Counter Strike: Global Offensive Wiki
Advertisement

UE Europa | Ameryka Północna Ameryka Północna | Australia i Oceania Australia

Poprzedni:
ESEA Season 27: Najważniejsza dywizja - Europa
ESEA: Najważniejsza dywizja Następny:
ESEA Season 29: Najważniejsza dywizja - Europa

ESEA Season 28: Najważniejsza dywizja była najważniejszą dywizją dwudziestego ósmego sezonu ESEA, która trwała od 22 maja do 5 września 2018 roku.

Drużyny

Etap grupowy





Legenda

Awans do playoffów oraz do dwudziestego dziewiątego sezonu najważniejszej dywizji ESEA.
Awans do dwudziestego dziewiątego sezonu najważniejszej dywizji ESEA.
Walka w barażach dwudziestego ósmego sezonu najważniejszej dywizji ESEA.
Spadek do zaawansowanej dywizji 29. sezonu ESEA.

Wyniki

Broadcast

  • Komentatorzy:
    • USA Mark "boq" Wilson
    • Kanada Evan "emode" Patrao
    • Dania Frederik "GieTe" Albrechtsen
    • Kanada Conner "Scrawny" Girvan
    • Kanada Roy "StrongLegs" Ahad
    • USA Will "Topical" Dallas
  • Obserwator: Wielka Brytania Jordan "Misty" Johnson

Etap grupowy

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Polska Team Kinguin 11 5
2. Francja Team 3DMAX 11 5
3. Niemcy EURONICS Gaming 11 5
4. Niemcy ALTERNATE aTTaX 11 5
5. Dania Sprout 11 5
6. Szwecja Chaos 11 5
7. Szwecja Red Reserve 10 6
8. UE Smoke Criminals 9 7
9. Serbia Valiance 9 7
10. UE Epsilon eSports 9 7
11. Niemcy FriendlyFire 9 7
12. Szwecja PAPERPLANES 9 7
13. Szwecja Singularity Esports 8 8
14. Rosja Team Spirit 8 8
15. Polska PACT 8 8
16. Finlandia SuperJymy 8 8
17. Dania Tricked Esport 8 8
18. Dania Fragsters 8 8
19. Polska Virtus.pro 7 9
20. Wielka Brytania Wind and Rain 7 9
21. Turcja Royal Bandits E-Sports 7 9
22. Hiszpania Movistar Riders 7 9
23. Wielka Brytania Vexed Gaming.uk 6 10
24. Polska Pride Gaming 5 11
25. Finlandia iGame.com 3 13
26. Francja Boys in Blue 2 14
27. Kazachstan Gambit Esports 3 13

Mecze

Tydzień 1
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
iGame.com Finlandia 13 16 UE Asterion
Royal Bandits E-Sports Turcja 12 16 Polska Team Kinguin
Pride Gaming Polska 6 16 Szwecja Singularity Esports
Asterion UE 12 16 Szwecja Japaleno
Singularity Esports Szwecja 22 20 Dania Tricked Esport
GODSENT Szwecja 16 14 UE Epsilon eSports
Valiance Serbia 16 5 Hiszpania Movistar Riders
SuperJymy Finlandia 7 16 Turcja Royal Bandits E-Sports
EURONICS Gaming Niemcy 12 16 UE Epsilon eSports
Japaleno Szwecja 16 14 Niemcy EURONICS Gaming
Tydzień 2
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
ALTERNATE aTTaX Niemcy 16 10 Dania Sprout
Wind and Rain Wielka Brytania 16 4 Polska Virtus.pro
Team Spirit Rosja 16 8 Niemcy ex-DIVIZON
Team Spirit Rosja 16 11 Polska Virtus.pro
Asterion UE 16 12 Polska Team Kinguin
Sprout Dania 16 9 Serbia Valiance
Team Kinguin Polska 20 22 Niemcy ALTERNATE aTTaX
Wind and Rain Wielka Brytania 13 16 Francja NOBO
Valiance Serbia 12 16 Szwecja Singularity Esports
Fragsters Dania 16 14 Rosja Team Spirit
Japaleno Szwecja 16 11 Finlandia iGame.com
ex-DIVIZON Niemcy 22 25 Serbia Valiance
Singularity Esports Szwecja 14 16 UE Asterion
Pride Gaming Polska 6 16 Turcja Royal Bandits E-Sports
Movistar Riders Hiszpania 16 12 Finlandia iGame.com
ex-DIVIZON Niemcy 16 7 Francja EnVyUs Academy
PACT Polska 16 3 Finlandia iGame.com
PACT Polska 19 17 Wielka Brytania Vexed Gaming.uk
Tydzień 3
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Sprout Dania 12 16 Szwecja Japaleno
EnVyUs Academy Francja 7 16 Polska Pride Gaming
PACT Polska 13 16 Polska Pride Gaming
Vexed Gaming.uk Wielka Brytania 10 16 Szwecja PAPERPLANES
PAPERPLANES Szwecja 16 10 Polska Virtus.pro
Fragsters Dania 7 16 Serbia Valiance
Virtus.pro Polska 19 15 Szwecja Singularity Esports
Gambit Esports Rosja 16 12 Francja EnVyUs Academy
PACT Polska 16 5 Szwecja GODSENT
Gambit Esports WNP 9 16 Turcja Royal Bandits E-Sports
NOBO Francja 16 14 Polska Virtus.pro
Tricked Esport Dania 16 9 Kazachstan Gambit Esports
Virtus.pro Polska 16 11 Kazachstan Gambit Esports
Japaleno Szwecja 16 7 Niemcy ALTERNATE aTTaX
Fragsters Dania 16 11 Dania Tricked Esport
PACT Polska 16 12 Wielka Brytania Wind and Rain
Gambit Esports Kazachstan 16 4 Polska PACT
Vexed Gaming.uk Wielka Brytania 7 16 Dania Fragsters
EURONICS Gaming Niemcy 16 11 Dania Tricked Esport
Team Kinguin Polska 22 18 Wielka Brytania Wind and Rain
Sprout Dania 16 10 UE Epsilon eSports
Tydzień 4
  • W połowie tygodnia organizacja UE Asterion zwolniła swój skład i odtąd grał pod nazwą Smoke Criminals.
  • W połowie tygodnia organizacja Szwecja Red Reserve przejęła skład drużyny GODSENT.
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Royal Bandits E-Sports Turcja 14 16 Szwecja GODSENT
Pride Gaming Polska 10 16 Niemcy EURONICS Gaming
Gambit Esports Kazachstan 16 13 Szwecja Japaleno
iGame.com Finlandia 5 16 Niemcy EURONICS Gaming
Royal Bandits E-Sports Turcja 19 17 Hiszpania Movistar Riders
Asterion UE 12 16 Wielka Brytania Vexed Gaming.uk
Team Spirit Rosja 16 8 Wielka Brytania Wind and Rain
NOBO Francja 25 28 Serbia Valiance
Movistar Riders Hiszpania 16 13 Niemcy ALTERNATE aTTaX
Team Spirit Rosja 17 19 Polska Pride Gaming
Japaleno Szwecja 16 13 Szwecja GODSENT
Tricked Esport Dania 2 16 Rosja Team Spirit
Epsilon eSports UE 14 16 Dania Fragsters
Japaleno Szwecja 16 13 Francja NOBO
EURONICS Gaming Niemcy 16 12 Rosja Team Spirit
Vexed Gaming.uk Wielka Brytania 5 16 Dania Tricked Esport
Singularity Esports Szwecja 16 9 Szwecja PAPERPLANES
PAPERPLANES Szwecja 2 16 Niemcy EURONICS Gaming
Wind and Rain Wielka Brytania 11 16 Dania Tricked Esport
Fragsters Dania 16 4 UE Smoke Criminals
Team Spirit Rosja 7 16 Szwecja Japaleno
Tydzień 5
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
PAPERPLANES Szwecja 10 16 Finlandia SuperJymy
PAPERPLANES Szwecja 16 3 Polska Pride Gaming
Epsilon eSports UE 4 16 Finlandia SuperJymy
SuperJymy Finlandia 12 16 Hiszpania Movistar Riders
ALTERNATE aTTaX Niemcy 16 12 Francja NOBO
NOBO Francja 16 14 UE Smoke Criminals
SuperJymy Finlandia 14 16 Dania Sprout
iGame.com Finlandia 16 14 Turcja Royal Bandits E-Sports
iGame.com Finlandia 8 16 Niemcy FriendlyFire
Movistar Riders Hiszpania 6 16 Wielka Brytania Vexed Gaming.uk
Smoke Criminals UE 16 11 Szwecja PAPERPLANES
SuperJymy Finlandia 12 16 Niemcy ALTERNATE aTTaX
PACT Polska 17 19 Dania Sprout
Royal Bandits E-Sports Turcja 16 4 UE Smoke Criminals
Royal Bandits E-Sports Turcja 16 14 Niemcy FriendlyFire
NOBO Francja 10 16 Polska PACT
Sprout Dania 16 11 Francja Boys in Blue
ALTERNATE aTTaX Niemcy 16 5 Polska Virtus.pro
Team Spirit Rosja 16 1 Turcja Royal Bandits E-Sports
Red Reserve Szwecja 16 6 Niemcy FriendlyFire
Team Spirit Rosja 16 12 Polska PACT
Boys in Blue Francja 13 16 Szwecja PAPERPLANES
Fragsters Dania 14 16 Polska Virtus.pro
PAPERPLANES Szwecja 16 11 Dania Tricked Esport
ALTERNATE aTTaX Niemcy 16 6 Dania Fragsters
Tydzień 6
  • Skład drużyny Francja NOBO został przejęty przez organizację Team 3DMAX.
  • W połowie tego tygodnia organizacja Kazachstan Gambit Esports ogłosiła wycofanie się z najważniejszej dywizji ESEA Season 28.
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Red Reserve Szwecja 16 12 Francja Boys in Blue
Virtus.pro Polska 16 11 Wielka Brytania Vexed Gaming.uk
PAPERPLANES Szwecja 16 9 Polska Team Kinguin
Valiance Serbia 16 12 UE Epsilon eSports
Virtus.pro Polska 20 22 Serbia Valiance
Red Reserve Szwecja 7 16 Finlandia iGame.com
Boys in Blue Francja 10 16 Wielka Brytania Wind and Rain
Team Kinguin Polska 16 12 Szwecja Singularity Esports
Gambit Esports Kazachstan 12 16 Finlandia SuperJymy
PACT Polska 10 16 Niemcy FriendlyFire
Tricked Esport Dania 16 11 Finlandia iGame.com
Gambit Esports Kazachstan 10 16 Polska Team Kinguin
Tricked Esport Dania 16 3 Finlandia SuperJymy
Vexed Gaming.uk Wielka Brytania 16 7 Polska Pride Gaming
EURONICS Gaming Niemcy 1 0 Kazachstan Gambit Esports (walkower)
Singularity Esports Szwecja 14 16 Rosja Team Spirit
Wind and Rain Wielka Brytania 16 9 Hiszpania Movistar Riders
Smoke Criminals UE 19 17 Rosja Team Spirit
Boys in Blue Francja 8 16 Polska Team Kinguin
Japaleno Szwecja 17 19 Polska PACT
Gambit Esports Kazachstan (walkower) 0 1 Niemcy FriendlyFire
Wind and Rain Wielka Brytania 16 9 Wielka Brytania Vexed Gaming.uk
SuperJymy Finlandia 16 19 Finlandia iGame.com
Singularity Esports Szwecja 16 9 Niemcy ALTERNATE aTTaX
Royal Bandits E-Sports Turcja 12 16 Dania Fragsters
FriendlyFire Niemcy 3 16 UE Epsilon eSports
Gambit Esports Kazachstan (walkower) 0 1 Polska Pride Gaming
Valiance Serbia 16 9 Polska Pride Gaming
Pride Gaming Polska 8 16 Finlandia SuperJymy
Virtus.pro Polska 8 16 Niemcy FriendlyFire
Tydzień 7
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Smoke Criminals UE 16 11 Niemcy ALTERNATE aTTaX
Virtus.pro Polska 16 19 UE Epsilon eSports
Epsilon eSports UE 13 16 Dania Tricked Esport
PACT Polska 16 14 Serbia Valiance
Red Reserve Szwecja (walkower) 0 1 Szwecja Singularity Esports
Valiance Serbia 20 22 Turcja Royal Bandits E-Sports
Sprout Dania 19 17 Polska Team Kinguin
Boys in Blue Francja 6 16 Dania Tricked Esport
iGame.com Finlandia 13 16 Wielka Brytania Wind and Rain
Sprout Dania 14 16 Hiszpania Movistar Riders
Team 3DMAX Francja 16 14 Finlandia SuperJymy
Royal Bandits E-Sports Turcja 7 16 Szwecja Singularity Esports
Royal Bandits E-Sports Turcja 7 16 Francja Team 3DMAX
SuperJymy Finlandia 16 3 Wielka Brytania Vexed Gaming.uk
Epsilon eSports UE 16 7 Wielka Brytania Wind and Rain
Singularity Esports Szwecja 14 16 Dania Sprout
iGame.com Finlandia 10 16 Wielka Brytania Vexed Gaming.uk
Team Spirit Rosja 6 16 Polska Team Kinguin
Boys in Blue Francja 16 12 Finlandia SuperJymy
ALTERNATE aTTaX Niemcy 16 11 Rosja Team Spirit
Epsilon eSports UE 16 4 Francja Team 3DMAX
Singularity Esports Szwecja 14 16 Francja Team 3DMAX
Team Kinguin Polska 16 13 Polska Pride Gaming
Movistar Riders Hiszpania 16 13 Szwecja PAPERPLANES
ALTERNATE aTTaX Niemcy 16 11 Serbia Valiance
Wind and Rain Wielka Brytania 16 2 Polska Pride Gaming
ALTERNATE aTTaX Niemcy 16 10 Dania Tricked Esport
Epsilon eSports UE 16 9 Hiszpania Movistar Riders
Fragsters Dania 4 16 Szwecja Singularity Esports
Fragsters Dania 3 16 Polska PACT
Fragsters Dania 19 22 Szwecja Chaos
Tydzień 8
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Valiance Serbia 9 16 Polska Team Kinguin
Pride Gaming Polska 6 16 Francja Team 3DMAX
Fragsters Dania 10 16 Niemcy FriendlyFire
Red Reserve Szwecja 16 8 UE Smoke Criminals
Chaos Szwecja 13 16 Serbia Valiance
Team 3DMAX Francja 16 7 Szwecja PAPERPLANES
Red Reserve Szwecja 16 7 Dania Fragsters
Boys in Blue Francja 9 16 Wielka Brytania Vexed Gaming.uk
EURONICS Gaming Niemcy 16 7 Wielka Brytania Vexed Gaming.uk
Singularity Esports Szwecja 10 16 Hiszpania Movistar Riders
PACT Polska 13 16 Niemcy ALTERNATE aTTaX
Pride Gaming Polska 6 16 UE Smoke Criminals
Sprout Dania 10 16 Dania Fragsters
Sprout Dania 16 13 Niemcy FriendlyFire
Fragsters Dania 16 12 Niemcy EURONICS Gaming
Chaos Szwecja 16 6 Szwecja Singularity Esports
Team Kinguin Polska 16 11 Hiszpania Movistar Riders
Valiance Serbia 16 3 Szwecja Red Reserve
Sprout Dania 7 16 Szwecja Red Reserve
Movistar Riders Hiszpania 16 8 Polska PACT
Valiance Serbia 12 16 Szwecja PAPERPLANES
Team Kinguin Polska 16 14 Dania Tricked Esport
Team 3DMAX Francja 16 13 Hiszpania Movistar Riders
Tricked Esport Dania 16 10 Hiszpania Movistar Riders
Red Reserve Szwecja 16 13 Szwecja PAPERPLANES
iGame.com Finlandia 12 16 Niemcy ALTERNATE aTTaX
Red Reserve Szwecja 16 9 Polska Team Kinguin
ALTERNATE aTTaX Niemcy 15 19 Niemcy EURONICS Gaming
SuperJymy Finlandia 16 6 Niemcy FriendlyFire
Movistar Riders Hiszpania 5 16 Szwecja Red Reserve
Sprout Dania 16 9 Dania Tricked Esport
EURONICS Gaming Niemcy 12 16 Dania Sprout
Team 3DMAX Francja 16 14 Szwecja Red Reserve
Tydzień 9
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Spirit Rosja 11 16 Dania Sprout
Vexed Gaming.uk Wielka Brytania 15 19 UE Epsilon eSports
PAPERPLANES Szwecja 16 5 Szwecja Chaos
Team Kinguin Polska 16 12 Szwecja Chaos
Team 3DMAX Francja 16 4 Francja Boys in Blue
Virtus.pro Polska 16 9 Francja Boys in Blue
EURONICS Gaming Niemcy 16 10 Polska Virtus.pro
FriendlyFire Niemcy 16 12 Wielka Brytania Vexed Gaming.uk
Virtus.pro Polska 16 8 Polska PACT
EURONICS Gaming Niemcy 10 16 Niemcy FriendlyFire
Epsilon eSports UE 16 5 Francja Boys in Blue
Boys in Blue Francja 8 16 Niemcy EURONICS Gaming
Pride Gaming Polska 16 7 UE Epsilon eSports
Virtus.pro Polska 16 7 Finlandia iGame.com
Epsilon eSports UE 16 7 Finlandia iGame.com
SuperJymy Finlandia 16 3 UE Smoke Criminals
Boys in Blue Francja 16 9 Finlandia iGame.com
Wind and Rain Wielka Brytania 1 16 Niemcy FriendlyFire
EURONICS Gaming Niemcy 16 8 Turcja Royal Bandits E-Sports
Wind and Rain Wielka Brytania 13 16 UE Smoke Criminals
Chaos Szwecja 16 7 Turcja Royal Bandits E-Sports
Wind and Rain Wielka Brytania 9 16 Finlandia SuperJymy
Dodatkowy mecz
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Kinguin Polska 0 2 Niemcy ALTERNATE aTTaX

Playoffy

Ćwierćfinały

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
EURONICS Gaming Niemcy 2 0 UE Smoke Criminals
Team Kinguin Polska 2 0 Niemcy Sprout
ALTERNATE aTTaX Niemcy 0 2 Francja Team 3DMAX
Chaos Szwecja 0 2 Szwecja Red Reserve

Półfinały

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
EURONICS Gaming Niemcy 0 2 Polska Team Kinguin
Team 3DMAX Francja 2 1 Szwecja Red Reserve

Finał

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Kinguin Polska 0 2 Francja Team 3DMAX

Pula nagród

Advertisement