DreamHack Masters Dallas 2019 był turniejem, który odbył się w dniach od 28 maja do 2 czerwca 2019 roku.
MVP[]
- Jonathan "EliGE" Jablonowski
Kwalifikacje[]
- DreamHack Masters Dallas 2019 - Azjatyckie kwalifikacje
- DreamHack Masters Dallas 2019 - Chińskie kwalifikacje
- DreamHack Masters Dallas 2019 - Europejskie kwalifikacje
- DreamHack Masters Dallas 2019 - Północnoamerykańskie kwalifikacje
- DreamHack Masters Dallas 2019 - Południowoamerykańskie kwalifikacje
Broadcast[]
- Gospodarz: Tres "stunna" Saranthus
- Osoba przeprowadzająca wywiad: Frankie Ward
- Analitycy:
- Komentatorzy:
- Henry "HenryG" Greer
- Matthew "Sadokist" Trivett
- Anders Blume
- Jason "moses" O'Toole
Drużyny[]
|
Wyniki[]
Etap grupowy[]
Grupa A[]
Górna drabinka[]
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Liquid | 16 | 7 | Lucid Dream |
Team Vitality | 14 | 16 | North |
FaZe Clan | 16 | 7 | Windigo Gaming |
Ninjas in Pyjamas | 16 | 13 | TyLoo |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Liquid | 2 | 0 | North |
FaZe Clan | 2 | 0 | Ninjas in Pyjamas |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Liquid | 2 | 1 | FaZe Clan |
Dolna drabinka[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Lucid Dream | 0 | 2 | Team Vitality |
Windigo Gaming | 2 | 0 | TyLoo |
Runda 2[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Ninjas in Pyjamas | 0 | 2 | Team Vitality |
North | 2 | 0 | Windigo Gaming |
Runda 3[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Vitality | 2 | 0 | North |
Grupa B[]
Górna drabinka[]
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ENCE eSports | 16 | 4 | Isurus Gaming |
Renegades | 17 | 19 | G2 Esports |
NRG Esports | 7 | 16 | Furia eSports |
Fnatic | 16 | 7 | Cloud9 |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ENCE eSports | 2 | 1 | G2 Esports |
Furia eSports | 2 | 0 | Fnatic |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ENCE eSports | 2 | 1 | Furia eSports |
Dolna drabinka[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Isurus Gaming | 1 | 2 | Renegades |
NRG Esports | 2 | 1 | Cloud9 |
Runda 2[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Fnatic | 1 | 2 | Renegades |
G2 Esports | 2 | 1 | NRG Esports |
Runda 3[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Renegades | 1 | 2 | G2 Esports |
Faza pucharowa[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Furia eSports | 2 | 0 | Team Vitality |
FaZe Clan | 2 | 0 | G2 Esports |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Liquid | 2 | 0 | Furia eSports |
ENCE eSports | 2 | 0 | FaZe Clan |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Liquid | 2 | 1 | ENCE eSports |
Pula nagród[]
- Team Liquid - $100,000
- ENCE eSports - $50,000
- 3/4 miejsce Furia eSports - $22,000
- 3/4 miejsce FaZe Clan - $22,000
- 5/6 miejsce Team Vitality - $10,000
- 5/6 miejsce G2 Esports - $10,000
- 7/8 miejsce North - $6,000
- 7/8 miejsce Renegades - $6,000
- 9/12 miejsce Ninjas in Pyjamas - $4,000
- 9/12 miejsce Windigo Gaming - $4,000
- 9/12 miejsce Fnatic - $4,000
- 9/12 miejsce NRG Esports - $4,000
- 13/16 miejsce Lucid Dream - $3,000
- 13/16 miejsce TyLoo - $3,000
- 13/16 miejsce Isurus Gaming - $3,000
- 13/16 miejsce Cloud9 - $3,000