Counter Strike: Global Offensive Wiki
Advertisement
Counter Strike: Global Offensive Wiki

ELEAGUE Major 2017 - Kwalifikacje były kwalifikacjami do ELEAGUE Major 2017, które odbyły się w dniach od 15 do 18 grudnia 2016 roku.

Kwalifikacje

Broadcast

Drużyny

Zaproszone





Uwagi:

Zakwalifikowane





Uwaga:

  • Skład drużyny ALL-IN został przejęty przez organizację Vega Squadron.

Wyniki

Grupa

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Szwecja GODSENT 3 0
2. UE FaZe Clan 3 0
3. Ameryka Północna OpTic Gaming 3 1
4. Dania Team Dignitas 3 1
5. UE mousesports 3 1
6. Francja Team EnVyUs 3 2
7. Francja G2 Esports 3 2
8. UE HellRaisers 3 2
9. USA Cloud9 2 3
10. Brazylia Immortals 2 3
11. Rosja Vega Squadron 2 3
12. USA Counter Logic Gaming 1 3
13. Szwecja Ninjas in Pyjamas 1 3
14. Chiny TyLoo 1 3
15. Australia Renegades 0 3
16. Rosja Team Spirit 0 3

Runda 1

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Dignitas Dania 16 11 Rosja Team Spirit
Team EnVyUs Francja 11 16 Brazylia Immortals
FaZe Clan UE 19 17 USA Cloud9
Counter Logic Gaming USA 14 16 Rosja Vega Squadron
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 9 Australia Renegades
OpTic Gaming Ameryka Północna 16 9 Chiny TyLoo
mousesports UE 6 16 UE HellRaisers
G2 Esports Francja 11 16 Szwecja GODSENT

Runda 2

Mecze wygranych
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Ninjas in Pyjamas Szwecja 17 19 UE HellRaisers
Immortals Brazylia 16 8 Rosja Vega Squadron
GODSENT Szwecja 16 11 Dania Team Dignitas
FaZe Clan UE 16 11 Ameryka Północna OpTic Gaming
Mecze przegranych
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Counter Logic Gaming USA 19 16 Australia Renegades
mousesports UE 16 5 Rosja Team Spirit
G2 Esports Francja 16 12 Francja Team EnVyUs
TyLoo Chiny 16 11 USA Cloud9

Runda 3

Mecze wygranych
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
GODSENT Szwecja 16 11 UE HellRaisers
FaZe Clan UE 16 11 Brazylia Immortals
Mecze 1-1
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
G2 Esports Francja 16 6 Rosja Vega Squadron
mousesports UE 16 3 Chiny TyLoo
Ninjas in Pyjamas Szwecja 9 16 Ameryka Północna OpTic Gaming
Team Dignitas Dania 16 9 USA Counter Logic Gaming
Mecze przegranych
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Cloud9 USA 16 9 Australia Renegades
Team EnVyUs Francja 16 2 Rosja Team Spirit

Runda 4

Mecze wygranych
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
OpTic Gaming Ameryka Północna 16 10 UE HellRaisers
Team Dignitas Dania 16 9 Francja G2 Esports
mousesports UE 16 3 Brazylia Immortals
Mecze przegranych
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team EnVyUs Francja 16 9 Chiny TyLoo
Ninjas in Pyjamas Szwecja 2 16 Rosja Vega Squadron
Counter Logic Gaming USA 8 16 USA Cloud9

Runda 5

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team EnVyUs Francja 16 12 Rosja Vega Squadron
Immortals Brazylia 17 19 Francja G2 Esports
Cloud9 USA 13 16 UE HellRaisers

Ciekawostki

Advertisement