Counter Strike: Global Offensive Wiki
Advertisement
Counter Strike: Global Offensive Wiki

UE Europa | Ameryka Północna Ameryka Północna | Australia i Oceania Australia

Poprzedni:
ESEA Season 35: Najważniejsza dywizja - Europa
ESEA: Najważniejsza dywizja Następny:
ESEA Season 37: Najważniejsza dywizja - Europa

ESEA Season 36: Najważniejsza dywizja - Europa był europejską najważniejszą dywizją trzydziestego szóstego sezonu ESEA, która trwała od 26 stycznia do 18 kwietnia 2021 roku.

Broadcast

  • Gospodarz: Australia Mitchell "pilski" Pilipowski
  • Komentatorzy:
  • Obserwatorzy:
    • Australia Michael "MC" Campagna
    • Australia Conrad "Hemmo" Hemmings

Drużyny





Uwaga:

Wyniki

Etap grupowy

Grupa A

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Rosja Winstrike Team 7 1
2. Portugalia SAW 6 2
3. Szwecja Apeks 6 2
4. Polska Wisła Kraków 5 3
5. Rosja forZe 5 3
6. UE Team GamerLegion 3 5
7. Rosja HellRaisers 2 6
8. Bułgaria FATE Esports 1 7
9. Dania Team Singularity 1 7
Mecze grupy A
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Winstrike Team Rosja 2 1 Szwecja Apeks
forZe Rosja 1 2 Portugalia SAW
Winstrike Team Rosja 2 0 Polska Wisła All in Games Kraków
HellRaisers UE 2 0 Dania Team Singularity
FATE Esports Bułgaria 1 2 UE Team GamerLegion
Apeks Szwecja 0 2 Portugalia SAW
Wisła All in Games Kraków Polska 2 1 UE Team GamerLegion
HellRaisers UE 0 2 Rosja Winstrike Team
Team Singularity Dania 0 2 UE Team GamerLegion
FATE Esports Bułgaria 0 2 Portugalia SAW
forZe Rosja 1 2 Szwecja Apeks
Wisła All in Games Kraków Polska 2 1 Portugalia SAW
FATE Esports Bułgaria 0 2 Rosja Winstrike Team
Team Singularity Dania 0 2 Szwecja Apeks
FATE Esports Bułgaria 0 2 Szwecja Apeks
SAW Portugalia 1 2 Rosja Winstrike Team
HellRaisers WNP 0 2 Rosja forZe
FATE Esports Bułgaria 0 2 Polska Wisła All in Games Kraków
HellRaisers Rosja 0 2 Polska Wisła All in Games Kraków
Apeks Szwecja 2 1 UE Team GamerLegion
Winstrike Team Rosja 1 2 Rosja forZe
Team GamerLegion UE 2 0 Rosja HellRaisers
HellRaisers Rosja 1 2 Portugalia SAW
FATE Esports Bułgaria 1 2 Rosja forZe
Team GamerLegion UE 0 2 Rosja Winstrike Team
Wisła All in Games Kraków Polska 0 2 Dania Team Singularity
forZe Rosja 2 0 Dania Team Singularity
Wisła All in Games Kraków Polska 0 2 Szwecja Apeks
FATE Esports Bułgaria 2 1 Dania Team Singularity
Wisła All in Games Kraków Polska 2 1 Rosja forZe
Team Singularity Dania 0 2 Portugalia SAW
SAW Portugalia 2 0 UE Team GamerLegion
Apeks Szwecja 2 0 Rosja HellRaisers
forZe Rosja 2 0 UE Team GamerLegion
Team Singularity Dania 1 2 Rosja Winstrike Team
HellRaisers Rosja 2 1 Bułgaria FATE Esports

Grupa B

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Niemcy Sprout 7 1
2. Białoruś Nemiga Gaming 6 2
3. Polska Anonymo Esports 6 2
4. Polska x-kom AGO 5 3
5. Francja Team LDLC 4 4
6. Niemcy ALTERNATE aTTaX 3 5
7. Turcja Sangal Esports 3 5
8. Polska MAD DOG'S PACT 2 6
9. Rumunia Nexus Gaming 0 8
Mecze grupy B
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
ALTERNATE aTTaX Niemcy 2 1 Polska PACT
Anonymo Esports Polska 2 1 Turcja Sangal Esports
Sprout Niemcy 2 1 Białoruś Nemiga Gaming
Anonymo Esports Polska 2 0 Polska x-kom AGO
Anonymo Esports Polska 0 2 Niemcy Sprout
ALTERNATE aTTaX Niemcy 1 2 Polska x-kom AGO
Team LDLC Francja 1 2 Białoruś Nemiga Gaming
x-kom AGO Polska 2 0 Rumunia Nexus Gaming
Anonymo Esports Polska 2 0 Niemcy ALTERNATE aTTaX
Team LDLC Francja 0 2 Niemcy Sprout
Nexus Gaming Rumunia 1 2 Turcja Sangal Esports
Nexus Gaming Rumunia 0 2 Niemcy ALTERNATE aTTaX
Team LDLC Francja 2 1 Polska x-kom AGO
Nemiga Gaming Białoruś 2 1 Rumunia Nexus Gaming
Sangal Esports Turcja 1 2 Niemcy ALTERNATE aTTaX
Team LDLC Francja 1 2 Polska Anonymo Esports
Nemiga Gaming Białoruś 0 2 Polska x-kom AGO
Sangal Esports Turcja 1 2 Niemcy Sprout
MAD DOG'S PACT Polska 2 0 Francja Team LDLC
Anonymo Esports Polska 2 0 Polska MAD DOG'S PACT
ALTERNATE aTTaX Niemcy 1 2 Francja Team LDLC
Team LDLC Francja 2 0 Turcja Sangal Esports
Anonymo Esports Polska 2 0 Rumunia Nexus Gaming
ALTERNATE aTTaX Niemcy 1 2 Białoruś Nemiga Gaming
Sangal Esports Turcja 2 1 Polska MAD DOG'S PACT
MAD DOG'S PACT Polska 1 2 Niemcy Sprout
x-kom AGO Polska 2 0 Niemcy Sprout
Sprout Niemcy 2 0 Rumunia Nexus Gaming
MAD DOG'S PACT Polska 0 2 Białoruś Nemiga Gaming
x-kom AGO Polska 2 0 Polska MAD DOG'S PACT
Nemiga Gaming Białoruś 2 1 Turcja Sangal Esports
Sprout Niemcy 2 0 Niemcy ALTERNATE aTTaX
Nexus Gaming Rumunia 0 2 Francja Team LDLC
Anonymo Esports Polska 0 2 Białoruś Nemiga Gaming
Nexus Gaming Rumunia 0 2 Polska MAD DOG'S PACT
x-kom AGO Polska 1 2 Turcja Sangal Esports

Mecz o 11 miejsce

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team GamerLegion UE 2 0 Niemcy ALTERNATE aTTaX

Mecz o 15 miejsce

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
FATE Esports Bułgaria 2 0 Polska MAD DOG'S PACT

Playoffy

Górna drabinka

Ćwierćfinały
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
ex-Winstrike Team Rosja 2 1 Polska x-kom AGO
Apeks Szwecja 0 2 Białoruś Nemiga Gaming
SAW Portugalia 2 0 Polska Anonymo Esports
Wisła All in Games Kraków Polska 1 2 Niemcy Sprout
Półfinały
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
ex-Winstrike Team Rosja 2 0 Białoruś Nemiga Gaming
SAW Portugalia 2 0 Niemcy Sprout
Finał
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
ex-Winstrike Team Rosja 1 2 Portugalia SAW

Dolna drabinka

Runda 1
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
x-kom AGO Polska 2 0 Szwecja Apeks
Anonymo Esports Polska 1 2 Polska Wisła All in Games Kraków
Runda 2
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Sprout Niemcy 0 2 Polska x-kom AGO
Nemiga Gaming Białoruś 1 2 Polska Wisła All in Games Kraków
Runda 3
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
x-kom AGO Polska 2 1 Polska Wisła All in Games Kraków
Finał
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
ex-Winstrike Team Rosja 2 0 Polska x-kom AGO

Wielki finał

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
SAW Portugalia 1 3 Rosja ex-Winstrike Team

Pula nagród

Advertisement