Cross Border Esport 2017 był turniejem, który odbył się w dniach od 8 do 10 września 2017 roku.
Żeński turniej[]
Broadcast[]
- Komentator: Joshua "BurntSanctuary" Keller
Drużyny[]
|
Uwaga:
- Drużyny ex-Outlaws oraz Binary Dragons nie mogły uczestniczyć w tym turnieju.
Wyniki[]
Etap grupowy[]
Grupa A[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | eXtatus | 1 | 0 |
2. | Odense eSport | 2 | 1 |
3. | Riot Gaming | 0 | 2 |
Mecze grupy A[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Riot Gaming | 2 | 16 | Odense eSport |
eXtatus | 16 | 4 | Odense eSport |
Riot Gaming | 0 | 2 | Odense eSport |
Grupa B[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Tricked Esport | 1 | 0 |
2. | KaosKlan | 1 | 1 |
3. | INNOCENT eSport | 1 | 2 |
Mecze grupy B[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
INNOCENT eSport | 16 | 3 | KaosKlan |
Tricked Esport | 16 | 10 | INNOCENT eSport |
KaosKlan | 2 | 0 | INNOCENT eSport |
Grupa C[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | EnVyUs Academy | 1 | 0 |
2. | SPRITTET | 1 | 1 |
3. | Ambush Esport | 1 | 2 |
Mecze grupy C[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SPRITTET | 11 | 16 | Ambush Esport |
EnVyUs Academy | 16 | 5 | Ambush Esport |
SPRITTET | 2 | 1 | Ambush Esport |
Grupa D[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | North Academy | 1 | 0 |
2. | Victor Pedersen | 2 | 1 |
3. | Dynasty Gaming Female | 0 | 2 |
Mecze grupy D[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Dynasty Gaming Female | 3 | 16 | Victor Pedersen |
North Academy | 16 | 3 | Victor Pedersen |
Dynasty Gaming Female | 0 | 2 | Victor Pedersen |
Grupa E[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Team Singularity | 1 | 0 |
2. | Forcebuy | 2 | 1 |
3. | Tricked Academy | 0 | 2 |
Mecze grupy E[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Forcebuy | 19 | 17 | Tricked Academy |
Team Singularity | 16 | 5 | Forcebuy |
Tricked Academy | 0 | 2 | Forcebuy |
Grupa F[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | AGO Gaming | 1 | 0 |
2. | Sharks Esports | 2 | 1 |
3. | Sørby Academy | 0 | 2 |
Mecze grupy F[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Sharks Esports | 16 | 1 | Sørby Academy |
AGO Gaming | 16 | 4 | Sharks Esports |
Sørby Academy | 0 | 2 | Sharks Esports |
Grupa G[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | undefined | 1 | 0 |
2. | Magistra | 2 | 1 |
3. | Kolding E-sport | 0 | 2 |
Mecze grupy G[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Magistra | 16 | 3 | Kolding E-sport |
undefined | 16 | 7 | Magistra |
Kolding E-sport | 0 | 2 | Magistra |
Grupa H[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Fragsters | 2 | 0 |
2. | Alpha Republic of Esport | 1 | 1 |
3. | Team Nova | 0 | 2 |
Mecze grupy H[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Fragsters | 16 | 1 | Team Nova |
Alpha Republic of Esport | 7 | 16 | Fragsters |
Team Nova | 0 | 2 | Alpha Republic of Esport |
Faza pucharowa[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
eXtatus | 2 | 0 | KaosKlan |
undefined | 1 | 2 | Alpha Republic of Esport |
Team Singularity | 0 | 2 | Sharks Esports |
EnVyUs Academy | 2 | 0 | Victor Pedersen |
Tricked Esport | 2 | 0 | Odense eSport |
Fragsters | 2 | 0 | Magistra |
AGO Gaming | 0 | 2 | Forcebuy |
North Academy | 2 | 0 | SPRITTET |
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
eXtatus | 2 | 1 | Alpha Republic of Esport |
Sharks Esports | 2 | 0 | EnVyUs Academy |
Tricked Esport | 2 | 0 | Fragsters |
Forcebuy | 0 | 2 | North Academy |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
eXtatus | 2 | 0 | Sharks Esports |
Tricked Esport | 2 | 1 | North Academy |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
eXtatus | 2 | 0 | Tricked Esport |
Pula nagród[]
- eXtatus - 60,000 DKK
- Tricked Esport - 20,000 DKK
- 3/4 miejsce Sharks Esports - 5,000 DKK
- 3/4 miejsce North Academy - 5,000 DKK