Counter Strike: Global Offensive Wiki
Advertisement
Counter Strike: Global Offensive Wiki

UE Europa | Ameryka Północna Ameryka Północna | Australia i Oceania Australia

ESEA Season 26: Najważniejsza dywizja - Ameryka Północna była północnoamerykańską najważniejszą dywizją dwudziestego szóstego sezonu ESEA, która trwała od 26 września 2017 do 4 stycznia 2018 roku.

Drużyny

Etap grupowy





Wyniki

Broadcast

  • Komentatorzy:
    • Kanada Conner "Scrawny" Girvan
    • USA Will "Topical" Dallas
    • Kanada Evan "emode" Patrao

Etap grupowy

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Argentyna Gale Force Esports 13 3
2. Kanada FRENCH CANADIANS 11 5
3. USA SoaR Gaming 11 5
4. USA Mythic 11 5
5. Kanada Rise Nation 11 5
6. USA Beacon eSports 10 6
7. USA Ghost Academy 10 6
8. USA GX 9 7
9. Kanada subtLe 9 7
10. USA LFAO 9 7
11. USA Torqued 8 8
12. USA ex-Morior Invictus 8 8
13. USA Iceberg Esports 8 8
14. USA Naventic 8 8
15. USA ex-Denial eSports 7 9
16. USA Bushido Boyz 7 9
17. USA CheckSix Gaming 7 9
18. USA Muffin Lightning 7 9
19. USA Adaptation 6 10
20. Brazylia Gorilla Core e-Sports 6 10
21. USA Counter Logic Gaming Academy 5 11
22. USA Good People 5 11
23. Kanada Mostly Harmless 4 12
24. USA Weekend Warriors 0 14

Mecze

Tydzień 1
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Torqued Kanada 16 10 USA SoaR Gaming
Denial eSports USA 16 4 USA Adaptation
LFAO USA 13 16 USA Morior Invictus Esports
Good People USA 16 9 USA Iceberg Esports
Naventic USA 19 17 Kanada Rise Nation
Ambition Gamers USA 14 16 USA Mask Off
Counter Logic Gaming Academy USA 10 16 Kanada FRENCH CANADIANS
Ambition Gamers USA 16 13 USA CheckSix Gaming
Muffin Lightning USA 13 16 USA GX
Mostly Harmless Kanada 6 16 USA Mythic
Adaptation USA 16 8 Brazylia Gorilla Core e-Sports
SoaR Gaming USA 16 11 USA Counter Logic Gaming Academy
CheckSix Gaming USA 11 16 USA Nitrious Gaming
subtLe Kanada 19 17 USA Good People
Mask Off USA 16 5 USA Muffin Lightning
Iceberg Esports USA 10 16 Kanada Rise Nation
Denial eSports USA 16 6 Kanada Mostly Harmless
Nitrious Gaming USA 11 16 USA Mythic
GX USA 19 17 USA LFAO
Gorilla Core e-Sports Brazylia 10 16 Kanada subtLe
ANTI ECO CLUB USA 10 16 Kanada Torqued
Tydzień 2
  • Skład drużyny USA Mask Off został przejęty przez organizację Beacon eSports.
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Good People USA 5 16 USA Counter Logic Gaming Academy
Gale Force Esports Argentyna 16 8 USA ANTI ECO CLUB
Morior Invictus Esports USA 9 16 Argentyna Gale Force Esports
Adaptation USA 10 16 USA Beacon eSports
GX USA 16 14 Kanada Mostly Harmless
Gale Force Esports Argentyna 16 9 USA Nitrious Gaming
Counter Logic Gaming Academy USA 16 5 Brazylia Gorilla Core e-Sports
subtLe Kanada 16 12 USA Naventic
Beacon eSports USA 16 14 USA Good People
LFAO USA 8 16 USA Denial eSports
Morior Invictus Esports USA 16 8 USA Iceberg Esports
Rise Nation Kanada 16 10 USA Ambition Gamers
SoaR Gaming USA 16 3 USA Muffin Lightning
Mythic USA 16 5 Kanada subtLe
Torqued Kanada 8 16 Argentyna Gale Force Esports
CheckSix Gaming USA 16 19 Kanada Torqued
Rise Nation Kanada 6 16 USA GX
Muffin Lightning USA 16 2 USA CheckSix Gaming
Naventic USA 1 16 USA Adaptation
ANTI ECO CLUB USA 8 16 USA Denial eSports
Nitrious Gaming USA 16 9 USA Ambition Gamers
Mythic USA 1 0 USA ANTI ECO CLUB (walkower)
Tydzień 3
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Gorilla Core e-Sports Brazylia 12 16 USA Iceberg Esports
GX USA 19 22 Kanada Torqued
Mostly Harmless Kanada 13 16 USA LFAO
Beacon eSports USA 16 13 USA Nitrious Gaming
Iceberg Esports USA 16 10 USA Adaptation
Counter Logic Gaming Academy USA 13 16 USA Muffin Lightning
Naventic USA 13 16 USA Nitrious Gaming
Mythic USA 11 16 Kanada FRENCH CANADIANS
Gorilla Core e-Sports Brazylia 4 16 Kanada FRENCH CANADIANS
Morior Invictus Esports USA 14 16 Kanada Rise Nation
Gale Force Esports Argentyna 16 14 USA SoaR Gaming
FRENCH CANADIANS Kanada 16 4 USA LFAO
Rise Nation Kanada 3 16 USA CheckSix Gaming
Counter Logic Gaming Academy USA 14 16 Kanada Mostly Harmless
FRENCH CANADIANS Kanada 16 13 USA Morior Invictus Esports
Good People USA 13 16 Brazylia Gorilla Core e-Sports
Denial eSports USA 14 16 USA GX
CheckSix Gaming USA 16 14 USA ANTI ECO CLUB
subtLe Kanada 16 10 USA Beacon eSports
Adaptation USA 10 16 USA SoaR Gaming
Ambition Gamers USA 3 16 USA Mythic
Iceberg Esports USA 16 10 USA LFAO
Torqued Kanada 7 16 USA Naventic
Mostly Harmless Kanada 15 19 USA SoaR Gaming
Gale Force Esports Argentyna 16 14 Kanada subtLe
Muffin Lightning USA 16 14 USA ANTI ECO CLUB
Tydzień 4
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Gorilla Core e-Sports Brazylia 5 16 USA Ambition Gamers
Naventic USA 12 16 USA GX
Good People USA 19 16 USA Nitrious Gaming
CheckSix Gaming USA 16 7 USA Iceberg Esports
Denial eSports USA 14 16 USA Morior Invictus Esports
Muffin Lightning USA 16 11 Brazylia Gorilla Core e-Sports
Torqued Kanada 16 14 USA Beacon eSports
SoaR Gaming USA 10 16 USA LFAO
Mythic USA 16 2 USA Good People
FRENCH CANADIANS Kanada 16 13 Kanada Torqued
CheckSix Gaming USA 12 16 USA LFAO
Adaptation USA 25 22 USA Ambition Gamers
Morior Invictus Esports USA 10 16 USA Naventic
Gale Force Esports Argentyna 16 14 USA Muffin Lightning
Beacon eSports USA 13 16 Kanada Rise Nation
Good People USA 16 11 USA ex-Denial eSports
subtLe Kanada 7 16 Kanada FRENCH CANADIANS
Gale Force Esports Argentyna 16 2 Kanada Mostly Harmless
Counter Logic Gaming Academy USA 10 16 USA Iceberg Esports
SoaR Gaming USA 10 16 Kanada Rise Nation
ANTI ECO CLUB USA (walkower) 0 1 Kanada Mostly Harmless
Morior Invictus Esports USA 16 10 USA Ambition Gamers
Tydzień 5
  • Skład drużyny USA Nitrious Gaming został przejęty przez organizację Ghost Gaming, tworząc Ghost Academy.
  • W połowie tygodnia drużyna USA ANTI ECO CLUB występował pod nazwą Weekend Warriors.
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
subtLe Kanada 16 8 USA Morior Invictus Esports
Torqued Kanada 16 8 Kanada subtLe
ANTI ECO CLUB USA 13 16 USA Counter Logic Gaming Academy
Good People USA 19 16 USA Ambition Gamers
Ghost Academy USA 9 16 Kanada Rise Nation
Beacon eSports USA 16 3 USA ex-Denial eSports
GX USA 16 10 Kanada subtLe
Counter Logic Gaming Academy USA 13 16 USA Ghost Academy
LFAO USA 16 9 Brazylia Gorilla Core e-Sports
Adaptation USA 14 16 Kanada Rise Nation
Naventic USA 13 16 USA Muffin Lightning
GX USA 12 16 USA Mythic
Iceberg Esports USA 16 11 USA Weekend Warriors
Mythic USA 16 14 Kanada Torqued
FRENCH CANADIANS Kanada 7 16 Argentyna Gale Force Esports
CheckSix Gaming USA 16 13 Kanada Mostly Harmless
ex-Denial eSports USA 6 16 Kanada FRENCH CANADIANS
GX USA 8 16 USA SoaR Gaming
Gale Force Esports Argentyna 11 16 USA Beacon eSports
Gorilla Core e-Sports Brazylia 12 16 USA CheckSix Gaming
Mythic USA 19 17 USA ex-Denial eSports
LFAO USA 1 0 USA Weekend Warriors (walkower)
Adaptation USA 6 16 USA Counter Logic Gaming Academy
Ambition Gamers USA 9 16 USA Naventic
Mostly Harmless Kanada 19 17 USA Iceberg Esports
Tydzień 6
  • Organizacja USA Morior Invictus została wyrzucona z ESEA. Właściciel drużyny groził streamującym zawodnikom. Skład ten będzie występował pod nazwą ex-Morior Invictus.
  • Skład drużyny USA Ambition Gamers rozstał się z organizacją i odtąd był znany pod nazwą Bushido Boyz.
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
SoaR Gaming USA 16 14 USA Morior Invictus Esports
Rise Nation Kanada 16 13 Argentyna Gale Force Esports
Muffin Lightning USA 16 7 USA Good People
Gale Force Esports Argentyna 16 9 USA GX
SoaR Gaming USA 16 8 USA Mythic
Morior Invictus Esports USA 16 12 USA Adaptation
Counter Logic Gaming Academy USA 5 16 USA Naventic
Morior Invictus Esports USA 16 11 USA Muffin Lightning
Mythic USA 6 16 Argentyna Gale Force Esports
CheckSix Gaming USA 3 16 USA Naventic
Adaptation USA 15 19 USA Ghost Academy
Mostly Harmless Kanada 12 16 Brazylia Gorilla Core e-Sports
FRENCH CANADIANS Kanada 16 10 USA GX
CheckSix Gaming USA 13 16 USA Counter Logic Gaming Academy
Torqued Kanada 13 16 USA ex-Denial eSports
FRENCH CANADIANS Kanada 7 16 USA Beacon eSports
Iceberg Esports USA 16 19 USA Ghost Academy
Adaptation USA 12 16 USA CheckSix Gaming
FRENCH CANADIANS Kanada 16 8 USA Naventic
Beacon eSports USA 3 16 USA SoaR Gaming
subtLe Kanada 10 16 USA Iceberg Esports
Ghost Academy USA 16 7 USA Muffin Lightning
Torqued Kanada 20 22 USA ex-Morior Invictus
Bushido Boyz USA 16 11 USA LFAO
Adaptation USA 16 7 USA Good People
Tydzień 7
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Good People USA 10 16 USA LFAO
Mostly Harmless Kanada 11 16 USA Bushido Boyz
Mythic USA 16 10 USA Muffin Lightning
Rise Nation Kanada 16 10 USA Torqued
LFAO USA 19 17 USA Counter Logic Gaming Academy
SoaR Gaming USA 16 2 USA Good People
Gale Force Esports Argentyna 16 6 USA CheckSix Gaming
GX USA 16 8 USA Beacon eSports
Gale Force Esports Argentyna 19 16 USA ex-Denial eSports
Rise Nation Kanada 16 10 USA Muffin Lightning
Gorilla Core e-Sports Brazylia 16 5 USA Naventic
Mostly Harmless Kanada 16 12 USA Good People
subtLe Kanada 19 17 USA Adaptation
Torqued USA 14 16 USA Ghost Academy
Mostly Harmless Kanada 8 16 USA Naventic
Iceberg Esports USA 16 14 Argentyna Gale Force Esports
Mythic USA 10 16 USA LFAO
Torqued USA 16 4 Kanada Mostly Harmless
GX USA 16 9 USA CheckSix Gaming
SoaR Gaming USA 19 15 Kanada subtLe
Beacon eSports USA 16 14 USA Mythic
Muffin Lightning USA 16 10 Kanada FRENCH CANADIANS
Rise Nation Kanada 16 5 USA Counter Logic Gaming Academy
Adaptation USA 16 5 Kanada Mostly Harmless
Muffin Lightning USA 6 16 USA Torqued
Naventic USA 13 16 USA SoaR Gaming
GX USA 16 19 USA Ghost Academy
Gorilla Core e-Sports Brazylia 16 14 USA ex-Morior Invictus
FRENCH CANADIANS Kanada 7 16 USA Iceberg Esports
Counter Logic Gaming Academy USA 7 16 USA Bushido Boyz
ex-Denial eSports USA 12 16 Kanada subtLe
FRENCH CANADIANS Kanada 16 14 Kanada Rise Nation
CheckSix Gaming USA 16 13 USA Good People
Beacon eSports USA 6 16 USA LFAO
Ghost Academy USA 17 19 Brazylia Gorilla Core e-Sports
SoaR Gaming USA 11 16 Kanada FRENCH CANADIANS
LFAO USA 2 16 USA Ghost Academy
Naventic USA 16 12 USA ex-Denial eSports
Iceberg Esports USA 7 16 USA Bushido Boyz
subtLe Kanada 16 8 USA Counter Logic Gaming Academy
subtLe Kanada 16 4 USA Bushido Boyz
ex-Denial eSports USA 16 11 USA Iceberg Esports
ex-Morior Invictus USA 5 16 USA Beacon eSports
Mythic USA 1 0 Kanada Rise Nation (walkower)
ex-Denial eSports USA 16 3 Brazylia Gorilla Core e-Sports
ex-Morior Invictus USA 16 13 USA GX

Playoffy

Ćwierćfinały

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Gale Force Esports Argentyna 1 2 USA GX
Rise Nation Kanada 2 0 USA Mythic
SoaR Gaming USA 2 0 USA Beacon eSports
Ghost Academy USA 2 1 Kanada FRENCH CANADIANS

Półfinały

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
GX USA 0 2 Kanada Rise Nation
SoaR Gaming USA 2 0 USA Ghost Academy

Finał

Finał był rozgrywany na LANie w USA Nowym Jorku

  • Broadcast:
    • Gospodarz stołu analityków: USA Tres "stunna" Saranthus
    • Komentatorzy:
      • USA Mark "boq" Wilson
      • USA William "Topical" Dallas
    • Analitycy:
    • Obserwatorzy:
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Rise Nation Kanada 1 2 USA SoaR Gaming

Trzecie miejsce

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
GX USA 2 1 USA Ghost Academy

Pula nagród

Advertisement