Poprzedni: Copenhagen Games 2016 |
Copenhagen Games | Następny: Copenhagen Games 2018 |
Copenhagen Games 2017 był turniejem, który odbył się w dniach od 14 do 15 kwietnia 2017 roku.
Kwalifikacje[]
Żeński turniej[]
Broadcast[]
- Gospodarz stołu analityków: Simen "warclown" Henriksen
- Komentatorzy:
- Vince "Metuz" Hill
- Joona "natu" Leppänen
- Niels "rizc" Topp
- Hugo Byron
- Tom "Tombizz14" Bissmire
- Obserwator: Jordan "Misty" Johnson
Drużyny[]
|
Wyniki[]
Etap grupowy[]
Grupa A[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | BIG | 2 | 0 |
2. | North Academy | 2 | 1 |
3. | Team LDLC.com | 1 | 2 |
4. | eXtatus | 0 | 2 |
Mecze grupy A[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team LDLC.com | 22 | 19 | North Academy |
BIG | 16 | 11 | eXtatus |
Team LDLC.com | 13 | 16 | BIG |
North Academy | 16 | 14 | eXtatus |
Team LDLC.com | 0 | 2 | North Academy |
Grupa B[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Tricked Esport | 2 | 0 |
2. | Team Singularity | 2 | 1 |
3. | eFuture.dk | 1 | 2 |
4. | Fnatic Academy | 0 | 2 |
Mecze grupy B[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Tricked Esport | 16 | 12 | eFuture.dk |
Fnatic Academy | 11 | 16 | Team Singularity |
Tricked Esport | 16 | 11 | Team Singularity |
eFuture.dk | 16 | 14 | Fnatic Academy |
Team Singularity | 2 | 0 | eFuture.dk |
Grupa C[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Dreamchasers | 2 | 0 |
2. | Epsilon eSports | 2 | 1 |
3. | Pride Gaming | 1 | 2 |
4. | Defusekids | 0 | 2 |
Mecze grupy C[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Epsilon eSports | 19 | 16 | Pride Gaming |
Dreamchasers | 16 | 8 | Defusekids |
Epsilon eSports | 10 | 16 | Dreamchasers |
Pride Gaming | 16 | 10 | Defusekids |
Epsilon eSports | 2 | 0 | Pride Gaming |
Grupa D[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | iGame.com | 2 | 0 |
2. | NRG Esports | 2 | 1 |
3. | Team Plantronics | 1 | 2 |
4. | Ambush Esport | 0 | 2 |
Mecze grupy D[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
NRG Esports | 16 | 12 | Ambush Esport |
Team Plantronics | 16 | 19 | iGame.com |
NRG Esports | 13 | 16 | iGame.com |
Ambush Esport | 13 | 16 | Team Plantronics |
NRG Esports | 2 | 1 | Team Plantronics |
Faza pucharowa[]
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
BIG | 2 | 1 | Epsilon eSports |
iGame.com | 1 | 2 | Team Singularity |
Tricked Esport | 2 | 0 | NRG Esports |
Dreamchasers | 2 | 0 | North Academy |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
BIG | 0 | 2 | Team Singularity |
Tricked Esport | 1 | 2 | Dreamchasers |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Singularity | 2 | 0 | Dreamchasers |
Pula nagród[]
- Team Singularity - €30,000
- Dreamchasers - €13,000
- 3/4 miejsce BIG - €5,000
- 3/4 miejsce Tricked Esport - €5,000