ELEAGUE Season 1 był turniejem, który odbył się w dniach od 24 maja do 30 lipca 2016 roku w Stanach Zjednoczonych.
MVP[]
- Janusz "Snax" Pogorzelski
Broadcast[]
- Analitycy:
- Richard Lewis
- Duncan "Thorin" Shields
- Jason "moses" O'Toole
- Dustin "dusT" Mouret
- Mohamad "m0E" Assad
- Osoby przeprowadzające wywiad:
- Komentatorzy:
- Anders Blume
- Auguste "Semmler" Massonnat
- Daniel "ddk" Kapadia
- James "JZFB" Bardolph
- Obserwatorzy:
- Producent: Jason "Producer" Baker
Drużyny[]
|
Uwaga:
- Team SoloMid: Twistzz nie mógł uczestniczyć w tym turnieju, ponieważ był on za młody i dlatego zamiast niego w składzie zagrał cadiaN.
- Drużyna TyLoo została zastąpiona przez Selfless Gaming.
- Astralis: zonic zagrał w tym turniej zamiast karrigana.
- Drużyny Team Liquid oraz Counter Logic Gaming zamieniły się zawodnikami: do Liquid dołączył jdm64, a do CLG koosta.
- Drużyny Luminosity Gaming oraz SK Gaming zostały zdyskwalifikowane z powodu zmiany składów.
- G2 Esports: Fuks zastąpił RpK'a w drabince ostatniej szansy z powodu przebicia błony bębenkowej.
- Gambit Gaming: DavCost zastąpił spaze'a w drabince ostatniej szansy z powodu problemów ze zdrowiem.
- Renegades: Rickeh dołączył do składu po tym jak SPUNJ przeszedł na emeryturę.
Wyniki[]
Etap grupowy[]
Grupa A[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Luminosity Gaming | 6 | 0 |
2. | Cloud9 | 3 | 3 |
3. | Renegades | 3 | 3 |
4. | Team Liquid | 0 | 6 |
Mecze grupy A[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Luminosity Gaming | 2 | 0 | Renegades |
Team Liquid | 0 | 2 | Cloud9 |
Luminosity Gaming | 2 | 0 | Team Liquid |
Team Liquid | 0 | 2 | Renegades |
Luminosity Gaming | 2 | 0 | Cloud9 |
Cloud9 | 1 | 1 | Renegades |
Playoffy[]
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Luminosity Gaming | 2 | 0 | Team Liquid |
Cloud9 | 2 | 0 | Renegades |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Luminosity Gaming | 2 | 1 | Cloud9 |
Grupa B[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | G2 Esports | 6 | 0 |
2. | Ninjas in Pyjamas | 4 | 2 |
3. | OpTic Gaming | 2 | 4 |
4. | Selfless Gaming | 0 | 6 |
Mecze grupy B[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Ninjas in Pyjamas | 2 | 0 | OpTic Gaming |
G2 Esports | 2 | 0 | Selfless Gaming |
Ninjas in Pyjamas | 0 | 2 | G2 Esports |
G2 Esports | 2 | 0 | OpTic Gaming |
Ninjas in Pyjamas | 2 | 0 | Selfless Gaming |
Selfless Gaming | 0 | 2 | OpTic Gaming |
Playoffy[]
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
G2 Esports | 2 | 0 | Selfless Gaming |
Ninjas in Pyjamas | 2 | 1 | OpTic Gaming |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
G2 Esports | 0 | 2 | Ninjas in Pyjamas |
Grupa C[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Astralis | 5 | 1 |
2. | SK Gaming | 4 | 2 |
3. | Counter Logic Gaming | 2 | 4 |
4. | NRG eSports | 1 | 5 |
Mecze grupy C[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Astralis | 2 | 0 | NRG eSports |
Counter Logic Gaming | 1 | 1 | SK Gaming |
Astralis | 2 | 0 | Counter Logic Gaming |
Counter Logic Gaming | 1 | 1 | NRG eSports |
Astralis | 1 | 1 | SK Gaming |
SK Gaming | 2 | 0 | NRG eSports |
Playoffy[]
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Astralis | 2 | 0 | NRG eSports |
SK Gaming | 1 | 2 | Counter Logic Gaming |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Astralis | 2 | 1 | Counter Logic Gaming |
Grupa D[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Fnatic | 5 | 1 |
2. | FaZe Clan | 5 | 1 |
3. | Team Dignitas | 2 | 4 |
4. | Team SoloMid | 0 | 6 |
Mecze grupy D[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Fnatic | 2 | 0 | Team SoloMid |
Team Dignitas | 0 | 2 | FaZe Clan |
Fnatic | 1 | 1 | FaZe Clan |
FaZe Clan | 2 | 0 | Team SoloMid |
Team Dignitas | 0 | 2 | Fnatic |
Team Dignitas | 2 | 0 | Team SoloMid |
Playoffy[]
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Fnatic | 2 | 1 | Team SoloMid |
FaZe Clan | 2 | 1 | Team Dignitas |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Fnatic | 2 | 0 | FaZe Clan |
Grupa E[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Natus Vincere | 4 | 2 |
2. | mousesports | 4 | 2 |
3. | FlipSid3 Tactics | 2 | 4 |
4. | Echo Fox | 2 | 4 |
Mecze grupy E[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Natus Vincere | 1 | 1 | Echo Fox |
FlipSid3 Tactics | 1 | 1 | mousesports |
Natus Vincere | 1 | 1 | mousesports |
Echo Fox | 0 | 2 | mousesports |
FlipSid3 Tactics | 0 | 2 | Natus Vincere |
FlipSid3 Tactics | 1 | 1 | Echo Fox |
Playoffy[]
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Natus Vincere | 2 | 0 | Echo Fox |
mousesports | 0 | 2 | FlipSid3 Tactics |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Natus Vincere | 2 | 0 | FlipSid3 Tactics |
Grupa F[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Team EnVyUs | 5 | 1 |
2. | Virtus.pro | 4 | 2 |
3. | Gambit Gaming | 2 | 4 |
4. | compLexity Gaming | 1 | 5 |
Mecze grupy F[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Virtus.pro | 2 | 0 | compLexity Gaming |
Gambit Gaming | 0 | 2 | Team EnVyUs |
Virtus.pro | 1 | 1 | Team EnVyUs |
Team EnVyUs | 2 | 0 | compLexity Gaming |
Gambit Gaming | 1 | 1 | Virtus.pro |
Gambit Gaming | 1 | 1 | compLexity Gaming |
Playoffy[]
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team EnVyUs | 2 | 0 | compLexity Gaming |
Virtus.pro | 2 | 0 | Gambit Gaming |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team EnVyUs | 2 | 0 | Virtus.pro |
Kwalifikacje Ostatniej Szansy[]
Ranking drużynowy trzeciego miejsca[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Różnica rund |
---|---|---|---|
1. | SK Gaming | 4 | +31 |
2. | mousesports | 4 | 0 |
3. | Renegades | 3 | -14 |
4. | Gambit Gaming | 2 | -12 |
5. | OpTic Gaming | 2 | -15 |
5. | Team Dignitas | 2 | -29 |
Drabinka ostatniej szansy[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Renegades | 2 | 0 | FlipSid3 Tactics |
Gambit Gaming | 0 | 2 | Virtus.pro |
G2 Esports | 1 | 2 | mousesports |
FaZe Clan | 2 | 1 | Counter Logic Gaming |
Runda 2[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Renegades | 0 | 2 | Virtus.pro |
mousesports | 2 | 1 | FaZe Clan |
Playoffy[]
- Cloud9 zastąpił Luminosity Gaming
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team EnVyUs | 0 | 2 | Fnatic |
Natus Vincere | 2 | 1 | Cloud9 |
Astralis | 0 | 2 | mousesports |
Virtus.pro | 2 | 0 | Ninjas in Pyjamas |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Fnatic | 2 | 0 | Natus Vincere |
mousesports | 0 | 2 | Virtus.pro |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Fnatic | 0 | 2 | Virtus.pro |
Pula nagród[]
- Virtus.pro - $400,000
- Fnatic - $140,000
- 3/4 miejsce mousesports - $70,000
- 3/4 miejsce Natus Vincere - $60,000
- 5/8 miejsce Team EnVyUs - $50,000
- 5/8 miejsce Cloud9 - $50,000
- 5/8 miejsce Astralis - $50,000
- 5/8 miejsce Ninjas in Pyjamas - $50,000
- 9/10 miejsce Renegades - $40,000
- 9/10 miejsce FaZe Clan - $40,000
- 11/14 miejsce Flipsid3 Tactics - $40,000
- 11/14 miejsce Gambit Gaming - $40,000
- 11/14 miejsce G2 Esports - $40,000
- 11/14 miejsce Counter Logic Gaming - $40,000
- 15/16 miejsce OpTic Gaming - $30,000
- 15/16 miejsce Team Dignitas - $30,000
- 17/22 miejsce Team Liquid - $30,000
- 17/22 miejsce Selfless Gaming - $30,000
- 17/22 miejsce NRG eSports - $30,000
- 17/22 miejsce Team SoloMid - $30,000
- 17/22 miejsce Echo Fox - $30,000
- 17/22 miejsce compLexity Gaming - $30,000