FANDOM


ESEA Season 25: Najważniejsza dywizja
ESEA - logo
Lokalizacja: Online
Liczba drużyn: 65
Wersja: CS:GO
Data rozpoczęcia: 6 czerwca 2017
Data zakończenia: 4 września 2017

ESEA Season 25: Najważniejsza dywizja była najważniejszą dywizją dwudziestego piątego sezonu ESEA, która odbyła się w dniach od 6 czerwca do 4 września 2017 roku.

DrużynyEdytuj

Etap grupowyEdytuj

Europa:

Ameryka Północna:

Australia:




WynikiEdytuj

EuropaEdytuj

BroadcastEdytuj

Etap grupowyEdytuj

  • Skład drużyny Dania - flaga Tricked Esport rozstał się z organizacją i był odtąd znany pod nazwą undefined.
  • Skład drużyny Słowenia - flaga ex-Fury Gaming został przejęty przez organizację KlikTech.
  • Skład drużyny Finlandia - flaga SkitLite Gaming rozstał się z organizacją i był odtąd znany pod nazwą VITALIS.
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Polska - flaga Team Kinguin 14 2
2. Turcja - flaga Space Soldiers 13 3
3. Finlandia - flaga VITALIS 12 4
4. UE - flaga Epsilon eSports 11 5
5. WNP - flaga FlipSid3 Tactics 11 5
6. Rumunia - flaga Nexus Gaming 10 6
7. Dania - flaga North Academy 9 7
8. Szwecja - flaga Fnatic Academy 9 7
9. Francja - flaga WySix Team 9 7
10. UE - flaga PENTA Sports 9 7
11. Polska - flaga Pride Gaming 8 8
12. Rosja - flaga Team Spirit 8 8
13. Litwa - flaga Playing Ducks International 7 9
14. Szwecja - flaga The Gatekeepers 7 9
15. Niemcy - flaga ALTERNATE aTTaX 7 9
16. Finlandia - flaga iGame.com 7 9
17. Dania - flaga Team123 7 9
18. Kazachstan - flaga Gambit Esports 6 10
19. UE - flaga Gux & Friends 5 11
20. Dania - flaga undefined 5 11
21. Ukraina - flaga Pro100 5 11
22. Bułgaria - flaga BPro Gaming 5 11
23. Niemcy - flaga Planetkey Dynamics 5 11
24. Słowenia - flaga KlikTech 3 13
MeczeEdytuj
Runda 1Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Pride Gaming Polska - flaga 16 3 Niemcy - flaga ALTERNATE aTTaX
Fnatic Academy Szwecja - flaga 17 19 Bułgaria - flaga BPro Gaming
North Academy Dania - flaga 1 0 UE - flaga Epsilon eSports (walkower)
SkitLite Gaming Finlandia - flaga 16 5 UE - flaga Gux & Friends
FlipSid3 Tactics WNP - flaga 16 8 Rosja - flaga Team Spirit
Pro100 Ukraina - flaga 16 13 Słowenia - flaga ex-Fury Gaming
Team Kinguin Polska - flaga 16 6 Kazachstan - flaga Gambit Esports
Nexus Gaming Rumunia - flaga 12 16 Finlandia - flaga iGame.com
PENTA Sports UE - flaga (walkower) 0 1 Dania - flaga undefined
Playing Ducks International Litwa - flaga 14 16 Dania - flaga Team123
WySix Team Francja - flaga 6 16 Turcja - flaga Space Soldiers
The Gatekeepers Szwecja - flaga 16 19 Rosja - flaga Team Spirit
ALTERNATE aTTaX Niemcy - flaga 16 9 Dania - flaga Tricked Esport
BPro Gaming Bułgaria - flaga 7 16 Polska - flaga Team Kinguin
Pro100 Ukraina - flaga 16 7 UE - flaga Epsilon eSports
Gux & Friends UE - flaga 14 16 Niemcy - flaga Planetkey Dynamics
Planetkey Dynamics Niemcy - flaga 16 19 WNP - flaga FlipSid3 Tactics
Fnatic Academy Szwecja - flaga 11 16 Polska - flaga Pride Gaming
ex-Fury Gaming Słowenia - flaga 13 16 Rumunia - flaga Nexus Gaming
North Academy Dania - flaga 16 5 Kazachstan - flaga Gambit Esports
The Gatekeepers Szwecja - flaga 9 16 Finlandia - flaga iGame.com
PENTA Sports UE - flaga 16 5 Dania - flaga Team123
Space Soldiers Turcja - flaga 16 12 Litwa - flaga Playing Ducks International
WySix Team Francja - flaga 11 16 Finlandia - flaga SkitLite Gaming
Runda 2Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
iGame.com Finlandia - flaga 13 16 Słowenia - flaga ex-Fury Gaming
Pride Gaming Polska - flaga 10 16 Finlandia - flaga SkitLite Gaming
Team Spirit Rosja - flaga 16 3 Finlandia - flaga iGame.com
Team123 Dania - flaga 16 9 Szwecja - flaga The Gatekeepers
ex-Fury Gaming Słowenia - flaga 13 16 Dania - flaga Tricked Esport
PENTA Sports UE - flaga 16 13 Francja - flaga WySix Team
ALTERNATE aTTaX Niemcy - flaga 13 16 Litwa - flaga Playing Ducks International
Pro100 Ukraina - flaga 11 16 Kazachstan - flaga Gambit Esports
Space Soldiers Turcja - flaga 16 3 Polska - flaga Team Kinguin
Epsilon eSports UE - flaga 16 8 Niemcy - flaga Planetkey Dynamics
FlipSid3 Tactics WNP - flaga 16 4 Szwecja - flaga Fnatic Academy
North Academy Dania - flaga 7 16 Rumunia - flaga Nexus Gaming
BPro Gaming Bułgaria - flaga 6 16 UE - flaga Gux & Friends
Nexus Gaming Rumunia - flaga 16 9 Polska - flaga Team Kinguin
PENTA Sports UE - flaga 16 14 Rosja - flaga Team Spirit
North Academy Dania - flaga 16 13 Francja - flaga WySix Team
undefined Dania - flaga 16 8 UE - flaga Gux & Friends
Gambit Esports Kazachstan - flaga 16 4 Polska - flaga Pride Gaming
Playing Ducks International Litwa - flaga 16 12 Ukraina - flaga Pro100
ALTERNATE aTTaX Niemcy - flaga 14 16 UE - flaga Epsilon eSports
FlipSid3 Tactics WNP - flaga 16 4 Finlandia - flaga SkitLite Gaming
Space Soldiers Turcja - flaga 16 11 Bułgaria - flaga BPro Gaming
The Gatekeepers Szwecja - flaga 16 14 Niemcy - flaga Planetkey Dynamics
Fnatic Academy Szwecja - flaga 16 14 Dania - flaga Team123
Runda 3Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
ex-Fury Gaming Słowenia - flaga 4 16 Polska - flaga Pride Gaming
Playing Ducks International Litwa - flaga 14 16 Polska - flaga Team Kinguin
ex-Fury Gaming Słowenia - flaga 8 16 Niemcy - flaga ALTERNATE aTTaX
FlipSid3 Tactics WNP - flaga 16 12 UE - flaga PENTA Sports
undefined Dania - flaga 13 16 UE - flaga Epsilon eSports
Team123 Dania - flaga 16 5 Finlandia - flaga iGame.com
BPro Gaming Bułgaria - flaga 16 4 Rosja - flaga Team Spirit
Pro100 Ukraina - flaga 16 12 UE - flaga Gux & Friends
Planetkey Dynamics Niemcy - flaga 14 16 Polska - flaga Pride Gaming
Fnatic Academy Szwecja - flaga 4 16 Dania - flaga North Academy
SkitLite Gaming Finlandia - flaga 11 16 Rumunia - flaga Nexus Gaming
Space Soldiers Turcja - flaga 12 16 Szwecja - flaga The Gatekeepers
SkitLite Gaming Finlandia - flaga 16 13 Niemcy - flaga ALTERNATE aTTaX
Team Spirit Rosja - flaga 16 9 Litwa - flaga Playing Ducks International
FlipSid3 Tactics WNP - flaga 9 16 Polska - flaga Team Kinguin
Epsilon eSports UE - flaga 19 16 UE - flaga Gux & Friends
Team123 Dania - flaga 11 16 Ukraina - flaga Pro100
The Gatekeepers Szwecja - flaga 16 9 Bułgaria - flaga BPro Gaming
Planetkey Dynamics Niemcy - flaga 8 16 Rumunia - flaga Nexus Gaming
Fnatic Academy Szwecja - flaga 16 6 Francja - flaga WySix Team
undefined Dania - flaga 8 16 Turcja - flaga Space Soldiers
North Academy Dania - flaga 1 0 UE - flaga PENTA Sports (walkower)
Gambit Esports Kazachstan - flaga 16 13 Finlandia - flaga iGame.com
Gambit Esports Kazachstan - flaga 9 16 Francja - flaga WySix Team
Runda 4Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
ALTERNATE aTTaX Niemcy - flaga 6 16 Dania - flaga North Academy
ALTERNATE aTTaX Niemcy - flaga 13 16 Rumunia - flaga Nexus Gaming
Fnatic Academy Szwecja - flaga 16 9 Kazachstan - flaga Gambit Esports
undefined Dania - flaga 14 16 Rosja - flaga Team Spirit
Team Spirit Rosja - flaga 16 11 Słowenia - flaga ex-Fury Gaming
Fnatic Academy Szwecja - flaga 8 16 Polska - flaga Team Kinguin
Team Kinguin Polska - flaga 16 13 Finlandia - flaga SkitLite Gaming
Epsilon eSports UE - flaga 16 13 Kazachstan - flaga Gambit Esports
Pride Gaming Polska - flaga 16 10 Dania - flaga North Academy
SkitLite Gaming Finlandia - flaga 8 16 Dania - flaga Team123
Team123 Dania - flaga 16 9 Niemcy - flaga Planetkey Dynamics
undefined Dania - flaga 8 16 Niemcy - flaga Planetkey Dynamics
BPro Gaming Bułgaria - flaga 9 16 WNP - flaga FlipSid3 Tactics
Nexus Gaming Rumunia - flaga 10 16 Szwecja - flaga The Gatekeepers
PENTA Sports UE - flaga 16 11 Polska - flaga Pride Gaming
Epsilon eSports UE - flaga 13 16 Turcja - flaga Space Soldiers
Playing Ducks International Litwa - flaga 16 11 Bułgaria - flaga BPro Gaming
Pro100 Ukraina - flaga 16 12 Finlandia - flaga iGame.com
The Gatekeepers Szwecja - flaga 6 16 Francja - flaga WySix Team
Space Soldiers Turcja - flaga 16 5 Ukraina - flaga Pro100
Playing Ducks International Litwa - flaga 17 19 Francja - flaga WySix Team
FlipSid3 Tactics WNP - flaga 16 13 UE - flaga Gux & Friends
KlikTech Słowenia - flaga 16 8 UE - flaga Gux & Friends
iGame.com Finlandia - flaga 11 16 UE - flaga PENTA Sports
Runda 5Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Gambit Esports Kazachstan - flaga 12 16 Szwecja - flaga The Gatekeepers
Fnatic Academy Szwecja - flaga 16 8 Niemcy - flaga Planetkey Dynamics
ex-Fury Gaming Słowenia - flaga 7 16 Szwecja - flaga The Gatekeepers
Pro100 Ukraina - flaga 6 16 Szwecja - flaga Fnatic Academy
Gambit Esports Kazachstan - flaga 16 7 UE - flaga Gux & Friends
Gux & Friends UE - flaga 16 10 Niemcy - flaga ALTERNATE aTTaX
FlipSid3 Tactics WNP - flaga 14 16 Polska - flaga Pride Gaming
Planetkey Dynamics Niemcy - flaga 10 16 Litwa - flaga Playing Ducks International
Team123 Dania - flaga 5 16 Rumunia - flaga Nexus Gaming
BPro Gaming Bułgaria - flaga 16 19 Niemcy - flaga ALTERNATE aTTaX
Team Spirit Rosja - flaga 11 16 Polska - flaga Team Kinguin
KlikTech Słowenia - flaga 10 16 Litwa - flaga Playing Ducks International
North Academy Dania - flaga 11 16 Finlandia - flaga VITALIS
Pro100 Ukraina - flaga 20 22 Bułgaria - flaga BPro Gaming
Team Spirit Rosja - flaga 3 16 Francja - flaga WySix Team
Team Kinguin Polska - flaga 16 9 Dania - flaga undefined
FlipSid3 Tactics WNP - flaga 16 5 Turcja - flaga Space Soldiers
Epsilon eSports UE - flaga 16 11 Polska - flaga Pride Gaming
PENTA Sports UE - flaga 16 14 Rumunia - flaga Nexus Gaming
PENTA Sports UE - flaga 17 19 Turcja - flaga Space Soldiers
undefined Dania - flaga 17 19 Francja - flaga WySix Team
iGame.com Finlandia - flaga 16 10 UE - flaga Epsilon eSports
Team123 Dania - flaga 8 16 Dania - flaga North Academy
iGame.com Finlandia - flaga 13 16 Finlandia - flaga VITALIS
Runda 6Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team123 Dania - flaga 16 12 Polska - flaga Pride Gaming
Gambit Esports Kazachstan - flaga 19 16 Finlandia - flaga VITALIS
PENTA Sports UE - flaga 5 16 Polska - flaga Team Kinguin
Playing Ducks International Litwa - flaga 19 22 Kazachstan - flaga Gambit Esports
Fnatic Academy Szwecja - flaga 16 7 Finlandia - flaga iGame.com
Fnatic Academy Szwecja - flaga 13 16 Litwa - flaga Playing Ducks International
Team Kinguin Polska - flaga 16 9 Ukraina - flaga Pro100
Team Spirit Rosja - flaga 16 10 Niemcy - flaga ALTERNATE aTTaX
Epsilon eSports UE - flaga 16 12 Szwecja - flaga The Gatekeepers
North Academy Dania - flaga 12 16 Turcja - flaga Space Soldiers
KlikTech Słowenia - flaga 6 16 Francja - flaga WySix Team
KlikTech Słowenia - flaga 12 16 Niemcy - flaga Planetkey Dynamics
Gux & Friends UE - flaga 16 4 Francja - flaga WySix Team
ALTERNATE aTTaX Niemcy - flaga 16 10 Niemcy - flaga Planetkey Dynamics
Nexus Gaming Rumunia - flaga 9 16 Polska - flaga Pride Gaming
Pro100 Ukraina - flaga 6 16 Dania - flaga undefined
PENTA Sports UE - flaga 12 16 UE - flaga Epsilon eSports
Team Spirit Rosja - flaga 19 16 UE - flaga Gux & Friends
Team123 Dania - flaga (walkower) 0 1 Turcja - flaga Space Soldiers
undefined Dania - flaga 16 14 Szwecja - flaga The Gatekeepers
iGame.com Finlandia - flaga 17 19 Bułgaria - flaga BPro Gaming
BPro Gaming Bułgaria - flaga 3 16 Finlandia - flaga VITALIS
Runda 7Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Kinguin Polska - flaga 16 2 Dania - flaga Team123
Gambit Esports Kazachstan - flaga 16 5 Słowenia - flaga ex-Fury Gaming
Fnatic Academy Szwecja - flaga 14 16 Finlandia - flaga VITALIS
Fnatic Academy Szwecja - flaga 16 6 Dania - flaga undefined
Space Soldiers Turcja - flaga 16 14 Polska - flaga Pride Gaming
North Academy Dania - flaga 3 16 Polska - flaga Team Kinguin
Space Soldiers Turcja - flaga 16 11 Rumunia - flaga Nexus Gaming
Team Spirit Rosja - flaga 14 16 UE - flaga Epsilon eSports
Nexus Gaming Rumunia - flaga 16 11 Rosja - flaga Team Spirit
BPro Gaming Bułgaria - flaga 14 16 Słowenia - flaga KlikTech
WySix Team Francja - flaga 16 13 Niemcy - flaga ALTERNATE aTTaX
BPro Gaming Bułgaria - flaga 14 16 Niemcy - flaga Planetkey Dynamics
FlipSid3 Tactics WNP - flaga 11 16 UE - flaga Epsilon eSports
Pro100 Ukraina - flaga 10 16 Finlandia - flaga VITALIS
FlipSid3 Tactics WNP - flaga 16 8 Dania - flaga Team123
Playing Ducks International Litwa - flaga 12 16 UE - flaga Gux & Friends
Playing Ducks International Litwa - flaga 12 16 Finlandia - flaga iGame.com
PENTA Sports UE - flaga 16 12 Ukraina - flaga Pro100
The Gatekeepers Szwecja - flaga 16 19 Polska - flaga Pride Gaming
Planetkey Dynamics Niemcy - flaga 9 16 Francja - flaga WySix Team
PENTA Sports UE - flaga 16 11 UE - flaga Gux & Friends
The Gatekeepers Szwecja - flaga 19 16 Dania - flaga North Academy
iGame.com Finlandia - flaga 16 8 Dania - flaga undefined
Runda 8Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Fnatic Academy Szwecja - flaga 16 14 UE - flaga Gux & Friends
Fnatic Academy Szwecja - flaga 16 1 Słowenia - flaga KlikTech
Epsilon eSports UE - flaga 10 16 Polska - flaga Team Kinguin
Team Spirit Rosja - flaga 3 16 Turcja - flaga Space Soldiers
Epsilon eSports UE - flaga 16 6 Rumunia - flaga Nexus Gaming
North Academy Dania - flaga 20 22 Rosja - flaga Team Spirit
Nexus Gaming Rumunia - flaga 25 21 Ukraina - flaga Pro100
Pro100 Ukraina - flaga 12 16 WNP - flaga FlipSid3 Tactics
The Gatekeepers Szwecja - flaga 6 16 Polska - flaga Team Kinguin
Pride Gaming Polska - flaga 11 16 UE - flaga Gux & Friends
The Gatekeepers Szwecja - flaga 12 16 WNP - flaga FlipSid3 Tactics
BPro Gaming Bułgaria - flaga 10 16 Francja - flaga WySix Team
ALTERNATE aTTaX Niemcy - flaga 16 4 Dania - flaga Team123
Playing Ducks International Litwa - flaga 16 11 Dania - flaga undefined
Team123 Dania - flaga 16 14 Francja - flaga WySix Team
Pride Gaming Polska - flaga 13 16 Finlandia - flaga iGame.com
Playing Ducks International Litwa - flaga 13 16 Dania - flaga North Academy
PENTA Sports UE - flaga 16 6 Słowenia - flaga KlikTech
VITALIS Finlandia - flaga 16 14 Dania - flaga undefined
PENTA Sports UE - flaga (walkower) 0 1 Niemcy - flaga ALTERNATE aTTaX
iGame.com Finlandia - flaga 1 0 Niemcy - flaga Planetkey Dynamics (walkower)

PlayoffyEdytuj

ĆwierćfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Kinguin Polska - flaga 2 0 Szwecja - flaga Fnatic Academy (walkower)
FlipSid3 Tactics WNP - flaga 2 0 Szwecja - flaga Epsilon eSports
North Academy Dania - flaga 1 2 Turcja - flaga Space Soldiers
VITALIS Finlandia - flaga 2 1 Rumunia - flaga Nexus Gaming
PółfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Kinguin Polska - flaga 0 2 WNP - flaga FlipSid3 Tactics
Space Soldiers Turcja - flaga 2 0 Finlandia - flaga VITALIS
FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
FlipSid3 Tactics WNP - flaga 0 2 Turcja - flaga Space Soldiers
Trzecie miejsceEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Kinguin Polska - flaga 2 0 Finlandia - flaga VITALIS

Pula nagródEdytuj

Ameryka PółnocnaEdytuj

BroadcastEdytuj

  • Komentatorzy:
    • Kanada - flaga Conner "Scrawny" Girvan
    • USA - flaga Will "Topical" Dallas

Etap grupowyEdytuj

  • Skład drużyny USA - flaga BiG MiSTAKE został przejęty przez organizację FlipSid3 Tactics, tworząc FlipSid3 Tactics Academy.
  • Skład drużyny USA - flaga Ben's Anime Team został przejęty przez organizację Down To Frag, lecz w późniejszym czasie organizacja zwolniła swój skład.
  • Skład drużyny Kanada - flaga FRENCH CANADIANS został przejęty przez organizację District 7.
  • Skład drużyny USA - flaga Mask Off został przejęty przez organizację Otter eSports, lecz w późniejszym czasie organizacja zwolniła ten skład i występowała dalej pod nazwą Mask Off. Później skład ten został przejęty przez organizację Down To Frag.
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Kanada - flaga Rise Nation 14 2
2. USA - flaga Down To Frag 13 3
3. Argentyna - flaga Miami Flamingos e-Sports 12 4
4. Ameryka Północna - flaga RONIN 11 5
5. USA - flaga Mythic 10 6
6. Kanada - flaga District 7 10 6
7. USA - flaga Eanix 10 6
8. USA - flaga Fly Guy Entertainment 10 6
9. USA - flaga Denial eSports 9 7
10. Kanada - flaga subtLe 9 7
11. USA - flaga Pnda Gaming 9 7
12. USA - flaga Counter Logic Gaming Academy 8 8
13. USA - flaga Beacon eSports 8 8
14. USA - flaga ex-Synthetik Gaming 7 9
15. USA - flaga Blight Gaming 7 9
16. USA - flaga ANTI ECO CLUB 7 9
17. USA - flaga Ajax eSports 7 9
18. USA - flaga Ben's Anime Team 7 9
19. USA - flaga Team Enter 7 9
20. USA - flaga Guerrilla Tactics 6 10
21. USA - flaga The Foundation 4 12
22. USA - flaga FlipSid3 Tactics Academy 1 15
23. USA - flaga XOXO 1 11
24. USA - flaga Team Prospects 0 10
MeczeEdytuj
Runda 1Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Pnda Gaming USA - flaga 16 4 Kanada - flaga Ajax eSports
ANTI ECO CLUB USA - flaga 14 16 USA - flaga Fly Guy Entertainment
Counter Logic Gaming Academy USA - flaga 16 8 USA - flaga Beacon eSports
subtLe Kanada - flaga 16 13 USA - flaga BiG MiSTAKE
Eanix USA - flaga 16 2 USA - flaga Blight Gaming
Denial eSports USA - flaga 16 14 USA - flaga Guerrilla Tactics
Mythic USA - flaga 16 6 Kanada - flaga FRENCH CANADIANS
Mask Off USA - flaga 16 6 USA - flaga Team Enter
Ben's Anime Team USA - flaga 16 2 Argentyna - flaga Miami Flamingos e-Sports
RONIN Ameryka Północna - flaga 16 5 USA - flaga Team Prospects
Rise Nation Kanada - flaga 10 16 USA - flaga ex-Synthetik Gaming
The Foundation USA - flaga 16 5 USA - flaga XOXO
Ajax eSports Kanada - flaga 9 16 Kanada - flaga Rise Nation
ex-Synthetik Gaming USA - flaga 16 3 USA - flaga ANTI ECO CLUB
Beacon eSports USA - flaga 16 8 USA - flaga Blight Gaming
XOXO USA - flaga 16 11 USA - flaga FlipSid3 Tactics Academy
Counter Logic Gaming Academy USA - flaga 8 16 USA - flaga Mask Off
FRENCH CANADIANS Kanada - flaga 19 16 USA - flaga Denial eSports
Mythic USA - flaga 11 16 USA - flaga Eanix
Fly Guy Entertainment USA - flaga 8 16 USA - flaga Ben's Anime Team
Guerrilla Tactics USA - flaga 16 8 USA - flaga Team Prospects
Team Enter USA - flaga 16 13 Argentyna - flaga Miami Flamingos e-Sports
subtLe Kanada - flaga 6 16 Ameryka Północna - flaga RONIN
Pnda Gaming USA - flaga 16 7 USA - flaga The Foundation
Fly Guy Entertainment USA - flaga 1 0 USA - flaga ex-Synthetik Gaming (walkower)
Runda 2Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Counter Logic Gaming Academy USA - flaga 16 10 Kanada - flaga Ajax eSports
RONIN Ameryka Północna - flaga 16 14 USA - flaga ANTI ECO CLUB
Beacon eSports USA - flaga 14 16 Argentyna - flaga Miami Flamingos e-Sports
Down To Frag USA - flaga 3 16 USA - flaga Denial eSports
Blight Gaming USA - flaga 8 16 USA - flaga Mask Off
The Foundation USA - flaga 9 16 Kanada - flaga subtLe
Eanix USA - flaga 13 16 Kanada - flaga subtLe
ex-Synthetik Gaming USA - flaga 13 16 USA - flaga Fly Guy Entertainment
FlipSid3 Tactics Academy USA - flaga 7 16 Kanada - flaga FRENCH CANADIANS
Team Enter USA - flaga 14 16 USA - flaga Guerrilla Tactics
Mythic USA - flaga 11 16 USA - flaga Pnda Gaming
Team Prospects USA - flaga 8 16 Kanada - flaga Rise Nation
FRENCH CANADIANS Kanada - flaga 16 8 Kanada - flaga Ajax eSports
Miami Flamingos e-Sports Argentyna - flaga 16 8 USA - flaga ANTI ECO CLUB
Beacon eSports USA - flaga 16 4 USA - flaga FlipSid3 Tactics Academy
Down To Frag USA - flaga 16 13 USA - flaga XOXO
Blight Gaming USA - flaga 16 6 USA - flaga Pnda Gaming
Counter Logic Gaming Academy USA - flaga 8 16 USA - flaga Eanix
Team Prospects USA - flaga 12 16 USA - flaga Denial eSports
RONIN Ameryka Północna - flaga 10 16 USA - flaga ex-Synthetik Gaming
Fly Guy Entertainment USA - flaga 16 11 USA - flaga Team Enter
Rise Nation Kanada - flaga 16 6 USA - flaga Guerrilla Tactics
Mask Off USA - flaga 19 16 USA - flaga The Foundation
XOXO USA - flaga 7 16 USA - flaga Mythic
Runda 3Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Mask Off USA - flaga 16 9 Kanada - flaga Ajax eSports
ANTI ECO CLUB USA - flaga 7 16 USA - flaga Team Enter
Beacon eSports USA - flaga 1 16 USA - flaga Mythic
Down To Frag USA - flaga 8 16 Kanada - flaga FRENCH CANADIANS
Blight Gaming USA - flaga 16 14 Ameryka Północna - flaga RONIN
Rise Nation Kanada - flaga 16 9 USA - flaga Counter Logic Gaming Academy
Guerrilla Tactics USA - flaga 22 25 USA - flaga Eanix
ex-Synthetik Gaming USA - flaga 16 9 USA - flaga XOXO
FlipSid3 Tactics Academy USA - flaga 14 16 USA - flaga The Foundation
Fly Guy Entertainment USA - flaga 22 19 Kanada - flaga subtLe
Miami Flamingos e-Sports Argentyna - flaga 16 12 USA - flaga Pnda Gaming
Team Enter USA - flaga 16 12 USA - flaga Team Prospects
Denial eSports USA - flaga 16 7 Kanada - flaga Ajax eSports
Pnda Gaming USA - flaga 22 18 USA - flaga ANTI ECO CLUB
Beacon eSports USA - flaga 16 7 USA - flaga XOXO
Mask Off USA - flaga 16 12 USA - flaga Down To Frag
Blight Gaming USA - flaga 12 16 USA - flaga Mythic
Fly Guy Entertainment USA - flaga 16 9 USA - flaga Counter Logic Gaming Academy
FlipSid3 Tactics Academy USA - flaga 11 16 USA - flaga Denial eSports
Miami Flamingos e-Sports Argentyna - flaga 16 10 USA - flaga Eanix
Guerrilla Tactics USA - flaga 8 16 USA - flaga ex-Synthetik Gaming
Team Prospects USA - flaga 11 16 Kanada - flaga FRENCH CANADIANS
Rise Nation Kanada - flaga 16 4 Kanada - flaga subtLe
RONIN Ameryka Północna - flaga 16 13 USA - flaga The Foundation
Runda 4Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Ajax eSports Kanada - flaga 7 16 Argentyna - flaga Miami Flamingos e-Sports
ANTI ECO CLUB USA - flaga 15 19 USA - flaga Blight Gaming
Beacon eSports USA - flaga 16 6 USA - flaga The Foundation
Down To Frag USA - flaga 11 16 USA - flaga Team Enter
Counter Logic Gaming Academy USA - flaga 16 9 Kanada - flaga District 7
Denial eSports USA - flaga 14 16 USA - flaga Mythic
Eanix USA - flaga 16 6 USA - flaga The Foundation
Pnda Gaming USA - flaga 16 13 USA - flaga ex-Synthetik Gaming
FlipSid3 Tactics Academy USA - flaga 4 16 Ameryka Północna - flaga RONIN
RONIN Ameryka Północna - flaga 16 7 USA - flaga Fly Guy Entertainment
subtLe Kanada - flaga 16 3 USA - flaga Mask Off
XOXO USA - flaga (walkower) 0 1 Kanada - flaga Rise Nation
Fly Guy Entertainment USA - flaga 28 26 Kanada - flaga Ajax eSports
Team Prospects USA - flaga (walkower) 0 1 USA - flaga ANTI ECO CLUB
Beacon eSports USA - flaga 16 4 USA - flaga Guerrilla Tactics
Down To Frag USA - flaga 9 16 Kanada - flaga subtLe
Denial eSports USA - flaga 16 12 USA - flaga Blight Gaming
Mythic USA - flaga 16 7 USA - flaga Counter Logic Gaming Academy
Mask Off USA - flaga 16 10 USA - flaga Eanix
ex-Synthetik Gaming USA - flaga 19 16 USA - flaga Team Enter
FlipSid3 Tactics Academy USA - flaga 1 0 USA - flaga Team Prospects (walkower)
District 7 Kanada - flaga 16 19 Argentyna - flaga Miami Flamingos e-Sports
Guerrilla Tactics USA - flaga 1 0 USA - flaga XOXO (walkower)
Rise Nation Kanada - flaga 16 11 USA - flaga Pnda Gaming
Runda 5Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Prospects USA - flaga (walkower) 0 1 Kanada - flaga Ajax eSports
FlipSid3 Tactics Academy USA - flaga 6 16 USA - flaga ANTI ECO CLUB
Fly Guy Entertainment USA - flaga 16 13 USA - flaga Beacon eSports
Eanix USA - flaga 16 9 USA - flaga Down To Frag
Blight Gaming USA - flaga 1 0 USA - flaga XOXO (walkower)
Counter Logic Gaming Academy USA - flaga 17 19 USA - flaga The Foundation
Denial eSports USA - flaga 16 9 USA - flaga Pnda Gaming
RONIN Ameryka Północna - flaga 22 20 Kanada - flaga District 7
ex-Synthetik Gaming USA - flaga 16 3 Kanada - flaga subtLe
Miami Flamingos e-Sports Argentyna - flaga 16 7 USA - flaga Guerrilla Tactics
Rise Nation Kanada - flaga 9 16 USA - flaga Otter eSports
Mythic USA - flaga 16 5 USA - flaga Team Enter
Ajax eSports USA - flaga 16 6 USA - flaga FlipSid3 Tactics Academy
XOXO USA - flaga (walkower) 0 1 USA - flaga ANTI ECO CLUB
Beacon eSports USA - flaga 16 5 USA - flaga Team Enter
Pnda Gaming USA - flaga 16 8 USA - flaga Down To Frag
Miami Flamingos e-Sports Argentyna - flaga 16 14 USA - flaga Blight Gaming
Counter Logic Gaming Academy USA - flaga 14 16 USA - flaga Guerrilla Tactics
Denial eSports USA - flaga 16 5 USA - flaga Fly Guy Entertainment
Rise Nation Kanada - flaga 16 9 USA - flaga Eanix
District 7 Kanada - flaga 14 16 Kanada - flaga subtLe
ex-Synthetik Gaming USA - flaga 15 19 USA - flaga Mythic
Otter eSports USA - flaga 16 9 Ameryka Północna - flaga RONIN
The Foundation USA - flaga 1 0 USA - flaga Team Prospects (walkower)
Runda 6Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Blight Gaming USA - flaga 16 3 USA - flaga FlipSid3 Tactics Academy
Down To Frag USA - flaga 16 4 USA - flaga The Foundation
Rise Nation Kanada - flaga 16 11 USA - flaga Mythic
Mask Off USA - flaga 16 9 USA - flaga Denial eSports
Mythic USA - flaga 12 16 Ameryka Północna - flaga RONIN
Rise Nation Kanada - flaga 16 2 Argentyna - flaga Miami Flamingos e-Sports
District 7 Kanada - flaga 16 8 USA - flaga Blight Gaming
Denial eSports USA - flaga 16 10 USA - flaga ex-Synthetik Gaming
Pnda Gaming USA - flaga 17 19 USA - flaga Eanix
The Foundation USA - flaga 12 16 USA - flaga ANTI ECO CLUB
subtLe Kanada - flaga 16 8 USA - flaga Team Enter
Eanix USA - flaga 13 16 USA - flaga Fly Guy Entertainment
Counter Logic Gaming Academy USA - flaga 5 16