UE Europa | Ameryka Północna Ameryka Północna | Australia i Oceania Australia

ESEA Season 26: Najważniejsza dywizja - Australia była australijską najważniejszą dywizją dwudziestego szóstego sezonu ESEA, która trwała od 24 września do 23 listopada 2017 roku.

Drużyny[edytuj | edytuj kod]

Etap grupowy[edytuj | edytuj kod]





Wyniki[edytuj | edytuj kod]

Etap grupowy[edytuj | edytuj kod]

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Australia Grayhound Gaming 14 2
2. Australia Tainted Minds 14 2
3. Australia Kings Gaming Club 14 2
4. Australia Chiefs eSports Club 13 3
5. Australia Legacy eSports 10 6
6. Australia Athletico Esports 9 7
7. Australia Corvidae 9 7
8. Australia Dark Sided 9 7
9. Nowa Zelandia SYF Gaming 7 8
10. Australia Riotous Raccoons 7 9
11. Australia Sin Gaming 6 9
12. Australia seadoggs 6 10
13. Australia Avant Garde 4 10
14. Australia Conspiracy eSports 4 12
15. Australia Team Noxide 3 13
16. Australia MastermindsGC 3 13
17. Australia Funkd 1 10

Mecze[edytuj | edytuj kod]

Tydzień 1[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Kings Gaming Club Australia 16 4 Australia Funkd
Conspiracy eSports Australia 5 16 Australia Chiefs eSports Club
seadoggs Australia 16 5 Australia Avant Garde
Legacy eSports Australia 22 20 Australia Corvidae
Control e-Sports Australia 16 3 Australia Conspiracy eSports
Athletico Esports Australia 16 6 Australia Dark Sided
Avant Garde Australia 13 16 Australia SYF Gaming
Corvidae Australia 7 16 Australia Chiefs eSports Club
MastermindsGC Australia 17 19 Australia Sin Gaming
SYF Gaming Australia 9 16 Australia Team Noxide
Dark Sided Australia 16 9 Australia seadoggs
Sin Gaming Australia 1 16 Australia Athletico Esports
Team Noxide Australia 2 16 Australia Grayhound Gaming
Tainted Minds Australia 16 13 Australia Grayhound Gaming
Kings Gaming Club Australia 16 14 Australia Legacy eSports
Tydzień 2[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Chiefs eSports Club Australia 19 17 Australia Sin Gaming
Team Noxide Australia 19 16 Australia Conspiracy eSports
Legacy eSports Australia 16 11 Australia Athletico Esports
Funkd Australia 22 19 Australia MastermindsGC
Legacy eSports Australia 12 16 Australia Sin Gaming
Tainted Minds Australia 16 5 Australia Control e-Sports
Chiefs eSports Club Australia 16 5 Australia SYF Gaming
seadoggs Australia 16 13 Australia MastermindsGC
Team Noxide Australia 5 16 Australia Athletico Esports
Conspiracy eSports Australia 16 14 Australia Corvidae
Avant Garde Australia 11 16 Australia Dark Sided
Grayhound Gaming Australia 16 9 Australia seadoggs
Control e-Sports Australia 11 16 Australia Kings Gaming Club
Tydzień 3[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Chiefs eSports Club Australia 16 10 Australia Funkd
Grayhound Gaming Australia 16 2 Australia Funkd
Tainted Minds Australia 16 12 Australia Dark Sided
MastermindsGC Australia 6 16 Australia Athletico Esports
SYF Gaming Australia 16 14 Australia Tainted Minds
SIN Gaming Australia 1 0 Australia Funkd (walkower)
Kings Gaming Club Australia 1 0 Australia SIN Gaming (walkower)
SYF Gaming Australia 3 16 Australia Kings Gaming Club
MastermindsGC Australia 2 16 Australia Legacy eSports
Control e-Sports Australia 7 16 Australia seadoggs
Corvidae Australia 14 16 Australia Team Noxide
Dark Sided Australia 16 6 Australia Control e-Sports
seadoggs Australia 12 16 Australia Legacy eSports
Avant Garde Australia 15 19 Australia Chiefs eSports Club
Conspiracy eSports Australia 6 16 Australia Dark Sided
Tydzień 4[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Funkd Australia (walkower) 0 1 Australia seadoggs
Tainted Minds Australia 16 6 Australia Team Noxide
Corvidae Australia 10 16 Australia Grayhound Gaming
Grayhound Gaming Australia 16 3 Australia Avant Garde
seadoggs Australia 16 10 Australia Team Noxide
Chiefs eSports Club Australia 2 16 Australia Grayhound Gaming
Athletico Esports Australia 4 16 Australia Grayhound Gaming
Avant Garde Australia 8 16 Australia Corvidae
Dark Sided Australia 16 11 Australia Sin Gaming
Control e-Sports Australia 16 14 Nowa Zelandia SYF Gaming
Conspiracy eSports Australia 8 16 Australia MastermindsGC
Dark Sided Australia 16 14 Nowa Zelandia SYF Gaming
Sin Gaming Australia 16 14 Australia Conspiracy eSports
MastermindsGC Australia 7 16 Australia Tainted Minds
Tydzień 5[edytuj | edytuj kod]
  • W czasie trwania tego tygodnia drużyna Australia Control e-Sports została przejęta przez organizację Riotous Raccoons.
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Legacy eSports Australia 6 16 Australia Tainted Minds
Funkd Australia (walkower) 0 1 Australia Dark Sided
SYF Gaming Nowa Zelandia 8 16 Australia Corvidae
Grayhound Gaming Australia 16 5 Australia Legacy eSports
SYF Gaming Nowa Zelandia 12 16 Australia Athletico Esports
Athletico Esports Australia 7 16 Australia seadoggs
Conspiracy eSports Australia 6 16 Australia Avant Garde
Conspiracy eSports Australia 1 0 Australia Funkd (walkower)
Dark Sided Australia 9 16 Australia Chiefs eSports Club
seadoggs Australia 5 16 Australia Chiefs eSports Club
Legacy eSports Australia 16 3 Australia Control e-Sports
Legacy eSports Australia 22 19 Australia Dark Sided
Riotous Raccoons Australia 16 9 Australia MastermindsGC
Chiefs eSports Club Australia 16 5 Australia Legacy eSports
Sin Gaming Australia 12 16 Australia Riotous Raccoons
Corvidae Australia 16 13 Australia MastermindsGC
Tydzień 6[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Noxide Australia 7 16 Australia Avant Garde
MastermindsGC Australia 7 16 Australia Avant Garde
Chiefs eSports Club Australia 16 8 Australia Athletico Esports
seadoggs Australia 12 16 Australia Conspiracy eSports
Corvidae Australia 16 6 Australia Riotous Raccoons
Team Noxide Australia 5 16 Australia Sin Gaming
SYF Gaming Nowa Zelandia 16 9 Australia Conspiracy eSports
Grayhound Gaming Australia 16 9 Australia Sin Gaming
MastermindsGC Australia 16 11 Australia Team Noxide
Chiefs eSports Club Australia 16 12 Australia Riotous Raccoons
Kings Gaming Club Australia 7 16 Australia Chiefs eSports Club
Kings Gaming Club Australia 16 8 Australia Grayhound Gaming
seadoggs Australia 3 16 Australia Kings Gaming Club
Kings Gaming Club Australia 16 9 Australia Team Noxide
Avant Garde Australia 2 16 Australia Riotous Raccoons
Kings Gaming Club Australia 16 3 Australia Dark Sided
Tydzień 7[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Chiefs eSports Club Australia 16 10 Australia Team Noxide
MastermindsGC Australia 16 14 Australia Chiefs eSports Club
Chiefs eSports Club Australia 9 16 Australia Tainted Minds
MastermindsGC Australia 8 16 Nowa Zelandia SYF Gaming
Kings Gaming Club Australia 16 8 Australia Conspiracy eSports
Legacy eSports Australia 16 9 Australia Team Noxide
MastermindsGC Australia 4 16 Australia Kings Gaming Club
Sin Gaming Australia 7 16 Australia Corvidae
Tainted Minds Australia 16 10 Australia Kings Gaming Club
Corvidae Australia 16 5 Australia Dark Sided
Tainted Minds Australia 16 2 Australia Sin Gaming
Team Noxide Australia 23 25 Australia Riotous Raccoons
Tainted Minds Australia 16 8 Australia seadoggs
Athletico Esports Australia 16 5 Australia Avant Garde
Athletico Esports Australia 16 10 Australia Conspiracy eSports
Tydzień 8[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Avant Garde Australia (walkower) 0 1 Australia Legacy eSports
Legacy eSports Australia 16 5 Australia Conspiracy eSports
Corvidae Australia 16 12 Australia Athletico Esports
Dark Sided Australia 16 12 Australia MastermindsGC
Legacy eSports Australia 13 16 Nowa Zelandia SYF Gaming
Corvidae Australia 1 16 Australia Tainted Minds
Athletico Esports Australia 4 16 Australia Riotous Raccoons
Grayhound Gaming Australia 16 9 Australia Dark Sided
Sin Gaming Australia 14 16 Australia Legacy eSports
Tainted Minds Australia 13 16 Australia Athletico Esports
Grayhound Gaming Australia 16 2 Nowa Zelandia SYF Gaming
Riotous Raccoons Australia 0 16 Australia Grayhound Gaming
Team Noxide Australia 12 16 Australia Conspiracy eSports
Athletico Esports Australia 7 16 Australia Kings Gaming Club
Riotous Raccoons Australia 11 16 Nowa Zelandia SYF Gaming
Sin Gaming Australia 16 7 Australia seadoggs
Grayhound Gaming Australia 16 10 Australia MastermindsGC
Conspiracy eSports Australia 11 16 Australia Tainted Minds
Athletico Esports Australia 16 3 Australia seadoggs
Dark Sided Australia 16 10 Australia Team Noxide
seadoggs Australia 8 16 Australia Corvidae
Tainted Minds Australia (walkower) 0 1 Australia Grayhound Gaming

Playoffy[edytuj | edytuj kod]

Ćwierćfinały[edytuj | edytuj kod]

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Kings Gaming Club Australia 2 0 Australia Dark Sided
Chiefs eSports Club Australia 2 1 Australia Legacy eSports
Tainted Minds Australia 2 0 Australia Corvidae
Grayhound Gaming Australia 0 2 Australia Athletico Esports

Półfinały[edytuj | edytuj kod]

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Kings Gaming Club Australia 1 2 Australia Chiefs eSports Club
Tainted Minds Australia 1 2 Australia Athletico Esports

Finał[edytuj | edytuj kod]

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Chiefs eSports Club Australia 2 0 Australia Athletico Esports

Pula nagród[edytuj | edytuj kod]

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.