Counter Strike: Global Offensive Wiki
Advertisement
Counter Strike: Global Offensive Wiki

Ziemia Finały | UE Europa | Ameryka Północna Ameryka Północna

ESL ESEA Pro League Season 1 był pierwszym sezonem turnieju organizowanym wspólnie przez ESEA i ESL, który odbywał się w dniach od 4 maja do 14 sierpnia 2015 roku.

Drużyny





Wyniki

Etap grupowy

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Szwecja Fnatic 17 5
2. Polska Virtus.pro 17 5
3. Dania Team SoloMid 16 6
4. Francja Team EnVyUs 16 6
5. Szwecja Ninjas in Pyjamas 14 8
6. WNP HellRaisers 12 10
7. WNP Natus Vincere 11 11
8. Dania Team Dignitas 9 13
9. Francja Titan 9 13
10. Niemcy mousesports 7 15
11. Niemcy PENTA Sports 2 20
12. Ukraina FlipSid3 Tactics 2 20

Mecze

Tydzień 1
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Titan Francja 8 16 Dania Team Dignitas
mousesports Niemcy 10 16 Niemcy PENTA Sports
PENTA Sports Niemcy 6 16 Francja Team EnVyUs
HellRaisers WNP 14 16 Francja Team EnVyUs
Fnatic Szwecja 16 6 Dania Team Dignitas
Team Dignitas Dania 16 6 Niemcy mousesports
Fnatic Szwecja 16 6 Niemcy mousesports
Team EnVyUs Francja 5 16 Szwecja Fnatic
Team Dignitas Dania 13 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Virtus.pro Polska 16 3 Szwecja Ninjas in Pyjamas
PENTA Sports Niemcy 9 16 Polska Virtus.pro
mousesports Niemcy 16 12 WNP HellRaisers
Tydzień 2
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Virtus.pro Polska 16 11 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Team SoloMid Dania 16 3 Niemcy PENTA Sports
mousesports Niemcy 10 16 Dania Team SoloMid
Team SoloMid Dania 9 16 Polska Virtus.pro
Ninjas in Pyjamas Szwecja 14 16 WNP Natus Vincere
Team SoloMid Dania 6 16 Szwecja Fnatic
Team SoloMid Dania 12 16 Francja Titan
HellRaisers WNP 14 16 Francja Titan
PENTA Sports Niemcy 5 16 Francja Titan
Flipsid3 Tactics Ukraina 5 16 WNP Natus Vincere
Team EnVyUs Francja 19 15 Polska Virtus.pro
Tydzień 3
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Flipsid3 Tactics Ukraina 1 16 Dania Team SoloMid
mousesports Niemcy 10 16 Ukraina Flipsid3 Tactics
Flipsid3 Tactics Ukraina 11 16 WNP HellRaisers
Team Dignitas Dania 16 14 Niemcy PENTA Sports
Fnatic Szwecja 16 3 Niemcy PENTA Sports
Team EnVyUs Francja 10 16 Niemcy mousesports
Team Dignitas Dania 16 13 WNP HellRaisers
Titan Francja 8 16 Niemcy mousesports
Virtus.pro Polska 16 10 Niemcy PENTA Sports
PENTA Sports Niemcy 8 16 Dania Team SoloMid
Fnatic Szwecja 15 19 Dania Team SoloMid
Ninjas in Pyjamas Szwecja 13 16 WNP HellRaisers
Team EnVyUs Francja 5 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
HellRaisers WNP 19 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Flipsid3 Tactics Ukraina 6 16 Szwecja Fnatic
Fnatic Szwecja 16 12 WNP Natus Vincere
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 14 WNP Natus Vincere
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 11 Ukraina Flipsid3 Tactics
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 6 Ukraina Flipsid3 Tactics
Team Dignitas Dania 12 16 WNP Natus Vincere
Tydzień 4
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
PENTA Sports Niemcy 7 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Virtus.pro Polska 16 14 Ukraina Flipsid3 Tactics
PENTA Sports Niemcy 2 16 Niemcy mousesports
Team SoloMid Dania 16 13 Dania Team Dignitas
Team Dignitas Dania 16 9 Niemcy mousesports
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 10 Niemcy mousesports
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 8 Niemcy PENTA Sports
PENTA Sports Niemcy 16 10 Ukraina Flipsid3 Tactics
Team SoloMid Dania 16 3 Szwecja Ninjas in Pyjamas
mousesports Niemcy 9 16 WNP HellRaisers
Flipsid3 Tactics Ukraina 6 16 Francja Titan
mousesports Niemcy 14 16 WNP Natus Vincere
Natus Vincere WNP 16 4 Niemcy mousesports
mousesports Niemcy 16 13 Dania Team SoloMid
Titan Francja 10 16 Polska Virtus.pro
Team Dignitas Dania 16 6 Ukraina Flipsid3 Tactics
Team EnVyUs Francja 16 19 Dania Team SoloMid
Natus Vincere WNP 16 14 Francja Team EnVyUs
PENTA Sports Niemcy (walkower) 0 1 WNP Natus Vincere
Fnatic Szwecja 5 16 Francja Team EnVyUs
Team EnVyUs Francja 16 11 Polska Virtus.pro
Team EnVyUs Francja 16 8 Dania Team Dignitas
Fnatic Szwecja 16 13 Polska Virtus.pro
Team SoloMid Dania 1 16 Francja Titan
PENTA Sports Niemcy 11 16 Dania Team Dignitas
Team Dignitas Dania 8 16 Dania Team SoloMid
Tydzień 5
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team SoloMid Dania 16 9 WNP Natus Vincere
Fnatic Szwecja 16 4 WNP HellRaisers
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 11 Szwecja Fnatic
Natus Vincere WNP 16 7 Dania Team Dignitas
Titan Francja 14 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Titan Francja 13 16 Francja Team EnVyUs
Titan Francja 16 14 Niemcy PENTA Sports
Natus Vincere WNP 19 16 Niemcy PENTA Sports
HellRaisers WNP 3 16 Francja Team EnVyUs
Natus Vincere WNP 14 16 Dania Team SoloMid
Flipsid3 Tactics Ukraina 7 16 WNP HellRaisers
Flipsid3 Tactics Ukraina 5 16 Francja Titan
Team EnVyUs Francja 16 1 Francja Titan
Tydzień 6
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 10 Dania Team Dignitas
Flipsid3 Tactics Ukraina 10 16 Polska Virtus.pro
Flipsid3 Tactics Ukraina 6 16 Szwecja Fnatic
Team SoloMid Dania 16 10 Ukraina Flipsid3 Tactics
Titan Francja 1 16 Szwecja Fnatic
Natus Vincere WNP 6 16 Polska Virtus.pro
HellRaisers WNP 16 5 Dania Team Dignitas
PENTA Sports Niemcy 14 16 WNP HellRaisers
Team SoloMid Dania 16 4 Szwecja Ninjas in Pyjamas
HellRaisers WNP 16 10 Niemcy PENTA Sports
Team EnVyUs Francja 16 4 Ukraina Flipsid3 Tactics
HellRaisers WNP 16 10 WNP Natus Vincere
Virtus.pro Polska 16 7 Francja Titan
PENTA Sports Niemcy (walkower) 0 1 Ukraina Flipsid3 Tactics
Virtus.pro Polska 10 16 Dania Team SoloMid
HellRaisers WNP 16 7 Szwecja Fnatic
Flipsid3 Tactics Ukraina 2 16 Francja Team EnVyUs
Titan Francja 10 16 WNP HellRaisers
Team SoloMid Dania 19 16 WNP HellRaisers
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 3 Francja Team EnVyUs
Virtus.pro Polska 22 19 WNP HellRaisers
PENTA Sports Niemcy (walkower) 0 1 Szwecja Fnatic
Team Dignitas Dania 16 1 Ukraina Flipsid3 Tactics
Team EnVyUs Francja 16 12 WNP Natus Vincere
Natus Vincere WNP 16 19 WNP HellRaisers
Tydzień 7
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
HellRaisers WNP 12 16 Dania Team SoloMid
HellRaisers WNP 12 16 Polska Virtus.pro
Team EnVyUs Francja 16 7 Niemcy PENTA Sports
mousesports Niemcy 14 16 Polska Virtus.pro
Virtus.pro Polska 16 8 Niemcy mousesports
Team EnVyUs Francja 16 13 Dania Team SoloMid
Fnatic Szwecja 16 9 WNP Natus Vincere
Virtus.pro Polska 16 8 WNP Natus Vincere
mousesports Niemcy 16 13 Francja Titan
Team Dignitas Dania 2 16 Francja Team EnVyUs
Virtus.pro Polska 1 0 Dania Team Dignitas (walkower)
Fnatic Szwecja 16 4 Szwecja Ninjas in Pyjamas
mousesports Niemcy 10 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Titan Francja 16 11 WNP Natus Vincere
Fnatic Szwecja 16 2 Polska Virtus.pro
PENTA Sports Niemcy 3 16 WNP Natus Vincere
Titan Francja 19 15 Szwecja Fnatic
Fnatic Szwecja 16 7 Niemcy mousesports
mousesports Niemcy 16 1 Ukraina Flipsid3 Tactics
Tydzień 8
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Virtus.pro Polska 16 13 Dania Team Dignitas
Team Dignitas Dania 1 16 Szwecja Fnatic
mousesports Niemcy (walkower) 0 1 Szwecja Team EnVyUs
Titan Francja 8 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Titan Francja 6 16 Dania Team Dignitas

Baraże





Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
PENTA Sports Niemcy 2 0 Finlandia Team ROCCAT
mousesports Niemcy 2 0 Bułgaria E-Frag.net Esports Club (walkower)

Pula nagród

Advertisement