah, Spongey, Pluto, Momo oraz asystent trenera LAJT.

  • Byli członkowie

    Osiągnięcia

    Miejsce Turniej Lokalizacja Data Pula nagród
    10 miejsce ESEA Season 29: Najważniejsza dywizja - Ameryka Północna Online 17 września - 11 listopada 2018
    1/2 miejsce Americas Minor Championship - Katowice 2019: Czwarte północnoamerykańskie otwarte kwalifikacje Online 26 - 27 listopada 2018
    1/2 miejsce Intel Extreme Masters Season XIV - Sydney: Drugie północnoamerykańskie otwarte kwalifikacje Online 2 - 3 lutego 2019
    3/5 miejsce Esports Championship Series Season 7 - Północnoamerykańskie mistrzostwo pretendentów Online 5 - 7 marca 2019
    5/8 miejsce Esports Championship Series Season 7 - Ameryka Północna: Seria druga Online 18 marca 2019 $750
    Drugie miejsce ESEA Season 30: Najważniejsza dywizja - Ameryka Północna Online 15 stycznia - 1 kwietnia 2019 $10,500
    1/2 miejsce ESL One Cologne 2019 - Pierwsze północnoamerykańskie otwarte kwalifikacje Online 13 - 14 kwietnia 2019
    5/8 miejsce Esports Championship Series Season 7 - Ameryka Północna: Seria trzecia Online 25 kwietnia 2019 $750
    Pierwsze miejsce Mythic Cup 2 Online 5 - 20 maja 2019 $1,500
    12 miejsce Esports Championship Series Season 7 - Ameryka Północna Online 11 marca - 24 maja 2019 $1,500
    1/2 miejsce Americas Minor Championship - Berlin 2019: Trzecie północnoamerykańskie otwarte kwalifikacje Online 31 maja - 1 czerwca 2019
    5/6 miejsce FLASHPOINT Season 1: Północnoamerykańskie kwalifikacje Online 14 - 16 lutego 2020 $1,000
    1/4 miejsce Americas Minor Championship - Rio 2020: Północnoamerykańskie zamknięte kwalifikacje Online 7 marca 2020
    1/2 miejsce ESEA Season 33: Najważniejsza dywizja - Ameryka Północna Online 3 lutego - 18 marca 2020
    Drugie miejsce DreamHack Masters Spring 2020 - Północnoamerykańskie kwalifikacje Online 18 - 20 kwietnia 2020
    9/10 miejsce ESL One: Road to Rio - Ameryka Północna Online 23 kwietnia - 3 maja 2020 $1,000
    Trzecie miejsce ESEA Season 33: Najważniejsza dywizja - Północnoamerykańskie finały Online 7 sierpnia 2020 $5,000
    1/2 miejsce DreamHack Open January 2021: Północnoamerykańskie otwarte kwalifikacje Online 20 - 21 stycznia 2021
    Pierwsze miejsce ESEA Cash Cup - North America: Winter 2020 #3 Online 23 - 24 stycznia 2021 $9,000
    Pierwsze miejsce ESEA Cash Cup - North America: Winter 2020 #4 Online 30 - 31 stycznia 2021 $9,000
    5/6 miejsce DreamHack Open March 2021: Ameryka Północna Online 10 - 12 marca 2021 $2,500
    Pierwsze miejsce ESEA Cash Cup: North America - Spring 2021 #1 Online 20 - 21 marca 2021 $9,000
    Drugie miejsce ESEA Cash Cup: North America - Spring 2021 #3 Online 3 - 4 kwietnia 2021 $4,000
    Pierwsze miejsce Mythic Spring Cup 1 Online 6 - 8 kwietnia 2021 $3,000
    Drugie miejsce ESEA Cash Cup: North America - Spring 2021 #4 Online 10 - 11 kwietnia 2021 $4,000
    Pierwsze miejsce ESEA Season 36: Najważniejsza dywizja - Ameryka Północna Online 26 stycznia - 18 kwietnia 2021 $20,000
    3/4 miejsce cs summit 8: Zamknięte kwalifikacje Online 14 - 18 maja 2021
    7/8 miejsce cs_summit 8 Online 20 - 23 maja 2021 $2,000
    Drugie miejsce ESEA Cash Cup: North America - Spring 2021 #6 Online 29 - 30 maja 2021 $4,000
    Pierwsze miejsce ESEA Cash Cup: North America - Summer 2021 #1 Online 5 - 6 czerwca 2021 $9,000
    Drugie miejsce ESEA Cash Cup: North America - Summer 2021 #2 Online 26 - 27 czerwca 2021 $4,000
    13/16 miejsce Intel Extreme Masters Season XVI - Cologne: Play-iny Online 6 lipca 2021 $2,500
    Pierwsze miejsce ESEA Cash Cup: North America - Summer 2021 #3 Online 24 - 25 lipca 2021 $2,000 na podróż
    Pierwsze miejsce ESEA Cash Cup: North America - Summer 2021 #5 Online 7 - 8 sierpnia 2021 $9,000
    21/24 miejsce ESL Pro League Season 14 Online 16 - 20 sierpnia 2021 $5,000
    Pierwsze miejsce Fragadelphia 15 USA Filadelfia, Stany Zjednoczone 10 - 12 września 2021 $25,000
    1/4 miejsce Intel Extreme Masters Season XVI - Fall: Ameryka Północna Online 18 września 2021
    5/6 miejsce DreamHack Open September 2021: Ameryka Północna Online 22 - 24 września 2021 $2,500
    Pierwsze miejsce ESEA Cash Cup: North America - Autumn 2021 #1 Online 25 - 26 września 2021 $9,000
    7/8 miejsce Intel Extreme Masters Season XVI - Fall: Ameryka Północna Online 5 - 7 października 2021 $1,500
    Pierwsze miejsce ESEA Cash Cup: North America - Autumn 2021 #2 Online 16 - 17 października 2021 $9,000
    Drugie miejsce Super League Arena Online 17 - 28 października 2021 $2,500
    3/4 miejsce iBUYPOWER Mythic Masters Winter 2021 Online 12 - 14 listopada 2021 $5,000
    Pierwsze miejsce Mustache Masters 2021 Online 20 - 21 listopada 2021
    Pierwsze miejsce ESL Challenger Anaheim 2022: Drugie północnoamerykańskie otwarte kwalifikacje Online 1 - 2 grudnia 2021
    Pierwsze miejsce ESEA Cash Cup: North America - Autumn 2021 #6 Online 4 - 5 grudnia 2021 $4,000
    5/6 miejsce ESEA Season 39: Najważniejsza dywizja - Ameryka Północna Online 2 listopada - 16 grudnia 2021 $2,500
    Pierwsze miejsce ESEA Cash Cup: North America - Winter 2022 #1 Online 1 - 2 stycznia 2022 $4,000
    Drugie miejsce Super League Arena Winter 2022 Online 10 - 20 stycznia 2022 $2,500
    5 miejsce Fragadelphia 16: Season Rankings Online 16 października 2021 - 13 lutego 2022
    Drugie miejsce ESEA Cash Cup: North America - Winter 2022 #4 Online 12 - 13 lutego 2022 $2,000
    5/8 miejsce Fragadelphia 16 USA Filadelfia, Stany Zjednoczone 4 - 6 marca 2022 $3,600
    Trzecie miejsce PGL Major Antwerp 2022: Amerykański RMR - Pierwsze północnoamerykańskie otwarte kwalifikacje Online 10 - 11 marca 2022
    11/12 miejsce ESL Challenger League Season 40: Ameryka Północna Online 19 stycznia - 23 marca 2022
    1/2 miejsce ESL Challenger League Season 40: Ameryka Północna - Baraże Online 4 - 5 kwietnia 2022
    11/12 miejsce ESL Challenger League Season 41: Ameryka Północna Online 26 kwietnia - 8 czerwca 2022
    Trzecie miejsce Fragadelphia 17: Chicago USA Chicago, Stany Zjednoczone 18 - 19 czerwca 2022 $1,000
    1/2 miejsce ESL Challenger League Season 41: Ameryka Północna - Baraże Online 11 - 12 lipca 2022
    Edycja Ameryka Północna CS:GO - Profesjonalne drużyny - Ameryka Północna
    USA 3sUP EnterprisesKanada ACE GamingUSA affNityUSA Area 51 GamingUSA Armada EsportsUSA AZIO Esports
    USA Bad News BearsUSA Beacon eSportsUSA Bee's Money CrewUSA Blight GamingUSA Carpe Diem
    USA Chaos Esports ClubUSA CheckSix GamingUSA ChocoCheckAmeryka Północna Complexity GamingUSA Counter Logic Gaming
    USA Counter Logic Gaming AcademyAmeryka Północna Counter Logic Gaming RedUSA Dignitas FemaleKanada District 7USA DOGMEN
    USA Echo FoxUSA EnemyUSA Enigma6 GroupUSA Etherian E-SportsUSA eUnitedAmeryka Północna Evil GeniusesAmeryka Północna Extra Salt
    Kanada FRENCH CANADIANSUSA Gaimin GladiatorsUSA Gen.G EsportsUSA GGPR esportsUSA Ghost Academy
    USA Ghost GamingUSA GXUSA High Coast EsportsUSA iBUYPOWERKanada KKonaUSA Lazarus Esports
    Kanada LiViD GamingUSA LunatiK eSportsUSA Misfits GamingUSA Mortality eSportsUSA mouseSpaz
    USA Muffin LightningUSA MythicUSA NetcodeGuides.comUSA New England WhalersUSA New Identity
    Kanada Nexus eSportsUSA Nexus eSports StormUSA Nihilum GamingUSA NRG EsportsUSA Obey AllianceKanada Orgless
    USA Party AstronautsUSA Pnda GamingUSA Quantic GamingUSA RBG EsportsUSA Rebirth EsportsUSA Recon 5
    USA Riot Squad EsportsUSA Rise NationUSA RogueUSA Ronin EsportsUSA RugratzUSA Rush
    USA SapphireKelownaDotComUSA Secret ClubUSA Selfless GamingKanada Selfless Gaming FemaleUSA SoaR Gaming
    USA Spacestation GamingUSA SplyceUSA Strife EsportsUSA Swole PatrolUSA SYNRGY GamingUSA Team BlackOut
    USA Team CoastKanada Team ConquestUSA Team Curse.NAUSA Team DynamicKanada Team KaliberUSA Team Karma
    USA Team LiquidUSA Team ProspectsUSA Team SoloMidUSA TectonicUSA Third ImpactUSA TorquedUSA Triumph
    USA UBINITEDUSA Vireo.proUSA Vision GamingUSA Without a RoofUSA Ze Pug Godz
    Advertisement