Counter Strike: Global Offensive Wiki
Advertisement
Counter Strike: Global Offensive Wiki

Ziemia Finały | UE Europa | Ameryka Północna Ameryka Północna

ESL ESEA Pro League Season 2 był drugim sezonem organizowanym wspólnie przez ESEA oraz ESL, który odbywał się w dniach od 15 września do 16 grudnia 2015 roku.

Drużyny

Etap grupowy





Wyniki

Broadcast

Etap grupowy

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Dania Team SoloMid 18 4
2. Szwecja Fnatic 17 5
3. WNP Natus Vincere 14 8
4. Francja Team EnVyUs 14 8
5. Francja Titan 12 10
6. Dania Team Dignitas 12 10
7. Szwecja Ninjas in Pyjamas 11 11
8. Niemcy mousesports 9 13
9. Polska Virtus.pro 8 14
10. Dania SK Gaming 6 16
11. UE HellRaisers 6 16
12. Niemcy PENTA Sports 2 20

Mecze

Tydzień 1
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 8 Francja Team EnVyUs
SK Gaming Dania 11 16 WNP Natus Vincere
mousesports Niemcy 5 16 WNP Natus Vincere
mousesports Niemcy 8 16 Szwecja Fnatic
SK Gaming Dania 4 16 Dania Team SoloMid
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 9 Dania SK Gaming
HellRaisers WNP 11 16 Niemcy mousesports
SK Gaming Dania 11 16 Niemcy mousesports
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 13 Szwecja Fnatic
HellRaisers WNP 9 16 Szwecja Fnatic
Titan Francja 8 16 Francja Team EnVyUs
Fnatic Dania 16 9 Dania Team SoloMid
Tydzień 2
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Natus Vincere WNP 16 10 Dania Team SoloMid
Natus Vincere WNP 4 16 Szwecja Fnatic
Ninjas in Pyjamas Szwecja 14 16 Szwecja Fnatic
Team SoloMid Dania 16 5 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Tydzień 3
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
HellRaisers WNP 9 16 Polska Virtus.pro
SK Gaming Dania 10 16 Polska Virtus.pro
Natus Vincere WNP 16 8 Polska Virtus.pro
SK Gaming Dania 9 16 Francja Titan
Natus Vincere WNP 16 11 Francja Team EnVyUs
Virtus.pro Polska 16 19 Francja Team EnVyUs
Virtus.pro Polska 14 16 Francja Titan
Team Dignitas Dania 16 5 Francja Titan
Ninjas in Pyjamas Szwecja 11 16 WNP HellRaisers
SK Gaming Dania 10 16 Francja Team EnVyUs
SK Gaming Dania 14 16 Dania Team Dignitas
Team Dignitas Dania 8 16 Francja Team EnVyUs
Tydzień 4
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Fnatic Szwecja 13 16 Francja Titan
Team SoloMid Dania 16 5 Francja Titan
Ninjas in Pyjamas Szwecja 10 16 Dania Team SoloMid
mousesports Niemcy 15 19 Dania Team SoloMid
HellRaisers WNP 12 16 Dania Team Dignitas
Fnatic Szwecja 16 10 Dania SK Gaming
Team Dignitas Dania 3 16 Dania Team SoloMid
Tydzień 5
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Natus Vincere WNP 19 22 Dania Team Dignitas
mousesports Niemcy 10 16 Francja Titan
Fnatic Szwecja 16 2 Francja Titan
Titan Francja 8 16 Niemcy mousesports
PENTA Sports Niemcy 16 6 WNP Natus Vincere
Titan Francja 16 13 WNP Natus Vincere
Natus Vincere WNP 16 13 Francja Team EnVyUs
Fnatic Szwecja 5 16 Francja Team EnVyUs
Titan Francja 13 16 Dania Team SoloMid
mousesports Niemcy 13 16 Dania Team SoloMid
Team Dignitas Dania 9 16 Szwecja Fnatic
Team Dignitas Dania 16 13 Niemcy mousesports
PENTA Sports Niemcy 3 16 Dania Team SoloMid
Team Dignitas Dania 8 16 Francja Team EnVyUs
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 8 Dania Team Dignitas
PENTA Sports Niemcy 16 12 Francja Team EnVyUs
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 4 Niemcy PENTA Sports
HellRaisers WNP 16 3 Niemcy PENTA Sports
Virtus.pro Polska 5 16 Francja Team EnVyUs
Ninjas in Pyjamas Szwecja 12 16 Polska Virtus.pro
Team SoloMid Dania 19 16 WNP Natus Vincere
PENTA Sports Niemcy 16 8 Polska Virtus.pro
Virtus.pro Polska 17 19 Szwecja Fnatic
Team SoloMid Dania 16 6 Dania Team Dignitas
HellRaisers WNP 16 4 Dania SK Gaming
Team Dignitas Dania 5 16 WNP Natus Vincere
HellRaisers WNP 9 16 Dania Team Dignitas
Virtus.pro Polska 16 19 Szwecja Fnatic
Team Dignitas Dania 16 8 Dania SK Gaming
Tydzień 6
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Virtus.pro Polska 11 16 Dania Team SoloMid
Team Dignitas Dania 16 11 Niemcy PENTA Sports
PENTA Sports Niemcy 1 16 Dania Team SoloMid
HellRaisers WNP 11 16 Polska Virtus.pro
Natus Vincere WNP 16 13 Francja Titan
Fnatic Szwecja 16 8 WNP HellRaisers
Titan Francja 16 12 Francja Team EnVyUs
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 8 Niemcy mousesports
PENTA Sports Niemcy 3 16 Francja Titan
PENTA Sports Niemcy 7 16 Szwecja Fnatic
PENTA Sports Niemcy 10 16 Polska Virtus.pro
Ninjas in Pyjamas Szwecja 6 16 WNP Natus Vincere
Natus Vincere WNP 16 11 Szwecja Ninjas in Pyjamas
SK Gaming Dania 16 6 Niemcy PENTA Sports
Fnatic Szwecja 22 20 Dania Team SoloMid
SK Gaming Dania 14 16 Francja Titan
HellRaisers WNP 6 16 Dania SK Gaming
Ninjas in Pyjamas Szwecja 17 19 Francja Titan
SK Gaming Dania 13 16 WNP Natus Vincere
SK Gaming Dania 13 16 Polska Virtus.pro
Virtus.pro Polska 3 16 Dania Team SoloMid
Team SoloMid Dania 16 9 Francja Team EnVyUs
Titan Belgia 5 16 UE HellRaisers
HellRaisers UE 8 16 Niemcy PENTA Sports
HellRaisers UE 8 16 WNP Natus Vincere
mousesports Niemcy 19 17 WNP Natus Vincere
PENTA Sports Niemcy 14 16 Szwecja Fnatic
mousesports Niemcy 14 16 Francja Team EnVyUs
Tydzień 7
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
HellRaisers UE 11 16 Dania Team SoloMid
Team SoloMid Dania 16 14 UE HellRaisers
Team Dignitas Dania 4 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
SK Gaming Dania 11 16 Dania Team SoloMid
Team EnVyUs Francja 9 16 Szwecja Ninjas in Pyjamas
PENTA Sports Niemcy 8 16 Niemcy mousesports
HellRaisers UE 7 16 Francja Team EnVyUs
Ninjas in Pyjamas Szwecja 12 16 UE HellRaisers
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 7 Niemcy PENTA Sports
PENTA Sports Niemcy 13 16 Francja Team EnVyUs
Tydzień 8
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team EnVyUs Francja 16 9 UE HellRaisers
SK Gaming Dania 16 12 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Team EnVyUs Francja 16 11 Dania SK Gaming
Titan Francja 16 9 Niemcy PENTA Sports
mousesports Niemcy 16 8 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Titan Francja 13 16 Polska Virtus.pro
mousesports Niemcy 16 13 Niemcy PENTA Sports
mousesports Niemcy 16 2 Polska Virtus.pro
Fnatic Szwecja 9 16 Niemcy mousesports
HellRaisers UE 7 16 Francja Titan
Fnatic Szwecja 16 14 WNP Natus Vincere
Team Dignitas Dania 16 4 Polska Virtus.pro
Natus Vincere WNP 12 16 Niemcy PENTA Sports
Team Dignitas Dania 4 16 Szwecja Fnatic
mousesports Niemcy 0 16 Dania SK Gaming
mousesports Niemcy 13 16 Polska Virtus.pro
Tydzień 9
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Dignitas Dania 16 7 Polska Virtus.pro
HellRaisers UE 8 16 WNP Natus Vincere
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 13 Polska Virtus.pro
Team Dignitas Dania 13 16 Francja Titan
SK Gaming Dania 16 11 Niemcy PENTA Sports
Fnatic Szwecja 16 10 Francja Team EnVyUs
mousesports Niemcy 7 16 Dania Team SoloMid
Natus Vincere WNP 16 5 Polska Virtus.pro
HellRaisers UE 16 13 Niemcy mousesports
Ninjas in Pyjamas Szwecja 16 3 Francja Titan
Team SoloMid Dania 12 16 Francja Team EnVyUs
SK Gaming Dania 16 13 Szwecja Fnatic
Team Dignitas Dania 16 10 Niemcy PENTA Sports
mousesports Niemcy 12 16 Francja Team EnVyUs

Baraże

Broadcast

  • Komentatorzy:
    • Wielka Brytania Lauren "Pansy" Scott
    • Wielka Brytania Leigh "Deman" Smith





Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
SK Gaming Dania 2 0 Szwecja Publiclir.se
HellRaisers UE 0 2 Ukraina Flipsid3 Tactics

Pula nagród

Advertisement