ESL Polish Championship 2016 był turniejem, który odbył się w dniach od 27 sierpnia do 1 października 2016 roku.
Drużyny[]
|
Wyniki[]
Etap grupowy[]
Grupa A[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Team Kinguin | 3 | 0 |
2. | sylloM | 2 | 2 |
3. | WE CAN MORE | 1 | 2 |
4. | Rak Ronk | 0 | 2 |
Mecze grupy A[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Kinguin | 16 | 10 | WE CAN MORE |
Rak Ronk | 5 | 16 | sylloM |
Team Kinguin | 16 | 8 | sylloM |
WE CAN MORE | 2 | 0 | Rak Ronk |
sylloM | 2 | 0 | WE CAN MORE |
Team Kinguin | 2 | 0 | sylloM |
Grupa B[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Moral Alliance | 3 | 1 |
2. | team Luna | 2 | 1 |
3. | INSHAKER | 1 | 2 |
4. | Team AGG | 0 | 2 |
Mecze grupy B[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team AGG (walkower) | 0 | 1 | team Luna |
Moral Alliance | 9 | 16 | INSHAKER |
team Luna | 16 | 2 | INSHAKER |
Team AGG (walkower) | 0 | 2 | Moral Alliance |
INSHAKER | 0 | 2 | Moral Alliance |
team Luna | 0 | 2 | Moral Alliance |
Grupa C[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Venatores | 3 | 0 |
2. | ex-Imperial Dragons | 2 | 2 |
3. | Pride Gaming | 1 | 2 |
4. | DEEZ NUTS | 0 | 2 |
Mecze grupy C[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Venatores | 16 | 8 | ex-Imperial Dragons |
DEEZ NUTS | 12 | 16 | Pride Gaming |
Venatores | 1 | 0 | Pride Gaming (walkower) |
DEEZ NUTS | 0 | 2 | ex-Imperial Dragons |
Pride Gaming (walkower) | 0 | 2 | ex-Imperial Dragons |
Venatores | 2 | 1 | ex-Imperial Dragons |
Grupa D[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | ATB Gaming | 3 | 0 |
2. | Team Refuse | 2 | 2 |
3. | iNETKOXTV | 1 | 2 |
4. | Klanowa Nazwa Robocza | 0 | 2 |
Mecze grupy D[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
iNETKOXTV | 16 | 7 | Team Refuse |
ATB Gaming | 16 | 7 | Klanowa Nazwa Robocza |
iNETKOXTV | 10 | 16 | ATB Gaming |
Klanowa Nazwa Robocza | 1 | 2 | Team Refuse |
iNETKOXTV | 1 | 2 | Team Refuse |
ATB Gaming | 2 | 0 | Team Refuse |
Faza pucharowa[]
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Kinguin | 2 | 0 | Moral Alliance |
ATB Gaming | 2 | 0 | Venatores |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Kinguin | 2 | 0 | ATB Gaming |
Trzecie miejsce[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Moral Alliance | 0 | 2 | Venatores |
Pula nagród[]
- Team Kinguin - 15,000 zł
- ATB Gaming - 8,000 zł
- Venatores - 5,000 zł
- Moral Alliance - 2,000 zł