FANDOM


UE - flaga Europa | Ameryka Północna - flaga Ameryka Północna | Australia i Oceania - flaga Australia

ESEA Season 29: Najważniejsza dywizja - Europa była europejską najważniejszą dywizją dwudziestego dziewiątego sezonu ESEA, która trwała od 17 września do 5 grudnia 2018 roku.

DrużynyEdytuj

Etap grupowyEdytuj





LegendaEdytuj

Awans do playoffów oraz do trzydziestego sezonu najważniejszej dywizji ESEA.
Awans do trzydziestego sezonu najważniejszej dywizji ESEA.
Walka w barażach dwudziestego dziewiątego sezonu najważniejszej dywizji ESEA.
Spadek do zaawansowanej dywizji 30. sezonu ESEA.

WynikiEdytuj

BroadcastEdytuj

  • Komentatorzy:
    • USA - flaga Will "Topical" Dallas
    • USA - flaga Mark "boq" Wilson
    • Pakistan - flaga Mamoon "TeaTime" Sabri
    • Wielka Brytania - flaga Tom "Tombizz" Bissmire
    • Kanada - flaga Evan "emode" Patrao
    • Kanada - flaga Conner "Scrawny" Girvan

Etap grupowyEdytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Dania - flaga OpTic Gaming 12 4
2. Polska - flaga Team Kinguin 12 4
3. Francja - flaga Team LDLC.com 12 4
4. Finlandia - flaga ENCE eSports 11 5
5. Francja - flaga Team 3DMAX 11 5
6. Polska - flaga Virtus.pro 11 5
7. Niemcy - flaga Sprout 11 5
8. UE - flaga Epsilon eSports 10 6
9. Szwecja - flaga Red Reserve 10 6
10. Dania - flaga Fragsters 8 8
11. Dania - flaga ALTERNATE aTTaX 8 8
12. Szwecja - flaga Chaos Esports Club 8 8
13. Niemcy - flaga expert eSport 8 8
14. UE - flaga Valiance 7 9
15. Dania - flaga Tricked Esport 7 9
16. Szwecja - flaga Flow 7 9
17. Rosja - flaga Team Spirit 7 9
18. Szwecja - flaga x6tence Galaxy 7 9
19. Niemcy - flaga EURONICS Gaming 7 9
20. Polska - flaga PACT 5 11
21. Łotwa - flaga Smoke Criminals 4 12
22. Finlandia - flaga SuperJymy 4 12
23. Wielka Brytania - flaga Team Endpoint 4 12
24. Francja - flaga against All authority 1 15

MeczeEdytuj

Tydzień 1Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Spirit Rosja - flaga 6 16 Szwecja - flaga Chaos Esports Club
EURONICS Gaming Niemcy - flaga 7 16 Francja - flaga Team 3DMAX
Team 3DMAX Francja - flaga 16 11 Polska - flaga Virtus.pro
Flow Szwecja - flaga 15 19 Szwecja - flaga x6tence Galaxy
Team Kinguin Polska - flaga 16 9 Serbia - flaga Valiance
Fragsters Dania - flaga 16 6 Szwecja - flaga x6tence Galaxy
Team LDLC.com Francja - flaga 16 10 Dania - flaga Fragsters
SuperJymy Finlandia - flaga 5 16 Serbia - flaga Valiance
Fragsters Dania - flaga 8 16 Szwecja - flaga Flow
PACT Polska - flaga 14 16 Polska - flaga Virtus.pro
Tydzień 2Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Virtus.pro Polska - flaga 16 10 Dania - flaga OpTic Gaming
Team Kinguin Polska - flaga 16 11 Niemcy - flaga Sprout
EURONICS Gaming Niemcy - flaga 16 12 UE - flaga Smoke Criminals
Team 3DMAX Francja - flaga 15 19 Dania - flaga Fragsters
Team LDLC.com Francja - flaga 16 13 Finlandia - flaga ENCE eSports
Red Reserve Szwecja - flaga 12 16 Niemcy - flaga Sprout
Tricked Esport Dania - flaga 16 11 UE - flaga Epsilon eSports
Team Endpoint Wielka Brytania - flaga 14 16 Finlandia - flaga SuperJymy
Team Kinguin Polska - flaga 16 19 Dania - flaga OpTic Gaming
Tricked Esport Dania - flaga 16 7 Finlandia - flaga ENCE eSports
ALTERNATE aTTaX Niemcy - flaga 16 13 Szwecja - flaga Chaos Esports Club
Epsilon eSports UE - flaga 13 16 Szwecja - flaga x6tence Galaxy
Team Spirit Rosja - flaga 19 17 Finlandia - flaga ENCE eSports
expert eSport Niemcy - flaga 16 13 Szwecja - flaga Flow
Team LDLC.com Francja - flaga 16 1 Finlandia - flaga SuperJymy
Team Spirit Rosja - flaga 9 16 Dania - flaga Tricked Esport
Tricked Esport Dania - flaga 7 16 Szwecja - flaga x6tence Galaxy
Flow Szwecja - flaga 8 16 Niemcy - flaga ALTERNATE aTTaX
Tydzień 3Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
SuperJymy Finlandia - flaga 16 12 Szwecja - flaga Flow
Chaos Esports Club Szwecja - flaga 16 14 Finlandia - flaga SuperJymy
Team 3DMAX Francja - flaga 16 5 Szwecja - flaga Chaos Esports Club
Team Spirit Rosja - flaga 16 14 Wielka Brytania - flaga Team Endpoint
Smoke Criminals UE - flaga 2 16 Niemcy - flaga Sprout
ENCE eSports Finlandia - flaga 16 7 Francja - flaga against All authority
SuperJymy Finlandia - flaga 8 16 Niemcy - flaga Sprout
OpTic Gaming Dania - flaga 11 16 Finlandia - flaga ENCE eSports
PACT Polska - flaga 12 16 Dania - flaga OpTic Gaming
Team Kinguin Polska - flaga 3 16 Francja - flaga Team 3DMAX
Epsilon eSports UE - flaga 13 16 Dania - flaga Fragsters
Team LDLC.com Francja - flaga 16 12 Francja - flaga against All authority
Sprout Niemcy - flaga 10 16 Dania - flaga Fragsters
Epsilon eSports UE - flaga 16 7 Niemcy - flaga expert eSport
Team LDLC.com Francja - flaga 16 12 Szwecja - flaga Red Reserve
Smoke Criminals Francja - flaga (walkower) 0 1 Dania - flaga Tricked Esport
Team LDLC.com Francja - flaga 22 20 Wielka Brytania - flaga Team Endpoint
ALTERNATE aTTaX Niemcy - flaga 19 15 Dania - flaga OpTic Gaming
expert eSport Niemcy - flaga 4 16 Szwecja - flaga Red Reserve
Tydzień 4Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Spirit Rosja - flaga 14 16 Francja - flaga Team LDLC.com
Team Spirit Rosja - flaga 7 16 Francja - flaga Team 3DMAX
Team Spirit Rosja - flaga 10 16 Niemcy - flaga expert eSport
Red Reserve Szwecja - flaga 17 19 Dania - flaga Tricked Esport
Team Endpoint Wielka Brytania - flaga 8 16 Polska - flaga Team Kinguin
Smoke Criminals Francja - flaga 22 18 Polska - flaga PACT
Team Spirit Rosja - flaga 16 11 Szwecja - flaga x6tence Galaxy
Team Spirit Rosja - flaga 7 16 Polska - flaga Virtus.pro
EURONICS Gaming Niemcy - flaga 7 16 Niemcy - flaga expert eSport
Team Endpoint Wielka Brytania - flaga 13 16 Szwecja - flaga Flow
Red Reserve Szwecja - flaga 16 10 Finlandia - flaga SuperJymy
Virtus.pro Polska - flaga 3 16 Szwecja - flaga x6tence Galaxy
Valiance Serbia - flaga 19 17 Niemcy - flaga expert eSport
x6tence Galaxy Szwecja - flaga 7 16 Szwecja - flaga Red Reserve
SuperJymy Finlandia - flaga 16 12 Francja - flaga against All authority
Sprout Niemcy - flaga 15 19 Polska - flaga Virtus.pro
Smoke Criminals Francja - flaga 14 16 Szwecja - flaga Flow
Tydzień 5Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Valiance Serbia - flaga 18 22 Francja - flaga Team 3DMAX
Team Kinguin Polska - flaga 16 7 Szwecja - flaga x6tence Galaxy
Valiance Serbia - flaga 9 16 Szwecja - flaga Flow
Flow Szwecja - flaga 16 10 Francja - flaga against All authority
Team Spirit Rosja - flaga 14 16 Polska - flaga Team Kinguin
Tricked Esport Dania - flaga 10 16 Polska - flaga Virtus.pro
SuperJymy Finlandia - flaga 10 16 Polska - flaga PACT
Team Kinguin Polska - flaga 16 9 Szwecja - flaga Flow
against All authority Francja - flaga 16 13 UE - flaga Smoke Criminals
Team 3DMAX Francja - flaga 10 16 Niemcy - flaga expert eSport
x6tence Galaxy Szwecja - flaga 14 16 Polska - flaga PACT
Team Kinguin Polska - flaga 22 18 Francja - flaga against All authority
Epsilon eSports UE - flaga 16 14 Serbia - flaga Valiance
EURONICS Gaming Niemcy - flaga 7 16 Polska - flaga Team Kinguin
Team LDLC.com Francja - flaga 16 11 Francja - flaga Team 3DMAX
expert eSport Niemcy - flaga 16 11 Dania - flaga Tricked Esport
ENCE eSports Finlandia - flaga 20 22 Szwecja - flaga Flow
Team Spirit Rosja - flaga 16 14 Polska - flaga PACT
Valiance Serbia - flaga 16 7 Wielka Brytania - flaga Team Endpoint
Smoke Criminals UE - flaga 8 16 Dania - flaga OpTic Gaming
ENCE eSports Finlandia - flaga 19 17 Serbia - flaga Valiance
PACT Polska - flaga 16 6 Francja - flaga against All authority
ALTERNATE aTTaX Niemcy - flaga 5 16 Francja - flaga Team 3DMAX
Valiance Serbia - flaga 10 16 UE - flaga Smoke Criminals
Sprout Niemcy - flaga 16 8 Niemcy - flaga expert eSport
Epsilon eSports UE - flaga 16 14 Wielka Brytania - flaga Team Endpoint
Tydzień 6Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team 3DMAX Francja - flaga 16 13 Szwecja - flaga x6tence Galaxy
Flow Szwecja - flaga 2 16 Polska - flaga PACT
Sprout Niemcy - flaga 16 5 Niemcy - flaga EURONICS Gaming
against All authority Francja - flaga 8 16 Szwecja - flaga Chaos Esports Club
Team Spirit Rosja - flaga 16 5 Dania - flaga Fragsters
Sprout Niemcy - flaga 14 16 Francja - flaga Team 3DMAX
Valiance Serbia - flaga 11 16 Dania - flaga Fragsters
OpTic Gaming Dania - flaga 16 9 Szwecja - flaga x6tence Galaxy
Red Reserve Szwecja - flaga 16 14 UE - flaga Smoke Criminals
SuperJymy Finlandia - flaga 22 25 Dania - flaga OpTic Gaming
Epsilon eSports UE - flaga 16 10 Polska - flaga PACT
Epsilon eSports UE - flaga 16 7 Niemcy - flaga EURONICS Gaming
Chaos Esports Club Szwecja - flaga 4 16 Polska - flaga Team Kinguin
OpTic Gaming Dania - flaga 16 14 Wielka Brytania - flaga Team Endpoint
OpTic Gaming Dania - flaga 16 3 Dania - flaga Tricked Esport
Team Kinguin Polska - flaga 13 16 Dania - flaga Tricked Esport
Tydzień 7Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
OpTic Gaming Dania - flaga 16 12 Szwecja - flaga Red Reserve
OpTic Gaming Dania - flaga 16 3 Francja - flaga against All authority
Team LDLC.com Francja - flaga 16 8 Szwecja - flaga Chaos Esports Club
ENCE eSports Finlandia - flaga 19 16 Polska - flaga PACT
ENCE eSports Finlandia - flaga 16 3 Polska - flaga Virtus.pro
Team LDLC.com Francja - flaga 16 13 Niemcy - flaga Sprout
Team LDLC.com Francja - flaga 16 19 Niemcy - flaga EURONICS Gaming
Epsilon eSports UE - flaga 16 7 Francja - flaga Smoke Criminals
Sprout Niemcy - flaga 19 17 Serbia - flaga Valiance
Team LDLC.com Francja - flaga 16 14 Niemcy - flaga ALTERNATE aTTaX
Team LDLC.com Francja - flaga 16 9 Dania - flaga Tricked Esport
Flow Szwecja - flaga 17 19 Szwecja - flaga Chaos Esports Club
ENCE eSports Finlandia - flaga 16 7 Niemcy - flaga expert eSport
Valiance Serbia - flaga 16 2 Francja - flaga Team LDLC.com
Fragsters Dania - flaga 16 3 Niemcy - flaga expert eSport
SuperJymy Finlandia - flaga 10 16 Dania - flaga Tricked Esport
against All authority Francja - flaga 11 16 Niemcy - flaga ALTERNATE aTTaX
Smoke Criminals Francja - flaga 12 16 Finlandia - flaga ENCE eSports
ENCE eSports Finlandia - flaga 16 12 Dania - flaga Fragsters
Red Reserve Szwecja - flaga 13 16 Szwecja - flaga Flow
Fragsters Dania - flaga 16 11 Szwecja - flaga Chaos Esports Club
Team 3DMAX Francja - flaga 16 13 Szwecja - flaga Flow
EURONICS Gaming Niemcy - flaga 16 2 Dania - flaga Fragsters
Team 3DMAX Francja - flaga 9 16 Szwecja - flaga Red Reserve
Tricked Esport Dania - flaga 17 19 Niemcy - flaga ALTERNATE aTTaX
Team Endpoint Wielka Brytania - flaga 2 16 Szwecja - flaga Red Reserve
Virtus.pro Polska - flaga 16 9 Szwecja - flaga Flow
Epsilon eSports UE - flaga 3 16 Niemcy - flaga Sprout
Red Reserve Szwecja - flaga 16 13 Niemcy - flaga ALTERNATE aTTaX
PACT Polska - flaga 0 16 UE - flaga Valiance
Team Endpoint Wielka Brytania - flaga 16 3 Niemcy - flaga EURONICS Gaming
Team Endpoint Wielka Brytania - flaga 16 3 Polska - flaga PACT
Valiance UE - flaga 16 14 Szwecja - flaga Chaos Esports Club
Tydzień 8Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
EURONICS Gaming Niemcy - flaga 16 13 Finlandia - flaga SuperJymy
Virtus.pro Polska - flaga 16 13 UE - flaga Valiance
expert eSport Niemcy - flaga 16 7 Polska - flaga Virtus.pro
Virtus.pro Polska - flaga 16 12 Szwecja - flaga Chaos Esports Club
x6tence Galaxy Szwecja - flaga 7 16 Szwecja - flaga Chaos Esports Club
Team Spirit Rosja - flaga 16 5 Finlandia - flaga SuperJymy
Sprout Niemcy - flaga 1 0 Francja - flaga against All authority (walkower)
Team Spirit Rosja - flaga 6 16 UE - flaga Epsilon eSports
Epsilon eSports UE - flaga 10 16 Finlandia - flaga ENCE eSports
x6tence Galaxy Szwecja - flaga 5 16 Niemcy - flaga Sprout
Virtus.pro Polska - flaga 22 18 Dania - flaga Fragsters
Red Reserve Szwecja - flaga 2 16 UE - flaga Epsilon eSports
Chaos Esports Club Szwecja - flaga 16 7 Niemcy - flaga expert eSport
Team Endpoint Wielka Brytania - flaga 5 16 Łotwa - flaga Smoke Criminals
Fragsters Dania - flaga 19 16 Dania - flaga Tricked Esport
Red Reserve Szwecja - flaga 16 11 Polska - flaga PACT
ALTERNATE aTTaX Niemcy - flaga 20 22 Niemcy - flaga EURONICS Gaming
x6tence Galaxy Szwecja - flaga 16 11 Łotwa - flaga Smoke Criminals
Tricked Esport Dania - flaga 7 16 Polska - flaga PACT
Team Kinguin Polska - flaga 6 16 Niemcy - flaga ALTERNATE aTTaX
OpTic Gaming Dania - flaga 16 14 Niemcy - flaga EURONICS Gaming
Team LDLC.com Francja - flaga (walkower) 0 1 Polska - flaga Team Kinguin
Sprout Niemcy - flaga 16 10 Polska - flaga PACT
expert eSport Niemcy - flaga 16 13 Niemcy - flaga ALTERNATE aTTaX
OpTic Gaming Dania - flaga 16 9 Francja - flaga Team 3DMAX
SuperJymy Finlandia - flaga 16 19 Łotwa - flaga Smoke Criminals
EURONICS Gaming Niemcy - flaga 16 5 Francja - flaga against All authority
Team Endpoint Wielka Brytania - flaga 16 6 Niemcy - flaga ALTERNATE aTTaX
OpTic Gaming Dania - flaga 11 16 Niemcy - flaga Sprout
Smoke Criminals Łotwa - flaga 7 16 Szwecja - flaga Chaos Esports Club
OpTic Gaming Dania - flaga 16 9 Szwecja - flaga Chaos Esports Club
ALTERNATE aTTaX Dania - flaga 16 9 Dania - flaga Fragsters
ENCE eSports Finlandia - flaga 18 22 Finlandia - flaga SuperJymy
Fragsters Dania - flaga 15 19 Polska - flaga Team Kinguin
EURONICS Gaming Niemcy - flaga 2 16 Finlandia - flaga ENCE eSports
against All authority Francja - flaga 7 16 UE - flaga Epsilon eSports
ALTERNATE aTTaX Dania - flaga 13 16 Szwecja - flaga x6tence Galaxy
against All authority Francja - flaga 12 16 Wielka Brytania - flaga Team Endpoint
Virtus.pro Polska - flaga 11 16 Polska - flaga Team Kinguin
ENCE eSports Finlandia - flaga 16 6 Wielka Brytania - flaga Team Endpoint
expert eSport Niemcy - flaga 20 22 Szwecja - flaga x6tence Galaxy
Virtus.pro Polska - flaga 1 0 Francja - flaga Team LDLC.com (walkower)
expert eSport Niemcy - flaga 16 13 Francja - flaga against All authority
PACT Polska - flaga 10 16 Niemcy - flaga EURONICS Gaming
Virtus.pro Polska - flaga 16 2 Dania - flaga ALTERNATE aTTaX
Team Spirit Rosja - flaga 14 16 Szwecja - flaga Red Reserve
against All authority Francja - flaga (walkower) 0 1 UE - flaga Valiance
Red Reserve Szwecja - flaga 16 10 Niemcy - flaga EURONICS Gaming
Team Spirit Rosja - flaga 16 13 Łotwa - flaga Smoke Criminals
Team 3DMAX Francja - flaga 16 10 Dania - flaga Tricked Esport
Epsilon eSports UE - flaga 2 16 Dania - flaga ALTERNATE aTTaX
Epsilon eSports UE - flaga 16 14 Finlandia - flaga SuperJymy
Team Endpoint Wielka Brytania - flaga 14 16 Szwecja - flaga Chaos Esports Club

PlayoffyEdytuj

ĆwierćfinałyEdytuj

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
OpTic Gaming Dania - flaga 1 2 UE - flaga Epsilon eSports
ENCE eSports Finlandia - flaga 1 2 Francja - flaga Team 3DMAX
Team Kinguin Polska - flaga 2 0 Niemcy - flaga Sprout
Team LDLC.com Francja - flaga 1 2 Polska - flaga Virtus.pro

PółfinałyEdytuj

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Epsilon eSports UE - flaga 1 2 Francja - flaga Team 3DMAX
Team Kinguin Polska - flaga 1 2 Polska - flaga Virtus.pro

FinałEdytuj

Finały odbędą się w USA - flaga Dallas

BroadcastEdytuj
  • Gospodarz stołu analityków: USA - flaga Mark "boq" Wilson
  • Analitycy/komentatorzy:
    • USA - flaga Will "Topical" Dallas
    • Kanada - flaga Evan "emode" Patrao
    • USA - flaga Mike "DarfMike" Winnick
    • USA - flaga Mitch "MagicHelmet" Langford
  • Obserwatorzy:
    • USA - flaga David "Prius" Kuntz
    • USA - flaga Efren "encg" Chuong
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team 3DMAX Francja - flaga 2 0 Polska - flaga Virtus.pro

Trzecie miejsceEdytuj

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Epsilon eSports UE - flaga 1 2 Polska - flaga Team Kinguin

Pula nagródEdytuj

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.