DreamHack Masters Marseille 2018 był turniejem, który odbył się w dniach od 18 do 22 kwietnia 2018 roku.
MVP[]
- Aleksandr "s1mple" Kostyliev
Kwalifikacje[]
- DreamHack Masters Marseille 2018 - Azjatyckie zamknięte kwalifikacje
- DreamHack Masters Marseille 2018 - Europejskie zamknięte kwalifikacje
- DreamHack Masters Marseille 2018 - Północnoamerykańskie zamknięte kwalifikacje
Broadcast[]
- Gospodarz stołu analityków: Alex "Machine" Richardson
- Reporter: Tres "stunna" Saranthus
- Analitycy:
- Komentatorzy:
- Anders Blume
- Jason "moses" O'Toole
- Henry "HenryG" Greer
- Vince "Metuz" Hill
- Zdalni komentatorzy:
- Sudhen "Bleh" Wahengbam
- Hugo Byron
Drużyny[]
|
Wyniki[]
Etap grupowy[]
Grupa A[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Cloud9 | 2 | 0 |
2. | FaZe Clan | 2 | 1 |
3. | Team EnVyUs | 1 | 2 |
4. | G2 Esports | 0 | 2 |
Mecze grupy A[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
FaZe Clan | 16 | 1 | Team EnVyUs |
Cloud9 | 22 | 20 | G2 Esports |
Team EnVyUs | 16 | 7 | G2 Esports |
FaZe Clan | 0 | 2 | Cloud9 |
FaZe Clan | 2 | 0 | Team EnVyUs |
Grupa B[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Ninjas in Pyjamas | 2 | 0 |
2. | mousesports | 2 | 1 |
3. | SK Gaming | 1 | 2 |
4. | Valiance | 0 | 2 |
Mecze grupy B[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
mousesports | 16 | 13 | Valiance |
SK Gaming | 13 | 16 | Ninjas in Pyjamas |
Valiance | 4 | 16 | SK Gaming |
mousesports | 1 | 2 | Ninjas in Pyjamas |
mousesports | 2 | 0 | SK Gaming |
Grupa C[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Natus Vincere | 2 | 0 |
2. | Fnatic | 2 | 1 |
3. | Renegades | 1 | 2 |
4. | TyLoo | 0 | 2 |
Mecze grupy C[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Fnatic | 16 | 4 | TyLoo |
Natus Vincere | 16 | 4 | Renegades |
TyLoo | 12 | 16 | Renegades |
Fnatic | 1 | 2 | Natus Vincere |
Fnatic | 2 | 0 | Renegades |
Grupa D[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Astralis | 2 | 0 |
2. | Gambit Esports | 2 | 1 |
3. | Team Liquid | 1 | 2 |
4. | Space Soldiers | 0 | 2 |
Mecze grupy D[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Liquid | 16 | 7 | Gambit Esports |
Astralis | 16 | 2 | Space Soldiers |
Gambit Esports | 16 | 7 | Space Soldiers |
Team Liquid | 1 | 2 | Astralis |
Team Liquid | 1 | 2 | Gambit Esports |
Faza pucharowa[]
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Natus Vincere | 2 | 0 | mousesports |
Cloud9 | 0 | 2 | Gambit Esports |
Astralis | 2 | 0 | FaZe Clan |
Ninjas in Pyjamas | 1 | 2 | Fnatic |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Natus Vincere | 2 | 0 | Gambit Esports |
Astralis | 2 | 0 | Fnatic |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Natus Vincere | 0 | 2 | Astralis |
Pula nagród[]
- Astralis - $100,000
- Natus Vincere - $50,000
- 3/4 miejsce Gambit Esports - $22,000
- 3/4 miejsce Fnatic - $22,000
- 5/8 miejsce mousesports - $10,000
- 5/8 miejsce Cloud9 - $10,000
- 5/8 miejsce FaZe Clan - $10,000
- 5/8 miejsce Ninjas in Pyjamas - $10,000
- 9/12 miejsce Team EnVyUs - $2,000
- 9/12 miejsce SK Gaming - $2,000
- 9/12 miejsce Renegades - $2,000
- 9/12 miejsce Team Liquid - $2,000
- 13/16 miejsce G2 Esports - $2,000
- 13/16 miejsce Valiance - $2,000
- 13/16 miejsce TyLoo - $2,000
- 13/16 miejsce Space Soldiers - $2,000