FANDOM


ESEA Season 23: Najważniejsza dywizja
ESEA - logo
Lokalizacja: Online
Liczba drużyn: 65
Wersja: CS:GO
Data rozpoczęcia: 6 września 2016
Data zakończenia: 5 grudnia 2016

ESEA Season 23: Najważniejsza dywizja była najważniejszą dywizją dwudziestego trzeciego sezonu ESEA, która odbyła się w dniach od 6 września do 5 grudnia 2016 roku.

Drużyny

Etap grupowy

Europa:

Ameryka Północna:

Australia:




Wyniki

Europa

Broadcast

  • Komentatorzy:
  • Obserwator: Wielka Brytania - flaga Jordan "Misty" Johnson

Etap grupowy

  • Skład drużyny Dania - flaga Wizards był w późniejszym czasie znany pod nazwą Team123.
  • Skład drużyny Finlandia - flaga LGR został przejęty przez organizację iGame.com.
  • Skład drużyny UE - flaga Fragsport przejął slot składu Norwegia - flaga BX3 eSports Club.
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Polska - flaga Team Kinguin 13 3
2. UE - flaga Team LDLC.com 13 3
3. Turcja - flaga Space Soldiers 12 4
4. Szwecja - flaga Epsilon eSports 11 5
5. Dania - flaga Rogue 11 5
6. Szwecja - flaga GODSENT 11 5
7. Finlandia - flaga iGame.com 10 6
8. Rosja - flaga Team Spirit 10 6
9. Turcja - flaga Dark Passage 9 7
10. Litwa - flaga VwS Gaming 9 7
11. Szwecja - flaga Crowns Esports Club 8 8
12. Szwecja - flaga DenDD 8 8
13. Niemcy - flaga ALTERNATE aTTaX 8 8
14. Finlandia - flaga ENCE eSports 8 8
15. Kazachstan - flaga Gambit Esports 8 8
16. Bułgaria - flaga BPro Gaming 8 8
17. Dania - flaga Team123 7 9
18. Wielka Brytania - flaga Team Endpoint 5 11
19. UE - flaga Fragsport 4 12
20. Słowacja - flaga eSuba 4 12
21. Szwecja - flaga ArchAngels 4 12
22. Szwecja - flaga ggrabb 3 13
23. Bułgaria - flaga Mortal Kombat 0 6
24. Rosja - flaga NokSuKao 0 10

Playoffy

Ćwierćfinały
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Kinguin Polska - flaga 2 0 Rosja - flaga Team Spirit
Rogue Dania - flaga 2 0 Szwecja - flaga Epsilon eSports
Space Soldiers Turcja - flaga 0 2 Szwecja - flaga GODSENT
iGame.com Finlandia - flaga 1 2 UE - flaga Team LDLC.com
Półfinały
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Kinguin Polska - flaga 2 1 Dania - flaga Rogue
GODSENT Szwecja - flaga 1 2 UE - flaga Team LDLC.com
Finał

Finał był rozgrywany na LANie w USA - flaga Burbanku

  • Broadcast:
    • Gospodarz stołu analityków: USA - flaga Tres "stunna" Saranthus
    • Osoba przeprowadzająca wywiad: USA - flaga John "BLU" Mullen
    • Komentatorzy:
      • USA - flaga Sam "DaZeD" Marine
      • USA - flaga William "Topical" Dallas
    • Analitycy:
      • USA - flaga Mark "boq" Wilson
      • USA - flaga Alexander "LeX" Deily
    • Obserwatorzy:
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Kinguin Polska - flaga 2 0 UE - flaga Team LDLC.com
Trzecie miejsce
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Rogue Dania - flaga 2 1 Szwecja - flaga GODSENT

Pula nagród

Ameryka Północna

Etap grupowy

  • Skład drużyny USA - flaga Pnda Gaming był znany pod nazwą Rush.
  • Skład drużyny USA - flaga SMAZING został przejęty przez organizację SoaR Gaming.
  • Skład drużyny USA - flaga Serpentis eSports był znany pod nazwą Dethrone.
  • Skład drużyny USA - flaga VAULT został przejęty przez organizację eUnited.
  • Skład drużyny USA - flaga exceL eSports był znany pod nazwą Mostly Harmless.
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Brazylia - flaga Luminosity Gaming 14 2
2. Kanada - flaga Team SoloMid 13 3
3. USA - flaga eUnited 12 4
4. USA - flaga Muffin Lightning 11 5
5. USA - flaga Rush 10 6
6. USA - flaga L4SALARY 10 6
7. Kanada - flaga RONIN 10 6
8. Meksyk - flaga Team Quetzal 9 7
9. UE - flaga Denial eSports 9 7
10. USA - flaga SoaR Gaming 9 7
11. USA - flaga Monstars 9 7
12. USA - flaga Dethrone 8 8
13. Kanada - flaga subtLe 8 8
14. USA - flaga Mostly Harmless 7 9
15. Kanada - flaga Team RivaL 7 9
16. USA - flaga SetToDestroyX 7 9
17. Kanada - flaga Insomnia eSports 6 10
18. USA - flaga Vindicator 6 10
19. USA - flaga I'm the Captain Now 6 10
20. USA - flaga Blight Gaming 4 12
21. Kanada - flaga Vizion 4 12
22. USA - flaga Adaptation 1 8
23. USA - flaga Team Prospects 1 9
24. USA - flaga Damn We Are Good 0 6

Playoffy

Ćwierćfinały
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Luminosity Gaming Brazylia - flaga 2 0 Meksyk - flaga Team Quetzal
Rush USA - flaga 2 1 USA - flaga Muffin Lightning
eUnited USA - flaga 2 1 USA - flaga L4SALARY
RONIN Kanada - flaga 0 2 Kanada - flaga Team SoloMid
Półfinały
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Luminosity Gaming Brazylia - flaga 1 2 USA - flaga Rush
eUnited USA - flaga 0 2 Kanada - flaga Team SoloMid
Finał

Finał był rozgrywany na LANie w USA - flaga Burbanku

  • Broadcast:
    • Gospodarz stołu analityków: USA - flaga Tres "stunna" Saranthus
    • Osoba przeprowadzająca wywiad: USA - flaga John "BLU" Mullen
    • Komentatorzy:
      • USA - flaga Mark "boq" Wilson
      • USA - flaga William "Topical" Dallas
    • Analitycy:
      • USA - flaga Sam "DaZeD" Marine
      • USA - flaga Alexander "LeX" Deily
    • Obserwatorzy:
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Rush USA - flaga 1 2 Kanada - flaga Team SoloMid
Trzecie miejsce
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Luminosity Gaming Brazylia - flaga 2 0 USA - flaga eUnited

Pula nagród

Australia

Etap grupowy

  • Skład drużyny Australia - flaga Team Skyfire został przejęty przez organizację Team Exile5.
  • Skład drużyny Australia - flaga VZ Gaming rozstał się z organizacją i grał pod nazwą teamw3ow.
  • Nazwa drużyny Australia - flaga Evil Monkeys została zmieniona na vaNquishErs.
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Australia - flaga Team Immunity 14 2
2. Australia - flaga Athletico 13 3
3. Australia - flaga Chiefs eSports Club 12 4
4. Australia - flaga Parallax 12 4
5. Australia - flaga Avant Garde 11 5
6. Australia - flaga SYF Gaming 11 5
7. Australia - flaga Team Exile5 11 5
8. Australia i Oceania - flaga Incept eSports 10 6
9. Australia - flaga Legacy eSports 8 8
10. Australia - flaga Team Cypher 7 9
11. Australia - flaga vaNquishErs 6 10
12. Australia - flaga Supremacy 6 10
13. Australia - flaga Global Sanction 5 11
14. Australia - flaga SSU White 4 12
15. Australia - flaga Team Erase 4 12
16. Australia - flaga Riotous eSports 2 14
17. Australia - flaga teamw3ow 0 16

Playoffy

Ćwierćfinały
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Immunity Australia - flaga 2 0 Australia - flaga Incept eSports (walkower)
Team Exile5 Australia - flaga 2 1 Australia - flaga Parallax
Chiefs eSports Club Australia - flaga 2 0 Australia - flaga SYF Gaming (walkower)
Avant Garde Australia - flaga (walkower) 0 2 Australia - flaga Athletico
Półfinały
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Immunity Australia - flaga 2 1 Australia - flaga Team Exile5
Chiefs eSports Club Australia - flaga 0 2 Australia - flaga Athletico
Finał
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Immunity Australia - flaga 0 2 Australia - flaga Athletico

Pula nagród

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.