DemonRipper (tablica | edycje) (Dodawanie kategorii) |
DemonRipper (tablica | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 11 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
+ | {{Succession box |
||
+ | |szerokość |
||
+ | |seria turniejów = ESL ANZ Championship |
||
+ | |poprzedni = [[ESL ANZ Championship - Season 2]] |
||
+ | |następny = [[ESL ANZ Championship - Season 4]] |
||
⚫ | |||
{{Turniej infobox |
{{Turniej infobox |
||
|nazwa = ESL ANZ Championship - Season 3 |
|nazwa = ESL ANZ Championship - Season 3 |
||
|obraz = ESL ANZ Championship.png |
|obraz = ESL ANZ Championship.png |
||
− | | |
+ | |organizator = [[Plik:Niemcy - flaga.png|30px|Niemcy]] ESL |
+ | |lokalizacja = Online & [[Plik:Australia - flaga.png|30px|Australia]] Sydney, Australia |
||
|pula nagród = $10,000 AUD |
|pula nagród = $10,000 AUD |
||
|liczba drużyn = 8 |
|liczba drużyn = 8 |
||
+ | |wersja = [[CS:GO]] |
||
|data rozpoczęcia = ''27 lutego 2017'' |
|data rozpoczęcia = ''27 lutego 2017'' |
||
|data zakończenia = ''21 maja 2017'' |
|data zakończenia = ''21 maja 2017'' |
||
}} |
}} |
||
⚫ | |||
'''ESL ANZ Championship - Season 3''' był turniejem, który odbył się w dniach od 27 lutego do 21 maja 2017 roku. |
'''ESL ANZ Championship - Season 3''' był turniejem, który odbył się w dniach od 27 lutego do 21 maja 2017 roku. |
||
Linia 14: | Linia 21: | ||
==Broadcast== |
==Broadcast== |
||
*'''Komentatorzy:''' |
*'''Komentatorzy:''' |
||
− | **[[Plik:Australia - flaga.png|35px|Australia]] Jordan "Elfishguy" Mays |
+ | **[[Plik:Australia - flaga.png|35px|Australia]] Jordan "[[Elfishguy]]" Mays |
**[[Plik:Australia - flaga.png|35px|Australia]] Tim "Brainstorm" Dunne |
**[[Plik:Australia - flaga.png|35px|Australia]] Tim "Brainstorm" Dunne |
||
− | **[[Plik:Australia - flaga.png|35px|Australia]] Kevin "KaRath" Zhu |
+ | **[[Plik:Australia - flaga.png|35px|Australia]] Kevin "[[KaRath]]" Zhu |
+ | **[[Plik:Australia - flaga.png|35px|Australia]] Joshua "[[Dweg]]" Nathan |
||
==Drużyny== |
==Drużyny== |
||
Linia 203: | Linia 211: | ||
*'''Gospodarz sceny:''' [[Plik:Australia - flaga.png|35px|Australia]] Laura "Saerianne" Scott |
*'''Gospodarz sceny:''' [[Plik:Australia - flaga.png|35px|Australia]] Laura "Saerianne" Scott |
||
*'''Komentatorzy:''' |
*'''Komentatorzy:''' |
||
− | **[[Plik:Australia - flaga.png|35px|Australia]] Jordan "Elfishguy" Mays |
+ | **[[Plik:Australia - flaga.png|35px|Australia]] Jordan "[[Elfishguy]]" Mays |
**[[Plik:Australia - flaga.png|35px|Australia]] Danny "dK" Kim |
**[[Plik:Australia - flaga.png|35px|Australia]] Danny "dK" Kim |
||
**[[Plik:Australia - flaga.png|35px|Australia]] Tim "Brainstorm" Dunne |
**[[Plik:Australia - flaga.png|35px|Australia]] Tim "Brainstorm" Dunne |
||
− | **[[Plik:Australia - flaga.png|35px|Australia]] Kevin "KaRath" Zhu |
+ | **[[Plik:Australia - flaga.png|35px|Australia]] Kevin "[[KaRath]]" Zhu |
*'''Analitycy:''' |
*'''Analitycy:''' |
||
**[[Plik:Australia - flaga.png|35px|Australia]] Mitchell "pili" Pilipowski |
**[[Plik:Australia - flaga.png|35px|Australia]] Mitchell "pili" Pilipowski |
||
Linia 214: | Linia 222: | ||
**[[Plik:Australia - flaga.png|35px|Australia]] Michael "MC" Campagna |
**[[Plik:Australia - flaga.png|35px|Australia]] Michael "MC" Campagna |
||
− | ====Górna |
+ | ====Górna drabinka==== |
=====Półfinały===== |
=====Półfinały===== |
||
{| class="wikitable" style="text-align:center;" cellpadding="4" |
{| class="wikitable" style="text-align:center;" cellpadding="4" |
||
Linia 231: | Linia 239: | ||
| [[Athletico Esports]] [[Plik:Australia - flaga.png|35px|Australia]] || 0 || '''2''' || style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Plik:Australia - flaga.png|35px|Australia]] [[Avant Garde]]''' |
| [[Athletico Esports]] [[Plik:Australia - flaga.png|35px|Australia]] || 0 || '''2''' || style="text-align:center" bgcolor="green" | '''[[Plik:Australia - flaga.png|35px|Australia]] [[Avant Garde]]''' |
||
|} |
|} |
||
− | ====Dolna |
+ | ====Dolna drabinka==== |
=====Runda 1===== |
=====Runda 1===== |
||
{| class="wikitable" style="text-align:center;" cellpadding="4" |
{| class="wikitable" style="text-align:center;" cellpadding="4" |
Wersja z 17:49, 10 lip 2020
Poprzedni: ESL ANZ Championship - Season 2 |
ESL ANZ Championship | Następny: ESL ANZ Championship - Season 4 |
ESL ANZ Championship - Season 3 był turniejem, który odbył się w dniach od 27 lutego do 21 maja 2017 roku.
Broadcast
- Komentatorzy:
Drużyny
|
Wyniki
Etap grupowy
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Athletico Esports | 12 | 2 |
2. | Avant Garde | 11 | 3 |
3. | Legacy eSports | 9 | 5 |
4. | Funky Monkeys | 6 | 8 |
5. | Corvidae | 5 | 9 |
6. | Alpha Sydney | 5 | 9 |
7. | Team Supremacy | 4 | 10 |
8. | Team Cypher | 4 | 10 |
Mecze grupy
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Legacy eSports | 16 | 7 | Athletico Esports |
Athletico Esports | 16 | 8 | Legacy eSports |
Team Supremacy | 10 | 16 | Funky Monkeys |
Funky Monkeys | 16 | 10 | Team Supremacy |
Corvidae | 6 | 16 | Avant Garde |
Avant Garde | 16 | 14 | Corvidae |
Team Cypher | 11 | 16 | Alpha Sydney |
Alpha Sydney | 13 | 16 | Team Cypher |
Funky Monkeys | 4 | 16 | Legacy eSports |
Legacy eSports | 19 | 15 | Funky Monkeys |
Team Supremacy | 16 | 2 | Team Cypher |
Team Cypher | 14 | 16 | Team Supremacy |
Alpha Sydney | 6 | 16 | Corvidae |
Corvidae | 19 | 17 | Alpha Sydney |
Athletico Esports | 19 | 15 | Avant Garde |
Avant Garde | 9 | 16 | Athletico Esports |
Alpha Sydney | 14 | 16 | Team Supremacy |
Team Supremacy | 17 | 19 | Alpha Sydney |
Corvidae | 9 | 16 | Athletico Esports |
Athletico Esports | 16 | 5 | Corvidae |
Avant Garde | 16 | 10 | Funky Monkeys |
Funky Monkeys | 1 | 16 | Avant Garde |
Team Cypher | 13 | 16 | Legacy eSports |
Legacy eSports | 16 | 5 | Team Cypher |
Team Supremacy | 16 | 14 | Corvidae |
Corvidae | 16 | 6 | Team Supremacy |
Athletico Esports | 16 | 9 | Funky Monkeys |
Funky Monkeys | 10 | 16 | Athletico Esports |
Alpha Sydney | 16 | 11 | Legacy eSports |
Legacy eSports | 16 | 14 | Alpha Sydney |
Avant Garde | 11 | 16 | Team Cypher |
Team Cypher | 15 | 19 | Avant Garde |
Corvidae | 20 | 22 | Funky Monkeys |
Funky Monkeys | 16 | 13 | Corvidae |
Team Supremacy | 7 | 16 | Legacy eSports |
Legacy eSports | 16 | 9 | Team Supremacy |
Athletico Esports | 16 | 14 | Team Cypher |
Team Cypher | 16 | 7 | Athletico Esports |
Alpha Sydney | 5 | 16 | Avant Garde |
Avant Garde | 16 | 4 | Alpha Sydney |
Legacy eSports | 16 | 13 | Corvidae |
Corvidae | 16 | 14 | Legacy eSports |
Funky Monkeys | 16 | 13 | Team Cypher |
Team Cypher | 12 | 16 | Funky Monkeys |
Team Supremacy | 12 | 16 | Avant Garde |
Avant Garde | 16 | 5 | Team Supremacy |
Alpha Sydney | 13 | 16 | Athletico Esports |
Athletico Esports | 16 | 9 | Alpha Sydney |
Corvidae | 16 | 13 | Team Cypher |
Legacy eSports (walkower) | 0 | 1 | Avant Garde |
Funky Monkeys | 11 | 16 | Alpha Sydney |
Athletico Esports | 22 | 20 | Team Supremacy |
Team Cypher | 19 | 17 | Corvidae |
Avant Garde | 1 | 0 | Legacy eSports (walkower) |
Alpha Sydney | 16 | 10 | Funky Monkeys |
Team Supremacy | 4 | 16 | Athletico Esports |
Finały
Broadcast
- Gospodarz stołu analityków: Ben "SandMan" Green
- Gospodarz sceny: Laura "Saerianne" Scott
- Komentatorzy:
- Analitycy:
- Mitchell "pili" Pilipowski
- Stuart "sonic" Rayner
- Obserwatorzy:
Górna drabinka
Półfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Athletico Esports | 2 | 1 | Funky Monkeys |
Avant Garde | 2 | 1 | Legacy eSports |
Finał
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Athletico Esports | 0 | 2 | Avant Garde |
Dolna drabinka
Runda 1
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Funky Monkeys | 0 | 2 | Legacy eSports |
Finał
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Athletico Esports | 1 | 2 | Legacy eSports |
Wielki finał
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Avant Garde | 2 | 0 | Legacy eSports |
Pula nagród
- Avant Garde - $4,000 AUD
- Legacy eSports - $2,500 AUD
- Athletico Esports - $2,000 AUD
- Funky Monkeys - $1,500 AUD