FANDOM


Poprzedni:
ESEA Season 23: Najważniejsza dywizja
ESEA: Najważniejsza dywizja Następny:
ESEA Season 25: Najważniejsza dywizja
ESEA Season 24: Najważniejsza dywizja
ESEA - logo
Lokalizacja: Online
Liczba drużyn: 65
Wersja: CS:GO
Data rozpoczęcia: 31 stycznia 2017
Data zakończenia: 17 kwietnia 2017

ESEA Season 24: Najważniejsza dywizja była najważniejszą dywizją dwudziestego czwartego sezonu ESEA, która odbyła się w dniach od 31 stycznia do 17 kwietnia 2017 roku.

DrużynyEdytuj

Etap grupowyEdytuj

Europa:

Ameryka Północna:

Australia:




WynikiEdytuj

EuropaEdytuj

BroadcastEdytuj

  • Komentatorzy:
  • Obserwator: Wielka Brytania - flaga Jordan "Misty" Johnson

Etap grupowyEdytuj

  • Skład drużyny Szwecja - flaga EnVision eSports.EU był w późniejszym czasie znany pod nazwą VeritasAequitas.
  • Skład drużyny Finlandia - flaga ex-Findictus został przejęty przez organizację Chrome Gaming.
  • Skład drużyny Dania - flaga Team123 został przejęty przez organizację eFuture.
  • W czasie trwania tego turnieju slot drużyny WNP - flaga Vexilla dano składowi Ukraina - flaga Art of Cybergame.
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Niemcy - flaga BIG 13 3
2. Dania - flaga Rogue 12 4
3. Szwecja - flaga Epsilon eSports 12 4
4. UE - flaga PENTA Sports 11 5
5. Turcja - flaga Space Soldiers 11 5
6. Szwecja - flaga GODSENT 10 6
7. Rosja - flaga Team Spirit 10 6
8. Kazachstan - flaga Gambit Esports 10 6
9. Szwecja - flaga Fnatic Academy 10 6
10. Dania - flaga eFuture.dk 10 6
11. Bułgaria - flaga BPro Gaming 9 7
12. Finlandia - flaga iGame.com 9 7
13. WNP - flaga FlipSid3 Tactics 7 9
14. Turcja - flaga ex-Dark Passage 7 9
15. Finlandia - flaga Chrome Gaming 7 9
16. Ukraina - flaga Art of Cybergame 7 9
17. Szwecja - flaga VeritasAequitas 7 9
18. Niemcy - flaga ALTERNATE aTTaX 6 10
19. Litwa - flaga Playing Ducks International 6 10
20. Szwecja - flaga Dreamchasers 5 11
21. Francja - flaga Vexed Gaming 5 11
22. Szwecja - flaga Crowns Esports Club 4 12
23. Wielka Brytania - flaga Team Endpoint 2 14
24. Wielka Brytania - flaga ROYALS UK 1 15

PlayoffyEdytuj

ĆwierćfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
BIG Niemcy - flaga 2 1 Kazachstan - flaga Gambit Esports
PENTA Sports UE - flaga 2 0 Turcja - flaga Space Soldiers
Rogue Dania - flaga (walkower) 0 2 Rosja - flaga Team Spirit
Epsilon eSports Szwecja - flaga 0 2 Szwecja - flaga GODSENT
PółfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
BIG Niemcy - flaga 2 1 UE - flaga PENTA Sports
Team Spirit Rosja - flaga 0 2 Szwecja - flaga GODSENT
FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
BIG Niemcy - flaga 0 2 Szwecja - flaga GODSENT
Trzecie miejsceEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
PENTA Sports UE - flaga 2 0 Rosja - flaga Team Spirit

Pula nagródEdytuj

Ameryka PółnocnaEdytuj

BroadcastEdytuj

  • Komentatorzy:
    • Kanada - flaga Conner "Scrawny" Girvan
    • USA - flaga Will "Topical" Dallas

Etap grupowyEdytuj

  • Skład drużyny Kanada - flaga EnVision eSports.NA był znany pod nazwą FRENCH CANADIANS.
  • Skład drużyny USA - flaga Ambition Gamers był znany pod nazwą Ben's Anime Team, lecz w późniejszym czasie został przejęty przez organizację Team Phoenix.
  • Skład drużyny USA - flaga SetToDestroyX był znany pod nazwą Team Prospects.
  • Skład drużyny Kanada - flaga Insomnia eSports był znany pod nazwą Premier Rejects.
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. USA - flaga eUnited 14 2
2. USA - flaga Eclipse GG 14 2
3. USA - flaga Splyce 13 3
4. USA - flaga Enigma6 Group 11 5
5. UE - flaga Denial eSports 11 5
6. Kanada - flaga Premier Rejects 10 6
7. Kanada - flaga FRENCH CANADIANS 10 6
8. USA - flaga Bee's Money Crew 9 7
9. Kanada - flaga subtLe 8 8
10. Ameryka Północna - flaga RONIN 8 8
11. USA - flaga SMAZING 8 8
12. USA - flaga Blight Gaming 8 8
13. USA - flaga Mostly Harmless 7 9
14. USA - flaga Team Prospects 7 9
15. USA - flaga Eanix 7 9
16. USA - flaga Team Phoenix 7 9
17. USA - flaga Strictly Business Gaming 7 9
18. Meksyk - flaga Team Quetzal 6 10
19. USA - flaga Ajax eSports 5 11
20. USA - flaga The Foundation 2 14
21. Kanada - flaga L4Org 6 6
22. USA - flaga Muffin Lightning 5 3
23. USA - flaga Dethrone 1 4
24. USA - flaga vitrioL 1 12

PlayoffyEdytuj

ĆwierćfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
eUnited USA - flaga 1 2 USA - flaga Bee's Money Crew
Enigma6 Group USA - flaga 2 0 UE - flaga Denial eSports
Splyce USA - flaga 2 0 Kanada - flaga Premier Rejects
Eclipse GG USA - flaga 1 2 Kanada - flaga FRENCH CANADIANS
PółfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Bee's Money Crew USA - flaga 1 2 USA - flaga Enigma6 Group
Splyce USA - flaga 2 1 Kanada - flaga FRENCH CANADIANS
FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Enigma6 Group USA - flaga 0 2 USA - flaga Splyce
Trzecie miejsceEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Bee's Money Crew USA - flaga 2 0 Kanada - flaga FRENCH CANADIANS

Pula nagródEdytuj

AustraliaEdytuj

Etap grupowyEdytuj

  • Skład drużyny Australia - flaga Team Exile5 rozstał się z organizacją i odtąd był znany pod nazwą Team Supremacy.
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Australia - flaga Chiefs eSports Club 16 0
2. Australia - flaga Tainted Minds 14 2
3. Australia - flaga Dark Sided 11 5
4. Australia - flaga Legacy eSports 11 5
5. Australia - flaga Team Supremacy 10 6
6. Australia - flaga Avant Garde 9 7
7. Australia - flaga Athletico Esports 9 7
8. Australia - flaga Athletico Black 9 7
9. Australia - flaga Team Immunity 8 8
10. Australia - flaga Alpha Sydney 7 9
11. Australia - flaga Team Cypher 7 9
12. Australia - flaga The Trash Pandas 6 10
13. Australia - flaga SYF Gaming 5 11
14. Australia - flaga JAM Gaming 4 12
15. Australia - flaga Corvidae 4 12
16. Australia - flaga Trident Esports 4 12
17. Australia - flaga Team Noxide 1 15

PlayoffyEdytuj

ĆwierćfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Chiefs eSports Club Australia - flaga 1 2 Australia - flaga Athletico
Legacy eSports Australia - flaga 0 2 Australia - flaga Avant Garde
Dark Sided Australia - flaga 2 0 Australia - flaga Team Supremacy
Tainted Minds Australia - flaga 2 0 Australia - flaga Athletico Black
PółfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Athletico Australia - flaga 2 1 Australia - flaga Avant Garde
Dark Sided Australia - flaga 2 0 Australia - flaga Tainted Minds
FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Athletico Australia - flaga 1 2 Australia - flaga Dark Sided

Pula nagródEdytuj

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.