Counter Strike: Global Offensive Wiki
Advertisement
Counter Strike: Global Offensive Wiki

UE Europa | Ameryka Północna Ameryka Północna | Australia i Oceania Australia

Poprzedni:
ESEA Season 24: Najważniejsza dywizja - Ameryka Północna
ESEA: Najważniejsza dywizja Następny:
ESEA Season 26: Najważniejsza dywizja - Ameryka Północna

ESEA Season 25: Najważniejsza dywizja - Ameryka Północna była północnoamerykańską najważniejszą dywizją dwudziestego piątego sezonu ESEA, która odbyła się w dniach od 6 czerwca do 28 sierpnia 2017 roku.

Drużyny

Etap grupowy





Wyniki

Broadcast

  • Komentatorzy:
    • Kanada Conner "Scrawny" Girvan
    • USA Will "Topical" Dallas

Etap grupowy

  • Skład drużyny USA BiG MiSTAKE został przejęty przez organizację FlipSid3 Tactics, tworząc FlipSid3 Tactics Academy.
  • Skład drużyny USA Ben's Anime Team został przejęty przez organizację Down To Frag, lecz w późniejszym czasie organizacja zwolniła swój skład.
  • Skład drużyny Kanada FRENCH CANADIANS został przejęty przez organizację District 7.
  • Skład drużyny USA Mask Off został przejęty przez organizację Otter eSports, lecz w późniejszym czasie organizacja zwolniła ten skład i występowała dalej pod nazwą Mask Off. Później skład ten został przejęty przez organizację Down To Frag.
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Kanada Rise Nation 14 2
2. USA Down To Frag 13 3
3. Argentyna Miami Flamingos e-Sports 12 4
4. Ameryka Północna RONIN 11 5
5. USA Mythic 10 6
6. Kanada District 7 10 6
7. USA Eanix 10 6
8. USA Fly Guy Entertainment 10 6
9. USA Denial eSports 9 7
10. Kanada subtLe 9 7
11. USA Pnda Gaming 9 7
12. USA Counter Logic Gaming Academy 8 8
13. USA Beacon eSports 8 8
14. USA ex-Synthetik Gaming 7 9
15. USA Blight Gaming 7 9
16. USA ANTI ECO CLUB 7 9
17. USA Ajax eSports 7 9
18. USA Ben's Anime Team 7 9
19. USA Team Enter 7 9
20. USA Guerrilla Tactics 6 10
21. USA The Foundation 4 12
22. USA FlipSid3 Tactics Academy 1 15
23. USA XOXO 1 11
24. USA Team Prospects 0 10

Mecze

Runda 1
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Pnda Gaming USA 16 4 Kanada Ajax eSports
ANTI ECO CLUB USA 14 16 USA Fly Guy Entertainment
Counter Logic Gaming Academy USA 16 8 USA Beacon eSports
subtLe Kanada 16 13 USA BiG MiSTAKE
Eanix USA 16 2 USA Blight Gaming
Denial eSports USA 16 14 USA Guerrilla Tactics
Mythic USA 16 6 Kanada FRENCH CANADIANS
Mask Off USA 16 6 USA Team Enter
Ben's Anime Team USA 16 2 Argentyna Miami Flamingos e-Sports
RONIN Ameryka Północna 16 5 USA Team Prospects
Rise Nation Kanada 10 16 USA ex-Synthetik Gaming
The Foundation USA 16 5 USA XOXO
Ajax eSports Kanada 9 16 Kanada Rise Nation
ex-Synthetik Gaming USA 16 3 USA ANTI ECO CLUB
Beacon eSports USA 16 8 USA Blight Gaming
XOXO USA 16 11 USA FlipSid3 Tactics Academy
Counter Logic Gaming Academy USA 8 16 USA Mask Off
FRENCH CANADIANS Kanada 19 16 USA Denial eSports
Mythic USA 11 16 USA Eanix
Fly Guy Entertainment USA 8 16 USA Ben's Anime Team
Guerrilla Tactics USA 16 8 USA Team Prospects
Team Enter USA 16 13 Argentyna Miami Flamingos e-Sports
subtLe Kanada 6 16 Ameryka Północna RONIN
Pnda Gaming USA 16 7 USA The Foundation
Fly Guy Entertainment USA 1 0 USA ex-Synthetik Gaming (walkower)
Runda 2
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Counter Logic Gaming Academy USA 16 10 Kanada Ajax eSports
RONIN Ameryka Północna 16 14 USA ANTI ECO CLUB
Beacon eSports USA 14 16 Argentyna Miami Flamingos e-Sports
Down To Frag USA 3 16 USA Denial eSports
Blight Gaming USA 8 16 USA Mask Off
The Foundation USA 9 16 Kanada subtLe
Eanix USA 13 16 Kanada subtLe
ex-Synthetik Gaming USA 13 16 USA Fly Guy Entertainment
FlipSid3 Tactics Academy USA 7 16 Kanada FRENCH CANADIANS
Team Enter USA 14 16 USA Guerrilla Tactics
Mythic USA 11 16 USA Pnda Gaming
Team Prospects USA 8 16 Kanada Rise Nation
FRENCH CANADIANS Kanada 16 8 Kanada Ajax eSports
Miami Flamingos e-Sports Argentyna 16 8 USA ANTI ECO CLUB
Beacon eSports USA 16 4 USA FlipSid3 Tactics Academy
Down To Frag USA 16 13 USA XOXO
Blight Gaming USA 16 6 USA Pnda Gaming
Counter Logic Gaming Academy USA 8 16 USA Eanix
Team Prospects USA 12 16 USA Denial eSports
RONIN Ameryka Północna 10 16 USA ex-Synthetik Gaming
Fly Guy Entertainment USA 16 11 USA Team Enter
Rise Nation Kanada 16 6 USA Guerrilla Tactics
Mask Off USA 19 16 USA The Foundation
XOXO USA 7 16 USA Mythic
Runda 3
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Mask Off USA 16 9 Kanada Ajax eSports
ANTI ECO CLUB USA 7 16 USA Team Enter
Beacon eSports USA 1 16 USA Mythic
Down To Frag USA 8 16 Kanada FRENCH CANADIANS
Blight Gaming USA 16 14 Ameryka Północna RONIN
Rise Nation Kanada 16 9 USA Counter Logic Gaming Academy
Guerrilla Tactics USA 22 25 USA Eanix
ex-Synthetik Gaming USA 16 9 USA XOXO
FlipSid3 Tactics Academy USA 14 16 USA The Foundation
Fly Guy Entertainment USA 22 19 Kanada subtLe
Miami Flamingos e-Sports Argentyna 16 12 USA Pnda Gaming
Team Enter USA 16 12 USA Team Prospects
Denial eSports USA 16 7 Kanada Ajax eSports
Pnda Gaming USA 22 18 USA ANTI ECO CLUB
Beacon eSports USA 16 7 USA XOXO
Mask Off USA 16 12 USA Down To Frag
Blight Gaming USA 12 16 USA Mythic
Fly Guy Entertainment USA 16 9 USA Counter Logic Gaming Academy
FlipSid3 Tactics Academy USA 11 16 USA Denial eSports
Miami Flamingos e-Sports Argentyna 16 10 USA Eanix
Guerrilla Tactics USA 8 16 USA ex-Synthetik Gaming
Team Prospects USA 11 16 Kanada FRENCH CANADIANS
Rise Nation Kanada 16 4 Kanada subtLe
RONIN Ameryka Północna 16 13 USA The Foundation
Runda 4
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Ajax eSports Kanada 7 16 Argentyna Miami Flamingos e-Sports
ANTI ECO CLUB USA 15 19 USA Blight Gaming
Beacon eSports USA 16 6 USA The Foundation
Down To Frag USA 11 16 USA Team Enter
Counter Logic Gaming Academy USA 16 9 Kanada District 7
Denial eSports USA 14 16 USA Mythic
Eanix USA 16 6 USA The Foundation
Pnda Gaming USA 16 13 USA ex-Synthetik Gaming
FlipSid3 Tactics Academy USA 4 16 Ameryka Północna RONIN
RONIN Ameryka Północna 16 7 USA Fly Guy Entertainment
subtLe Kanada 16 3 USA Mask Off
XOXO USA (walkower) 0 1 Kanada Rise Nation
Fly Guy Entertainment USA 28 26 Kanada Ajax eSports
Team Prospects USA (walkower) 0 1 USA ANTI ECO CLUB
Beacon eSports USA 16 4 USA Guerrilla Tactics
Down To Frag USA 9 16 Kanada subtLe
Denial eSports USA 16 12 USA Blight Gaming
Mythic USA 16 7 USA Counter Logic Gaming Academy
Mask Off USA 16 10 USA Eanix
ex-Synthetik Gaming USA 19 16 USA Team Enter
FlipSid3 Tactics Academy USA 1 0 USA Team Prospects (walkower)
District 7 Kanada 16 19 Argentyna Miami Flamingos e-Sports
Guerrilla Tactics USA 1 0 USA XOXO (walkower)
Rise Nation Kanada 16 11 USA Pnda Gaming
Runda 5
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Prospects USA (walkower) 0 1 Kanada Ajax eSports
FlipSid3 Tactics Academy USA 6 16 USA ANTI ECO CLUB
Fly Guy Entertainment USA 16 13 USA Beacon eSports
Eanix USA 16 9 USA Down To Frag
Blight Gaming USA 1 0 USA XOXO (walkower)
Counter Logic Gaming Academy USA 17 19 USA The Foundation
Denial eSports USA 16 9 USA Pnda Gaming
RONIN Ameryka Północna 22 20 Kanada District 7
ex-Synthetik Gaming USA 16 3 Kanada subtLe
Miami Flamingos e-Sports Argentyna 16 7 USA Guerrilla Tactics
Rise Nation Kanada 9 16 USA Otter eSports
Mythic USA 16 5 USA Team Enter
Ajax eSports USA 16 6 USA FlipSid3 Tactics Academy
XOXO USA (walkower) 0 1 USA ANTI ECO CLUB
Beacon eSports USA 16 5 USA Team Enter
Pnda Gaming USA 16 8 USA Down To Frag
Miami Flamingos e-Sports Argentyna 16 14 USA Blight Gaming
Counter Logic Gaming Academy USA 14 16 USA Guerrilla Tactics
Denial eSports USA 16 5 USA Fly Guy Entertainment
Rise Nation Kanada 16 9 USA Eanix
District 7 Kanada 14 16 Kanada subtLe
ex-Synthetik Gaming USA 15 19 USA Mythic
Otter eSports USA 16 9 Ameryka Północna RONIN
The Foundation USA 1 0 USA Team Prospects (walkower)
Runda 6
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Blight Gaming USA 16 3 USA FlipSid3 Tactics Academy
Down To Frag USA 16 4 USA The Foundation
Rise Nation Kanada 16 11 USA Mythic
Mask Off USA 16 9 USA Denial eSports
Mythic USA 12 16 Ameryka Północna RONIN
Rise Nation Kanada 16 2 Argentyna Miami Flamingos e-Sports
District 7 Kanada 16 8 USA Blight Gaming
Denial eSports USA 16 10 USA ex-Synthetik Gaming
Pnda Gaming USA 17 19 USA Eanix
The Foundation USA 12 16 USA ANTI ECO CLUB
subtLe Kanada 16 8 USA Team Enter
Eanix USA 13 16 USA Fly Guy Entertainment
Counter Logic Gaming Academy USA 5 16 USA Team Enter
District 7 Kanada 8 16 USA Beacon eSports
Guerrilla Tactics USA 16 13 USA FlipSid3 Tactics Academy
Pnda Gaming USA 19 17 Kanada subtLe
RONIN Ameryka Północna 19 16 USA Beacon eSports
Down To Frag USA 16 9 USA Guerrilla Tactics
ANTI ECO CLUB USA 16 14 USA Ajax eSports
Mask Off USA 17 19 Argentyna Miami Flamingos e-Sports
Runda 7
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Mask Off USA 9 16 USA Mythic
Counter Logic Gaming Academy USA 16 6 USA FlipSid3 Tactics Academy
Miami Flamingos e-Sports Argentyna 16 11 USA ex-Synthetik Gaming
Team Enter USA 6 16 USA Blight Gaming
Pnda Gaming USA 4 16 USA Fly Guy Entertainment
Denial eSports USA 13 16 Argentyna Miami Flamingos e-Sports
Rise Nation Kanada 16 13 USA Denial eSports
RONIN Ameryka Północna 12 16 USA Eanix
Mythic USA 16 11 USA Fly Guy Entertainment
District 7 Kanada 16 11 USA The Foundation
Counter Logic Gaming Academy USA 16 8 USA ANTI ECO CLUB
subtLe Kanada 12 16 USA Beacon eSports
Mask Off USA 16 10 USA ex-Synthetik Gaming
Team Enter USA 1 0 USA The Foundation (walkower)
District 7 Kanada 16 10 USA Eanix
Down To Frag USA 16 5 USA FlipSid3 Tactics Academy
Rise Nation Kanada 16 9 Ameryka Północna RONIN
Guerrilla Tactics USA 6 16 USA ANTI ECO CLUB
subtLe Kanada 22 18 USA Blight Gaming
Pnda Gaming USA 16 3 USA Beacon eSports
Ben's Anime Team USA 11 16 USA Ajax eSports
Guerrilla Tactics USA 11 16 USA Ajax eSports
Runda 8
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Mask Off USA 16 11 USA Beacon eSports
Miami Flamingos e-Sports Argentyna 11 16 Ameryka Północna RONIN
Ben's Anime Team USA 16 7 USA ANTI ECO CLUB
Ben's Anime Team USA 10 16 USA Counter Logic Gaming Academy
District 7 Kanada 22 18 USA ex-Synthetik Gaming
Rise Nation Kanada 16 4 USA Beacon eSports
Denial eSports USA 13 16 USA Eanix
Counter Logic Gaming Academy USA 16 12 USA Blight Gaming
Denial eSports USA 9 16 Ameryka Północna RONIN
ex-Synthetik Gaming USA 12 16 USA Eanix
Guerrilla Tactics USA 9 16 USA Blight Gaming
Miami Flamingos e-Sports Argentyna 16 13 USA Mythic
The Foundation USA 13 16 USA Ajax eSports
Guerrilla Tactics USA 16 10 USA The Foundation
Mask Off USA 16 7 USA Fly Guy Entertainment
Pnda Gaming USA 16 1 USA FlipSid3 Tactics Academy
Team Enter USA 6 16 USA Ajax eSports
Pnda Gaming USA 8 16 Kanada District 7
subtLe Kanada 10 16 USA ANTI ECO CLUB
Mythic USA 14 16 Kanada subtLe

Playoffy

Ćwierćfinały

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Rise Nation Kanada 2 1 USA Nitrious Gaming
RONIN Ameryka Północna 0 2 USA Mythic
Gale Force Esports Argentyna 0 2 Kanada District 7
Down To Frag USA 0 2 USA Eanix

Półfinały

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Rise Nation Kanada 2 0 USA Mythic
District 7 Kanada 2 0 USA Eanix

Finał

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Rise Nation Kanada 2 0 Kanada District 7

Trzecie miejsce

  • Skład drużyny USA Eanix został przejęty przez organizację Naventic.
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Mythic USA 2 1 USA Naventic

Pula nagród

Advertisement