DemonRipper (tablica | edycje) (Dodawanie kategorii) |
DemonRipper (tablica | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 39: | Linia 39: | ||
| style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Heroic]] [[Plik:Dania - flaga.png|30px|Dania]]''' || '''2''' || 0 || [[Plik:Polska - flaga.png|30px|Polska]] [[AVEZ Esport]] |
| style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Heroic]] [[Plik:Dania - flaga.png|30px|Dania]]''' || '''2''' || 0 || [[Plik:Polska - flaga.png|30px|Polska]] [[AVEZ Esport]] |
||
|- |
|- |
||
− | | [[GODSENT]] [[Plik:UE - flaga.png|30px|UE]] || |
+ | | style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[GODSENT]] [[Plik:UE - flaga.png|30px|UE]]''' || '''2''' || 0 || [[Plik:Finlandia - flaga.png|30px|Finlandia]] [[HAVU Gaming]] |
|- |
|- |
||
| [[CR4ZY]] [[Plik:UE - flaga.png|30px|UE]] || 0 || 1 || [[Plik:Bułgaria - flaga.png|30px|Bułgaria]] [[SKADE]] |
| [[CR4ZY]] [[Plik:UE - flaga.png|30px|UE]] || 0 || 1 || [[Plik:Bułgaria - flaga.png|30px|Bułgaria]] [[SKADE]] |
||
Linia 50: | Linia 50: | ||
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
! Drużyna nr.1 !! Punkty !! Punkty !! Drużyna nr. 2 |
||
|- |
|- |
||
− | | [[Heroic]] [[Plik:Dania - flaga.png|30px|Dania]] || 0 || 0 || - |
+ | | [[Heroic]] [[Plik:Dania - flaga.png|30px|Dania]] || 0 || 0 || [[Plik:UE - flaga.png|30px|UE]] [[GODSENT]] |
|- |
|- |
||
| - || 0 || 0 || - |
| - || 0 || 0 || - |
Wersja z 13:15, 19 sty 2020
|} DreamHack Open Anaheim 2020: Europejskie kwalifikacje są zamkniętymi europejskimi kwalifikacjami do turnieju DreamHack Open Anaheim 2020.
Drużyny
|
Wyniki
Faza pucharowa
Ćwierćfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Heroic | 2 | 0 | AVEZ Esport |
GODSENT | 2 | 0 | HAVU Gaming |
CR4ZY | 0 | 1 | SKADE |
forZe | 1 | 0 | Winstrike Team |
Półfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Heroic | 0 | 0 | GODSENT |
- | 0 | 0 | - |
Finał
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |