Cyber.Bet Golden League był turniejem, który odbył się w dniach od 29 października do 5 grudnia 2020 roku.
Broadcast[]
- Komentatorzy:
Drużyny[]
|
Wyniki[]
Etap grupowy[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Movistar Riders | 3 | 0 |
2. | SKADE | 3 | 0 |
3. | Izako Boars | 3 | 1 |
4. | Lilmix | 3 | 1 |
5. | Natus Vincere Junior | 3 | 1 |
6. | ALTERNATE aTTaX | 3 | 2 |
7. | Giants Gaming | 3 | 2 |
8. | SJ Gaming | 3 | 2 |
9. | AGF Esport | 2 | 3 |
10. | Hard Legion Esports | 2 | 3 |
11. | Cyber Legacy | 2 | 3 |
12. | Nexus Gaming | 1 | 3 |
13. | Apeks | 1 | 3 |
14. | ex-Mustang Crew | 1 | 3 |
15. | Team Singularity | 0 | 3 |
16. | Ethereal | 0 | 3 |
Mecze grupy[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SJ Gaming | 1 | 2 | SKADE |
Movistar Riders | 2 | 0 | Apeks |
Giants Gaming | 1 | 2 | Natus Vincere Junior |
Lilmix | 0 | 2 | Hard Legion Esports |
Izako Boars | 2 | 0 | Ethereal |
Mustang Crew | 2 | 1 | AGF Esport |
Cyber Legacy | 2 | 1 | Nexus Gaming |
ALTERNATE aTTaX | 2 | 0 | Team Singularity |
Runda 2[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Hard Legion Esports | 2 | 1 | Mustang Crew |
SKADE | 2 | 0 | Natus Vincere Junior |
Izako Boars | 1 | 2 | Cyber Legacy |
ALTERNATE aTTaX | 1 | 2 | Movistar Riders |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
AGF Esport | 2 | 0 | Team Singularity |
Lilmix | 2 | 1 | Nexus Gaming |
SJ Gaming | 2 | 1 | Apeks |
Ethereal | 0 | 2 | Giants Gaming |
Runda 3[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Movistar Riders | 2 | 0 | Cyber Legacy |
SKADE | 2 | 0 | Hard Legion Esports |
Mecze 1-1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Izako Boars | 2 | 0 | AGF Esport |
ex-Mustang Crew | 1 | 2 | Natus Vincere Junior |
ALTERNATE aTTaX | 1 | 2 | SJ Gaming |
Lilmix | 2 | 1 | Giants Gaming |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Ethereal | 0 | 2 | Apeks |
Nexus Gaming | 2 | 0 | Team Singularity |
Runda 4[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Izako Boars | 2 | 0 | SJ Gaming |
Lilmix | 2 | 0 | Cyber Legacy |
Hard Legion Esports | 0 | 2 | Natus Vincere Junior |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ex-Mustang Crew | 1 | 2 | ALTERNATE aTTaX |
AGF Esport | 2 | 1 | Apeks |
Nexus Gaming | 0 | 2 | Giants Gaming |
Runda 5[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Giants Gaming | 2 | 1 | Cyber Legacy |
ALTERNATE aTTaX | 2 | 0 | Hard Legion Esports |
SJ Gaming | 2 | 0 | AGF Esport |
Faza pucharowa[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Izako Boars | 2 | 1 | Giants Gaming |
Natus Vincere Junior | 2 | 1 | Lilmix |
Movistar Riders | 2 | 1 | ALTERNATE aTTaX |
SKADE | 0 | 2 | SJ Gaming |
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Copenhagen Flames | 2 | 1 | Izako Boars |
ESPADA | 2 | 0 | Natus Vincere Junior |
Winstrike Team | 2 | 0 | Movistar Riders |
HellRaisers | 2 | 1 | SJ Gaming |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Copenhagen Flames | 1 | 2 | ESPADA |
Winstrike Team | 1 | 2 | HellRaisers |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ESPADA | 2 | 0 | HellRaisers |
Pula nagród[]
- ESPADA - $9,000
- HellRaisers - $4,500
- 3/4 miejsce Copenhagen Flames - $1,750
- 3/4 miejsce Winstrike Team - $1,750
- 5/8 miejsce Izako Boars - $750
- 5/8 miejsce Natus Vincere Junior - $750
- 5/8 miejsce Movistar Riders - $750
- 5/8 miejsce SJ Gaming - $750