Copenhagen Games 2016: Kwalifikacje były kwalifikacjami do turnieju Copenhagen Games 2016.

Wyniki

Etap grupowy

Grupa A

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Dania Team Preparation 2 0
2. Dania naptoR.Factory 2 1
3. Szwecja Fox Stratos 1 2
4. Dania SesiBaren 0 2

Grupa B

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Dania Alpha Gaming 2 0
2. Dania 404OrgNotFound 2 1
3. Islandia seven 1 2
4. Dania FOXTROT 0 2

Grupa C

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. UE Team Orbit 2 0
2. Dania Skal du begraves? 2 1
3. Dania !nsurgents 1 2
4. Dania @SNULLE 0 2

Grupa D

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. UE IWKU Gaming 2 0
2. Norwegia GamersLeague 2 1
3. Dania SvQmmerICruzares 1 2
4. Dania AfterClap 0 2

Grupa E

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Dania Tricked eSport 2 0
2. Dania Heroic 2 1
3. Norwegia aNimus 1 2
4. Dania Tog 0 2

Grupa F

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Niemcy Playing Ducks 2 0
2. Dania Aquiver.BLU 2 1
3. Szwecja hiddenOP 1 2
4. Dania Vacuous Baboons 0 2

Grupa G

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Szwecja Team Plantronics 2 0
2. Dania Aquiver.RED 2 1
3. Norwegia Tekweb 1 2
4. Dania Influx Nordic 0 2

Grupa H

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Turcja Space Soldiers 2 0
2. Czechy eXtatus 2 1
3. Dania Inside 1 2
4. Dania Telos 0 2

Grupa I

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Norwegia Epiphany Bolt 2 0
2. UE n0_0rg 2 1
3. Dania Bar røv og sandaler 1 2
4. Dania temporary 0 2

Grupa J

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Dania WinOut.net 2 0
2. Norwegia BX3 eSports Club 2 1
3. Islandia malefiQ 1 2
4. Wielka Brytania the pickles 0 2

Grupa K

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Szwecja Epsilon eSports 2 0
2. Dania Flash eSports 2 1
3. Szwecja Dem Boyz 1 2
4. Dania walkover 0 2

Grupa L

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Dania Fragsters 2 0
2. Dania Isak-eSport 2 1
3. Dania Eastern Vikings 1 2
4. Islandia WarMonkeys 0 2

Grupa M

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Dania Krydsild 2 0
2. Dania OBEY 2 1
3. RPA Energy eSports 1 2
4. UE WDHA 0 2

Grupa N

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Szwecja Publiclir.se 2 0
2. Niemcy FAB Games eSport 2 1
3. Dania Wicked Gaming 1 2
4. Dania Ollebolle 0 2

Grupa O

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Norwegia Bananaboys 2 0
2. Szwecja Recursive eSports 2 1
3. Dania Quantaya Gaming 1 2
4. Dania fLYVERNE 0 2

Faza pucharowa

Runda 1

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
404OrgNotFound Dania 2 0 Dania Skal du begraves?
Space Soldiers Turcja 2 0 Dania Flash eSports
Epiphany Bolt Norwegia 1 2 Norwegia BX3 eSports Club
IWKU Gaming UE 2 0 Szwecja Recursive eSports
Krydsild Dania 2 0 Dania Aquiver.BLU
Tricked eSport Dania 1 2 Niemcy FAB Games eSport
Fragsters Dania 2 0 Dania Aquiver.RED
Bananaboys Norwegia 2 0 Dania naptoR.factory
Team Plantronics Szwecja 2 0 UE n0_0rg
WinOut.net Dania 2 0 Czechy eXtatus
Team Orbit UE 2 0 Dania OBEY
Publiclir.se Szwecja 2 1 Norwegia GamersLeague
Playing Ducks Niemcy 0 2 Dania Isak-eSport
Epsilon eSports Szwecja 2 0 Dania Heroic

Runda 2

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Preparation Dania 2 0 Dania 404OrgNotFound
Space Soldiers Turcja 2 0 Norwegia BX3 eSports Club
IWKU Gaming UE 2 0 Dania Krydsild
FAB Games eSport Niemcy 0 2 Dania Fragsters
Alpha Gaming Dania 2 1 Norwegia Bananaboys
Team Plantronics Szwecja 2 0 Dania WinOut.net
Team Orbit UE 1 2 Szwecja Publiclir.se
Isak-eSport Dania 0 2 Szwecja Epsilon eSports
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.