CS:GO Champions League Season 2 był turniejem, który odbył się w dniach od 16 września do 14 grudnia 2015 roku.
Broadcast[]
- Komentatorzy:
- Karam "Kyan1te" Kabbara
- Ghassan "MiloshTheMedic" Finge
- Hugo Byron
- Tim "DEFINE" Möller
Drużyny[]
|
Wyniki[]
Etap grupowy[]
Grupa A[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Natus Vincere | 2 | 0 |
2. | E-Frag.net Esports Club | 2 | 1 |
3. | Vexed Gaming | 1 | 2 |
4. | SK Gaming | 0 | 2 |
Mecze grupy A[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Natus Vincere | 2 | 0 | Vexed Gaming |
SK Gaming | 0 | 2 | E-Frag.net Esports Club |
Natus Vincere | 2 | 1 | E-Frag.net Esports Club |
Vexed Gaming | 2 | 0 | SK Gaming (walkower) |
E-Frag.net Esports Club | 2 | 0 | Vexed Gaming |
Grupa B[]
- W dniu 4 października 2015 roku organizacja Team Orbit zwolniła swój skład i odtąd była znana pod nazwą Orgless.hu.
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Virtus.pro | 2 | 0 |
2. | DenDD | 2 | 1 |
3. | Orgless.hu | 1 | 2 |
4. | Arcade eSports | 0 | 2 |
Mecze grupy B[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Virtus.pro | 2 | 1 | Team Orbit |
DenDD | 2 | 0 | Arcade eSports |
Orgless.hu | 2 | 1 | Arcade eSports |
Virtus.pro | 2 | 0 | DenDD |
DenDD | 2 | 1 | Orgless.hu |
Grupa C[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Team Dignitas | 2 | 0 |
2. | FlipSid3 Tactics | 2 | 1 |
3. | Lounge Gaming | 1 | 2 |
4. | Reason Gaming.dk | 0 | 2 |
Mecze grupy C[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Dignitas | 2 | 0 | Reason Gaming.dk |
FlipSid3 Tactics | 2 | 0 | Lounge Gaming |
Team Dignitas | 2 | 1 | FlipSid3 Tactics |
Reason Gaming.dk | 0 | 2 | Lounge Gaming |
FlipSid3 Tactics | 2 | 1 | Lounge Gaming |
Grupa D[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | HellRaisers | 2 | 0 |
2. | PENTA Sports | 2 | 1 |
3. | Team Infused | 1 | 2 |
4. | XPC Gaming | 0 | 2 |
Mecze grupy D[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
HellRaisers | 2 | 0 | Team Infused |
PENTA Sports | 2 | 0 | XPC Gaming |
HellRaisers | 2 | 1 | PENTA Sports |
Team Infused | 2 | 0 | XPC Gaming |
PENTA Sports | 2 | 0 | Team Infused |
Faza pucharowa[]
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Natus Vincere | 2 | 0 | PENTA Sports |
Team Dignitas | 2 | 1 | DenDD |
Virtus.pro | 2 | 0 | FlipSid3 Tactics |
HellRaisers | 2 | 0 | E-Frag.net Esports Club |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Natus Vincere | 1 | 2 | Team Dignitas |
Virtus.pro | 1 | 2 | HellRaisers |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Dignitas | 3 | 2 | HellRaisers |
Pula nagród[]
- Team Dignitas - $25,000
- HellRaisers - $15,000
- 3/4 miejsce Natus Vincere - $5,000
- 3/4 miejsce Virtus.pro - $5,000