DemonRipper (tablica | edycje) Nie podano opisu zmian |
DemonRipper (tablica | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 6 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 2: | Linia 2: | ||
|nazwa = DreamHack Masters Marseille 2018 |
|nazwa = DreamHack Masters Marseille 2018 |
||
|obraz = DreamHack Masters Marseille 2018.png |
|obraz = DreamHack Masters Marseille 2018.png |
||
− | | |
+ | |organizator = [[Plik:Szwecja - flaga.png|30px|Szwecja]] DreamHack |
+ | |lokalizacja = [[Plik:Francja - flaga.png|30px|Francja]] Marsylia, Francja |
||
|pula nagród = $250,000 |
|pula nagród = $250,000 |
||
|liczba drużyn = 16 |
|liczba drużyn = 16 |
||
− | |wersja = |
+ | |wersja = [[CS:GO]] |
|data rozpoczęcia = ''18 kwietnia 2018'' |
|data rozpoczęcia = ''18 kwietnia 2018'' |
||
|data zakończenia = ''22 kwietnia 2018'' |
|data zakończenia = ''22 kwietnia 2018'' |
||
}} |
}} |
||
|} |
|} |
||
− | '''DreamHack Masters Marseille 2018''' |
+ | '''DreamHack Masters Marseille 2018''' był turniejem, który odbył się w dniach od 18 do 22 kwietnia 2018 roku. |
__TOC__ |
__TOC__ |
||
+ | ==MVP== |
||
+ | *''[[Plik:Ukraina - flaga.png|30px|Ukraina]] Aleksandr "[[s1mple]]" Kostyliev'' |
||
+ | |||
==Kwalifikacje== |
==Kwalifikacje== |
||
*[[DreamHack Masters Marseille 2018 - Azjatyckie zamknięte kwalifikacje]] |
*[[DreamHack Masters Marseille 2018 - Azjatyckie zamknięte kwalifikacje]] |
||
Linia 30: | Linia 34: | ||
**[[Plik:Wielka Brytania - flaga.png|30px|Wielka Brytania]] Henry "[[HenryG]]" Greer |
**[[Plik:Wielka Brytania - flaga.png|30px|Wielka Brytania]] Henry "[[HenryG]]" Greer |
||
**[[Plik:Wielka Brytania - flaga.png|30px|Wielka Brytania]] Vince "[[Metuz]]" Hill |
**[[Plik:Wielka Brytania - flaga.png|30px|Wielka Brytania]] Vince "[[Metuz]]" Hill |
||
+ | *'''Zdalni komentatorzy:''' |
||
− | * |
+ | **[[Plik:Indie - flaga.png|30px|Indie]] Sudhen "[[Bleh]]" Wahengbam |
+ | **[[Plik:Wielka Brytania - flaga.png|30px|Wielka Brytania]] [[Hugo Byron]] |
||
==Drużyny== |
==Drużyny== |
||
Linia 234: | Linia 240: | ||
| style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Astralis]] [[Plik:Dania - flaga.png|30px|Dania]]''' || '''2''' || 0 || [[Plik:UE - flaga.png|30px|UE]] [[FaZe Clan]] |
| style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Astralis]] [[Plik:Dania - flaga.png|30px|Dania]]''' || '''2''' || 0 || [[Plik:UE - flaga.png|30px|UE]] [[FaZe Clan]] |
||
|- |
|- |
||
− | | [[Ninjas in Pyjamas]] [[Plik:Szwecja - flaga.png|30px|Szwecja]] || |
+ | | [[Ninjas in Pyjamas]] [[Plik:Szwecja - flaga.png|30px|Szwecja]] || 1 || '''2''' || style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Plik:Szwecja - flaga.png|30px|Szwecja]] [[Fnatic]]''' |
|} |
|} |
||
====Półfinały==== |
====Półfinały==== |
||
Linia 241: | Linia 247: | ||
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
||
|- |
|- |
||
− | | [[Natus Vincere]] [[Plik:Ukraina - flaga.png|30px|Ukraina]] || |
+ | | style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Natus Vincere]] [[Plik:Ukraina - flaga.png|30px|Ukraina]]''' || '''2''' || 0 || [[Plik:Kazachstan - flaga.png|30px|Kazachstan]] [[Gambit Esports]] |
|- |
|- |
||
− | | [[Astralis]] [[Plik:Dania - flaga.png|30px|Dania]] || |
+ | | style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Astralis]] [[Plik:Dania - flaga.png|30px|Dania]]''' || '''2''' || 0 || [[Plik:Szwecja - flaga.png|30px|Szwecja]] [[Fnatic]] |
|} |
|} |
||
====Finał==== |
====Finał==== |
||
Linia 250: | Linia 256: | ||
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
||
|- |
|- |
||
+ | | [[Natus Vincere]] [[Plik:Ukraina - flaga.png|30px|Ukraina]] || 0 || '''2''' || style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Plik:Dania - flaga.png|30px|Dania]] [[Astralis]]''' |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
|} |
|} |
||
==Pula nagród== |
==Pula nagród== |
||
− | *[[Plik:Złoty medal - ikona.png|Pierwsze miejsce]] '''-''' - $100,000 |
+ | *[[Plik:Złoty medal - ikona.png|Pierwsze miejsce]] '''[[Plik:Dania - flaga.png|30px|Dania]] [[Astralis]]''' - $100,000 |
− | *[[Plik:Srebrny medal - ikona.png|Drugie miejsce]] '''-''' - $50,000 |
+ | *[[Plik:Srebrny medal - ikona.png|Drugie miejsce]] '''[[Plik:Ukraina - flaga.png|30px|Ukraina]] [[Natus Vincere]]''' - $50,000 |
− | *3/4 miejsce '''-''' - $22,000 |
+ | *3/4 miejsce '''[[Plik:Kazachstan - flaga.png|30px|Kazachstan]] [[Gambit Esports]]''' - $22,000 |
− | *3/4 miejsce '''-''' - $22,000 |
+ | *3/4 miejsce '''[[Plik:Szwecja - flaga.png|30px|Szwecja]] [[Fnatic]]''' - $22,000 |
*5/8 miejsce '''[[Plik:UE - flaga.png|30px|UE]] [[mousesports]]''' - $10,000 |
*5/8 miejsce '''[[Plik:UE - flaga.png|30px|UE]] [[mousesports]]''' - $10,000 |
||
*5/8 miejsce '''[[Plik:USA - flaga.png|30px|USA]] [[Cloud9]]''' - $10,000 |
*5/8 miejsce '''[[Plik:USA - flaga.png|30px|USA]] [[Cloud9]]''' - $10,000 |
||
*5/8 miejsce '''[[Plik:UE - flaga.png|30px|UE]] [[FaZe Clan]]''' - $10,000 |
*5/8 miejsce '''[[Plik:UE - flaga.png|30px|UE]] [[FaZe Clan]]''' - $10,000 |
||
− | *5/8 miejsce '''-''' - $10,000 |
+ | *5/8 miejsce '''[[Plik:Szwecja - flaga.png|30px|Szwecja]] [[Ninjas in Pyjamas]]''' - $10,000 |
*9/12 miejsce '''[[Plik:Francja - flaga.png|30px|Francja]] [[Team EnVyUs]]''' - $2,000 |
*9/12 miejsce '''[[Plik:Francja - flaga.png|30px|Francja]] [[Team EnVyUs]]''' - $2,000 |
||
*9/12 miejsce '''[[Plik:Brazylia - flaga.png|30px|Brazylia]] [[SK Gaming]]''' - $2,000 |
*9/12 miejsce '''[[Plik:Brazylia - flaga.png|30px|Brazylia]] [[SK Gaming]]''' - $2,000 |
||
Linia 274: | Linia 280: | ||
[[Kategoria:Turnieje]] |
[[Kategoria:Turnieje]] |
||
[[Kategoria:Francuskie turnieje]] |
[[Kategoria:Francuskie turnieje]] |
||
− | [[Kategoria:Aktualnie trwające turnieje]] |
Wersja z 15:35, 12 sty 2020
|} DreamHack Masters Marseille 2018 był turniejem, który odbył się w dniach od 18 do 22 kwietnia 2018 roku.
MVP
- Aleksandr "s1mple" Kostyliev
Kwalifikacje
- DreamHack Masters Marseille 2018 - Azjatyckie zamknięte kwalifikacje
- DreamHack Masters Marseille 2018 - Europejskie zamknięte kwalifikacje
- DreamHack Masters Marseille 2018 - Północnoamerykańskie zamknięte kwalifikacje
Broadcast
- Gospodarz stołu analityków: Alex "Machine" Richardson
- Reporter: Tres "stunna" Saranthus
- Analitycy:
- Komentatorzy:
- Anders Blume
- Jason "moses" O'Toole
- Henry "HenryG" Greer
- Vince "Metuz" Hill
- Zdalni komentatorzy:
- Sudhen "Bleh" Wahengbam
- Hugo Byron
Drużyny
|
Wyniki
Etap grupowy
Grupa A
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Cloud9 | 2 | 0 |
2. | FaZe Clan | 2 | 1 |
3. | Team EnVyUs | 1 | 2 |
4. | G2 Esports | 0 | 2 |
Mecze grupy A
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
FaZe Clan | 16 | 1 | Team EnVyUs |
Cloud9 | 22 | 20 | G2 Esports |
Team EnVyUs | 16 | 7 | G2 Esports |
FaZe Clan | 0 | 2 | Cloud9 |
FaZe Clan | 2 | 0 | Team EnVyUs |
Grupa B
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Ninjas in Pyjamas | 2 | 0 |
2. | mousesports | 2 | 1 |
3. | SK Gaming | 1 | 2 |
4. | Valiance | 0 | 2 |
Mecze grupy B
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
mousesports | 16 | 13 | Valiance |
SK Gaming | 13 | 16 | Ninjas in Pyjamas |
Valiance | 4 | 16 | SK Gaming |
mousesports | 1 | 2 | Ninjas in Pyjamas |
mousesports | 2 | 0 | SK Gaming |
Grupa C
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Natus Vincere | 2 | 0 |
2. | Fnatic | 2 | 1 |
3. | Renegades | 1 | 2 |
4. | TyLoo | 0 | 2 |
Mecze grupy C
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Fnatic | 16 | 4 | TyLoo |
Natus Vincere | 16 | 4 | Renegades |
TyLoo | 12 | 16 | Renegades |
Fnatic | 1 | 2 | Natus Vincere |
Fnatic | 2 | 0 | Renegades |
Grupa D
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Astralis | 2 | 0 |
2. | Gambit Esports | 2 | 1 |
3. | Team Liquid | 1 | 2 |
4. | Space Soldiers | 0 | 2 |
Mecze grupy D
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Liquid | 16 | 7 | Gambit Esports |
Astralis | 16 | 2 | Space Soldiers |
Gambit Esports | 16 | 7 | Space Soldiers |
Team Liquid | 1 | 2 | Astralis |
Team Liquid | 1 | 2 | Gambit Esports |
Faza pucharowa
Ćwierćfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Natus Vincere | 2 | 0 | mousesports |
Cloud9 | 0 | 2 | Gambit Esports |
Astralis | 2 | 0 | FaZe Clan |
Ninjas in Pyjamas | 1 | 2 | Fnatic |
Półfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Natus Vincere | 2 | 0 | Gambit Esports |
Astralis | 2 | 0 | Fnatic |
Finał
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Natus Vincere | 0 | 2 | Astralis |
Pula nagród
- Astralis - $100,000
- Natus Vincere - $50,000
- 3/4 miejsce Gambit Esports - $22,000
- 3/4 miejsce Fnatic - $22,000
- 5/8 miejsce mousesports - $10,000
- 5/8 miejsce Cloud9 - $10,000
- 5/8 miejsce FaZe Clan - $10,000
- 5/8 miejsce Ninjas in Pyjamas - $10,000
- 9/12 miejsce Team EnVyUs - $2,000
- 9/12 miejsce SK Gaming - $2,000
- 9/12 miejsce Renegades - $2,000
- 9/12 miejsce Team Liquid - $2,000
- 13/16 miejsce G2 Esports - $2,000
- 13/16 miejsce Valiance - $2,000
- 13/16 miejsce TyLoo - $2,000
- 13/16 miejsce Space Soldiers - $2,000