Counter Strike: Global Offensive Wiki
Advertisement
Counter Strike: Global Offensive Wiki

Copenhagen Games 2013: Female (znany także pod nazwą SENNHEISER Female CSGO 2013) był turniejem dla kobiet, który który odbył się w dniach od 29 do 30 marca 2013 roku.

Turniej dla mężczyzn

Drużyny





Wyniki

Etap grupowy

Grupa A

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Niemcy n!faculty Ladies 4 1
2. UE Epsilon eSports Female 4 1
3. Francja Imaginary Gaming Female 3 2
4. UE fm!Ladies 3 2
5. Rosja Virtus.pro Female 1 4
6. Dania Firstblood.dk 0 5
Mecze grupy A
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Epsilon eSports Female UE 16 14 Dania Firstblood.dk
Epsilon eSports Female UE 16 7 Francja Imaginary Gaming Female
n!faculty Ladies Niemcy 16 14 Rosja Virtus.pro Female
Imaginary Gaming Female Francja 16 7 Francja Imaginary Gaming Female
n!faculty Ladies Niemcy 16 6 Dania Firstblood.dk
Virtus.pro Female Rosja 11 16 UE fm!Ladies
Firstblood.dk Dania 13 16 Francja Imaginary Gaming Female
Virtus.pro Female Rosja 11 16 UE Epsilon eSports Female
n!faculty Ladies Niemcy 1 16 UE fm!Ladies
Firstblood.dk Dania 3 16 Rosja Virtus.pro Female
fm!Ladies UE 7 16 UE Epsilon eSports Female
n!faculty Ladies Niemcy 16 8 Francja Imaginary Gaming Female
n!faculty Ladies Niemcy 16 14 UE Epsilon eSports Female
Imaginary Gaming Female Francja 16 11 Rosja Virtus.pro Female
fm!Ladies UE 16 13 Dania Firstblood.dk

Grupa B

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość remisów Ilość przegranych
1. Francja Millenium Ladies 5 1 0
2. Francja Crystal-Serv Female 4 1 1
3. Szwecja Druidz 3 2 1
4. Niemcy Team ALTERNATE Female 2 1 3
5. UE Valkyries 2 0 4
6. Czechy inFernity ladies 1 1 4
7. UE BX3 eSports Club Female 0 2 4
Mecze grupy B
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
inFernity ladies Czechy 8 16 Francja Millenium Ladies
Crystal-Serv Female Francja 16 9 Niemcy Team ALTERNATE Female
BX3 eSports Club Female UE 15 15 Szwecja Druidz
inFernity ladies Czechy 6 16 Szwecja Druidz
Valkyries UE 4 16 Francja Millenium Ladies
Millenium Ladies Francja 16 12 Szwecja Druidz
Crystal-Serv Female Francja 16 6 UE BX3 eSports Club Female
inFernity ladies Czechy 3 16 Francja Crystal-Serv Female
Valkyries UE 3 16 Szwecja Druidz
Team ALTERNATE Female Niemcy 16 10 UE BX3 eSports Club Female
Millenium Ladies Francja 15 15 Francja Crystal-Serv Female
Team ALTERNATE Female Niemcy 16 7 Czechy inFernity ladies
Druidz Szwecja 16 6 Francja Crystal-Serv Female
Valkyries UE 16 10 UE BX3 eSports Club Female
BX3 eSports Club Female UE 15 15 Czechy inFernity ladies
Team ALTERNATE Female Niemcy 14 16 Francja Millenium Ladies
Valkyries UE 4 16 Francja Crystal-Serv Female
BX3 eSports Club Female UE 6 16 Francja Millenium Ladies
Valkyries UE 9 16 Czechy inFernity ladies
Druidz Szwecja 15 15 Niemcy Team ALTERNATE Female
Valkyries UE 1 0 Niemcy Team ALTERNATE Female (walkower)

Faza pucharowa

Ćwierćfinały

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
n!faculty Ladies Niemcy 0 2 Niemcy Team ALTERNATE Female
Crystal-Serv Female Francja 2 0 Francja Imaginary Gaming Female
Millenium Ladies Francja 2 0 UE fm!Ladies
Epsilon eSports Female UE 0 2 Szwecja Druidz

Półfinały

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team ALTERNATE Female Niemcy 2 0 Francja Crystal-Serv Female
Millenium Ladies Francja 2 1 Szwecja Druidz

Finał

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team ALTERNATE Female Niemcy 2 1 Francja Millenium Ladies

Pula nagród

Advertisement