Counter Strike: Global Offensive Wiki
Advertisement
Counter Strike: Global Offensive Wiki

UE Europa | Ameryka Północna Ameryka Północna | Australia i Oceania Australia

ESEA Season 26: Najważniejsza dywizja - Europa była europejską najważniejszą dywizją dwudziestego szóstego sezonu ESEA, która trwała od 24 września 2017 do 4 stycznia 2018 roku.

Drużyny

Etap grupowy





Wyniki

Broadcast

Etap grupowy

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Polska AGO Gaming 12 4
2. Polska Virtus.pro 12 4
3. Dania Fragsters 12 4
4. Turcja Space Soldiers 11 5
5. Francja against All authority 10 6
6. Szwecja Team Singularity 10 6
7. Finlandia SuperJymy 10 6
8. Słowacja eXtatus 10 6
9. Kazachstan Gambit Esports 9 7
10. Niemcy ALTERNATE aTTaX 9 7
11. Polska Pride Gaming 9 7
12. Szwecja Red Reserve 8 8
13. Rumunia Nexus Gaming 8 8
14. Szwecja Epsilon eSports 8 8
15. Polska Team Kinguin 8 8
16. Dania Not Academy 8 8
17. WNP FlipSid3 Tactics 7 9
18. Szwecja Crowns Esports Club 7 9
19. Rosja Team Spirit 7 9
20. Niemcy Seed 6 10
21. Finlandia iGame.com 6 10
22. Wielka Brytania Team Endpoint 6 10
23. Litwa 1337HUANIA 6 10
24. Litwa ChaOs 6 10
25. Szwecja TEAM5 4 12
26. Bułgaria Mortal Kombat 4 12
27. Rumunia Invictus Aquilas 3 13

Mecze

Tydzień 1
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Pride Gaming Polska 16 9 Bułgaria Mortal Kombat
Fragsters Dania 16 7 Szwecja Team Singularity
VITALIS Finlandia 8 16 Francja against All authority
AGO Gaming Polska 16 2 Szwecja Japaleno
Team Spirit Rosja 10 16 Bułgaria Mortal Kombat
Tydzień 2
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Fragsters Dania 11 16 Bułgaria Mortal Kombat
ALTERNATE aTTaX Niemcy 11 16 Litwa 1337HUANIA
Japaleno Szwecja 14 16 Litwa ChaOs
FlipSid3 Tactics WNP 17 19 Szwecja Epsilon eSports
Team Endpoint Wielka Brytania 6 16 Polska AGO Gaming
VITALIS Finlandia 16 7 Dania Not Academy
1337HUANIA Litwa 9 16 Szwecja Epsilon eSports
Virtus.pro Polska 16 9 Litwa 1337HUANIA
Japaleno Szwecja 22 19 Szwecja Crowns Esports Club
TEAM5 Szwecja 14 16 Litwa ChaOs
AGO Gaming Polska 16 8 Szwecja Epsilon eSports
Team Spirit Rosja 19 17 Dania Not Academy
ChaOs Litwa 6 16 Dania Not Academy
Crowns Esports Club Szwecja 16 14 Litwa ChaOs
Fragsters Dania 16 12 Szwecja Crowns Esports Club
TEAM5 Szwecja 9 16 Polska Pride Gaming
Japaleno Szwecja 16 11 Polska Virtus.pro
Tydzień 3
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Kinguin Polska 11 16 Słowacja eXtatus
Team Singularity Szwecja 13 16 Słowacja eXtatus
Gambit Esports Kazachstan 11 16 Litwa 1337HUANIA
iGame.com Finlandia 12 16 Słowacja eXtatus
ALTERNATE aTTaX Niemcy 12 16 Finlandia VITALIS
Team Endpoint Wielka Brytania 9 16 Francja against All authority
Epsilon eSports Szwecja 7 16 Polska Pride Gaming
Team Kinguin Polska 12 16 Litwa 1337HUANIA
Epsilon eSports Szwecja 16 13 Finlandia VITALIS
1337HUANIA Litwa 16 13 Dania Not Academy
Invictus Aquilas Rumunia 16 12 Rumunia Nexus Gaming
Not Academy Dania 13 16 Polska Virtus.pro
Virtus.pro Polska 12 16 Polska AGO Gaming
Seed Niemcy 16 19 Szwecja Epsilon eSports
Invictus Aquilas Rumunia 16 14 Szwecja Crowns Esports Club
FlipSid3 Tactics WNP 16 6 Wielka Brytania Team Endpoint
eXtatus Słowacja 16 13 Litwa ChaOs
Not Academy Dania 4 16 Kazachstan Gambit Esports
Team Endpoint Wielka Brytania 12 16 Szwecja Crowns Esports Club
Pride Gaming Polska 16 9 Szwecja Japaleno
Seed Niemcy 6 16 Dania Not Academy
ALTERNATE aTTaX Niemcy 12 16 Rosja Team Spirit
FlipSid3 Tactics WNP 16 10 Turcja Space Soldiers
ChaOs Litwa 6 16 Kazachstan Gambit Esports
eXtatus Słowacja 16 12 Litwa 1337HUANIA
against All authority Francja 10 16 Bułgaria Mortal Kombat
ChaOs Litwa 16 13 Litwa 1337HUANIA
FlipSid3 Tactics WNP 9 16 Kazachstan Gambit Esports
Invictus Aquilas Rumunia 11 16 Litwa ChaOs
VITALIS Finlandia 16 13 Szwecja Japaleno
FlipSid3 Tactics WNP 16 11 Słowacja eXtatus
Epsilon eSports Szwecja 5 16 Szwecja Crowns Esports Club
VITALIS Finlandia 7 16 Wielka Brytania Team Endpoint
Epsilon eSports Szwecja 9 16 Kazachstan Gambit Esports
iGame.com Finlandia 12 16 Szwecja Team Singularity
Tydzień 4
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Virtus.pro Polska 16 8 Szwecja TEAM5
Pride Gaming Polska 12 16 Dania Fragsters
Team Spirit Rosja 5 16 Niemcy Seed
Space Soldiers Turcja 16 7 Słowacja eXtatus
Virtus.pro Polska 16 6 Rosja Team Spirit
AGO Gaming Polska 17 19 Słowacja eXtatus
Fragsters Dania 16 14 Turcja Space Soldiers
FlipSid3 Tactics WNP 16 3 Litwa ChaOs
FlipSid3 Tactics WNP 16 13 Niemcy Seed
Space Soldiers Turcja 16 1 Rumunia Invictus Aquilas
Virtus.pro Polska 16 3 Polska Pride Gaming
Team Spirit Rosja 15 19 Rumunia Nexus Gaming
Epsilon eSports Szwecja 14 16 Polska Virtus.pro
AGO Gaming Polska 16 6 Bułgaria Mortal Kombat
FlipSid3 Tactics WNP 13 16 Dania Not Academy
Japaleno Szwecja 16 5 Rosja Team Spirit
Virtus.pro Polska 16 10 Niemcy ALTERNATE aTTaX
FlipSid3 Tactics WNP 16 4 Rumunia Nexus Gaming
VITALIS Finlandia 12 16 Dania Fragsters
VITALIS Finlandia 16 14 Rosja Team Spirit
Nexus Gaming Rumunia 16 13 Polska Virtus.pro
FlipSid3 Tactics WNP 16 12 Bułgaria Mortal Kombat
FlipSid3 Tactics WNP 13 16 Szwecja Team Singularity
Team Kinguin Polska 16 8 Bułgaria Mortal Kombat
Tydzień 5
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
1337HUANIA Litwa 4 16 Szwecja Japaleno
against All authority Francja 16 10 Polska Team Kinguin
AGO Gaming Polska 14 16 Szwecja Team Singularity
1337HUANIA Litwa 11 16 Szwecja Team Singularity
eXtatus Słowacja 16 6 Polska Pride Gaming
Team Kinguin Polska 16 13 Finlandia iGame.com
Mortal Kombat Bułgaria 6 16 Szwecja Japaleno
eXtatus Słowacja 16 8 Rumunia Invictus Aquilas
1337HUANIA Litwa 5 16 Turcja Space Soldiers
Team Singularity Szwecja 16 4 Wielka Brytania Team Endpoint
Pride Gaming Polska 6 16 Francja against All authority
Invictus Aquilas Rumunia 8 16 Szwecja Team Singularity
VITALIS Finlandia 25 28 Szwecja Team Singularity
Seed Niemcy 16 11 Szwecja TEAM5
ALTERNATE aTTaX Niemcy 16 9 Słowacja eXtatus
iGame.com Finlandia 8 16 Polska AGO Gaming
Mortal Kombat Bułgaria 9 16 Szwecja TEAM5
VITALIS Finlandia 16 7 Litwa ChaOs
Nexus Gaming Rumunia 16 13 Słowacja eXtatus
Seed Niemcy 11 16 Polska Pride Gaming
Space Soldiers Turcja 16 11 Wielka Brytania Team Endpoint
Space Soldiers Turcja 16 11 Litwa ChaOs
AGO Gaming Polska 10 16 Dania Fragsters
Not Academy Dania 16 7 Finlandia iGame.com
TEAM5 Szwecja 16 3 Niemcy ALTERNATE aTTaX
Mortal Kombat Bułgaria 16 14 Rumunia Invictus Aquilas
against All authority Francja 7 16 Polska AGO Gaming
Not Academy Dania 16 14 Szwecja Japaleno
Mortal Kombat Bułgaria 6 16 Szwecja Crowns Esports Club
TEAM5 Szwecja 16 9 Finlandia iGame.com
AGO Gaming Polska 16 14 Polska Pride Gaming
Seed Niemcy 6 16 Turcja Space Soldiers
iGame.com Finlandia 16 13 Rumunia Nexus Gaming
Invictus Aquilas Rumunia 8 16 Polska AGO Gaming
against All authority Francja 16 9 Niemcy Seed
Invictus Aquilas Rumunia 1 16 Polska Pride Gaming
Space Soldiers Turcja 16 8 Dania Not Academy
ALTERNATE aTTaX Niemcy 16 14 Wielka Brytania Team Endpoint
Tydzień 6
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
TEAM5 Szwecja 16 14 Rumunia Nexus Gaming
Team Kinguin Polska 16 11 Szwecja Red Reserve
Red Reserve Szwecja 11 16 Rumunia Nexus Gaming
Fragsters Dania 9 16 Finlandia iGame.com
Nexus Gaming Rumunia 16 11 Francja against All authority
Epsilon eSports Szwecja 16 12 Litwa ChaOs
TEAM5 Szwecja 9 16 Wielka Brytania Team Endpoint
Gambit Esports Kazachstan 16 4 Szwecja TEAM5
Epsilon eSports Szwecja 16 7 Rumunia Invictus Aquilas
SuperJymy Finlandia 16 9 Szwecja Crowns Esports Club
Team Endpoint Wielka Brytania 6 16 Niemcy Seed
Gambit Esports Kazachstan 16 6 Rumunia Nexus Gaming
ALTERNATE aTTaX Niemcy 16 10 Niemcy Seed
Epsilon eSports Szwecja 19 16 Bułgaria Mortal Kombat
Gambit Esports Kazachstan 16 4 Dania Fragsters
TEAM5 Szwecja 11 16 Dania Not Academy
ALTERNATE aTTaX Niemcy 13 16 Dania Not Academy
Team Endpoint Wielka Brytania 16 14 Rumunia Nexus Gaming
Crowns Esports Club Szwecja 11 16 Dania Not Academy
Nexus Gaming Rumunia 19 17 Niemcy Seed
ALTERNATE aTTaX Niemcy 16 7 Rumunia Nexus Gaming
Team Kinguin Polska 6 16 Niemcy Seed
Gambit Esports Kazachstan 11 16 Niemcy ALTERNATE aTTaX
Team Singularity Szwecja 16 10 Niemcy Seed
Fragsters Dania 16 8 Szwecja Epsilon eSports
iGame.com Finlandia 16 4 Bułgaria Mortal Kombat
Gambit Esports Kazachstan 17 19 Szwecja Team Singularity
Team Endpoint Wielka Brytania 5 16 Polska Team Kinguin
Nexus Gaming Rumunia 16 7 Szwecja Crowns Esports Club
Nexus Gaming Rumunia 16 13 Polska Team Kinguin
SuperJymy Finlandia 16 8 Rumunia Nexus Gaming
Tydzień 7
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
iGame.com Finlandia (walkower) 0 1 Wielka Brytania Team Endpoint
Seed Niemcy 16 1 Litwa ChaOs
TEAM5 Szwecja 10 16 Finlandia SuperJymy
Seed Niemcy 1 0 Bułgaria Mortal Kombat (walkower)
eXtatus Słowacja 16 14 Francja against All authority
ALTERNATE aTTaX Niemcy 7 16 Litwa ChaOs
Team Singularity Szwecja 7 16 Litwa ChaOs
against All authority Francja 12 16 Kazachstan Gambit Esports
1337HUANIA Litwa 7 16 Rumunia Invictus Aquilas
eXtatus Słowacja 16 9 Kazachstan Gambit Esports
Team Kinguin Polska 16 3 Turcja Space Soldiers
Pride Gaming Polska 16 11 Kazachstan Gambit Esports
1337HUANIA Litwa 16 4 Szwecja TEAM5
Crowns Esports Club Szwecja 8 16 Niemcy ALTERNATE aTTaX
1337HUANIA Litwa 10 16 Szwecja Crowns Esports Club
Space Soldiers Turcja 7 16 Polska AGO Gaming
Red Reserve Szwecja 16 5 Słowacja eXtatus
against All authority Francja 16 10 Szwecja TEAM5
Team Singularity Szwecja 8 16 Polska Pride Gaming
against All authority Francja 13 16 Polska Virtus.pro
Red Reserve Szwecja 10 16 Wielka Brytania Team Endpoint
AGO Gaming Polska 16 4 Kazachstan Gambit Esports
SuperJymy Finlandia 16 14 Polska Pride Gaming
Team Singularity Szwecja 16 6 Szwecja Crowns Esports Club
eXtatus Słowacja 10 16 Dania Fragsters
ALTERNATE aTTaX Niemcy 16 5 Polska Team Kinguin
Space Soldiers Turcja 16 4 Finlandia SuperJymy
AGO Gaming Polska 6 16 Szwecja Crowns Esports Club
against All authority Francja 16 12 Dania Fragsters
Not Academy Dania (walkower) 0 1 Polska Team Kinguin
1337HUANIA Litwa 16 14 Rosja Team Spirit
FlipSid3 Tactics WNP 10 16 Polska Virtus.pro
Team Spirit Rosja 16 14 Szwecja TEAM5
Seed Niemcy 13 16 Finlandia iGame.com
Fragsters Dania 16 4 Polska Virtus.pro
against All authority Francja 16 9 Szwecja Epsilon eSports
iGame.com Finlandia 12 16 Turcja Space Soldiers
Virtus.pro Polska 16 7 Rumunia Invictus Aquilas
Team Spirit Rosja 2 16 Francja against All authority
Crowns Esports Club Szwecja 16 8 Polska Pride Gaming
SuperJymy Finlandia 16 11 WNP FlipSid3 Tactics
Gambit Esports Kazachstan 16 13 Turcja Space Soldiers
ALTERNATE aTTaX Niemcy 16 8 Finlandia iGame.com
Team Spirit Rosja 8 16 Dania Fragsters
Team Singularity Szwecja 17 19 Turcja Space Soldiers
Red Reserve Szwecja 16 12 Szwecja Epsilon eSports
TEAM5 Szwecja 9 16 Szwecja Red Reserve
iGame.com Finlandia 16 5 Litwa 1337HUANIA
Crowns Esports Club Szwecja (walkower) 0 1 Turcja Space Soldiers
Team Spirit Rosja 16 13 Wielka Brytania Team Endpoint
AGO Gaming Polska 16 14 WNP FlipSid3 Tactics
Team Spirit Rosja 16 14 Finlandia iGame.com
Fragsters Dania 16 6 Polska Team Kinguin
Gambit Esports Kazachstan 12 16 Polska Virtus.pro
Team Spirit Rosja 16 11 Litwa ChaOs
Virtus.pro Polska 16 9 Szwecja Team Singularity
Team Kinguin Polska 16 6 Rumunia Invictus Aquilas
FlipSid3 Tactics WNP 9 16 Dania Fragsters
Team Spirit Rosja 16 10 Rumunia Invictus Aquilas
iGame.com Finlandia 1 0 Rumunia Invictus Aquilas (walkower)
against All authority Francja 1 0 Rumunia Invictus Aquilas (walkower)
Team Kinguin Polska (walkower) 0 1 Polska Pride Gaming

Playoffy

Ćwierćfinały

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Fragsters Dania 1 2 Słowacja eXtatus
against All authority Francja 1 2 Turcja Space Soldiers
Virtus.pro Polska 2 0 Finlandia SuperJymy
Team Singularity Szwecja 1 2 Polska AGO Gaming

Półfinały

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
eXtatus Słowacja 2 0 Turcja Space Soldiers
Virtus.pro Polska 1 2 Polska AGO Gaming

Finał

Finał był rozgrywany na LANie w USA Nowym Jorku

  • Broadcast:
    • Gospodarz stołu analityków: USA Tres "stunna" Saranthus
    • Komentatorzy:
    • Analitycy:
      • USA Mark "boq" Wilson
      • USA William "Topical" Dallas
    • Obserwatorzy:
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
eXtatus Słowacja 0 2 Polska AGO Gaming

Trzecie miejsce

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Space Soldiers Turcja 2 0 Polska Virtus.pro

Pula nagród

Advertisement