Counter Strike: Global Offensive Wiki
Advertisement
Counter Strike: Global Offensive Wiki

UE Europa | Ameryka Północna Ameryka Północna | Australia i Oceania Australia

Poprzedni:
ESEA Season 23: Najważniejsza dywizja - Europa
ESEA: Najważniejsza dywizja Następny:
ESEA Season 25: Najważniejsza dywizja - Europa

ESEA Season 24: Najważniejsza dywizja - Europa była europejską najważniejszą dywizją dwudziestego czwartego sezonu ESEA, która odbyła się w dniach od 31 stycznia do 17 kwietnia 2017 roku.

Drużyny





Wyniki

Broadcast

  • Komentatorzy:
  • Obserwator: Wielka Brytania Jordan "Misty" Johnson

Etap grupowy

  • Skład drużyny Szwecja EnVision eSports.EU był w późniejszym czasie znany pod nazwą VeritasAequitas.
  • Skład drużyny Finlandia ex-Findictus został przejęty przez organizację Chrome Gaming.
  • Skład drużyny Dania Team123 został przejęty przez organizację eFuture.
  • W czasie trwania tego turnieju slot drużyny WNP Vexilla dano składowi Ukraina Art of Cybergame.
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Niemcy BIG 13 3
2. Dania Rogue 12 4
3. Szwecja Epsilon eSports 12 4
4. UE PENTA Sports 11 5
5. Turcja Space Soldiers 11 5
6. Szwecja GODSENT 10 6
7. Rosja Team Spirit 10 6
8. Kazachstan Gambit Esports 10 6
9. Szwecja Fnatic Academy 10 6
10. Dania eFuture.dk 10 6
11. Bułgaria BPro Gaming 9 7
12. Finlandia iGame.com 9 7
13. WNP FlipSid3 Tactics 7 9
14. Turcja ex-Dark Passage 7 9
15. Finlandia Chrome Gaming 7 9
16. Ukraina Art of Cybergame 7 9
17. Szwecja VeritasAequitas 7 9
18. Niemcy ALTERNATE aTTaX 6 10
19. Litwa Playing Ducks International 6 10
20. Szwecja Dreamchasers 5 11
21. Francja Vexed Gaming 5 11
22. Szwecja Crowns Esports Club 4 12
23. Wielka Brytania Team Endpoint 2 14
24. Wielka Brytania ROYALS UK 1 15

Playoffy

Ćwierćfinały

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
BIG Niemcy 2 1 Kazachstan Gambit Esports
PENTA Sports UE 2 0 Turcja Space Soldiers
Rogue Dania (walkower) 0 2 Rosja Team Spirit
Epsilon eSports Szwecja 0 2 Szwecja GODSENT

Półfinały

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
BIG Niemcy 2 1 UE PENTA Sports
Team Spirit Rosja 0 2 Szwecja GODSENT

Finał

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
BIG Niemcy 0 2 Szwecja GODSENT

Trzecie miejsce

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
PENTA Sports UE 2 0 Rosja Team Spirit

Pula nagród

Advertisement