ESL Major Series One - Fall 2013 był turniejem, który odbył się w dniach od 1 do 27 października 2013 roku.
MVP[]
- Nathan "NBK-" Schmitt
Mistrzostwa pucharowe[]
- ESL Major Series One - Fall 2013: Cup 1
- ESL Major Series One - Fall 2013: Cup 2
- ESL Major Series One - Fall 2013: Cup 3
- ESL Major Series One - Fall 2013: Cup 4
Drużyny[]
|
Wyniki[]
Pierwszy etap grupowy[]
Grupa A[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | VeryGames | 2 | 0 |
2. | Universal Soldiers | 2 | 1 |
3. | ENCE eSports | 1 | 2 |
4. | highgrade | 0 | 2 |
Mecze grupy A[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
VeryGames | 16 | 3 | highgrade |
Universal Soldiers | 16 | 10 | ENCE eSports |
VeryGames | 16 | 6 | Universal Soldiers |
highgrade | 8 | 16 | ENCE eSports |
Universal Soldiers | 16 | 7 | ENCE eSports |
Grupa B[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Ninjas in Pyjamas | 2 | 0 |
2. | Fnatic | 2 | 1 |
3. | Team Refuse | 1 | 2 |
4. | WE GOT GAME | 0 | 2 |
Mecze grupy B[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Ninjas in Pyjamas | 16 | 7 | WE GOT GAME |
Fnatic | 16 | 9 | Team Refuse |
Ninjas in Pyjamas | 16 | 12 | Fnatic |
WE GOT GAME | 12 | 16 | Team Refuse |
Fnatic | 16 | 12 | Team Refuse |
Grupa C[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Copenhagen Wolves | 2 | 0 |
2. | mousesports | 2 | 1 |
3. | Astana Dragons | 1 | 2 |
4. | team solemn | 0 | 2 |
Mecze grupy C[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Copenhagen Wolves | 16 | 3 | team solemn |
Astana Dragons | 17 | 21 | mousesports |
Copenhagen Wolves | 16 | 2 | mousesports |
team solemn | 6 | 16 | Astana Dragons |
mousesports | 16 | 8 | Astana Dragons |
Grupa D[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Natus Vincere | 2 | 0 |
2. | n!faculty | 2 | 1 |
3. | Team ALTERNATE | 1 | 2 |
4. | Western Wolves | 0 | 2 |
Mecze grupy D[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Natus Vincere | 16 | 12 | Team ALTERNATE |
n!faculty | 16 | 12 | Western Wolves |
Natus Vincere | 16 | 11 | n!faculty |
Team ALTERNATE | 21 | 18 | Western Wolves |
n!faculty | 16 | 5 | Team ALTERNATE |
Drugi etap grupowy[]
Grupa A[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | VeryGames | 2 | 0 |
2. | Copenhagen Wolves | 2 | 1 |
3. | Fnatic | 1 | 2 |
4. | n!faculty | 0 | 2 |
Mecze grupy A[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
VeryGames | 21 | 19 | Fnatic |
Copenhagen Wolves | 16 | 9 | n!faculty |
VeryGames | 16 | 4 | Copenhagen Wolves |
Fnatic | 16 | 12 | n!faculty |
Copenhagen Wolves | 16 | 11 | Fnatic |
Grupa B[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Ninjas in Pyjamas | 2 | 0 |
2. | Universal Soldiers | 2 | 1 |
3. | Natus Vincere | 1 | 2 |
4. | mousesports | 0 | 2 |
Mecze grupy B[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Natus Vincere | 31 | 28 | Universal Soldiers |
Ninjas in Pyjamas | 16 | 8 | mousesports |
Ninjas in Pyjamas | 16 | 2 | Natus Vincere |
Universal Soldiers | 16 | 11 | mousesports |
Natus Vincere | 5 | 16 | Universal Soldiers |
Faza pucharowa[]
Broadcast[]
- Gospodarz: Paul "ReDeYe" Chaloner
- Komentatorzy:
- Lauren "Pansy" Scott
- Jason "JKaplan" Kaplan
- Anders Blume
- Obserwator: Joshua "steel" Nissan
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Ninjas in Pyjamas | 2 | 1 | Copenhagen Wolves |
Universal Soldiers | 0 | 2 | VeryGames |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Ninjas in Pyjamas | 1 | 2 | VeryGames |
Pula nagród[]
- VeryGames - $12,000
- Ninjas in Pyjamas - $7,000
- 3/4 miejsce Copenhagen Wolves - $4,000
- 3/4 miejsce Universal Soldiers - $4,000
- 5/6 miejsce Fnatic - $2,000
- 5/6 miejsce Natus Vincere - $2,000
- 7/8 miejsce n!faculty - $2,000
- 7/8 miejsce mousesports - $2,000