Counter Strike: Global Offensive Wiki
Advertisement
Counter Strike: Global Offensive Wiki

UE Europa | Ameryka Północna Ameryka Północna | Australia i Oceania Australia

Poprzedni:
ESEA Season 24: Najważniejsza dywizja - Europa
ESEA: Najważniejsza dywizja Następny:
ESEA Season 26: Najważniejsza dywizja - Europa

ESEA Season 25: Najważniejsza dywizja - Europa była europejską najważniejszą dywizją dwudziestego piątego sezonu ESEA, która odbyła się w dniach od 6 czerwca do 4 września 2017 roku.

Drużyny

Etap grupowy





Wyniki

Broadcast

Etap grupowy

  • Skład drużyny Dania Tricked Esport rozstał się z organizacją i był odtąd znany pod nazwą undefined.
  • Skład drużyny Słowenia ex-Fury Gaming został przejęty przez organizację KlikTech.
  • Skład drużyny Finlandia SkitLite Gaming rozstał się z organizacją i był odtąd znany pod nazwą VITALIS.
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Polska Team Kinguin 14 2
2. Turcja Space Soldiers 13 3
3. Finlandia VITALIS 12 4
4. UE Epsilon eSports 11 5
5. WNP FlipSid3 Tactics 11 5
6. Rumunia Nexus Gaming 10 6
7. Dania North Academy 9 7
8. Szwecja Fnatic Academy 9 7
9. Francja WySix Team 9 7
10. UE PENTA Sports 9 7
11. Polska Pride Gaming 8 8
12. Rosja Team Spirit 8 8
13. Litwa Playing Ducks International 7 9
14. Szwecja The Gatekeepers 7 9
15. Niemcy ALTERNATE aTTaX 7 9
16. Finlandia iGame.com 7 9
17. Dania Team123 7 9
18. Kazachstan Gambit Esports 6 10
19. UE Gux & Friends 5 11
20. Dania undefined 5 11
21. Ukraina Pro100 5 11
22. Bułgaria BPro Gaming 5 11
23. Niemcy Planetkey Dynamics 5 11
24. Słowenia KlikTech 3 13

Mecze

Runda 1
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Pride Gaming Polska 16 3 Niemcy ALTERNATE aTTaX
Fnatic Academy Szwecja 17 19 Bułgaria BPro Gaming
North Academy Dania 1 0 UE Epsilon eSports (walkower)
SkitLite Gaming Finlandia 16 5 UE Gux & Friends
FlipSid3 Tactics WNP 16 8 Rosja Team Spirit
Pro100 Ukraina 16 13 Słowenia ex-Fury Gaming
Team Kinguin Polska 16 6 Kazachstan Gambit Esports
Nexus Gaming Rumunia 12 16 Finlandia iGame.com
PENTA Sports UE (walkower) 0 1 Dania undefined
Playing Ducks International Litwa 14 16 Dania Team123
WySix Team Francja 6 16 Turcja Space Soldiers
The Gatekeepers Szwecja 16 19 Rosja Team Spirit
ALTERNATE aTTaX Niemcy 16 9 Dania Tricked Esport
BPro Gaming Bułgaria 7 16 Polska Team Kinguin
Pro100 Ukraina 16 7 UE Epsilon eSports
Gux & Friends UE 14 16 Niemcy Planetkey Dynamics
Planetkey Dynamics Niemcy 16 19 WNP FlipSid3 Tactics
Fnatic Academy Szwecja 11 16 Polska Pride Gaming
ex-Fury Gaming Słowenia 13 16 Rumunia Nexus Gaming
North Academy Dania 16 5 Kazachstan Gambit Esports
The Gatekeepers Szwecja 9 16 Finlandia iGame.com
PENTA Sports UE 16 5 Dania Team123
Space Soldiers Turcja 16 12 Litwa Playing Ducks International
WySix Team Francja 11 16 Finlandia SkitLite Gaming
Runda 2
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
iGame.com Finlandia 13 16 Słowenia ex-Fury Gaming
Pride Gaming Polska 10 16 Finlandia SkitLite Gaming
Team Spirit Rosja 16 3 Finlandia iGame.com
Team123 Dania 16 9 Szwecja The Gatekeepers
ex-Fury Gaming Słowenia 13 16 Dania Tricked Esport
PENTA Sports UE 16 13 Francja WySix Team
ALTERNATE aTTaX Niemcy 13 16 Litwa Playing Ducks International
Pro100 Ukraina 11 16 Kazachstan Gambit Esports
Space Soldiers Turcja 16 3 Polska Team Kinguin
Epsilon eSports UE 16 8 Niemcy Planetkey Dynamics
FlipSid3 Tactics WNP 16 4 Szwecja Fnatic Academy
North Academy Dania 7 16 Rumunia Nexus Gaming
BPro Gaming Bułgaria 6 16 UE Gux & Friends
Nexus Gaming Rumunia 16 9 Polska Team Kinguin
PENTA Sports UE 16 14 Rosja Team Spirit
North Academy Dania 16 13 Francja WySix Team
undefined Dania 16 8 UE Gux & Friends
Gambit Esports Kazachstan 16 4 Polska Pride Gaming
Playing Ducks International Litwa 16 12 Ukraina Pro100
ALTERNATE aTTaX Niemcy 14 16 UE Epsilon eSports
FlipSid3 Tactics WNP 16 4 Finlandia SkitLite Gaming
Space Soldiers Turcja 16 11 Bułgaria BPro Gaming
The Gatekeepers Szwecja 16 14 Niemcy Planetkey Dynamics
Fnatic Academy Szwecja 16 14 Dania Team123
Runda 3
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
ex-Fury Gaming Słowenia 4 16 Polska Pride Gaming
Playing Ducks International Litwa 14 16 Polska Team Kinguin
ex-Fury Gaming Słowenia 8 16 Niemcy ALTERNATE aTTaX
FlipSid3 Tactics WNP 16 12 UE PENTA Sports
undefined Dania 13 16 UE Epsilon eSports
Team123 Dania 16 5 Finlandia iGame.com
BPro Gaming Bułgaria 16 4 Rosja Team Spirit
Pro100 Ukraina 16 12 UE Gux & Friends
Planetkey Dynamics Niemcy 14 16 Polska Pride Gaming
Fnatic Academy Szwecja 4 16 Dania North Academy
SkitLite Gaming Finlandia 11 16 Rumunia Nexus Gaming
Space Soldiers Turcja 12 16 Szwecja The Gatekeepers
SkitLite Gaming Finlandia 16 13 Niemcy ALTERNATE aTTaX
Team Spirit Rosja 16 9 Litwa Playing Ducks International
FlipSid3 Tactics WNP 9 16 Polska Team Kinguin
Epsilon eSports UE 19 16 UE Gux & Friends
Team123 Dania 11 16 Ukraina Pro100
The Gatekeepers Szwecja 16 9 Bułgaria BPro Gaming
Planetkey Dynamics Niemcy 8 16 Rumunia Nexus Gaming
Fnatic Academy Szwecja 16 6 Francja WySix Team
undefined Dania 8 16 Turcja Space Soldiers
North Academy Dania 1 0 UE PENTA Sports (walkower)
Gambit Esports Kazachstan 16 13 Finlandia iGame.com
Gambit Esports Kazachstan 9 16 Francja WySix Team
Runda 4
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
ALTERNATE aTTaX Niemcy 6 16 Dania North Academy
ALTERNATE aTTaX Niemcy 13 16 Rumunia Nexus Gaming
Fnatic Academy Szwecja 16 9 Kazachstan Gambit Esports
undefined Dania 14 16 Rosja Team Spirit
Team Spirit Rosja 16 11 Słowenia ex-Fury Gaming
Fnatic Academy Szwecja 8 16 Polska Team Kinguin
Team Kinguin Polska 16 13 Finlandia SkitLite Gaming
Epsilon eSports UE 16 13 Kazachstan Gambit Esports
Pride Gaming Polska 16 10 Dania North Academy
SkitLite Gaming Finlandia 8 16 Dania Team123
Team123 Dania 16 9 Niemcy Planetkey Dynamics
undefined Dania 8 16 Niemcy Planetkey Dynamics
BPro Gaming Bułgaria 9 16 WNP FlipSid3 Tactics
Nexus Gaming Rumunia 10 16 Szwecja The Gatekeepers
PENTA Sports UE 16 11 Polska Pride Gaming
Epsilon eSports UE 13 16 Turcja Space Soldiers
Playing Ducks International Litwa 16 11 Bułgaria BPro Gaming
Pro100 Ukraina 16 12 Finlandia iGame.com
The Gatekeepers Szwecja 6 16 Francja WySix Team
Space Soldiers Turcja 16 5 Ukraina Pro100
Playing Ducks International Litwa 17 19 Francja WySix Team
FlipSid3 Tactics WNP 16 13 UE Gux & Friends
KlikTech Słowenia 16 8 UE Gux & Friends
iGame.com Finlandia 11 16 UE PENTA Sports
Runda 5
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Gambit Esports Kazachstan 12 16 Szwecja The Gatekeepers
Fnatic Academy Szwecja 16 8 Niemcy Planetkey Dynamics
ex-Fury Gaming Słowenia 7 16 Szwecja The Gatekeepers
Pro100 Ukraina 6 16 Szwecja Fnatic Academy
Gambit Esports Kazachstan 16 7 UE Gux & Friends
Gux & Friends UE 16 10 Niemcy ALTERNATE aTTaX
FlipSid3 Tactics WNP 14 16 Polska Pride Gaming
Planetkey Dynamics Niemcy 10 16 Litwa Playing Ducks International
Team123 Dania 5 16 Rumunia Nexus Gaming
BPro Gaming Bułgaria 16 19 Niemcy ALTERNATE aTTaX
Team Spirit Rosja 11 16 Polska Team Kinguin
KlikTech Słowenia 10 16 Litwa Playing Ducks International
North Academy Dania 11 16 Finlandia VITALIS
Pro100 Ukraina 20 22 Bułgaria BPro Gaming
Team Spirit Rosja 3 16 Francja WySix Team
Team Kinguin Polska 16 9 Dania undefined
FlipSid3 Tactics WNP 16 5 Turcja Space Soldiers
Epsilon eSports UE 16 11 Polska Pride Gaming
PENTA Sports UE 16 14 Rumunia Nexus Gaming
PENTA Sports UE 17 19 Turcja Space Soldiers
undefined Dania 17 19 Francja WySix Team
iGame.com Finlandia 16 10 UE Epsilon eSports
Team123 Dania 8 16 Dania North Academy
iGame.com Finlandia 13 16 Finlandia VITALIS
Runda 6
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team123 Dania 16 12 Polska Pride Gaming
Gambit Esports Kazachstan 19 16 Finlandia VITALIS
PENTA Sports UE 5 16 Polska Team Kinguin
Playing Ducks International Litwa 19 22 Kazachstan Gambit Esports
Fnatic Academy Szwecja 16 7 Finlandia iGame.com
Fnatic Academy Szwecja 13 16 Litwa Playing Ducks International
Team Kinguin Polska 16 9 Ukraina Pro100
Team Spirit Rosja 16 10 Niemcy ALTERNATE aTTaX
Epsilon eSports UE 16 12 Szwecja The Gatekeepers
North Academy Dania 12 16 Turcja Space Soldiers
KlikTech Słowenia 6 16 Francja WySix Team
KlikTech Słowenia 12 16 Niemcy Planetkey Dynamics
Gux & Friends UE 16 4 Francja WySix Team
ALTERNATE aTTaX Niemcy 16 10 Niemcy Planetkey Dynamics
Nexus Gaming Rumunia 9 16 Polska Pride Gaming
Pro100 Ukraina 6 16 Dania undefined
PENTA Sports UE 12 16 UE Epsilon eSports
Team Spirit Rosja 19 16 UE Gux & Friends
Team123 Dania (walkower) 0 1 Turcja Space Soldiers
undefined Dania 16 14 Szwecja The Gatekeepers
iGame.com Finlandia 17 19 Bułgaria BPro Gaming
BPro Gaming Bułgaria 3 16 Finlandia VITALIS
Runda 7
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Kinguin Polska 16 2 Dania Team123
Gambit Esports Kazachstan 16 5 Słowenia ex-Fury Gaming
Fnatic Academy Szwecja 14 16 Finlandia VITALIS
Fnatic Academy Szwecja 16 6 Dania undefined
Space Soldiers Turcja 16 14 Polska Pride Gaming
North Academy Dania 3 16 Polska Team Kinguin
Space Soldiers Turcja 16 11 Rumunia Nexus Gaming
Team Spirit Rosja 14 16 UE Epsilon eSports
Nexus Gaming Rumunia 16 11 Rosja Team Spirit
BPro Gaming Bułgaria 14 16 Słowenia KlikTech
WySix Team Francja 16 13 Niemcy ALTERNATE aTTaX
BPro Gaming Bułgaria 14 16 Niemcy Planetkey Dynamics
FlipSid3 Tactics WNP 11 16 UE Epsilon eSports
Pro100 Ukraina 10 16 Finlandia VITALIS
FlipSid3 Tactics WNP 16 8 Dania Team123
Playing Ducks International Litwa 12 16 UE Gux & Friends
Playing Ducks International Litwa 12 16 Finlandia iGame.com
PENTA Sports UE 16 12 Ukraina Pro100
The Gatekeepers Szwecja 16 19 Polska Pride Gaming
Planetkey Dynamics Niemcy 9 16 Francja WySix Team
PENTA Sports UE 16 11 UE Gux & Friends
The Gatekeepers Szwecja 19 16 Dania North Academy
iGame.com Finlandia 16 8 Dania undefined
Runda 8
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Fnatic Academy Szwecja 16 14 UE Gux & Friends
Fnatic Academy Szwecja 16 1 Słowenia KlikTech
Epsilon eSports UE 10 16 Polska Team Kinguin
Team Spirit Rosja 3 16 Turcja Space Soldiers
Epsilon eSports UE 16 6 Rumunia Nexus Gaming
North Academy Dania 20 22 Rosja Team Spirit
Nexus Gaming Rumunia 25 21 Ukraina Pro100
Pro100 Ukraina 12 16 WNP FlipSid3 Tactics
The Gatekeepers Szwecja 6 16 Polska Team Kinguin
Pride Gaming Polska 11 16 UE Gux & Friends
The Gatekeepers Szwecja 12 16 WNP FlipSid3 Tactics
BPro Gaming Bułgaria 10 16 Francja WySix Team
ALTERNATE aTTaX Niemcy 16 4 Dania Team123
Playing Ducks International Litwa 16 11 Dania undefined
Team123 Dania 16 14 Francja WySix Team
Pride Gaming Polska 13 16 Finlandia iGame.com
Playing Ducks International Litwa 13 16 Dania North Academy
PENTA Sports UE 16 6 Słowenia KlikTech
VITALIS Finlandia 16 14 Dania undefined
PENTA Sports UE (walkower) 0 1 Niemcy ALTERNATE aTTaX
iGame.com Finlandia 1 0 Finlandia Planetkey Dynamics (walkower)

Playoffy

Ćwierćfinały

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Kinguin Polska 2 0 Szwecja Fnatic Academy (walkower)
FlipSid3 Tactics WNP 2 0 Szwecja Epsilon eSports
North Academy Dania 1 2 Turcja Space Soldiers
VITALIS Finlandia 2 1 Rumunia Nexus Gaming

Półfinały

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Kinguin Polska 0 2 WNP FlipSid3 Tactics
Space Soldiers Turcja 2 0 Finlandia VITALIS

Finał

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
FlipSid3 Tactics WNP 0 2 Turcja Space Soldiers

Trzecie miejsce

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Kinguin Polska 2 0 Finlandia VITALIS

Pula nagród

Advertisement