UE Europa | Ameryka Północna Ameryka Północna | Australia i Oceania Australia

ESEA Season 29: Najważniejsza dywizja - Europa była europejską najważniejszą dywizją dwudziestego dziewiątego sezonu ESEA, która trwała od 17 września do 5 grudnia 2018 roku.

Drużyny[edytuj | edytuj kod]

Etap grupowy[edytuj | edytuj kod]





Legenda[edytuj | edytuj kod]

Awans do playoffów oraz do trzydziestego sezonu najważniejszej dywizji ESEA.
Awans do trzydziestego sezonu najważniejszej dywizji ESEA.
Walka w barażach dwudziestego dziewiątego sezonu najważniejszej dywizji ESEA.
Spadek do zaawansowanej dywizji 30. sezonu ESEA.

Wyniki[edytuj | edytuj kod]

Broadcast[edytuj | edytuj kod]

  • Komentatorzy:
    • USA Will "Topical" Dallas
    • USA Mark "boq" Wilson
    • Pakistan Mamoon "TeaTime" Sabri
    • Wielka Brytania Tom "Tombizz" Bissmire
    • Kanada Evan "emode" Patrao
    • Kanada Conner "Scrawny" Girvan

Etap grupowy[edytuj | edytuj kod]

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Dania OpTic Gaming 12 4
2. Polska Team Kinguin 12 4
3. Francja Team LDLC.com 12 4
4. Finlandia ENCE eSports 11 5
5. Francja Team 3DMAX 11 5
6. Polska Virtus.pro 11 5
7. Niemcy Sprout 11 5
8. UE Epsilon eSports 10 6
9. Szwecja Red Reserve 10 6
10. Dania Fragsters 8 8
11. Dania ALTERNATE aTTaX 8 8
12. Szwecja Chaos Esports Club 8 8
13. Niemcy expert eSport 8 8
14. UE Valiance 7 9
15. Dania Tricked Esport 7 9
16. Szwecja Flow 7 9
17. Rosja Team Spirit 7 9
18. Szwecja x6tence Galaxy 7 9
19. Niemcy EURONICS Gaming 7 9
20. Polska PACT 5 11
21. Łotwa Smoke Criminals 4 12
22. Finlandia SuperJymy 4 12
23. Wielka Brytania Team Endpoint 4 12
24. Francja against All authority 1 15

Mecze[edytuj | edytuj kod]

Tydzień 1[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Spirit Rosja 6 16 Szwecja Chaos Esports Club
EURONICS Gaming Niemcy 7 16 Francja Team 3DMAX
Team 3DMAX Francja 16 11 Polska Virtus.pro
Flow Szwecja 15 19 Szwecja x6tence Galaxy
Team Kinguin Polska 16 9 Serbia Valiance
Fragsters Dania 16 6 Szwecja x6tence Galaxy
Team LDLC.com Francja 16 10 Dania Fragsters
SuperJymy Finlandia 5 16 Serbia Valiance
Fragsters Dania 8 16 Szwecja Flow
PACT Polska 14 16 Polska Virtus.pro
Tydzień 2[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Virtus.pro Polska 16 10 Dania OpTic Gaming
Team Kinguin Polska 16 11 Niemcy Sprout
EURONICS Gaming Niemcy 16 12 UE Smoke Criminals
Team 3DMAX Francja 15 19 Dania Fragsters
Team LDLC.com Francja 16 13 Finlandia ENCE eSports
Red Reserve Szwecja 12 16 Niemcy Sprout
Tricked Esport Dania 16 11 UE Epsilon eSports
Team Endpoint Wielka Brytania 14 16 Finlandia SuperJymy
Team Kinguin Polska 16 19 Dania OpTic Gaming
Tricked Esport Dania 16 7 Finlandia ENCE eSports
ALTERNATE aTTaX Niemcy 16 13 Szwecja Chaos Esports Club
Epsilon eSports UE 13 16 Szwecja x6tence Galaxy
Team Spirit Rosja 19 17 Finlandia ENCE eSports
expert eSport Niemcy 16 13 Szwecja Flow
Team LDLC.com Francja 16 1 Finlandia SuperJymy
Team Spirit Rosja 9 16 Dania Tricked Esport
Tricked Esport Dania 7 16 Szwecja x6tence Galaxy
Flow Szwecja 8 16 Niemcy ALTERNATE aTTaX
Tydzień 3[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
SuperJymy Finlandia 16 12 Szwecja Flow
Chaos Esports Club Szwecja 16 14 Finlandia SuperJymy
Team 3DMAX Francja 16 5 Szwecja Chaos Esports Club
Team Spirit Rosja 16 14 Wielka Brytania Team Endpoint
Smoke Criminals UE 2 16 Niemcy Sprout
ENCE eSports Finlandia 16 7 Francja against All authority
SuperJymy Finlandia 8 16 Niemcy Sprout
OpTic Gaming Dania 11 16 Finlandia ENCE eSports
PACT Polska 12 16 Dania OpTic Gaming
Team Kinguin Polska 3 16 Francja Team 3DMAX
Epsilon eSports UE 13 16 Dania Fragsters
Team LDLC.com Francja 16 12 Francja against All authority
Sprout Niemcy 10 16 Dania Fragsters
Epsilon eSports UE 16 7 Niemcy expert eSport
Team LDLC.com Francja 16 12 Szwecja Red Reserve
Smoke Criminals Francja (walkower) 0 1 Dania Tricked Esport
Team LDLC.com Francja 22 20 Wielka Brytania Team Endpoint
ALTERNATE aTTaX Niemcy 19 15 Dania OpTic Gaming
expert eSport Niemcy 4 16 Szwecja Red Reserve
Tydzień 4[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Spirit Rosja 14 16 Francja Team LDLC.com
Team Spirit Rosja 7 16 Francja Team 3DMAX
Team Spirit Rosja 10 16 Niemcy expert eSport
Red Reserve Szwecja 17 19 Dania Tricked Esport
Team Endpoint Wielka Brytania 8 16 Polska Team Kinguin
Smoke Criminals Francja 22 18 Polska PACT
Team Spirit Rosja 16 11 Szwecja x6tence Galaxy
Team Spirit Rosja 7 16 Polska Virtus.pro
EURONICS Gaming Niemcy 7 16 Niemcy expert eSport
Team Endpoint Wielka Brytania 13 16 Szwecja Flow
Red Reserve Szwecja 16 10 Finlandia SuperJymy
Virtus.pro Polska 3 16 Szwecja x6tence Galaxy
Valiance Serbia 19 17 Niemcy expert eSport
x6tence Galaxy Szwecja 7 16 Szwecja Red Reserve
SuperJymy Finlandia 16 12 Francja against All authority
Sprout Niemcy 15 19 Polska Virtus.pro
Smoke Criminals Francja 14 16 Szwecja Flow
Tydzień 5[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Valiance Serbia 18 22 Francja Team 3DMAX
Team Kinguin Polska 16 7 Szwecja x6tence Galaxy
Valiance Serbia 9 16 Szwecja Flow
Flow Szwecja 16 10 Francja against All authority
Team Spirit Rosja 14 16 Polska Team Kinguin
Tricked Esport Dania 10 16 Polska Virtus.pro
SuperJymy Finlandia 10 16 Polska PACT
Team Kinguin Polska 16 9 Szwecja Flow
against All authority Francja 16 13 UE Smoke Criminals
Team 3DMAX Francja 10 16 Niemcy expert eSport
x6tence Galaxy Szwecja 14 16 Polska PACT
Team Kinguin Polska 22 18 Francja against All authority
Epsilon eSports UE 16 14 Serbia Valiance
EURONICS Gaming Niemcy 7 16 Polska Team Kinguin
Team LDLC.com Francja 16 11 Francja Team 3DMAX
expert eSport Niemcy 16 11 Dania Tricked Esport
ENCE eSports Finlandia 20 22 Szwecja Flow
Team Spirit Rosja 16 14 Polska PACT
Valiance Serbia 16 7 Wielka Brytania Team Endpoint
Smoke Criminals UE 8 16 Dania OpTic Gaming
ENCE eSports Finlandia 19 17 Serbia Valiance
PACT Polska 16 6 Francja against All authority
ALTERNATE aTTaX Niemcy 5 16 Francja Team 3DMAX
Valiance Serbia 10 16 UE Smoke Criminals
Sprout Niemcy 16 8 Niemcy expert eSport
Epsilon eSports UE 16 14 Wielka Brytania Team Endpoint
Tydzień 6[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team 3DMAX Francja 16 13 Szwecja x6tence Galaxy
Flow Szwecja 2 16 Polska PACT
Sprout Niemcy 16 5 Niemcy EURONICS Gaming
against All authority Francja 8 16 Szwecja Chaos Esports Club
Team Spirit Rosja 16 5 Dania Fragsters
Sprout Niemcy 14 16 Francja Team 3DMAX
Valiance Serbia 11 16 Dania Fragsters
OpTic Gaming Dania 16 9 Szwecja x6tence Galaxy
Red Reserve Szwecja 16 14 UE Smoke Criminals
SuperJymy Finlandia 22 25 Dania OpTic Gaming
Epsilon eSports UE 16 10 Polska PACT
Epsilon eSports UE 16 7 Niemcy EURONICS Gaming
Chaos Esports Club Szwecja 4 16 Polska Team Kinguin
OpTic Gaming Dania 16 14 Wielka Brytania Team Endpoint
OpTic Gaming Dania 16 3 Dania Tricked Esport
Team Kinguin Polska 13 16 Dania Tricked Esport
Tydzień 7[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
OpTic Gaming Dania 16 12 Szwecja Red Reserve
OpTic Gaming Dania 16 3 Francja against All authority
Team LDLC.com Francja 16 8 Szwecja Chaos Esports Club
ENCE eSports Finlandia 19 16 Polska PACT
ENCE eSports Finlandia 16 3 Polska Virtus.pro
Team LDLC.com Francja 16 13 Niemcy Sprout
Team LDLC.com Francja 16 19 Niemcy EURONICS Gaming
Epsilon eSports UE 16 7 Francja Smoke Criminals
Sprout Niemcy 19 17 Serbia Valiance
Team LDLC.com Francja 16 14 Niemcy ALTERNATE aTTaX
Team LDLC.com Francja 16 9 Dania Tricked Esport
Flow Szwecja 17 19 Szwecja Chaos Esports Club
ENCE eSports Finlandia 16 7 Niemcy expert eSport
Valiance Serbia 16 2 Francja Team LDLC.com
Fragsters Dania 16 3 Niemcy expert eSport
SuperJymy Finlandia 10 16 Dania Tricked Esport
against All authority Francja 11 16 Niemcy ALTERNATE aTTaX
Smoke Criminals Francja 12 16 Finlandia ENCE eSports
ENCE eSports Finlandia 16 12 Dania Fragsters
Red Reserve Szwecja 13 16 Szwecja Flow
Fragsters Dania 16 11 Szwecja Chaos Esports Club
Team 3DMAX Francja 16 13 Szwecja Flow
EURONICS Gaming Niemcy 16 2 Dania Fragsters
Team 3DMAX Francja 9 16 Szwecja Red Reserve
Tricked Esport Dania 17 19 Niemcy ALTERNATE aTTaX
Team Endpoint Wielka Brytania 2 16 Szwecja Red Reserve
Virtus.pro Polska 16 9 Szwecja Flow
Epsilon eSports UE 3 16 Niemcy Sprout
Red Reserve Szwecja 16 13 Niemcy ALTERNATE aTTaX
PACT Polska 0 16 UE Valiance
Team Endpoint Wielka Brytania 16 3 Niemcy EURONICS Gaming
Team Endpoint Wielka Brytania 16 3 Polska PACT
Valiance UE 16 14 Szwecja Chaos Esports Club
Tydzień 8[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
EURONICS Gaming Niemcy 16 13 Finlandia SuperJymy
Virtus.pro Polska 16 13 UE Valiance
expert eSport Niemcy 16 7 Polska Virtus.pro
Virtus.pro Polska 16 12 Szwecja Chaos Esports Club
x6tence Galaxy Szwecja 7 16 Szwecja Chaos Esports Club
Team Spirit Rosja 16 5 Finlandia SuperJymy
Sprout Niemcy 1 0 Francja against All authority (walkower)
Team Spirit Rosja 6 16 UE Epsilon eSports
Epsilon eSports UE 10 16 Finlandia ENCE eSports
x6tence Galaxy Szwecja 5 16 Niemcy Sprout
Virtus.pro Polska 22 18 Dania Fragsters
Red Reserve Szwecja 2 16 UE Epsilon eSports
Chaos Esports Club Szwecja 16 7 Niemcy expert eSport
Team Endpoint Wielka Brytania 5 16 Łotwa Smoke Criminals
Fragsters Dania 19 16 Dania Tricked Esport
Red Reserve Szwecja 16 11 Polska PACT
ALTERNATE aTTaX Niemcy 20 22 Niemcy EURONICS Gaming
x6tence Galaxy Szwecja 16 11 Łotwa Smoke Criminals
Tricked Esport Dania 7 16 Polska PACT
Team Kinguin Polska 6 16 Niemcy ALTERNATE aTTaX
OpTic Gaming Dania 16 14 Niemcy EURONICS Gaming
Team LDLC.com Francja (walkower) 0 1 Polska Team Kinguin
Sprout Niemcy 16 10 Polska PACT
expert eSport Niemcy 16 13 Niemcy ALTERNATE aTTaX
OpTic Gaming Dania 16 9 Francja Team 3DMAX
SuperJymy Finlandia 16 19 Łotwa Smoke Criminals
EURONICS Gaming Niemcy 16 5 Francja against All authority
Team Endpoint Wielka Brytania 16 6 Niemcy ALTERNATE aTTaX
OpTic Gaming Dania 11 16 Niemcy Sprout
Smoke Criminals Łotwa 7 16 Szwecja Chaos Esports Club
OpTic Gaming Dania 16 9 Szwecja Chaos Esports Club
ALTERNATE aTTaX Dania 16 9 Dania Fragsters
ENCE eSports Finlandia 18 22 Finlandia SuperJymy
Fragsters Dania 15 19 Polska Team Kinguin
EURONICS Gaming Niemcy 2 16 Finlandia ENCE eSports
against All authority Francja 7 16 UE Epsilon eSports
ALTERNATE aTTaX Dania 13 16 Szwecja x6tence Galaxy
against All authority Francja 12 16 Wielka Brytania Team Endpoint
Virtus.pro Polska 11 16 Polska Team Kinguin
ENCE eSports Finlandia 16 6 Wielka Brytania Team Endpoint
expert eSport Niemcy 20 22 Szwecja x6tence Galaxy
Virtus.pro Polska 1 0 Francja Team LDLC.com (walkower)
expert eSport Niemcy 16 13 Francja against All authority
PACT Polska 10 16 Niemcy EURONICS Gaming
Virtus.pro Polska 16 2 Dania ALTERNATE aTTaX
Team Spirit Rosja 14 16 Szwecja Red Reserve
against All authority Francja (walkower) 0 1 UE Valiance
Red Reserve Szwecja 16 10 Niemcy EURONICS Gaming
Team Spirit Rosja 16 13 Łotwa Smoke Criminals
Team 3DMAX Francja 16 10 Dania Tricked Esport
Epsilon eSports UE 2 16 Dania ALTERNATE aTTaX
Epsilon eSports UE 16 14 Finlandia SuperJymy
Team Endpoint Wielka Brytania 14 16 Szwecja Chaos Esports Club

Playoffy[edytuj | edytuj kod]

Ćwierćfinały[edytuj | edytuj kod]

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
OpTic Gaming Dania 1 2 UE Epsilon eSports
ENCE eSports Finlandia 1 2 Francja Team 3DMAX
Team Kinguin Polska 2 0 Niemcy Sprout
Team LDLC.com Francja 1 2 Polska Virtus.pro

Półfinały[edytuj | edytuj kod]

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Epsilon eSports UE 1 2 Francja Team 3DMAX
Team Kinguin Polska 1 2 Polska Virtus.pro

Finał[edytuj | edytuj kod]

Finały odbędą się w USA Dallas

Broadcast[edytuj | edytuj kod]
  • Gospodarz stołu analityków: USA Mark "boq" Wilson
  • Analitycy/komentatorzy:
    • USA Will "Topical" Dallas
    • Kanada Evan "emode" Patrao
    • USA Mike "DarfMike" Winnick
    • USA Mitch "MagicHelmet" Langford
  • Obserwatorzy:
    • USA David "Prius" Kuntz
    • USA Efren "encg" Chuong
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team 3DMAX Francja 2 0 Polska Virtus.pro

Trzecie miejsce[edytuj | edytuj kod]

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Epsilon eSports UE 1 2 Polska Team Kinguin

Pula nagród[edytuj | edytuj kod]

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.