DemonRipper (tablica | edycje) Nie podano opisu zmian |
DemonRipper (tablica | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 323: | Linia 323: | ||
| Mako [[Plik:Australia - flaga.png|30px|Australia]] || 0 || 0 || [[Plik:Australia - flaga.png|30px|Australia]] Control Esports |
| Mako [[Plik:Australia - flaga.png|30px|Australia]] || 0 || 0 || [[Plik:Australia - flaga.png|30px|Australia]] Control Esports |
||
|- |
|- |
||
+ | | [[Paradox Gaming]] [[Plik:Australia - flaga.png|30px|Australia]] || 0 || 0 || [[Plik:Australia - flaga.png|30px|Australia]] Mako |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
|- |
|- |
||
+ | | [[ORDER]] [[Plik:Australia - flaga.png|30px|Australia]] || 0 || 0 || [[Plik:Australia - flaga.png|30px|Australia]] Overt |
||
− | | - || 0 || 0 || - |
||
|- |
|- |
||
| - || 0 || 0 || - |
| - || 0 || 0 || - |
Wersja z 10:32, 1 cze 2020
Europa | Ameryka Północna | Australia
ESEA Season 34: Najważniejsza dywizja - Australia jest australijską najważniejszą dywizją trzydziestego czwartego sezonu ESEA, która trwa od 28 kwietnia do 21 lipca 2020 roku.
Drużyny
|
Wyniki
Etap grupowy
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | ORDER | 9 | 0 |
2. | Chiefs Esports Club | 7 | 1 |
3. | Avant Gaming | 7 | 2 |
4. | Ground Zero Gaming | 7 | 3 |
5. | TRUCKERS WITH ATTITUDE | 6 | 3 |
6. | Rooster | 6 | 3 |
7. | Bantz Gaming | 5 | 4 |
8. | Overt | 4 | 4 |
9. | Justice Esports | 4 | 5 |
10. | Incept eSports | 4 | 6 |
11. | Paradox Gaming | 3 | 5 |
12. | Team Skyfire | 3 | 6 |
13. | Control Esports | 3 | 6 |
14. | Mako | 2 | 5 |
15. | Forbidden Gaming | 2 | 6 |
16. | PC419 | 1 | 9 |
17. | iwis | 0 | 1 |
18. | FURY | 0 | 4 |
Mecze
Tydzień 1
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Rooster | 11 | 16 | really weird |
Chiefs Esports Club | 16 | 5 | Mako |
ORDER | 16 | 7 | Chiefs eSports Club |
Bantz Gaming | 8 | 16 | ORDER |
Overt | 16 | 10 | Forbidden Gaming |
iwis (walkower) | 0 | 1 | Incept eSports |
PC419 | 6 | 16 | Bantz Gaming |
Avant Gaming | 16 | 9 | Ground Zero Gaming |
TRUCKERS WITH ATTITUDE | 8 | 16 | esea open |
FURY | 13 | 16 | Incept eSports |
Ground Zero Gaming | 13 | 16 | Rooster |
Paradox Gaming | 16 | 12 | FURY |
PC419 | 4 | 16 | TRUCKERS WITH ATTITUDE |
Overt | 5 | 16 | Avant Gaming |
Tydzień 2
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Incept eSports | 13 | 16 | Chiefs eSports Club |
esea open | 5 | 16 | Paradox Gaming |
Chiefs eSports Club | 16 | 5 | Forbidden Gaming |
Ground Zero Gaming | 16 | 10 | Mako |
esea open | 11 | 16 | Bantz Gaming |
Mako | 12 | 16 | Team Skyfire |
Team Skyfire | 16 | 6 | Justice Esports |
esea open | 17 | 19 | Ground Zero Gaming |
Rooster | 16 | 7 | Overt |
Mako | 4 | 16 | Rooster |
Team Skyfire | 14 | 16 | PC419 |
Justice Esports | 8 | 16 | Overt |
TRUCKERS WITH ATTITUDE | 16 | 7 | Team Skyfire |
FURY | 8 | 16 | Bantz Gaming |
Bantz Gaming | 16 | 10 | Paradox Gaming |
Incept eSports | 10 | 16 | TRUCKERS WITH ATTITUDE |
Forbidden Gaming | 16 | 13 | PC419 |
Tydzień 3
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Justice Esports | 16 | 5 | Forbidden Gaming |
Mako | 16 | 6 | PC419 |
Justice Esports | 1 | 0 | FURY (walkower) |
Overt | 14 | 16 | Team Skyfire |
ORDER | 16 | 11 | Avant Gaming |
Incept eSports | 16 | 5 | esea open |
Paradox Gaming | 7 | 16 | ORDER |
Forbidden Gaming | 3 | 16 | TRUCKERS WITH ATTITUDE |
PC419 | 2 | 16 | ORDER |
Ground Zero Gaming | 16 | 4 | Incept eSports |
Avant Gaming | 16 | 5 | esea open |
TRUCKERS WITH ATTITUDE | 6 | 16 | Ground Zero Gaming |
Tydzień 4
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Bantz Gaming | 17 | 19 | TRUCKERS WITH ATTITUDE |
Rooster | 7 | 16 | Chiefs eSports Club |
Paradox Gaming | 3 | 16 | Avant Gaming |
Forbidden Gaming | 6 | 16 | Control Esports |
Rooster | 16 | 11 | Bantz Gaming |
PC419 | 2 | 16 | Justice Esports |
ORDER | 19 | 16 | Rooster |
Overt | 16 | 9 | Paradox Gaming |
Avant Gaming | 16 | 2 | Justice Esports |
Team Skyfire | 7 | 16 | Chiefs eSports Club |
Ground Zero Gaming | 1 | 0 | PC419 (walkower) |
Paradox Gaming | 16 | 13 | TRUCKERS WITH ATTITUDE |
ORDER | 16 | 4 | Ground Zero Gaming |
Control Esports | 16 | 6 | Team Skyfire |
Incept eSports | 5 | 16 | Mako |
Tydzień 5
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Incept eSports | 13 | 16 | Forbidden Gaming |
Paradox Gaming | 14 | 16 | Rooster |
Team Skyfire | 9 | 16 | Avant Gaming |
Control Esports | 6 | 16 | Overt |
TRUCKERS WITH ATTITUDE | 16 | 8 | Justice Esports |
Mako | 7 | 16 | ORDER |
Avant Gaming | 16 | 9 | PC419 |
Team Skyfire | 14 | 16 | Ground Zero Gaming |
Incept eSports | 16 | 14 | Avant Gaming |
Rooster | 16 | 5 | Incept eSports |
Justice Esports | 6 | 16 | ORDER |
Overt | 8 | 16 | Ground Zero Gaming |
Bantz Gaming | 16 | 6 | Forbidden Gaming |
Chiefs eSports Club | 19 | 16 | Bantz Gaming |
PC419 | 9 | 16 | Chiefs eSports Club |
Tydzień 6
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Mako | 0 | 0 | Control Esports |
Paradox Gaming | 0 | 0 | Mako |
ORDER | 0 | 0 | Overt |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
Tydzień 7
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
Tydzień 8
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
Playoffy
Ćwierćfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
Półfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
Finał
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
Trzecie miejsce
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |