ESL One: Cologne 2018 był turniejem organizowanym w Kolonii w dniach od 3 do 8 lipca 2018 roku.
MVP[]
- Aleksandr "s1mple" Kostyliev
Kwalifikacje[]
- ESL One: Cologne 2018 - Europejskie kwalifikacje
- ESL One: Cologne 2018 - Północnoamerykańskie kwalifikacje
- ESL One: Cologne 2018 - Azjatyckie kwalifikacje
- GG.BET Majestic
Broadcast[]
- Gospodarz sceny: Oliver James Borg "OJ Borg" D'Anastasi
- Reporter: Tres "stunna" Saranthus
- Gospodarz stołu analityków: Alex "Machine" Richardson
- Analitycy:
- Komentatorzy:
- Obserwatorzy:
Drużyny[]
|
Wyniki[]
Etap grupowy[]
Grupa A[]
Górna drabinka[]
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Astralis | 16 | 5 | ENCE eSports |
Ninjas in Pyjamas | 3 | 16 | Cloud9 |
mousesports | 16 | 8 | Gambit Esports |
G2 Esports | 16 | 14 | Natus Vincere |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Astralis | 2 | 0 | Cloud9 |
mousesports | 1 | 2 | G2 Esports |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Astralis | 2 | 0 | G2 Esports |
Dolna drabinka[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ENCE eSports | 2 | 0 | Ninjas in Pyjamas |
Gambit Esports | 0 | 2 | Natus Vincere |
Runda 2[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
mousesports | 0 | 2 | ENCE eSports |
Cloud9 | 0 | 2 | Natus Vincere |
Runda 3[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ENCE eSports | 1 | 2 | Natus Vincere |
Grupa B[]
Górna drabinka[]
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
FaZe Clan | 16 | 9 | B.O.O.T-dreamScape |
Renegades | 13 | 16 | MIBR |
Fnatic | 16 | 14 | North |
BIG | 16 | 7 | Team Liquid |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
FaZe Clan | 2 | 0 | MIBR |
Fnatic | 2 | 0 | BIG |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
FaZe Clan | 2 | 1 | Fnatic |
Dolna drabinka[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
B.O.O.T-dreamScape | 0 | 2 | Renegades |
North | 2 | 0 | Team Liquid |
Runda 2[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
BIG | 2 | 1 | Renegades |
MIBR | 2 | 1 | North |
Runda 3[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
BIG | 2 | 1 | MIBR |
Faza pucharowa[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Natus Vincere | 2 | 0 | Fnatic |
BIG | 2 | 0 | G2 Esports |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Astralis | 1 | 2 | Natus Vincere |
FaZe Clan | 1 | 2 | BIG |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Natus Vincere | 3 | 1 | BIG |
Pula nagród[]
- Natus Vincere - $125,000
- BIG - $50,000
- 3/4 miejsce Astralis - $22,000
- 3/4 miejsce FaZe Clan - $22,000
- 5/6 miejsce Fnatic - $11,000
- 5/6 miejsce G2 Esports - $11,000
- 7/8 miejsce ENCE eSports - $7,500
- 7/8 miejsce MIBR - $7,500
- 9/12 miejsce mousesports - $6,000
- 9/12 miejsce Cloud9 - $6,000
- 9/12 miejsce Renegades - $6,000
- 9/12 miejsce North - $6,000
- 13/16 miejsce Ninjas in Pyjamas - $5,000
- 13/16 miejsce Gambit Esports - $5,000
- 13/16 miejsce B.O.O.T-dreamScape - $5,000
- 13/16 miejsce Team Liquid - $5,000