Counter Strike: Global Offensive Wiki
Advertisement
Counter Strike: Global Offensive Wiki

UE Europa | Ameryka Północna Ameryka Północna | Australia i Oceania Australia

ESEA Season 31: Najważniejsza dywizja - Europa była europejską najważniejszą dywizją trzydziestego pierwszego sezonu ESEA, która trwała od 29 kwietnia do 12 lipca 2019 roku.

Drużyny

Etap grupowy





Wyniki

Broadcast

Etap grupowy

  • Drużyna Finlandia ENCE eSports zdecydowała się wycofać się z turnieju!
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. UE CR4ZY 16 0
2. Niemcy Sprout 12 4
3. Hiszpania Movistar Riders 12 4
4. Francja Team Vitality 11 5
5. UE Team GamerLegion 10 6
6. UE Epsilon eSports 9 7
7. Rosja Team Spirit 9 7
8. Szwecja Chaos Esports Club 9 7
9. Rosja forZe 8 8
10. Polska Virtus.pro 8 8
11. Polska x-kom Team 8 8
12. Polska AGO Esports 7 9
13. WNP pro100 5 11
14. Niemcy ALTERNATE aTTaX 4 12
15. Finlandia HAVU Gaming 4 12
16. Polska Izako Boars 3 13
17. Niemcy expert eSport 1 15
18. Finlandia ENCE eSports 0 2

Mecze

Tydzień 1
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
ENCE eSports Finlandia 14 16 Hiszpania Movistar Riders
Team Vitality Francja 16 13 Finlandia ENCE eSports
Tydzień 2
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Sprout Niemcy 2 16 UE Valiance
HAVU Gaming Finlandia 17 19 UE Valiance
Sprout Niemcy 10 16 WNP pro100
Virtus.pro Polska 15 19 Szwecja Chaos Esports Club
forZe Rosja 16 7 Polska Virtus.pro
Virtus.pro Polska 16 10 Francja Team Vitality
forZe Rosja 10 16 Francja Team Vitality
x-kom Team Polska 11 16 Hiszpania Movistar Riders
Chaos Esports Club Szwecja 11 16 Niemcy Sprout
AGO Esports Polska 6 16 Francja Team Vitality
Team GamerLegion Szwecja 16 8 WNP pro100
x-kom Team Polska 11 16 Rosja forZe
AGO Esports Polska 10 16 WNP pro100
Tydzień 3
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Movistar Riders Hiszpania 16 14 UE Epsilon eSports
pro100 WNP 20 22 Rosja Team Spirit
Team Vitality Francja 16 11 Szwecja Chaos Esports Club
Chaos Esports Club Szwecja 19 16 Rosja Team Spirit
Team Vitality Francja 16 5 WNP pro100
HAVU Gaming Finlandia 16 11 UE Epsilon eSports
HAVU Gaming Finlandia 12 16 Francja Team Vitality
Movistar Riders Hiszpania 16 8 WNP pro100
Epsilon eSports UE 8 16 Francja Team Vitality
pro100 WNP 4 16 Rosja forZe
Team Vitality Francja 16 10 Rosja Team Spirit
HAVU Gaming Finlandia 8 16 Niemcy ALTERNATE aTTaX
Tydzień 4
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
HAVU Gaming Finlandia 13 16 Hiszpania Movistar Riders
Sprout Niemcy 16 6 Niemcy expert eSport
Izako Boars Polska 9 16 UE Team GamerLegion
Team Spirit Rosja 16 0 Rosja forZe
x-kom Team Polska 5 16 Rosja Team Spirit
Epsilon eSports UE 16 8 Rosja Team Spirit
forZe Rosja 13 16 UE Team GamerLegion
Chaos Esports Club Szwecja 16 8 WNP pro100
Chaos Esports Club Szwecja 16 14 Finlandia HAVU Gaming
Sprout Niemcy 9 16 Polska x-kom Team
Izako Boars Polska 17 19 Niemcy ALTERNATE aTTaX
expert eSport Niemcy 14 16 Polska AGO Esports
forZe Rosja 11 16 UE Valiance
ALTERNATE aTTaX Niemcy 5 16 UE Epsilon eSports
x-kom Team Polska 16 12 WNP pro100
Virtus.pro Polska 16 10 Niemcy expert eSport
Team Spirit Rosja 22 19 Polska Virtus.pro
HAVU Gaming Finlandia 14 16 Niemcy Sprout
AGO Esports Polska 11 16 Szwecja Chaos Esports Club
Team GamerLegion UE 16 8 Finlandia HAVU Gaming
Chaos Esports Club Szwecja 6 16 Hiszpania Movistar Riders
Tydzień 5
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Virtus.pro Polska 19 17 Niemcy ALTERNATE aTTaX
Team GamerLegion UE 12 16 Hiszpania Movistar Riders
Chaos Esports Club Szwecja 11 16 Niemcy expert eSport
AGO Esports Polska 13 16 Finlandia HAVU Gaming
Virtus.pro Polska 13 16 UE Valiance
Epsilon eSports UE 16 8 Niemcy expert eSport
forZe Rosja 6 16 UE Epsilon eSports
Team Spirit Rosja 16 10 Niemcy ALTERNATE aTTaX
Izako Boars Polska 20 22 Rosja forZe
forZe Rosja 10 16 Niemcy Sprout
HAVU Gaming Finlandia 16 5 Rosja Team Spirit
forZe Rosja 11 16 Polska AGO Esports
Team Spirit Rosja 13 16 Hiszpania Movistar Riders
forZe Rosja 16 10 Finlandia HAVU Gaming
Team GamerLegion UE 16 8 Rosja Team Spirit
Movistar Riders Hiszpania 19 16 Niemcy expert eSport
pro100 WNP 7 16 UE Epsilon eSports
Team GamerLegion UE 16 13 Niemcy ALTERNATE aTTaX
forZe Rosja 16 5 Niemcy expert eSport
Epsilon eSports UE 16 13 Polska Virtus.pro
Tydzień 6
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Virtus.pro Polska 8 16 Niemcy Sprout
Team GamerLegion UE 13 16 Niemcy Sprout
Valiance UE 16 10 UE Team GamerLegion
Team GamerLegion UE 16 5 Polska Virtus.pro
Team GamerLegion UE 7 16 Polska x-kom Team
Valiance UE 16 10 Niemcy expert eSport
pro100 WNP 5 16 UE Valiance
Team Spirit Rosja 16 12 Niemcy Sprout
Team Spirit Rosja 2 16 UE Valiance
Valiance UE 16 3 Niemcy ALTERNATE aTTaX
Izako Boars Polska 5 16 Rosja Team Spirit
Sprout Niemcy 16 13 Hiszpania Movistar Riders
Team Spirit Rosja 16 13 Niemcy expert eSport
x-kom Team Polska 16 8 Finlandia HAVU Gaming
AGO Esports Polska 16 19 Rosja Team Spirit
Izako Boars Polska 9 16 Hiszpania Movistar Riders
Team GamerLegion UE 7 16 Szwecja Chaos Esports Club
AGO Esports Polska 9 16 UE Valiance
Valiance UE 16 4 Szwecja Chaos Esports Club
expert eSport Niemcy 11 16 UE Team GamerLegion
Epsilon eSports UE 1 16 Szwecja Chaos Esports Club
Epsilon eSports UE 5 16 UE Team GamerLegion
Epsilon eSports UE 13 16 UE Valiance
Valiance UE 16 11 Hiszpania Movistar Riders
Tydzień 7
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Izako Boars Polska 16 13 Polska Virtus.pro
ALTERNATE aTTaX Niemcy 12 16 Szwecja Chaos Esports Club
AGO Esports Polska 16 4 Polska Izako Boars
Epsilon eSports UE 16 10 Polska x-kom Team
AGO Esports Polska 16 12 Hiszpania Movistar Riders
ALTERNATE aTTaX Niemcy 16 8 Niemcy expert eSport
Izako Boars Polska 14 16 Francja Team Vitality
AGO Esports Polska 9 16 UE Epsilon eSports
Virtus.pro Polska 16 6 Hiszpania Movistar Riders
Izako Boars Polska 16 11 Niemcy expert eSport
pro100 WNP 14 16 Polska Virtus.pro
ALTERNATE aTTaX Niemcy 8 16 Francja Team Vitality
Izako Boars Polska 16 4 Finlandia HAVU Gaming
Movistar Riders Hiszpania 16 9 Niemcy ALTERNATE aTTaX
AGO Esports Polska 16 8 Polska x-kom Team
expert eSport Niemcy 5 16 Francja Team Vitality
HAVU Gaming Finlandia 17 19 Polska Virtus.pro
ALTERNATE aTTaX Niemcy 11 16 Rosja forZe
pro100 WNP 22 18 Polska Izako Boars
Virtus.pro Polska 16 10 Polska AGO Esports
forZe Rosja 16 19 Hiszpania Movistar Riders
Virtus.pro Polska 16 13 Polska x-kom Team
pro100 WNP 16 1 Niemcy expert eSport
AGO Esports Polska 16 13 Niemcy ALTERNATE aTTaX
Chaos Esports Club Szwecja 6 16 Rosja forZe
CR4ZY UE 16 4 Polska x-kom Team
ALTERNATE aTTaX Niemcy 22 18 WNP pro100
CR4ZY UE 16 14 Francja Team Vitality
x-kom Team Polska 16 11 Niemcy expert eSport
Chaos Esports Club Szwecja 16 12 Polska Izako Boars
Team Vitality Francja 11 16 Hiszpania Movistar Riders
CR4ZY UE 16 8 Polska Izako Boars
x-kom Team Polska 16 8 Szwecja Chaos Esports Club
Epsilon eSports UE 16 3 Polska Izako Boars
Team Vitality Francja 16 14 Polska x-kom Team
expert eSport Niemcy 13 16 Finlandia HAVU Gaming
Sprout Niemcy 16 10 UE Epsilon eSports
Sprout Niemcy 16 3 Francja Team Vitality
x-kom Team Polska 22 19 Niemcy ALTERNATE aTTaX
ALTERNATE aTTaX Niemcy 2 16 Niemcy Sprout
AGO Esports Polska 11 16 Niemcy Sprout
Team Vitality Francja 11 16 UE Team GamerLegion
AGO Esports Polska 16 10 UE Team GamerLegion
Izako Boars Polska 11 16 Polska x-kom Team
Izako Boars Polska 14 16 Niemcy Sprout
HAVU Gaming Finlandia 14 16 WNP pro100

Playoffy

Ćwierćfinały

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
CR4ZY UE 0 2 Rosja Team Spirit
Team Vitality Francja 2 0 UE Team GamerLegion
Movistar Riders Hiszpania 2 1 Szwecja Chaos Esports Club
Sprout Niemcy 2 0 UE Epsilon eSports

Półfinały

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Spirit Rosja 0 2 Francja Team Vitality
Movistar Riders Hiszpania 1 2 Niemcy Sprout

Finał

Finał był rozgrywany na LANie w USA Dallas

Broadcast
  • Gospodarz stołu analityków: USA Mark "boq" Wilson
  • Analitycy/komentatorzy:
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Vitality Francja 2 0 Niemcy Sprout

Trzecie miejsce

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Spirit Rosja 2 1 Hiszpania Movistar Riders

Pula nagród

Advertisement