FANDOM


Copenhagen Games 2018: Kwalifikacje były kwalifikacjami do turnieju Copenhagen Games 2018.

BroadcastEdytuj

WynikiEdytuj

Etap grupowyEdytuj

Grupa 1Edytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Bułgaria - flaga Windigo Gaming 1 0
2. Dania - flaga Naevermind 2 1
3. Norwegia - flaga Nofo FHS 0 2

Grupa 2Edytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. UE - flaga Team LDLC.com 1 0
2. Dania - flaga KPG Esport 2 1
3. Dania - flaga maskaijns 0 2

Grupa 3Edytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. UE - flaga The Imperial 1 0
2. Dania - flaga p0pdrenge 1 1
3. Dania - flaga FALCONS 1 2

Grupa 4Edytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Niemcy - flaga Sprout 1 0
2. Norwegia - flaga Nux 2 1
3. Dania - flaga Ferrari Peek Gods 1 2

Grupa 5Edytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Dania - flaga Fragsters 1 0
2. Dania - flaga Untitled 1 1
3. Dania - flaga katpåpizza? 1 2

Grupa 6Edytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. USA - flaga Rogue 1 0
2. Dania - flaga struggletony 2 1
3. Dania - flaga its ok:D 0 2

Grupa 7Edytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Serbia - flaga Valiance 1 0
2. Dania - flaga Atlando 2 1
3. Dania - flaga KOKANIN 0 2

Grupa 8Edytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Niemcy - flaga ALTERNATE aTTaX 1 0
2. Norwegia - flaga Kingpins Esports 2 1
3. Dania - flaga slåslan 0 2

Grupa 9Edytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Szwecja - flaga Singularity Esports 1 0
2. Dania - flaga Digital Regiment 2 1
3. Dania - flaga GSC Sharks 0 2

Grupa 10Edytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Wielka Brytania - flaga Epsilon eSports 1 0
2. Dania - flaga Team123 2 1
3. Szwecja - flaga Granit Gaming 0 2

Grupa 11Edytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Dania - flaga Tricked Esport 1 0
2. Dania - flaga ImmuNe 2 1
3. Dania - flaga Hammered 0 2

Grupa 12Edytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Szwecja - flaga Red Reserve 1 0
2. Dania - flaga h4rr1-p0tt3r 2 1
3. UE - flaga Fox Stratos 0 2

Grupa 13Edytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Rumunia - flaga Nexus Gaming 2 0
2. Norwegia - flaga Nordic Warthogs 2 1
3. Dania - flaga Facutvivas 1 2
4. Szwecja - flaga XD1234XD 0 2

Grupa 14Edytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Holandia - flaga Trust Gaming 2 0
2. UE - flaga Asterion 2 1
3. Dania - flaga faBB 1 2
4. Dania - flaga eShooting.dk 0 2

Grupa 15Edytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Finlandia - flaga SuperJymy 1 0
2. Dania - flaga key2success 2 1
3. Szwecja - flaga GeckoGang 0 2

Grupa 16Edytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Dania - flaga Homeless 2 0
2. Norwegia - flaga NOREG 1 1
3. Dania - flaga Fucksnekunflæk 0 2

Grupa 17Edytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Finlandia - flaga iGame.com 2 0
2. Dania - flaga Sørby Academy 2 1
3. Dania - flaga DREAMZONE 1 2
4. Dania - flaga We Enjoy 0 2

Grupa 18Edytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Norwegia - flaga Momentum.air 2 0
2. Szwecja - flaga Property 2 1
3. Dania - flaga werewe 1 2
4. Dania - flaga Digital Warfare 0 2

Grupa 19Edytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Dania - flaga Memorable 2 0
2. Estonia - flaga WASD Sports 2 1
3. Dania - flaga Wicked Gaming 1 2
4. Dania - flaga Girls' Legion 0 2

Grupa 20Edytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Dania - flaga Squared Esports 2 0
2. Dania - flaga XI-Gaming 2 1
3. Dania - flaga Drots Ts 1 2
4. Norwegia - flaga wOrldklaN 0 2

Grupa 21Edytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Polska - flaga x-kom Team 2 0
2. Szwecja - flaga Team Full Kareta 2 1
3. Dania - flaga TDJSF 1 2
4. Dania - flaga CRAFTED 0 2

Grupa 22Edytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Szwecja - flaga MARSKALK 2 0
2. Dania - flaga Team HHR El-teknik 2 1
3. Dania - flaga Tricked Academy 1 2
4. Szwecja - flaga Clean Sweep 0 2

Grupa 23Edytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Bułgaria - flaga Mortal Kombat 2 0
2. Dania - flaga Spirifex 2 1
3. Dania - flaga Singularity Academy DK 1 2
4. Dania - flaga Dexterity 0 2

Grupa 24Edytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Szwecja - flaga DeadPixels 2 0
2. Dania - flaga AGF Esport 2 1
3. Wielka Brytania - flaga Team Endpoint 1 2
4. Dania - flaga Sørby PG2 0 2

Grupa 25Edytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Dania - flaga LPSP! 2 0
2. Czechy - flaga TEAM GRAVITY 2 1
3. Dania - flaga Suprlative 1 2
4. Dania - flaga APOC- 0 2

Grupa 26Edytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Norwegia - flaga Nordavind 2 0
2. Norwegia - flaga Bitfix Gaming 2 1
3. Dania - flaga Sørby PG1 1 2
4. Dania - flaga 5Rats 0 2

Grupa 27Edytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Finlandia - flaga NYYRIKKI Esports 2 0
2. Dania - flaga Lyngby Vikings 2 1
3. Szwecja - flaga $upahotfire 1 2
4. Dania - flaga Cervos MIX 0 2

Grupa 28Edytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Szwecja - flaga BLG 2 0
2. Dania - flaga EMASTERS 2 1
3. Dania - flaga Dark Origin 1 2
4. Dania - flaga Team .X 0 2

Grupa 29Edytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Dania - flaga Ignite Esport 2 0
2. Dania - flaga Pulsive 2 1
3. Dania - flaga Serenic eSport 1 2
4. Norwegia - flaga illusions 0 2

Grupa 30Edytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Węgry - flaga ROG Warriors 2 0
2. Szwecja - flaga Singularity Academy SE 2 1
3. Dania - flaga Quantaya Academy 1 2
4. Dania - flaga jQntefabrikkeN 0 2

Grupa 31Edytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Dania - flaga Great Danes 2 0
2. Dania - flaga Ambush Esport 2 1
3. Dania - flaga mereendesport 0 0
4. Dania - flaga Quantaya Gaming 0 0

Grupa 32Edytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Wielka Brytania - flaga Vexed Gaming.uk 2 0
2. Holandia - flaga Defusekids 2 1
3. Dania - flaga Vantage 1 2
4. Dania - flaga Stanislaw 0 2

Faza pucharowaEdytuj

Runda 1Edytuj

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Windigo Gaming Bułgaria - flaga 2 0 Dania - flaga KPG Esport
Vexed Gaming.uk Wielka Brytania - flaga 0 2 Dania - flaga Ambush Esport
iGame.com Finlandia - flaga 2 1 Szwecja - flaga Property
Homeless Dania - flaga 0 2 Dania - flaga key2success
ALTERNATE aTTaX Niemcy - flaga 2 0 Dania - flaga Atlando
LPSP! Dania - flaga 2 1 Norwegia - flaga Bitfix Gaming
Singularity Esports Szwecja - flaga 2 1 Dania - flaga Team123
DeadPixels Szwecja - flaga 2 1 Dania - flaga Spirifex
Sprout Niemcy - flaga 2 0 Dania - flaga p0pdrenge
Ignite Esport Dania - flaga 2 0 Szwecja - flaga Singularity Academy SE
Nexus Gaming Rumunia - flaga 2 1 UE - flaga Asterion
Squared Esports Dania - flaga 1 2 Estonia - flaga WASD Sports
Fragsters Dania - flaga 1 2 Dania - flaga struggletony
BLG Szwecja - flaga 0 2 Dania - flaga Lyngby Vikings
Red Reserve Szwecja - flaga 2 1 Dania - flaga ImmuNe
x-kom Team Polska - flaga 2 0 Dania - flaga Team HHR El-teknik
Team LDLC.com UE - flaga 2 0 Dania - flaga Naevermind
Great Danes Dania - flaga 2 1 Holandia - flaga Defusekids
SuperJymy Finlandia - flaga 0 2 Norwegia - flaga NOREG
Momentum.air Norwegia - flaga 0 2 Dania - flaga Sørby Academy
Valiance Serbia - flaga 2 0 Norwegia - flaga Kingpins Esports
Nordavind Norwegia - flaga 2 0 Czechy - flaga TEAM GRAVITY
Epsilon eSports Wielka Brytania - flaga 2 0 Dania - flaga Digital Regiment
Mortal Kombat Bułgaria - flaga 2 0 Dania - flaga AGF Esport
Trust Gaming Holandia - flaga 2 0 Norwegia - flaga Nordic Warthogs
Memorable Dania - flaga 2 0 Dania - flaga XI-Gaming
The Imperial UE - flaga 2 0 Norwegia - flaga Nux
ROG Warriors Węgry - flaga 0 2 Dania - flaga Pulsive
Rogue USA - flaga 2 0 Dania - flaga Untitled
NYYRIKKI Esports Finlandia - flaga 2 0 Dania - flaga EMASTERS
Tricked Esport Dania - flaga 2 0 Dania - flaga h4rr1-p0tt3r
MARSKALK Szwecja - flaga 2 0 Szwecja - flaga Team Full Kareta

Runda 2Edytuj

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Windigo Gaming Bułgaria - flaga 2 0 Dania - flaga Ambush Esport
iGame.com Finlandia - flaga 2 0 Dania - flaga key2success
ALTERNATE aTTaX Niemcy - flaga 2 0 Dania - flaga LPSP!
Singularity Esports Szwecja - flaga 2 0 Szwecja - flaga DeadPixels
Sprout Niemcy - flaga 2 0 Dania - flaga Ignite Esport
Nexus Gaming Rumunia - flaga 1 2 Estonia - flaga WASD Sports
struggletony Dania - flaga 2 0 Dania - flaga Lyngby Vikings
Red Reserve Szwecja - flaga 2 0 Polska - flaga X-kom Team
Team LDLC.com UE - flaga 0 2 Dania - flaga Great Danes
NOREG Norwegia - flaga 2 0 Dania - flaga Sørby Academy
Valiance Serbia - flaga 2 1 Norwegia - flaga Nordavind
Epsilon eSports Wielka Brytania - flaga 2 1 Bułgaria - flaga Mortal Kombat
Trust Gaming Holandia - flaga 2 1 Dania - flaga Memorable
The Imperial UE - flaga 2 0 Dania - flaga Pulsive
Rogue USA - flaga 2 0 Finlandia - flaga NYYRIKKI Esports
Tricked Esport Dania - flaga 2 0 Szwecja - flaga MARSKALK

Runda 3Edytuj

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Windigo Gaming Bułgaria - flaga 2 0 Finlandia - flaga iGame.com
ALTERNATE aTTaX Niemcy - flaga 0 2 Szwecja - flaga Singularity Esports
Sprout Niemcy - flaga 2 0 Estonia - flaga WASD Sports
struggletony Dania - flaga 0 2 Szwecja - flaga Red Reserve
Great Danes Dania - flaga 0 2 Norwegia - flaga NOREG
Valiance Serbia - flaga 2 0 Wielka Brytania - flaga Epsilon eSports
Trust Gaming Holandia - flaga 0 2 UE - flaga The Imperial
Rogue USA - flaga 0 2 Dania - flaga Tricked Esport

Runda 4Edytuj

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Windigo Gaming Bułgaria - flaga 2 1 Szwecja - flaga Singularity Esports
Sprout Niemcy - flaga 2 1 Szwecja - flaga Red Reserve
NOREG Norwegia - flaga 0 2 Serbia - flaga Valiance
The Imperial UE - flaga 2 1 Dania - flaga Tricked Esport
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.