UE Europa | Ameryka Północna Ameryka Północna | Australia i Oceania Australia

ESEA Season 30: Najważniejsza dywizja - Europa była europejską najważniejszą dywizją trzydziestego sezonu ESEA, która trwała od 15 stycznia do 4 kwietnia 2019 roku.

Drużyny[edytuj | edytuj kod]

Etap grupowy[edytuj | edytuj kod]





Wyniki[edytuj | edytuj kod]

Broadcast[edytuj | edytuj kod]

Etap grupowy[edytuj | edytuj kod]

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Francja Team Vitality 16 1
2. Rosja forZe 14 3
3. UE Epsilon eSports 13 4
4. UE Valiance 13 4
5. Hiszpania Movistar Riders 12 5
6. Niemcy Sprout 11 6
7. Rosja Team Spirit 10 7
8. UE Uruguay 10 7
9. Finlandia ENCE eSports 8 9
10. Niemcy ALTERNATE aTTaX 8 9
11. Polska Virtus.pro 7 10
12. Polska AGO Esports 6 10
13. Polska Izako Boars 5 12
14. Niemcy expert eSport 5 12
15. Dania ex-Fragsters 4 13
16. Szwecja Chaos Esports Club 4 13
17. Francja Team LDLC.com 4 13
18. Niemcy Unicorns of Love 2 14

Mecze[edytuj | edytuj kod]

Tydzień 1[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
forZe Rosja 16 9 Francja Team LDLC.com
forZe Rosja 16 10 Dania ex-Fragsters
AGO Esports Polska 11 16 UE Epsilon eSports
Tydzień 2[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team LDLC.com Francja 6 16 Niemcy expert eSport
Valiance UE 14 16 Hiszpania Movistar Riders
AGO Esports Polska 14 16 Polska Virtus.pro
forZe Rosja 16 14 Polska AGO Esports
Movistar Riders Hiszpania 16 12 Niemcy expert eSport
AGO Esports Polska 16 6 Niemcy Unicorns of Love
Izako Boars Polska 12 16 Niemcy Sprout
Tydzień 3[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Izako Boars Polska 16 13 Polska AGO Esports
ENCE eSports Finlandia 10 16 Hiszpania Movistar Riders
AGO Esports Polska 10 16 Finlandia ENCE eSports
AGO Esports Polska 11 16 Francja Team Vitality
Virtus.pro Polska 2 16 Francja Team Vitality
forZe Rosja 16 19 Rosja Team Spirit
Red Reserve Szwecja 20 22 Hiszpania Movistar Riders
Team LDLC.com Francja 8 16 Niemcy Sprout
AGO Esports Polska 16 13 Niemcy expert eSport
Izako Boars Polska 4 16 Francja Team Vitality
Chaos Esports Club Szwecja 7 16 Dania ex-Fragsters
Sprout Niemcy 16 11 Rosja Team Spirit
AGO Esports Polska 8 16 Hiszpania Movistar Riders
forZe Rosja 16 11 Niemcy expert eSport
Red Reserve Szwecja 8 16 Francja Team Vitality
Chaos Esports Club Szwecja 6 16 Francja Team Vitality
Sprout Niemcy 16 6 Niemcy Unicorns of Love
ENCE eSports Finlandia 16 2 Niemcy expert eSport
Team LDLC.com Francja 8 16 Niemcy ALTERNATE aTTaX
Tydzień 4[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Chaos Esports Club Szwecja 17 19 Niemcy ALTERNATE aTTaX
ex-Fragsters Dania 9 16 Rosja Team Spirit
ex-Fragsters Dania 14 16 UE Valiance
Valiance UE 16 10 Niemcy Sprout
Virtus.pro Polska 16 13 Niemcy ALTERNATE aTTaX
Valiance UE 17 19 Niemcy expert eSport
AGO Esports Polska 16 12 Francja Team LDLC.com
Izako Boars Polska 10 16 Rosja forZe
Virtus.pro Polska 16 5 Niemcy Unicorns of Love
AGO Esports Polska 16 10 Dania ex-Fragsters
Sprout Niemcy 19 15 Hiszpania Movistar Riders
Chaos Esports Club Szwecja 10 16 Francja Team LDLC.com
Red Reserve Szwecja 16 8 UE Epsilon eSports
Chaos Esports Club Szwecja 16 12 Niemcy Unicorns of Love
Movistar Riders Hiszpania 16 9 Niemcy Unicorns of Love
Virtus.pro Polska 16 14 Dania ex-Fragsters
Izako Boars Polska 4 16 UE Epsilon eSports
Chaos Esports Club Szwecja 12 16 Hiszpania Movistar Riders
forZe Rosja 16 8 UE Valiance
Izako Boars Polska 13 16 Niemcy Unicorns of Love
Red Reserve Szwecja 19 15 Niemcy ALTERNATE aTTaX
Virtus.pro Polska 16 13 Hiszpania Movistar Riders
Team LDLC.com Francja 14 16 Polska Virtus.pro
Tydzień 5[edytuj | edytuj kod]
  • Skład drużyny Szwecja Red Reserve był odtąd znany pod nazwą Uruguay.
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Uruguay Szwecja 19 17 Szwecja Chaos Esports Club
Izako Boars Polska 15 19 Hiszpania Movistar Riders
Team LDLC.com Francja 19 15 Niemcy Unicorns of Love
Uruguay Szwecja 12 16 Polska AGO Esports
Unicorns of Love Niemcy 17 19 UE Valiance
Team LDLC.com Francja 12 16 Szwecja Uruguay
Sprout Niemcy 16 5 UE Epsilon eSports
Movistar Riders Hiszpania 16 13 Dania ex-Fragsters
AGO Esports Polska 16 1 Niemcy Sprout
Epsilon eSports UE 16 10 Hiszpania Movistar Riders
Unicorns of Love Niemcy 16 14 Niemcy expert eSport
Sprout Niemcy 16 12 Polska Virtus.pro
forZe Rosja 16 10 Polska Virtus.pro
Izako Boars Polska 16 13 Dania ex-Fragsters
Uruguay Szwecja 19 16 Niemcy Unicorns of Love
ALTERNATE aTTaX Niemcy 16 10 Niemcy expert eSport
Tydzień 6[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Epsilon eSports UE 16 12 Dania ex-Fragsters
Team Spirit Rosja 16 8 Hiszpania Movistar Riders
Izako Boars Polska 6 16 Niemcy ALTERNATE aTTaX
Movistar Riders Hiszpania 16 11 Rosja forZe
Chaos Esports Club Szwecja 7 16 UE Epsilon eSports
Valiance UE 16 12 Polska Virtus.pro
Virtus.pro Polska 11 16 Szwecja Uruguay
Chaos Esports Club Szwecja 14 16 Niemcy expert eSport
Izako Boars Polska 8 16 UE Valiance
ALTERNATE aTTaX Niemcy 16 11 Niemcy Sprout
ALTERNATE aTTaX Niemcy 13 16 Hiszpania Movistar Riders
forZe Rosja 16 6 Szwecja Uruguay
AGO Esports Polska 7 16 UE Valiance
Epsilon eSports UE 16 9 Polska Virtus.pro
Virtus.pro Polska 6 16 Niemcy expert eSport
forZe Rosja 16 3 Niemcy ALTERNATE aTTaX
Epsilon eSports UE 16 7 Niemcy expert eSport
Valiance UE 16 4 Francja Team LDLC.com
Sprout Niemcy 16 10 Niemcy expert eSport
Chaos Esports Club Szwecja 11 16 UE Valiance
Tydzień 7[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Epsilon eSports UE 16 9 UE Valiance
Uruguay UE 7 16 UE Valiance
Chaos Esports Club Szwecja 16 10 Niemcy Sprout
Team LDLC.com Francja 17 19 Hiszpania Movistar Riders
AGO Esports Polska 16 5 Rosja Team Spirit
Team Vitality Francja 12 16 UE Valiance
ENCE eSports Finlandia (walkower) 0 1 UE Epsilon eSports
Chaos Esports Club Szwecja 16 12 Polska AGO Esports
Team Spirit Rosja 6 16 UE Valiance
Unicorns of Love Niemcy 7 16 Dania ex-Fragsters
Valiance UE 16 12 Niemcy ALTERNATE aTTaX
ALTERNATE aTTaX Niemcy 16 11 Polska AGO Esports
ex-Fragsters Dania 13 16 UE Uruguay
Team LDLC.com Francja 9 16 Dania ex-Fragsters
Epsilon eSports UE 11 16 Rosja forZe
Team Vitality Francja 16 9 Hiszpania Movistar Riders
ALTERNATE aTTaX Niemcy 16 14 Niemcy Unicorns of Love
Izako Boars Polska 16 8 Polska Virtus.pro
expert eSport Niemcy 11 16 UE Uruguay
Epsilon eSports UE 16 5 Niemcy Unicorns of Love
forZe Rosja 16 4 Niemcy Unicorns of Love
Epsilon eSports UE 16 7 Rosja Team Spirit
Tydzień 8[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Vitality Francja 1 0 Dania ex-Fragsters (walkower)
Team Spirit Rosja 12 16 Niemcy ALTERNATE aTTaX
ENCE eSports Finlandia 6 16 Rosja forZe
ENCE eSports Finlandia (walkower) 0 1 Francja Team LDLC.com
Valiance UE 1 0 Finlandia ENCE eSports (walkower)
ENCE eSports Finlandia 1 0 Dania ex-Fragsters (walkower)
Team Spirit Rosja 16 10 UE Uruguay
Team Spirit Rosja 16 14 Szwecja Chaos Esports Club
expert eSport Niemcy 1 0 Dania ex-Fragsters (walkower)
Virtus.pro Polska 4 16 Rosja Team Spirit
ALTERNATE aTTaX Niemcy 7 16 UE Epsilon eSports
Team LDLC.com Francja 4 16 Rosja Team Spirit
Chaos Esports Club Szwecja 6 16 Finlandia ENCE eSports
ALTERNATE aTTaX Niemcy 11 16 Francja Team Vitality
Team Vitality Francja 16 4 Niemcy Unicorns of Love
ENCE eSports Finlandia 9 16 UE Uruguay
expert eSport Niemcy 7 16 Rosja Team Spirit
ALTERNATE aTTaX Niemcy 11 16 Dania ex-Fragsters
ENCE eSports Finlandia 16 4 Niemcy Unicorns of Love
forZe Rosja 16 12 Niemcy Sprout
Team Vitality Francja 16 10 UE Epsilon eSports
ENCE eSports Finlandia 16 7 Niemcy ALTERNATE aTTaX
Izako Boars Polska 16 12 Niemcy expert eSport
Virtus.pro Polska 19 17 Szwecja Chaos Esports Club
Team Spirit Rosja 5 16 Francja Team Vitality
Team LDLC.com Francja 7 16 UE Epsilon eSports
Sprout Niemcy 3 16 Francja Team Vitality
Team Spirit Rosja 16 4 Niemcy Unicorns of Love
ENCE eSports Finlandia 16 7 Polska Virtus.pro
Izako Boars Polska 16 19 UE Uruguay
ENCE eSports Finlandia 16 6 Rosja Team Spirit
forZe Rosja 16 7 Szwecja Chaos Esports Club
Izako Boars Polska 6 16 Szwecja Chaos Esports Club
Uruguay UE 11 16 Niemcy Sprout
ENCE eSports Finlandia 9 16 Polska Izako Boars
expert eSport Niemcy 14 16 Francja Team Vitality
ex-Fragsters Dania 1 16 Niemcy Sprout
Team LDLC.com Francja 3 16 Francja Team Vitality
forZe Rosja (walkower) 0 1 Francja Team Vitality
Sprout Niemcy 16 14 Finlandia ENCE eSports
Team Spirit Rosja 16 11 Polska Izako Boars
Izako Boars Polska 5 16 Francja Team LDLC.com
ENCE eSports Finlandia 17 19 Francja Team Vitality

Playoffy[edytuj | edytuj kod]

Ćwierćfinały[edytuj | edytuj kod]

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
forZe Rosja 1 2 Niemcy ALTERNATE aTTaX
Sprout Niemcy 1 2 Hiszpania Movistar Riders
Valiance UE 0 2 Rosja Team Spirit
Uruguay UE (walkower) 0 2 UE Epsilon eSports

Półfinały[edytuj | edytuj kod]

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
ALTERNATE aTTaX Niemcy 1 2 Hiszpania Movistar Riders
Team Spirit Rosja 0 2 UE Epsilon eSports

Finał[edytuj | edytuj kod]

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Movistar Riders Hiszpania 0 2 UE Epsilon eSports

Pula nagród[edytuj | edytuj kod]

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.