FANDOM


Poprzedni:
Binary Dragons Cup - Season 2
Binary Dragons Cup Następny:
Binary Dragons Cup - Season 4
Binary Dragons Cup - Season 3
Binary Dragons Cup
Lokalizacja: Online
Pula nagród: $2,200
Liczba drużyn: 12
Data rozpoczęcia: 9 lutego 2017
Data zakończenia: 14 lutego 2017

Binary Dragons Cup - Season 3 był trzecią częścią turnieju Binary Dragons Cup, która odbyła się w dniach od 9 do 14 lutego 2017 roku.

DrużynyEdytuj





WynikiEdytuj

Etap grupowyEdytuj

Grupa AEdytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Białoruś - flaga K29 2 0
2. Litwa - flaga Playing Ducks International 1 1
3. Kazachstan - flaga zARLANS 0 2
Mecze grupy AEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
K29 Białoruś - flaga 2 1 Kazachstan - flaga zARLANS
Playing Ducks International Litwa - flaga 2 1 Kazachstan - flaga zARLANS
K29 Białoruś - flaga 2 0 Litwa - flaga Playing Ducks International

Grupa BEdytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Kazachstan - flaga Tengri 2 0
2. Słowacja - flaga eXtatus 1 1
3. Rosja - flaga Overdrive 0 2
Mecze grupy BEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Tengri Kazachstan - flaga 2 1 Rosja - flaga Overdrive
eXtatus Słowacja - flaga 0 2 Kazachstan - flaga Tengri
Overdrive Rosja - flaga 0 2 Słowacja - flaga eXtatus

Grupa CEdytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Serbia - flaga iNation 2 0
2. WNP - flaga Vexilla 1 1
3. WNP - flaga Team Tricksters 0 2
Mecze grupy CEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Tricksters WNP - flaga 0 2 WNP - flaga Vexilla
iNation Serbia - flaga 2 0 WNP - flaga Team Tricksters
Vexilla WNP - flaga 0 2 Serbia - flaga iNation

Grupa DEdytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Rosja - flaga RuSh3D 2 0
2. Ukraina - flaga spray'n'pray 1 1
3. Czechy - flaga eSuba 0 2
Mecze grupy DEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
spray'n'pray Ukraina - flaga 1 2 Rosja - flaga RuSh3D
RuSh3D Rosja - flaga 2 1 Czechy - flaga eSuba
spray'n'pray Ukraina - flaga 2 0 Czechy - flaga eSuba

Faza pucharowaEdytuj

ĆwierćfinałyEdytuj

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Tengri Kazachstan - flaga 2 1 WNP - flaga Vexilla
RuSh3D Rosja - flaga 2 1 Litwa - flaga Playing Ducks International
K29 Białoruś - flaga 2 0 Ukraina - flaga spray'n'pray
iNation Serbia - flaga 0 2 Słowacja - flaga eXtatus

PółfinałyEdytuj

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Tengri Kazachstan - flaga 2 1 Rosja - flaga RuSh3D
K29 Białoruś - flaga 1 2 Słowacja - flaga eXtatus

FinałEdytuj

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Tengri Kazachstan - flaga 1 2 Słowacja - flaga eXtatus

Pula nagródEdytuj

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.