Counter Strike: Global Offensive Wiki
Advertisement
Counter Strike: Global Offensive Wiki

UE Europa | Ameryka Północna Ameryka Północna | Australia i Oceania Australia

Poprzedni:
ESEA Season 26: Najważniejsza dywizja - Europa
ESEA: Najważniejsza dywizja Następny:
ESEA Season 28: Najważniejsza dywizja - Europa

ESEA Season 27: Najważniejsza dywizja - Europa była europejską najważniejszą dywizją dwudziestego siódmego sezonu ESEA, która trwała od 22 stycznia do 9 maja 2018 roku.

Broadcast

  • Komentatorzy:
  • Obserwator: Wielka Brytania Jordan "Misty" Johnson

Drużyny

Etap grupowy





Wyniki

Broadcast

  • Komentatorzy:
  • Obserwator: Wielka Brytania Jordan "Misty" Johnson

Etap grupowy

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Bułgaria Windigo Gaming 11 5
2. Polska Team Kinguin 11 5
3. Niemcy BIG 10 6
4. UE Asterion 10 6
5. Polska Virtus.pro 10 6
6. Francja EnVyUs Academy 10 6
7. Rosja Team Spirit 10 6
8. Niemcy Sprout 9 7
9. Szwecja Team Singularity 9 7
10. Niemcy DIVIZON 9 7
11. Hiszpania Movistar Riders 9 7
12. Polska Pride Gaming 9 7
13. Szwecja Unity 9 7
14. Kazachstan Gambit Esports 9 7
15. Szwecja GODSENT 9 7
16. Dania Fragsters 8 8
17. Finlandia SuperJymy 8 8
18. Szwecja Red Reserve 8 8
19. Niemcy ALTERNATE aTTaX 7 9
20. Wielka Brytania Wind and Rain 7 9
21. Szwecja Property 6 10
22. Słowacja eXtatus 6 10
23. Białoruś Nemiga Gaming 5 11
24. Rumunia Nexus Gaming 5 11
25. Szwecja Enyoy 5 11
26. Francja against All authority 4 12
27. WNP FlipSid3 Tactics 3 13

Mecze

Tydzień 1
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Spirit Rosja 8 16 UE Asterion
Stifmeister Gaming Wielka Brytania 10 16 Szwecja Red Reserve
Sprout Niemcy 16 9 Bułgaria Windigo Gaming
against All authority Francja 17 19 Dania Fragsters
against All authority Francja 19 16 Niemcy DIVIZON
Fragsters Dania 16 14 Finlandia SuperJymy
Team Singularity Szwecja 6 16 Szwecja Red Reserve
Tydzień 2
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Sprout Niemcy 16 8 Polska Team Kinguin
SuperJymy Finlandia 16 6 Szwecja Enyoy
against All authority Francja 16 8 Szwecja Red Reserve
Stifmeister Gaming Wielka Brytania 6 16 Niemcy DIVIZON
Nemiga Gaming Białoruś 16 14 Szwecja Unity
DIVIZON Niemcy 19 15 Szwecja Enyoy
Asterion UE 6 16 Szwecja Red Reserve
Sprout Niemcy 16 9 Polska Pride Gaming
SuperJymy Finlandia 14 16 Szwecja Unity
Gambit Esports Kazachstan 16 1 Francja against All authority
SuperJymy Finlandia 16 14 Wielka Brytania Stifmeister Gaming
Nemiga Gaming Białoruś 6 16 Kazachstan Gambit Esports
Nemiga Gaming Białoruś 16 19 Wielka Brytania Stifmeister Gaming
Team Singularity Szwecja 16 11 Szwecja Snabbabrillor
Gambit Esports Kazachstan 13 16 Wielka Brytania Stifmeister Gaming
Fragsters Dania 15 19 Polska Pride Gaming
Tydzień 3
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Pride Gaming Polska 16 4 Słowacja eXtatus
Unity Szwecja 12 16 Kazachstan Gambit Esports
DIVIZON Niemcy 5 16 Polska Team Kinguin
Windigo Gaming Bułgaria 16 7 Szwecja Unity
Fragsters Dania 16 8 Bułgaria Windigo Gaming
ALTERNATE aTTaX Niemcy 9 16 Szwecja Team Singularity
Fragsters Dania 4 16 Kazachstan Gambit Esports
Red Reserve Szwecja (walkower) 0 1 Kazachstan Gambit Esports
Sprout Niemcy 10 16 Szwecja Unity
Nexus Gaming Rumunia 14 16 Słowacja eXtatus
Nemiga Gaming Białoruś 5 16 Szwecja Team Singularity
Enyoy Szwecja 6 16 Szwecja Unity
Fragsters Dania 16 10 Szwecja Red Reserve
Windigo Gaming Bułgaria 16 5 Rumunia Nexus Gaming
Fragsters Dania 17 19 Wielka Brytania Stifmeister Gaming
Tydzień 4
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Nemiga Gaming Białoruś 6 16 Polska Virtus.pro
Red Reserve Szwecja 14 16 Polska Virtus.pro
Team Spirit Rosja 16 6 Kazachstan Gambit Esports
Nemiga Gaming Białoruś 22 25 Hiszpania Movistar Riders
SuperJymy Finlandia 16 11 Kazachstan Gambit Esports
eXtatus Słowacja 13 16 Szwecja Unity
Movistar Riders Hiszpania 8 16 Rosja Team Spirit
ALTERNATE aTTaX Niemcy 11 16 Kazachstan Gambit Esports
SuperJymy Finlandia 16 9 Szwecja Team Singularity
Nemiga Gaming Białoruś 12 16 Francja EnVyUs Academy
Team Spirit Rosja 16 12 Rumunia Nexus Gaming
Sprout Niemcy 17 19 Szwecja Red Reserve
against All authority Francja 12 16 Szwecja Unity
Team Spirit Rosja 16 13 Białoruś Nemiga Gaming
EnVyUs Academy Francja 16 5 Finlandia SuperJymy
Movistar Riders Hiszpania 16 10 Niemcy Sprout
Team Spirit Rosja 11 16 Francja EnVyUs Academy
Windigo Gaming Bułgaria 16 4 Polska Virtus.pro
Tydzień 5
  • Skład drużyny Wielka Brytania Stifmeister Gaming został przejęty przez organizację Wind and Rain.
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Nexus Gaming Rumunia 11 16 Szwecja Red Reserve
Nemiga Gaming Białoruś 14 16 Polska Pride Gaming
GODSENT Szwecja 16 11 Finlandia SuperJymy
Nemiga Gaming Białoruś 14 16 Szwecja GODSENT
Windigo Gaming Bułgaria 14 16 Francja EnVyUs Academy
Enyoy Szwecja 9 16 Francja EnVyUs Academy
eXtatus Słowacja 4 16 Niemcy DIVIZON
Nemiga Gaming Białoruś 11 16 Finlandia SuperJymy
Wind and Rain Wielka Brytania 16 5 Francja against All authority
Wind and Rain Wielka Brytania 8 16 Polska Pride Gaming
EnVyUs Academy Francja 4 16 Niemcy BIG
Windigo Gaming Bułgaria 16 6 Szwecja GODSENT
DIVIZON Niemcy 16 12 Szwecja Red Reserve
ALTERNATE aTTaX Niemcy 15 19 UE Asterion
GODSENT Szwecja 12 16 Dania Fragsters
Pride Gaming Polska 22 18 Kazachstan Gambit Esports
Nexus Gaming Rumunia 16 14 UE Asterion
Movistar Riders Hiszpania 9 16 Słowacja eXtatus
DIVIZON Niemcy 16 12 Polska Pride Gaming
eXtatus Słowacja 7 16 Finlandia SuperJymy
Fragsters Dania 16 19 Szwecja Team Singularity
GODSENT Szwecja 2 16 Kazachstan Gambit Esports
Team Singularity Szwecja 6 16 Szwecja Unity
Sprout Niemcy 14 16 Ukraina FlipSid3 Tactics
DIVIZON Niemcy 16 12 Szwecja Unity
Virtus.pro Polska 3 16 Szwecja GODSENT
Pride Gaming Polska 11 16 Rumunia Nexus Gaming
Fragsters Dania 11 16 UE Asterion
Fragsters Dania 16 6 Hiszpania Movistar Riders
ALTERNATE aTTaX Niemcy 6 16 Polska Pride Gaming
Tydzień 6
  • Skład drużyny Szwecja Snabbabrillor został przejęty przez organizację Property.
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
ALTERNATE aTTaX Niemcy 10 16 Rumunia Nexus Gaming
eXtatus Słowacja 16 9 Szwecja Enyoy
Property Szwecja 16 14 Ukraina FlipSid3 Tactics
ALTERNATE aTTaX Niemcy 16 12 Szwecja Unity
eXtatus Słowacja 6 16 Szwecja Red Reserve
Nemiga Gaming Białoruś 4 16 Niemcy BIG
eXtatus Słowacja 16 6 Francja against All authority
Movistar Riders Hiszpania 16 4 Francja EnVyUs Academy
eXtatus Słowacja 7 16 Białoruś Nemiga Gaming
FlipSid3 Tactics WNP 5 16 Polska Pride Gaming
DIVIZON Niemcy 17 19 Niemcy BIG
against All authority Francja 9 16 UE Asterion
eXtatus Słowacja 16 5 UE Asterion
Team Spirit Rosja 16 13 Niemcy BIG
EnVyUs Academy Francja 8 16 Szwecja GODSENT
Fragsters Dania 16 12 Szwecja Unity
Wind and Rain Wielka Brytania 8 16 Niemcy ALTERNATE aTTaX
Team Spirit Rosja 16 13 WNP FlipSid3 Tactics
Property Szwecja 14 16 Hiszpania Movistar Riders
eXtatus Słowacja 3 16 Bułgaria Windigo Gaming
GODSENT Szwecja 13 16 Wielka Brytania Wind and Rain
EnVyUs Academy Francja 16 12 Kazachstan Gambit Esports
FlipSid3 Tactics Ukraina 4 16 Szwecja GODSENT
GODSENT Szwecja 17 19 Niemcy BIG
BIG Niemcy 16 13 Słowacja eXtatus
eXtatus Słowacja 16 11 WNP FlipSid3 Tactics
Windigo Gaming Bułgaria 16 9 Szwecja Property
Tydzień 7
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
EnVyUs Academy Francja 9 16 WNP FlipSid3 Tactics
Sprout Niemcy 16 12 Niemcy DIVIZON
Pride Gaming Polska 11 16 Bułgaria Windigo Gaming
eXtatus Słowacja 16 19 Szwecja Team Singularity
FlipSid3 Tactics WNP 17 19 Niemcy BIG
Team Spirit Rosja 16 11 Bułgaria Windigo Gaming
Wind and Rain Wielka Brytania 16 4 UE Asterion
Sprout Niemcy 16 3 Kazachstan Gambit Esports
Asterion UE 16 8 Szwecja Enyoy
EnVyUs Academy Francja 16 8 Szwecja Property
Team Spirit Rosja 9 16 Szwecja Unity
BIG Niemcy 13 16 Szwecja Enyoy
Gambit Esports Kazachstan 16 8 Szwecja Team Singularity
Virtus.pro Polska 16 5 WNP FlipSid3 Tactics
Virtus.pro Polska 16 12 Rosja Team Spirit
Pride Gaming Polska 16 9 Francja EnVyUs Academy
Virtus.pro Polska 16 14 Hiszpania Movistar Riders
Asterion UE 16 10 WNP FlipSid3 Tactics
Virtus.pro Polska 3 16 Niemcy BIG
against All authority Francja 7 16 Polska Pride Gaming
Virtus.pro Polska 13 16 Francja EnVyUs Academy
Team Spirit Rosja 22 19 Szwecja Team Singularity
Nemiga Gaming Białoruś 16 4 Rumunia Nexus Gaming
DIVIZON Niemcy 11 16 Kazachstan Gambit Esports
Team Spirit Rosja (walkower) 0 1 Niemcy DIVIZON
Virtus.pro Polska 16 12 Szwecja Team Singularity
BIG Niemcy 16 10 Szwecja Property
Wind and Rain Wielka Brytania 13 16 WNP FlipSid3 Tactics
Movistar Riders Hiszpania 16 10 Kazachstan Gambit Esports
Movistar Riders Hiszpania 16 12 Niemcy BIG
Team Singularity Szwecja 16 10 Polska Pride Gaming
Tydzień 8
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Red Reserve Szwecja 16 10 Szwecja Property
Asterion UE 16 10 Szwecja Property
Windigo Gaming Bułgaria 25 23 Szwecja Team Singularity
SuperJymy Finlandia 16 14 Szwecja Red Reserve
Windigo Gaming Bułgaria 16 7 Wielka Brytania Wind and Rain
Wind and Rain Wielka Brytania 8 16 Szwecja Unity
Asterion UE 10 16 Niemcy DIVIZON
Movistar Riders Hiszpania 16 13 Polska Pride Gaming
SuperJymy Finlandia 1 16 Francja against All authority
Unity Szwecja 16 14 Polska Virtus.pro
ALTERNATE aTTaX Niemcy 22 19 Polska Virtus.pro
Property Szwecja 16 10 Polska Team Kinguin
Enyoy Szwecja 6 16 Hiszpania Movistar Riders
ALTERNATE aTTaX Niemcy 12 16 Szwecja Property
Team Spirit Rosja (walkower) 0 1 Dania Fragsters
Asterion UE 19 16 Polska Team Kinguin
Team Spirit Rosja 16 14 Polska Team Kinguin
Sprout Niemcy 16 1 Dania Fragsters
Nexus Gaming Rumunia 16 6 Szwecja Property
Enyoy Szwecja 9 16 Polska Virtus.pro
ALTERNATE aTTaX Niemcy 12 16 Polska Team Kinguin
Movistar Riders Hiszpania 16 11 Niemcy ALTERNATE aTTaX
Property Szwecja 16 9 Francja against All authority
Team Singularity Szwecja 16 10 Niemcy Sprout
SuperJymy Finlandia 14 16 Bułgaria Windigo Gaming
Wind and Rain Wielka Brytania 3 16 Szwecja Team Singularity
Team Kinguin Polska 16 14 Słowacja eXtatus
Team Spirit Rosja 16 7 Szwecja Enyoy
Fragsters Dania 14 16 Polska Virtus.pro
Tydzień 9
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Virtus.pro Polska 16 13 Szwecja Property
Asterion UE 18 22 Niemcy Sprout
Unity Szwecja 9 16 Szwecja Property
Sprout Niemcy 12 16 Wielka Brytania Wind and Rain
Nexus Gaming Rumunia 14 16 Polska Virtus.pro
Red Reserve Szwecja 3 16 Polska Team Kinguin
Asterion UE 16 5 Polska Pride Gaming
Windigo Gaming Bułgaria 16 12 Polska Team Kinguin
Enyoy Szwecja 16 12 Niemcy Sprout
against All authority Francja 3 16 Polska Team Kinguin
Enyoy Szwecja 16 13 Rumunia Nexus Gaming
Asterion UE 16 11 Finlandia SuperJymy
Team Singularity Szwecja 25 22 Hiszpania Movistar Riders
Property Szwecja 16 11 Niemcy DIVIZON
ALTERNATE aTTaX Niemcy 16 9 Francja EnVyUs Academy
FlipSid3 Tactics WNP 12 16 Szwecja Enyoy
Nexus Gaming Rumunia 12 16 Polska Team Kinguin
FlipSid3 Tactics WNP 8 16 Białoruś Nemiga Gaming
GODSENT Szwecja 16 9 Szwecja Property
Sprout Niemcy 16 9 Francja against All authority
Windigo Gaming Bułgaria 18 22 Francja against All authority
ALTERNATE aTTaX Niemcy 14 16 Niemcy BIG
Fragsters Dania 12 16 Niemcy DIVIZON
GODSENT Szwecja 16 11 Hiszpania Movistar Riders
FlipSid3 Tactics WNP 10 16 Polska Team Kinguin
ALTERNATE aTTaX Niemcy 16 9 WNP FlipSid3 Tactics
EnVyUs Academy Francja 16 11 Rumunia Nexus Gaming
ALTERNATE aTTaX Niemcy 19 16 Szwecja GODSENT
Enyoy Szwecja 8 16 Polska Team Kinguin
FlipSid3 Tactics WNP 10 16 Rumunia Nexus Gaming
Sprout Niemcy 16 10 Niemcy BIG
DIVIZON Niemcy 13 16 Francja EnVyUs Academy
Enyoy Szwecja 16 7 Francja against All authority
against All authority Francja 14 16 Niemcy ALTERNATE aTTaX
Movistar Riders Hiszpania 9 16 Finlandia SuperJymy
Nemiga Gaming Białoruś 16 12 Szwecja Red Reserve
SuperJymy Finlandia 8 16 Polska Team Kinguin
Enyoy Szwecja 11 16 Szwecja GODSENT
GODSENT Szwecja 10 16 Polska Team Kinguin
Nexus Gaming Rumunia 11 16 Niemcy BIG
GODSENT Szwecja 16 6 Rumunia Nexus Gaming
BIG Niemcy 7 16 Szwecja Red Reserve
BIG Niemcy 9 16 Polska Team Kinguin

Playoffy

Ćwierćfinały

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Windigo Gaming Bułgaria 2 0 Niemcy Sprout
Virtus.pro Polska 2 1 UE Asterion
BIG Niemcy 2 1 Francja EnVyUs Academy
Team Spirit Rosja 2 0 Polska Team Kinguin

Półfinały

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Windigo Gaming Bułgaria 2 1 Polska Virtus.pro
BIG Niemcy 2 0 Rosja Team Spirit

Finał

Finał był rozgrywany na LANie w Anglia Leicesterze

  • Broadcast:
    • Gospodarz stołu analityków: Wielka Brytania Dan Gaskin
    • Komentatorzy:
    • Analitycy:
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Windigo Gaming Bułgaria 1 2 Niemcy BIG

Trzecie miejsce

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Virtus.pro Polska 0 2 Rosja Team Spirit

Pula nagród

Advertisement