Counter Strike: Global Offensive Wiki
Advertisement
Counter Strike: Global Offensive Wiki
Poprzedni:
ESEA Season 20: Najważniejsza dywizja
ESEA: Najważniejsza dywizja Następny:
ESEA Season 22: Najważniejsza dywizja

ESEA Season 21: Najważniejsza dywizja była najważniejszą dywizją dwudziestego pierwszego sezonu ESEA, która trwała od 26 stycznia do 10 kwietnia 2016 roku.

Drużyny

Europa:

Ameryka Północna:





Wyniki

Europa

Broadcast

  • Komentatorzy:
    • USA Cory "Megaman" Gilbert
    • USA Alexander "LeX" Deily

Etap grupowy

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Bułgaria E-Frag.net Esports Club 13 3
2. Finlandia ENCE eSports 13 3
3. Niemcy PENTA Sports 12 4
4. WNP Team Empire 12 4
5. UE HellRaisers 12 4
6. Niemcy ALTERNATE aTTaX 11 5
7. Słowacja eSuba 8 8
8. Niemcy KILLERFISH eSport 8 8
9. Francja Team LDLC.com White 8 8
10. Dania Copenhagen Wolves 7 9
11. Norwegia LIONS 6 10
12. Szwecja Publiclir.se 6 10
13. Rosja Team YP 5 11
14. Szwecja ggrabb 5 11
15. Finlandia RCTIC eSports Blue 5 11
16. Wielka Brytania JAKEM 4 12
17. Izrael STORMAKERS 1 15

Playoffy online

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
PENTA Sports Niemcy 2 1 Niemcy ALTERNATE aTTaX
Team Empire WNP 0 2 Słowacja HellRaisers

Finały

Półfinały
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Mortal Kombat Bułgaria 1 2 Słowacja HellRaisers
ENCE eSports Finlandia 0 2 Niemcy PENTA Sports
Finał
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
HellRaisers Słowacja 2 0 Niemcy PENTA Sports

Pula nagród

Ameryka Północna

Etap grupowy

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Brazylia Tempo Storm 16 0
2. USA Obey Alliance 14 2
3. USA Noble eSports 12 4
4. USA VAULT 12 4
5. USA Echo Fox 11 5
6. Kanada Ze Pug Godz 10 6
7. USA Team Prospects 9 7
8. USA Tectonic 8 8
9. USA SteamAnalyst eSports 7 9
10. USA Horizon Union 7 9
11. USA RONIN 6 10
12. Kanada Mostly Harmless 6 10
13. USA VexX Gaming 6 10
14. Meksyk Team Quetzal 5 11
15. USA Animosity 3 13
16. Kanada ACE Gaming 2 14
17. USA WinOut.net 2 14

Playoffy online

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Noble eSports USA 0 2 Kanada Ze Pug Godz
VAULT USA 2 0 USA Echo Fox (walkower)

Finały

Półfinały
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Tempo Storm Brazylia 2 0 USA VAULT
Team Kaliber USA 1 2 USA Ze Pug Godz
Finał
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Tempo Storm Brazylia 2 0 USA Ze Pug Godz

Pula nagród

Advertisement