CS:GO Champions League Season 3 był turniejem, który odbył się w dniach od 9 marca do 29 kwietnia 2016 roku.
Drużyny[]
|
Uwagi:
- Drużyna Gambit Gaming została zastąpiona przez DenDD.
- Drużyna FlipSid3 Tactics została zastąpiona przez HellRaisers.
Wyniki[]
Etap grupowy[]
Grupa A[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | PENTA Sports | 2 | 0 |
2. | Space Soldiers | 2 | 1 |
3. | HellRaisers | 1 | 2 |
4. | VwS Gaming | 0 | 2 |
Mecze grupy A[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
HellRaisers | 16 | 11 | Space Soldiers |
PENTA Sports | 25 | 22 | VwS Gaming |
HellRaisers | 5 | 16 | PENTA Sports |
Space Soldiers | 16 | 10 | VwS Gaming |
HellRaisers | 7 | 16 | Space Soldiers |
Grupa B[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Team Dignitas | 2 | 0 |
2. | ALTERNATE aTTaX | 2 | 1 |
3. | Team123 | 1 | 2 |
4. | DenDD | 0 | 2 |
Mecze grupy B[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Dignitas | 16 | 6 | DenDD |
ALTERNATE aTTaX | 13 | 16 | Team123 |
Team Dignitas | 16 | 11 | Team123 |
DenDD | 12 | 16 | ALTERNATE aTTaX |
Team123 | 5 | 16 | ALTERNATE aTTaX |
Grupa C[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Team Ancient | 2 | 0 |
2. | E-Frag.net Esports Club | 2 | 1 |
3. | SK Gaming | 1 | 2 |
4. | Method | 0 | 2 |
Mecze grupy C[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
E-Frag.net Esports Club | 8 | 16 | Team Ancient |
SK Gaming | 16 | 3 | Method |
Team Ancient | 16 | 14 | SK Gaming |
E-Frag.net Esports Club | 16 | 11 | Method |
SK Gaming | 17 | 19 | E-Frag.net Esports Club |
Grupa D[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | noKappa | 2 | 0 |
2. | XPC Gaming | 2 | 1 |
3. | Team Empire | 1 | 2 |
4. | Lounge Gaming | 0 | 2 |
Mecze grupy D[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
noKappa | 16 | 9 | Team Empire |
Lounge Gaming | 11 | 16 | XPC Gaming |
noKappa | 16 | 9 | XPC Gaming |
Team Empire | 16 | 8 | Lounge Gaming |
XPC Gaming | 1 | 0 | Team Empire |
Faza pucharowa[]
- Skład drużyny Team Ancient stworzyli organizację o nazwie GODSENT.
- Skład drużyny noKappa został przejęty przez organizację Team AGG.
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Dignitas | 2 | 0 | XPC Gaming |
GODSENT | 0 | 2 | Space Soldiers |
Team AGG | 2 | 1 | ALTERNATE aTTaX |
PENTA Sports | 1 | 2 | E-Frag.net Esports Club |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Dignitas | 0 | 2 | Space Soldiers |
Team AGG | 2 | 0 | E-Frag.net Esports Club |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Space Soldiers | 3 | 0 | Team AGG |
Trzecie miejsce[]
- Skład drużyny E-Frag.net Esports Club rozstał się z organizacją i od tego czasu grali pod nazwą Mortal Kombat.
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Dignitas (walkower) | 0 | 2 | Mortal Kombat |
Pula nagród[]
- Space Soldiers - $10,000
- Team AGG - $5,000
- Mortal Kombat - $3,000
- Team Dignitas - $2,000