Ziemia Finały | UE Europa | Ameryka Północna Ameryka Północna

ESL ESEA Pro League Season 2 był drugim sezonem organizowanym wspólnie przez ESEA oraz ESL, który odbywał się w dniach od 15 września do 16 grudnia 2015 roku.

Drużyny

Etap grupowy





Wyniki

Broadcast

  • Komentatorzy:
    • USA John "BLU" Mullen
    • USA Jason "moses" O'Toole
    • USA Cory "megaman" Gilbert

Etap grupowy

Uwagi:

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. USA Team Liquid 18 4
2. Brazylia Luminosity Gaming 16 6
3. Kanada Team Conquest 15 7
4. USA Counter Logic Gaming 14 8
5. USA compLexity Gaming 12 10
6. USA Cloud9 12 10
7. USA 3sUP Enterprises 11 11
8. USA Enemy 10 12
9. Kanada SapphireKelownaDotCom 8 14
10. USA Method 8 14
11. USA Winterfox 6 16
12. USA Coastless 0 22

Mecze

Tydzień 1
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Enemy USA 14 16 USA compLexity Gaming
Counter Logic Gaming USA 10 16 USA compLexity Gaming
Team Liquid USA 6 16 USA Team Conquest
Counter Logic Gaming USA 16 6 USA Method
Team Liquid USA 16 4 Kanada FolloweSports.com
Method USA 16 13 USA compLexity Gaming
Team Coast USA (walkower) 0 1 USA Team Conquest
Team Coast USA (walkower) 0 1 USA compLexity Gaming
Cloud9 USA 1 0 USA Team Coast (walkower)
3sUP Enterprises USA 16 7 USA compLexity Gaming
Cloud9 USA 16 7 USA Method
Counter Logic Gaming USA 16 5 USA Enemy
Counter Logic Gaming USA 1 0 USA Team Coast (walkower)
Tydzień 2
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Coast USA (walkower) 0 1 Kanada FolloweSports.com
3sUP Enterprises USA 6 16 Brazylia Luminosity Gaming
3sUP Enterprises USA 1 0 USA Team Coast (walkower)
Tydzień 3
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
FolloweSports.com Kanada 16 6 UE Winterfox
compLexity Gaming USA 19 17 USA 3sUP Enterprises
Team Conquest USA 17 19 USA compLexity Gaming
Winterfox UE 1 0 USA Team Coast (walkower)
compLexity Gaming USA 16 5 Brazylia Luminosity Gaming
Cloud9 USA 16 1 UE Winterfox
Cloud9 USA 16 19 Kanada FolloweSports.com
3sUP Enterprises USA 16 7 USA Enemy
Winterfox UE 9 16 Kanada FolloweSports.com
compLexity Gaming USA 14 16 USA Enemy
Cloud9 USA 16 6 Brazylia Luminosity Gaming
Team Conquest USA 11 16 Brazylia Luminosity Gaming
Cloud9 USA 1 0 USA Team Coast (walkower)
Tydzień 4
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Method USA 11 16 USA Team Liquid
Method USA 7 16 USA Enemy
FolloweSports.com Kanada 5 16 USA Enemy
Team Liquid USA 16 4 USA Method
Team Liquid USA 16 2 Kanada FolloweSports.com
Enemy USA 5 16 USA Method
Enemy USA 16 11 Kanada FolloweSports.com
Tydzień 5
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Enemy USA 1 0 USA Team Coast (walkower)
Luminosity Gaming Brazylia 16 11 USA Team Conquest
Team Liquid USA 16 6 UE Winterfox
Counter Logic Gaming USA 16 11 USA Method
Luminosity Gaming Brazylia 16 10 USA compLexity Gaming
Counter Logic Gaming USA 19 17 USA Team Liquid
Winterfox UE 19 15 USA Method
3sUP Enterprises USA 14 16 USA Team Liquid
3sUP Enterprises USA 16 10 USA Team Conquest
Luminosity Gaming Brazylia 9 16 USA Team Liquid
compLexity Gaming USA 12 16 USA Team Liquid
3sUP Enterprises USA 16 13 USA Counter Logic Gaming
Winterfox UE 4 16 USA Counter Logic Gaming
Method USA 3 16 Brazylia Luminosity Gaming
3sUP Enterprises USA 1 16 USA Method
Team Conquest USA 16 13 USA Winterfox
Team Conquest USA 16 7 USA Method
FolloweSports.com Kanada 10 16 USA 3sUP Enterprises
Winterfox USA 12 16 USA compLexity Gaming
FolloweSports.com Kanada 21 25 USA compLexity Gaming
compLexity Gaming USA 13 16 Kanada FolloweSports.com
compLexity Gaming USA 12 16 USA Winterfox
3sUP Enterprises USA 1 16 Kanada FolloweSports.com
Method USA 3 16 Kanada Team Conquest
Team Conquest Kanada 16 14 USA Winterfox
Method USA 13 16 USA 3sUP Enterprises
Counter Logic Gaming USA 16 14 Kanada FolloweSports.com
Winterfox USA 11 16 USA Cloud9
Tydzień 6
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Cloud9 USA 16 8 Kanada FolloweSports.com
Cloud9 USA 6 16 USA Team Liquid
Enemy USA 9 16 Kanada Team Conquest
Coastless USA (walkower) 0 1 USA Winterfox
Luminosity Gaming Brazylia 7 16 USA Winterfox
3sUP Enterprises USA 16 19 USA Winterfox
Cloud9 USA 16 6 USA 3sUP Enterprises
Cloud9 USA 6 16 Kanada Team Conquest
Luminosity Gaming Brazylia 16 10 Kanada FolloweSports.com
Luminosity Gaming Brazylia 5 16 USA Method
Winterfox USA 13 16 USA Method
Winterfox USA 16 8 USA Enemy
Luminosity Gaming Brazylia 16 11 USA Enemy
Luminosity Gaming Brazylia 1 0 USA Coastless (walkower)
Cloud9 USA 10 16 USA Enemy
Cloud9 USA 11 16 USA Counter Logic Gaming
Team Liquid USA 1 0 USA Coastless (walkower)
Team Liquid USA 16 11 USA Counter Logic Gaming
Tydzień 7
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
compLexity Gaming USA 16 11 USA Cloud9
Winterfox USA 22 25 USA Enemy
Coastless USA (walkower) 0 1 Kanada SapphireKelownaDotCom
Cloud9 USA 12 16 USA 3sUP Enterprises
Team Conquest Kanada 16 3 Kanada SapphireKelownaDotCom
Team Liquid USA 12 16 USA Counter Logic Gaming
Team Liquid USA 1 0 USA Coastless (walkower)
Enemy USA 6 16 Kanada Team Conquest
Luminosity Gaming Brazylia 6 16 USA Team Liquid
Enemy USA 6 16 USA Counter Logic Gaming
Luminosity Gaming Brazylia 16 4 USA 3sUP Enterprises
Counter Logic Gaming USA 4 16 Brazylia Luminosity Gaming
Team Liquid USA 11 16 USA Winterfox
Coastless USA (walkower) 0 1 USA 3sUP Enterprises
Method USA 1 0 USA Coastless (walkower)
Enemy USA 16 12 USA Cloud9
SapphireKelownaDotCom Kanada 16 13 USA Method
Counter Logic Gaming USA 16 12 USA Cloud9
SapphireKelownaDotCom Kanada 11 16 USA Counter Logic Gaming
compLexity Gaming USA 16 3 USA Counter Logic Gaming
Tydzień 8
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Method USA 1 0 USA Coastless (walkower)
Team Conquest Kanada 1 0 USA Coastless (walkower)
Counter Logic Gaming USA 13 16 USA 3sUP Enterprises
Team Liquid USA 16 14 USA 3sUP Enterprises
Cloud9 USA 16 6 Kanada Team Conquest
Team Liquid USA 16 13 USA Enemy
Luminosity Gaming Brazylia 16 10 USA Counter Logic Gaming
Luminosity Gaming Brazylia 1 0 USA Coastless (walkower)
compLexity Gaming USA 11 16 USA Cloud9
Team Liquid USA 16 8 Kanada Team Conquest
Team Conquest Kanada 12 16 USA Counter Logic Gaming
Luminosity Gaming Brazylia 16 5 USA Winterfox
Enemy USA 22 18 USA 3sUP Enterprises
Coastless USA (walkower) 0 1 USA Counter Logic Gaming
Enemy USA 12 16 Brazylia Luminosity Gaming
Team Conquest Kanada 16 8 Kanada SapphireKelownaDotCom
SapphireKelownaDotCom Kanada 12 16 USA Method
compLexity Gaming USA 22 25 Kanada Team Conquest
Method USA 8 16 USA compLexity Gaming
Tydzień 9
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Coastless USA (walkower) 0 1 USA Enemy
Coastless USA (walkower) 0 1 USA compLexity Gaming
Counter Logic Gaming USA 16 13 USA Winterfox
Luminosity Gaming Brazylia 16 4 USA Cloud9
Team Liquid USA 22 20 USA compLexity Gaming
3sUP Enterprises USA 11 16 Kanada Team Conquest
Winterfox USA 7 16 USA 3sUP Enterprises
Counter Logic Gaming USA 13 16 Kanada Team Conquest
Cloud9 USA 16 10 USA Method
SapphireKelownaDotCom Kanada (walkower) 0 1 Brazylia Luminosity Gaming
Enemy USA 5 16 USA Team Liquid

Baraże





Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Method USA 2 0 USA Splyce
Winterfox USA 2 1 USA Denial eSports

Pula nagród

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.