DemonRipper (tablica | edycje) Nie podano opisu zmian |
DemonRipper (tablica | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 4: | Linia 4: | ||
|lokalizacja = [[Plik:Anglia - flaga.png|35px|Anglia]] Londyn, Anglia |
|lokalizacja = [[Plik:Anglia - flaga.png|35px|Anglia]] Londyn, Anglia |
||
|pula nagród = $50,000 |
|pula nagród = $50,000 |
||
− | |liczba drużyn = |
+ | |liczba drużyn = 7 |
|wersja = |
|wersja = |
||
|data rozpoczęcia = ''10 lipca 2018'' |
|data rozpoczęcia = ''10 lipca 2018'' |
||
Linia 49: | Linia 49: | ||
*[[Plik:Rosja - flaga.png|35px|Rosja]] <small>[[Monolith Gaming]]</small> |
*[[Plik:Rosja - flaga.png|35px|Rosja]] <small>[[Monolith Gaming]]</small> |
||
|col2 = |
|col2 = |
||
− | *[[Plik:Białoruś - flaga.png|35px|Białoruś]] <small>[[Nemiga Gaming]]</small> |
||
*[[Plik:Rosja - flaga.png|35px|Rosja]] <small>[[PLINK-TECH]]</small> |
*[[Plik:Rosja - flaga.png|35px|Rosja]] <small>[[PLINK-TECH]]</small> |
||
*[[Plik:Ukraina - flaga.png|35px|Ukraina]] <small>[[pro100]]</small> |
*[[Plik:Ukraina - flaga.png|35px|Ukraina]] <small>[[pro100]]</small> |
||
Linia 55: | Linia 54: | ||
}} |
}} |
||
|} |
|} |
||
+ | |||
+ | Uwaga: |
||
+ | *Drużyna [[Plik:Białoruś - flaga.png|35px|Białoruś]] [[Nemiga Gaming]] nie mogła uczestniczyć w tym turnieju z powodu dwukrotnego odrzucenia wiz przez rząd [[Plik:Wielka Brytania - flaga.png|30px|Wielka Brytania]] Wielkiej Brytanii. |
||
==Wyniki== |
==Wyniki== |
||
Linia 75: | Linia 77: | ||
| style="text-align:center" bgcolor="B87333" | '''3.''' |
| style="text-align:center" bgcolor="B87333" | '''3.''' |
||
| style="text-align:center" bgcolor="B87333" | [[Plik:Ukraina - flaga.png|30px|Ukraina]] [[pro100]] |
| style="text-align:center" bgcolor="B87333" | [[Plik:Ukraina - flaga.png|30px|Ukraina]] [[pro100]] |
||
− | | style="text-align:center" bgcolor="B87333" | 0 |
||
− | | style="text-align:center" bgcolor="B87333" | 0 |
||
− | |- |
||
− | | style="text-align:center" bgcolor="B87333" | '''4.''' |
||
− | | style="text-align:center" bgcolor="B87333" | [[Plik:Białoruś - flaga.png|30px|Białoruś]] [[Nemiga Gaming]] |
||
| style="text-align:center" bgcolor="B87333" | 0 |
| style="text-align:center" bgcolor="B87333" | 0 |
||
| style="text-align:center" bgcolor="B87333" | 0 |
| style="text-align:center" bgcolor="B87333" | 0 |
||
Linia 87: | Linia 84: | ||
|- |
|- |
||
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
||
− | |- |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
− | |- |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
|- |
|- |
||
| - || 0 || 0 || - |
| - || 0 || 0 || - |
Wersja z 18:20, 5 lip 2018
|} CIS Minor Championship - London 2018 będą kwalifikacjami WNP do FACEIT Major: London 2018.
Kwalifikacje
Broadcast
- Gospodarze:
- Frankie Ward
- Tres "stunna" Saranthus
- Reporterzy:
- Pala "Mantrousse" Gilroy Sen
- Freya Spiers
- Komentatorzy:
- Analitycy:
- Obserwatorzy:
Drużyny
|
Uwaga:
- Drużyna Nemiga Gaming nie mogła uczestniczyć w tym turnieju z powodu dwukrotnego odrzucenia wiz przez rząd Wielkiej Brytanii.
Wyniki
Etap grupowy
Grupa A
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | HellRaisers | 0 | 0 |
2. | PLINK-TECH | 0 | 0 |
3. | pro100 | 0 | 0 |
Mecze grupy A
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
Grupa B
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | AVANGAR | 0 | 0 |
2. | Monolith Gaming | 0 | 0 |
3. | Team Spirit | 0 | 0 |
4. | forZe | 0 | 0 |
Mecze grupy B
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
Faza pucharowa
Górna tabela
Półfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
Finał
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
Dolna tabela
Runda 1
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
Finał
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
Wielki finał
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
Pula nagród
- - - $30,000 + zakwalifikowanie się do FACEIT Major: London 2018
- - - $15,000 + zakwalifikowanie się do FACEIT Major: London 2018
- - - $5,000