Counter Strike: Global Offensive Wiki
Advertisement
Counter Strike: Global Offensive Wiki

UE Europa | Ameryka Północna Ameryka Północna | Australia i Oceania Australia

Poprzedni:
ESEA Season 32: Najważniejsza dywizja - Europa
ESEA: Najważniejsza dywizja Następny:
ESEA Season 34: Najważniejsza dywizja - Europa

ESEA Season 33: Najważniejsza dywizja - Europa był europejską najważniejszą dywizją trzydziestego trzeciego sezonu ESEA, która trwała od 3 lutego do 19 marca 2020 roku.

Broadcast

Drużyny





Uwaga:

Wyniki

Etap grupowy

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Niemcy Sprout 14 3
2. Szwecja Team GamerLegion 14 3
3. Polska x-kom AGO 12 5
4. Rosja pro100 12 5
5. Szwecja Japaleno 11 6
6. Ukraina HellRaisers 11 6
7. UE Nordavind 11 6
8. Hiszpania Movistar Riders 10 7
9. Białoruś Nemiga Gaming 10 7
10. Polska Actina PACT 9 8
11. Dania Team Singularity 9 8
12. UE Demolition Crew 8 9
13. Niemcy Unicorns of Love 7 10
14. Polska Illuminar Gaming 6 11
15. Polska Wisła Kraków 6 11
16. Rosja Team Spirit 12 4
17. Niemcy BIG 12 5
18. Finlandia HAVU Gaming 3 3
19. Polska ex-Virtus.pro 0 18

Mecze

Tydzień 1
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Wisła Kraków Polska 16 10 Szwecja Team GamerLegion
Wisła Kraków Polska 4 16 Polska Illuminar Gaming
Unicorns of Love Niemcy 5 16 UE Demolition Crew
Nemiga Gaming Białoruś 9 16 Dania Team Singularity
Movistar Riders Hiszpania 16 4 Niemcy Unicorns of Love
Team GamerLegion Szwecja 16 12 UE Demolition Crew
Movistar Riders Hiszpania 13 16 Szwecja Team GamerLegion
x-kom AGO Polska 19 22 Niemcy Unicorns of Love
Tydzień 2
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
HAVU Gaming Finlandia 16 10 UE Demolition Crew
Wisła Kraków Polska 16 11 Hiszpania Movistar Riders
Nemiga Gaming Białoruś 16 14 Niemcy Unicorns of Love
Nemiga Gaming Białoruś 13 16 Niemcy BIG
HellRaisers Ukraina 16 7 Hiszpania Movistar Riders
HellRaisers Ukraina 16 14 UE Nordavind
Movistar Riders Hiszpania 16 8 Białoruś Nemiga Gaming
Team Singularity Dania 13 16 UE Nordavind
Tydzień 3
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
pro100 Rosja 16 11 UE Demolition Crew
Unicorns of Love Niemcy 17 19 Szwecja Japaleno
Nemiga Gaming Białoruś 14 16 Niemcy Sprout
Demolition Crew UE 16 10 Dania Team Singularity
Nordavind UE 8 16 Hiszpania Movistar Riders
Sprout Niemcy 16 0 Niemcy Unicorns of Love
BIG Niemcy 16 11 Finlandia HAVU Gaming
Movistar Riders Hiszpania 13 16 UE Demolition Crew
Japaleno Szwecja 20 22 Białoruś Nemiga Gaming
BIG Niemcy 16 13 Dania Team Singularity
Team GamerLegion Szwecja 16 11 Ukraina HellRaisers
Nemiga Gaming Białoruś 9 16 Polska Actina PACT
HAVU Gaming Finlandia 10 16 Rosja pro100
Actina PACT Polska 16 5 Ukraina HellRaisers
Wisła All in Games Kraków Polska 9 16 Rosja Team Spirit
Demolition Crew UE 12 16 Białoruś Nemiga Gaming
Sprout Niemcy 16 13 Szwecja Team GamerLegion
Japaleno Szwecja 16 5 Hiszpania Movistar Riders
Team Singularity Dania 16 14 Rosja Team Spirit
Nordavind UE 16 6 Niemcy Unicorns of Love
HellRaisers Ukraina 11 16 Niemcy BIG
Team Spirit Rosja 16 14 Szwecja Team GamerLegion
ex-Virtus.pro Polska (walkower) 0 1 Białoruś Nemiga Gaming
HellRaisers Ukraina 9 16 Szwecja Japaleno
BIG Niemcy 10 16 Rosja Team Spirit
Team GamerLegion Szwecja 16 12 Dania Team Singularity
Movistar Riders Hiszpania 1 0 Polska ex-Virtus.pro (walkower)
pro100 Rosja 16 14 Niemcy Unicorns of Love
Actina PACT Polska 16 10 Dania Team Singularity
Nordavind UE 9 16 Niemcy BIG
Nemiga Gaming Białoruś 7 16 Szwecja Team GamerLegion
Team GamerLegion Szwecja 16 8 Niemcy Unicorns of Love
ex-Virtus.pro Polska (walkower) 0 1 Niemcy BIG
ex-Virtus.pro Polska (walkower) 0 1 Szwecja Japaleno
Wisła All in Games Kraków Polska 2 16 Niemcy BIG
Tydzień 4
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
pro100 Rosja 16 13 Niemcy BIG
pro100 Rosja 22 19 UE Nordavind
HellRaisers Ukraina 13 16 Polska x-kom AGO
Actina PACT Polska 16 5 UE Demolition Crew
Wisła All in Games Kraków Polska 19 16 UE Demolition Crew
pro100 Rosja 10 16 Hiszpania Movistar Riders
Sprout Niemcy 16 9 Ukraina HellRaisers
Japaleno Szwecja 10 16 Rosja pro100
pro100 Rosja 12 16 Białoruś Nemiga Gaming
Nordavind UE 16 8 UE Demolition Crew
Movistar Riders Hiszpania 16 5 Polska Actina PACT
Sprout Niemcy 16 4 Szwecja Japaleno
HAVU Gaming Finlandia 16 9 Ukraina HellRaisers
Actina PACT Polska 12 16 Finlandia HAVU Gaming
x-kom AGO Polska 16 11 Hiszpania Movistar Riders
Japaleno Szwecja 7 16 Dania Team Singularity
Demolition Crew UE 10 16 Szwecja Japaleno
x-kom AGO Polska 8 16 Niemcy Sprout
Team Singularity Dania 16 11 Niemcy Sprout
Demolition Crew UE 11 16 Niemcy Sprout
Tydzień 5
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Illuminar Gaming Polska 5 16 Ukraina HellRaisers
x-kom AGO Polska 6 16 UE Demolition Crew
Illuminar Gaming Polska 7 16 Niemcy Unicorns of Love
Team GamerLegion Szwecja 16 8 UE Nordavind
Illuminar Gaming Polska 12 16 Polska Actina PACT
x-kom AGO Polska 16 13 Szwecja Japaleno
Movistar Riders Hiszpania 16 6 Polska Illuminar Gaming
Team Spirit Rosja 4 16 Polska x-kom AGO
Wisła All in Games Kraków Polska 14 16 Niemcy Unicorns of Love
Actina PACT Polska 8 16 Szwecja Japaleno
Team Singularity Dania 14 16 Polska Illuminar Gaming
Team Spirit Rosja 16 12 Niemcy Sprout
x-kom AGO Polska 16 9 Polska Actina PACT
Team Spirit Rosja 19 16 Szwecja Japaleno
Wisła All in Games Kraków Polska 12 16 Dania Team Singularity
Team GamerLegion Szwecja 16 6 Polska Illuminar Gaming
Wisła All in Games Kraków Polska 14 16 Niemcy Sprout
Actina PACT Polska 4 16 Szwecja Team GamerLegion
Illuminar Gaming Polska 4 16 Szwecja Japaleno
Actina PACT Polska 9 16 Niemcy Unicorns of Love
Movistar Riders Hiszpania 16 12 Dania Team Singularity
x-kom AGO Polska 16 8 Dania Team Singularity
Actina PACT Polska 16 4 Polska Wisła All in Games Kraków
x-kom AGO Polska 16 6 Szwecja Team GamerLegion
Wisła All in Games Kraków Polska 14 16 Polska x-kom AGO
Tydzień 6
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
BIG Niemcy 11 16 Szwecja Team GamerLegion
Nordavind UE 16 9 Polska Wisła All in Games Kraków
x-kom AGO Polska 6 16 Polska Illuminar Gaming
Nemiga Gaming Białoruś 16 6 Polska Wisła All in Games Kraków
BIG Niemcy 16 9 Niemcy Unicorns of Love
pro100 Rosja 16 10 Polska Wisła All in Games Kraków
Illuminar Gaming Polska 11 16 UE Nordavind
x-kom AGO Polska 16 6 Niemcy BIG
Actina PACT Polska 7 16 Niemcy BIG
Nemiga Gaming Białoruś 13 16 Ukraina HellRaisers
Team Spirit Rosja 16 3 Polska Actina PACT
BIG Niemcy 14 16 Niemcy Sprout
Demolition Crew UE 12 16 Ukraina HellRaisers
Team Spirit Rosja 16 13 Hiszpania Movistar Riders
Team GamerLegion Szwecja 16 14 Szwecja Japaleno
Demolition Crew UE 16 6 Polska Illuminar Gaming
x-kom AGO Polska 7 16 UE Nordavind
Movistar Riders Hiszpania 1 0 Finlandia HAVU Gaming (walkower)
x-kom AGO Polska 19 15 Rosja pro100
Nordavind UE 16 2 Polska Actina PACT
Sprout Niemcy 16 11 Polska Actina PACT
Team Spirit Rosja 10 16 Ukraina HellRaisers
Team GamerLegion Szwecja 16 14 Rosja pro100
Nemiga Gaming Białoruś 16 6 UE Nordavind
Sprout Niemcy 16 12 Hiszpania Movistar Riders
Illuminar Gaming Polska 7 16 Niemcy BIG
Team Spirit Rosja 16 6 Niemcy Unicorns of Love
Wisła All in Games Kraków Polska 17 19 Szwecja Japaleno
Japaleno Szwecja 16 6 UE Nordavind
Demolition Crew UE 7 16 Niemcy BIG
pro100 Rosja 16 13 Ukraina HellRaisers
x-kom AGO Polska 16 10 Białoruś Nemiga Gaming
Illuminar Gaming Polska 13 16 Białoruś Nemiga Gaming
HellRaisers Ukraina 16 12 Polska Wisła All in Games Kraków
Team Spirit Rosja 16 5 UE Nordavind
Actina PACT Polska 11 16 Rosja pro100
Unicorns of Love Niemcy 6 16 Ukraina HellRaisers
Sprout Niemcy 14 16 UE Nordavind
Team Spirit Rosja 8 16 Białoruś Nemiga Gaming
Japaleno Szwecja 11 16 Niemcy BIG
HellRaisers Ukraina 16 12 Dania Team Singularity
Illuminar Gaming Polska 10 16 Rosja Team Spirit
Team Spirit Rosja 16 8 Rosja pro100
Illuminar Gaming Polska (walkower) 0 1 Niemcy Sprout
Team Singularity Dania 16 7 Niemcy Unicorns of Love
pro100 Rosja 16 12 Niemcy Sprout
Team Spirit Rosja 16 9 UE Demolition Crew
pro100 Rosja 1 0 Polska Illuminar Gaming (walkower)
Team Singularity Dania 1 0 Rosja pro100 (walkower)

Playoffy

Górna drabinka

Ćwierćfinały
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Sprout Niemcy 2 0 Hiszpania Movistar Riders
Japaleno Szwecja 2 0 Rosja pro100
x-kom AGO Polska 2 0 Ukraina HellRaisers
Nordavind UE 2 1 Szwecja Team GamerLegion
Półfinały
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Sprout Niemcy 2 0 Szwecja Japaleno
x-kom AGO Polska 2 1 UE Nordavind

Dolna drabinka

Runda 1
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Movistar Riders Hiszpania 2 0 Rosja pro100
HellRaisers Ukraina 2 1 Szwecja Team GamerLegion
Runda 2
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Nordavind UE 2 0 Hiszpania Movistar Riders
Japaleno Szwecja 2 1 Ukraina HellRaisers
Runda 3
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Nordavind UE 1 2 Szwecja Japaleno

Pula nagród

Advertisement