FANDOM


UE - flaga Europa | Ameryka Północna - flaga Ameryka Północna | Australia i Oceania - flaga Australia

ESEA Season 24: Najważniejsza dywizja - Europa
ESEA - logo
Lokalizacja: Online
Pula nagród: $2,500
Liczba drużyn: 24
Wersja: CS:GO
Data rozpoczęcia: 31 stycznia 2017
Data zakończenia: 17 kwietnia 2017

ESEA Season 24: Najważniejsza dywizja - Europa była europejską najważniejszą dywizją dwudziestego czwartego sezonu ESEA, która odbyła się w dniach od 31 stycznia do 17 kwietnia 2017 roku.

DrużynyEdytuj





WynikiEdytuj

BroadcastEdytuj

  • Komentatorzy:
  • Obserwator: Wielka Brytania - flaga Jordan "Misty" Johnson

Etap grupowyEdytuj

  • Skład drużyny Szwecja - flaga EnVision eSports.EU był w późniejszym czasie znany pod nazwą VeritasAequitas.
  • Skład drużyny Finlandia - flaga ex-Findictus został przejęty przez organizację Chrome Gaming.
  • Skład drużyny Dania - flaga Team123 został przejęty przez organizację eFuture.
  • W czasie trwania tego turnieju slot drużyny WNP - flaga Vexilla dano składowi Ukraina - flaga Art of Cybergame.
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Niemcy - flaga BIG 13 3
2. Dania - flaga Rogue 12 4
3. Szwecja - flaga Epsilon eSports 12 4
4. UE - flaga PENTA Sports 11 5
5. Turcja - flaga Space Soldiers 11 5
6. Szwecja - flaga GODSENT 10 6
7. Rosja - flaga Team Spirit 10 6
8. Kazachstan - flaga Gambit Esports 10 6
9. Szwecja - flaga Fnatic Academy 10 6
10. Dania - flaga eFuture.dk 10 6
11. Bułgaria - flaga BPro Gaming 9 7
12. Finlandia - flaga iGame.com 9 7
13. WNP - flaga FlipSid3 Tactics 7 9
14. Turcja - flaga ex-Dark Passage 7 9
15. Finlandia - flaga Chrome Gaming 7 9
16. Ukraina - flaga Art of Cybergame 7 9
17. Szwecja - flaga VeritasAequitas 7 9
18. Niemcy - flaga ALTERNATE aTTaX 6 10
19. Litwa - flaga Playing Ducks International 6 10
20. Szwecja - flaga Dreamchasers 5 11
21. Francja - flaga Vexed Gaming 5 11
22. Szwecja - flaga Crowns Esports Club 4 12
23. Wielka Brytania - flaga Team Endpoint 2 14
24. Wielka Brytania - flaga ROYALS UK 1 15

PlayoffyEdytuj

ĆwierćfinałyEdytuj

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
BIG Niemcy - flaga 2 1 Kazachstan - flaga Gambit Esports
PENTA Sports UE - flaga 2 0 Turcja - flaga Space Soldiers
Rogue Dania - flaga (walkower) 0 2 Rosja - flaga Team Spirit
Epsilon eSports Szwecja - flaga 0 2 Szwecja - flaga GODSENT

PółfinałyEdytuj

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
BIG Niemcy - flaga 2 1 UE - flaga PENTA Sports
Team Spirit Rosja - flaga 0 2 Szwecja - flaga GODSENT

FinałEdytuj

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
BIG Niemcy - flaga 0 2 Szwecja - flaga GODSENT

Trzecie miejsceEdytuj

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
PENTA Sports UE - flaga 2 0 Rosja - flaga Team Spirit

Pula nagródEdytuj

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.