Cross Border Esport 2018 był turniejem, który odbywał się w dniach od 7 do 9 września 2018 roku.
Żeński turniej[]
Drużyny[]
|
Wyniki[]
Etap grupowy[]
Grupa A[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Lyngby Vikings | 2 | 0 |
2. | ALTERNATE aTTaX | 2 | 1 |
3. | caprisonhey | 1 | 2 |
4. | Great Danes Female | 0 | 2 |
Mecze grupy A[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ALTERNATE aTTaX | 16 | 7 | Great Danes Female |
Lyngby Vikings | 16 | 13 | caprisonhey |
Great Danes Female | 5 | 16 | caprisonhey |
ALTERNATE aTTaX | 11 | 16 | Lyngby Vikings |
ALTERNATE aTTaX | 2 | 0 | caprisonhey |
Grupa B[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Grønplade | 2 | 0 |
2. | warmup | 2 | 1 |
3. | Free Transfer | 1 | 2 |
4. | Nova Youngsters | 0 | 2 |
Mecze grupy B[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
warmup | 16 | 1 | Nova Youngsters |
Free Transfer | 10 | 16 | Grønplade |
Nova Youngsters | 3 | 16 | Free Transfer |
warmup | 14 | 16 | Grønplade |
warmup | 2 | 1 | Free Transfer |
Grupa C[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Ignite | 2 | 0 |
2. | Sharks Esports | 2 | 1 |
3. | GSC Sharks | 1 | 2 |
4. | eSpuma | 0 | 2 |
Mecze grupy C[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Sharks Esports | 16 | 2 | GSC Sharks |
Ignite | 16 | 6 | eSpuma |
GSC Sharks | 16 | 8 | eSpuma |
Sharks Esports | 6 | 16 | Ignite |
Sharks Esports | 2 | 0 | GSC Sharks |
Grupa D[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | SuperJymy | 2 | 0 |
2. | Hobro Vikings | 2 | 1 |
3. | Great Danes | 1 | 2 |
4. | United A-Team | 0 | 2 |
Mecze grupy D[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SuperJymy | 16 | 3 | United A-Team |
Great Danes | 13 | 16 | Hobro Vikings |
United-A-Team | 0 | 16 | Great Danes |
SuperJymy | 16 | 10 | Hobro Vikings |
Hobro Vikings | 2 | 0 | Great Danes |
Grupa E[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | EURONICS Gaming | 2 | 0 |
2. | AGF Esport | 2 | 1 |
3. | Ronin Horde | 1 | 2 |
4. | Vantage | 0 | 2 |
Mecze grupy E[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
EURONICS Gaming | 16 | 11 | Vantage |
Ronin Horde | 8 | 16 | AGF Esport |
Vantage | 4 | 16 | Ronin Horde |
EURONICS Gaming | 16 | 11 | AGF Esport |
AGF Esport | 2 | 0 | Ronin Horde |
Grupa F[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Squared eSports | 2 | 0 |
2. | Ambush Esport | 2 | 1 |
3. | Nova | 1 | 2 |
4. | h$hjukken | 0 | 2 |
Mecze grupy F[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Squared eSports | 16 | 2 | h$hjukken |
Ambush Esport | 16 | 10 | Nova |
h$hjukken | 5 | 16 | Nova |
Squared eSports | 16 | 7 | Ambush Esport |
Ambush Esport | 2 | 1 | Nova |
Grupa G[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Tricked Esport | 2 | 0 |
2. | PACT | 2 | 1 |
3. | HYDR Esport | 1 | 2 |
4. | ACES Esport | 0 | 2 |
Mecze grupy G[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Tricked Esport | 16 | 1 | ACES Esport |
PACT | 14 | 16 | HYDR Esport |
ACES Esport | 4 | 16 | PACT |
Tricked Esport | 16 | 5 | HYDR Esport |
HYDR Esport | 0 | 2 | PACT |
Grupa H[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Unknown | 2 | 0 |
2. | Nexus Gaming | 2 | 1 |
3. | Vulture | 1 | 2 |
4. | Nova Academy | 0 | 2 |
Mecze grupy H[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Nexus Gaming | 16 | 2 | Nova Academy |
Unknown | 22 | 18 | Vulture |
Nova Academy | 13 | 16 | Vulture |
Nexus Gaming | 5 | 16 | Unknown |
Nexus Gaming | 2 | 0 | Vulture |
Faza pucharowa[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Lyngby Vikings | 1 | 2 | Nexus Gaming |
Unknown | 1 | 2 | ALTERNATE aTTaX |
SuperJymy | 2 | 0 | AGF Esport |
EURONICS Gaming | 2 | 0 | Hobro Vikings |
Grønplade | 1 | 2 | PACT |
Tricked Esport | 2 | 0 | warmup |
Ignite | 2 | 0 | Ambush Esport |
Squared eSports | 0 | 2 | Sharks Esports |
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Nexus Gaming | 1 | 2 | ALTERNATE aTTaX |
SuperJymy | 2 | 0 | EURONICS Gaming |
PACT | 1 | 2 | Tricked Esport |
Ignite | 0 | 2 | Sharks Esports |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ALTERNATE aTTaX | 2 | 0 | SuperJymy |
Tricked Esport | 2 | 0 | Sharks Esports |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ALTERNATE aTTaX | 1 | 2 | Tricked Esport |
Pula nagród[]
- Tricked Esport - 60,000 DKK
- ALTERNATE aTTaX - 20,000 DKK
- 3/4 miejsce SuperJymy - 7,500 DKK
- 3/4 miejsce Sharks Esports - 7,500 DKK