Do Serbia serbskiego gracza - Dav

Wadim "DavCost" Wasiljew (ur. 18 maja 1996) jest rosyjskim profesjonalnym graczem CS:GO, który obecnie gra w drużynie 1WIN Team.

Drużyny[edytuj | edytuj kod]

  • 2013-??-?? – 201?-??-?? - Rosja Divine
  • 201?-??-?? – 2014-09-?? - Rosja Faith Gaming
  • 2014-09-?? – 2014-??-?? - Rosja OneShot
  • 2014-??-?? – 201?-??-?? - Rosja Faith Gaming
  • 2015-01-21 – 2015-04-01 - Rosja COMEBACK
  • 2015-04-01 – 2015-05-08 - Rosja TEAMSWAGYOLO
  • 2015-05-08 – 2015-??-?? - Rosja Aspiration
  • 2015-02-?? – 2015-12-?? - Ukraina Flipsid3 Tactics
  • 2015-12-15 – 2016-04-05 - Rosja Team YP
  • 2016-04-05 – 2016-04-20 - Rosja Team Phenomenon
  • 2016-04-20 – 2016-05-08 - Ukraina Worst Players
  • 2016-05-11 – 2016-06-05 - Rosja Arcade eSports
  • 2016-06-05 – 2016-06-09 - Rosja Team Phenomenon
  • 2016-06-09 – 2019-02-26 - Rosja Team Spirit
  • 2019-05-08 – 2019-09-28 - Rosja OwmS
  • 2019-09-28 – 2020-01-30 - Rosja Melbet Team
  • 2020-01-30 – nadal - Rosja 1WIN Team

Historia[edytuj | edytuj kod]

2013[edytuj | edytuj kod]

  • Do pierwszej drużyny DavCost dołączył w 2013 roku i nosiła ona nazwę Divine.

2014[edytuj | edytuj kod]

  • We wrześniu 2014 roku DavCost dołączył do drużyny OneShot opuszczając Faith Gaming.

2015[edytuj | edytuj kod]

2016[edytuj | edytuj kod]

2018[edytuj | edytuj kod]

2019[edytuj | edytuj kod]

2020[edytuj | edytuj kod]

  • 30 stycznia 2020 - Skład drużyny Melbet Team dołączył do 1WIN Team.

Osiągnięcia[edytuj | edytuj kod]

Rosja 1sh0t[edytuj | edytuj kod]

  • 1/2 miejsce Voronezh Cup - Trzecie kwalifikacje (2014)
  • Pierwsze miejsce ESL Go4CS:GO Europe Tt eSports Weekly Cup 103 (2014)
  • Drugie miejsce SLTV ProSeries X (2014)

Rosja COMEBACK[edytuj | edytuj kod]

Rosja Asperia[edytuj | edytuj kod]

  • Pierwsze miejsce ESL Go4CS:GO Europe Weekly Cup 132 (2015)

Ukraina Flipsid3 Tactics[edytuj | edytuj kod]

Rosja TEAMSWAGYOLO[edytuj | edytuj kod]

  • Czwarte miejsce CIS Championship Voronezh (2015)

Ukraina Flipsid3 Tactics[edytuj | edytuj kod]

Rosja USSR Team[edytuj | edytuj kod]

Ukraina Flipsid3 Tactics[edytuj | edytuj kod]

Rosja Team YP[edytuj | edytuj kod]

Ukraina Flipsid3 Tactics[edytuj | edytuj kod]

Rosja Team YP[edytuj | edytuj kod]

Rosja Worst Players[edytuj | edytuj kod]

Rosja Arcade eSports[edytuj | edytuj kod]

Rosja Team Spirit[edytuj | edytuj kod]

Rosja Gambit Gaming[edytuj | edytuj kod]

Rosja Team Spirit[edytuj | edytuj kod]

Rosja NextViyGraem[edytuj | edytuj kod]

  • Pierwsze miejsce Good Game League 2019 - Etap pierwszy: Drugie kwalifikacje (2019)

Bez drużyny[edytuj | edytuj kod]

  • Czwarte miejsce ESEA Rank S - Europa: 15-16 kwietnia 2019 (2019)

Rosja OwmS[edytuj | edytuj kod]

  • Trzecie miejsce ESEA Rank S - Europa: 3-4 czerwca 2019 (2019)

Rosja 16yotalents[edytuj | edytuj kod]

  • Pierwsze miejsce CyberRion Finals 2019 (2019)

Rosja Moscow CreepZ[edytuj | edytuj kod]

  • Pierwsze miejsce HARD PLAY Open 1 (2019)

Rosja OwmS[edytuj | edytuj kod]

  • Pierwsze miejsce ESEA Rank S - Europa: 5-6 sierpnia 2019 (2019)

Rosja Melbet Team[edytuj | edytuj kod]

  • 1/2 miejsce EPICENTER 2019 - Otwarte kwalifikacje WNP (2019)
  • 5 miejsce ESEA Rank S - Europa: 25-26 listopada 2019 (2019)

Rosja 1WIN Team[edytuj | edytuj kod]

  • 1/2 miejsce CIS Minor Championship - Rio 2020: Drugie otwarte kwalifikacje (2020)
  • 1/4 miejsce FLASHPOINT Season 1: Czwarte europejskie otwarte kwalifikacje (2020)
  • Pierwsze miejsce BLAST Premier CIS Cup: Pierwsze otwarte kwalifikacje (2020)
  • Drugie miejsce MEGOGO Open (2020)
  • Trzecie miejsce ESEA Rank S - Europa: 4-5 maja 2020 (2020)
  • Czwarte miejsce ESEA Rank S - Europa: 11-12 maja 2020 (2020)
  • Pierwsze miejsce FACEIT Pro League - Europejskie kwalifikacje: 13-14 czerwca 2020 (2020)
  • 1/2 miejsce CS:GO Fight Night Season 2: Trzecie otwarte kwalifikacje (2020)
  • Czwarte miejsce ESEA Rank S - Europa: 27-28 lipca 2020 (2020)
  • 5 miejsce FACEIT Pro League - Europa: Lipiec 2020 (2020)
  • Pierwsze miejsce CS:GO Fight Night Season 2 (2020)
  • Pierwsze miejsce QIWI Teamplay Season 5 (2020)

Najważniejsze momenty[edytuj | edytuj kod]

Naklejki z autografem gracza[edytuj | edytuj kod]

ESL One Cologne 2015[edytuj | edytuj kod]

DavCost - naklejka.pngDavCost (Folia).pngDavCost - naklejka Cologne 2015 (złoto).png

DreamHack Open Cluj-Napoca 2015[edytuj | edytuj kod]

DavCost - naklejka Cluj'15.pngDavCost (Folia) Cluj'15.pngDavCost - naklejka Cluj'15 (złoto).png

FACEIT Major: London 2018[edytuj | edytuj kod]

DavCost London'18.pngDavCost (Folia) London'18.pngDavCost (Gold) London'18.png

Intel Extreme Masters Season XIII - World Championship[edytuj | edytuj kod]

DavCost Katowice'19.pngDavCost (Folia) Katowice'19.pngDavCost (Gold) Katowice'19.png

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.