ELEAGUE CS:GO Premier 2017 był turniejem, który odbył się w dniach od 8 września do 13 października 2017 roku.
Kwalifikacje[]
- ELEAGUE CS:GO Premier 2017 - Europejskie kwalifikacje
- ELEAGUE CS:GO Premier 2017 - Amerykańskie kwalifikacje
Broadcast[]
- Gospodarz: Richard Lewis
- Osoba przeprowadzająca wywiad: Sue "Smix" Lee
- Komentatorzy & Analitycy:
- Producent: Jason "Alchemist" Baker
Drużyny[]
|
Uwaga:
- Drużyna OpTic Gaming została zdyskwalifikowana z powodu licznych zmian.
Wyniki[]
Etap grupowy[]
Grupa A[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | FaZe Clan | 2 | 0 |
2. | G2 Esports | 2 | 1 |
3. | Natus Vincere | 1 | 2 |
4. | Renegades | 0 | 2 |
Mecze grupy A[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
FaZe Clan | 16 | 9 | Renegades |
G2 Esports | 10 | 16 | Natus Vincere |
FaZe Clan | 16 | 6 | Natus Vincere |
Renegades | 0 | 2 | G2 Esports |
Natus Vincere | 0 | 2 | G2 Esports |
Grupa B[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | North | 2 | 0 |
2. | Fnatic | 2 | 1 |
3. | Immortals | 1 | 2 |
4. | mousesports | 0 | 2 |
Mecze grupy B[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
mousesports | 8 | 16 | Immortals |
North | 16 | 14 | Fnatic |
Immortals | 20 | 22 | North |
mousesports | 1 | 2 | Fnatic |
Immortals | 0 | 2 | Fnatic |
Grupa C[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Cloud9 | 2 | 0 |
1. | Team EnVyUs | 2 | 1 |
3. | Ninjas in Pyjamas | 1 | 2 |
4. | Virtus.pro | 0 | 2 |
Mecze grupy C[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Virtus.pro | 6 | 16 | Team EnVyUs |
Cloud9 | 16 | 6 | Ninjas in Pyjamas |
Team EnVyUs | 2 | 16 | Cloud9 |
Virtus.pro | 0 | 2 | Ninjas in Pyjamas |
Team EnVyUs | 2 | 1 | Ninjas in Pyjamas |
Grupa D[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Astralis | 2 | 0 |
2. | Heroic | 2 | 1 |
3. | SK Gaming | 1 | 2 |
4. | Team Liquid | 0 | 2 |
Mecze grupy D[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Astralis | 16 | 11 | Team Liquid |
SK Gaming | 5 | 16 | Heroic |
Astralis | 16 | 2 | Heroic |
Team Liquid | 1 | 2 | SK Gaming |
Heroic | 2 | 1 | SK Gaming |
Faza pucharowa[]
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Cloud9 | 2 | 0 | G2 Esports |
Astralis | 2 | 0 | Fnatic |
FaZe Clan | 2 | 0 | Team EnVyUs |
North | 2 | 0 | Heroic |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Cloud9 | 1 | 2 | Astralis |
FaZe Clan | 2 | 0 | North |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Astralis | 0 | 2 | FaZe Clan |
Pula nagród[]
- FaZe Clan - $500,000
- Astralis - $150,000
- 3/4 miejsce Cloud9 - $70,000
- 3/4 miejsce North - $70,000
- 5/8 miejsce G2 Esports - $35,000
- 5/8 miejsce Fnatic - $35,000
- 5/8 miejsce Team EnVyUs - $35,000
- 5/8 miejsce Heroic - $35,000
- 9/12 miejsce Natus Vincere - $8,750
- 9/12 miejsce Immortals - $8,750
- 9/12 miejsce Ninjas in Pyjamas - $8,750
- 9/12 miejsce SK Gaming - $8,750
- 13/16 miejsce Renegades - $8,750
- 13/16 miejsce mousesports - $8,750
- 13/16 miejsce Virtus.pro - $8,750
- 13/16 miejsce Team Liquid - $8,750